לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2011, 10:37
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא רוצה, אתה תמשיך לתכנן..."

אני מסכים ש.NET היא לא הסביבה האידיאלית לעשות Number Crunching . אבל אני מוכן להתערב שבהינתן משימה של נניח לבנות פילטר וידאו, במסגרת זמן מינימאלית, רוב המתכנתים יכתבו משהו יותר טוב ויותר מהיר בC# מאשר בC++ .
ובכל מקרה היעילות של האלגוריתם תשפיע הרבה יותר על הביצועים מאשר בחירת הפלטפורמה...

בלי מסגרת זמן (ועם השקעה באופטימיזציה ופרופיילינג) ברור שC++ תיקח...
ואסמבלר יקח את שתיהן....

בלי קשר זאת שטות להגיד "אין משהו כבד, ורציני שאפשר לפתח בC#."

כותב שורות אלה עומד, כרגע יושב, מאחורי מערכת דיי גדולה שנבנתה בC# ובהתחשב בכמות התעבורה שהיא בנויה לעבד, אני חושב שבהחלט אפשר לקרוא לה "משהו כבד".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2011, 11:01
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אני מסכים ש.NET היא לא הסביבה..."

ציטוט:
בלי מסגרת זמן (ועם השקעה באופטימיזציה ופרופיילינג) ברור שC++ תיקח...
ואסמבלר יקח את שתיהן....

אסמבלר תקח את שניהם? אין לי ספק, אבל להגיד שההבדל בין אסמבלי לC++, הוא כמו בין C++ לC#?
אפשר לפתח דברים גדולים בC#, דברים שדורשים חישובים רציניים? C# זו השפה האחרונה שהייתי חושב עליה.
וכאשר הזכרת את נושא קדוד ווידאו העלתי גחוך קל..
ציטוט:
ובכל מקרה היעילות של האלגוריתם תשפיע הרבה יותר על הביצועים מאשר בחירת הפלטפורמה...

תספר את זה לאלו שנדרשים לתכנת גם היום באסמבלי..
באופן כללי הטענה שהאלגוריתם יעיל זה הדבר החשוב ביותר היא כמובן נכונה, רק מה, מעבר משפת C#, לקוד מכונה, דורש אלגורתמים לא פשוטים כלל וכלל, מה לעשות שעד שהאולגוריתם(המאוד יעיל שלך) מתורגם לקוד מכונה, יש עוד כמה וכמה פעולות באמצע..
ישן 16-05-2011, 15:17

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]בלי מסגרת זמן (ועם..."

C# היא דוגמה בעייתית, מההכרות שלי הקומפיילר שלה, והJIT לא יודעים לעשות מספיק אופטימיזציות למשימות של אלגוריתמיקה וחישובים. נתקלתי במספר מקרים של מפתחי C# שהיו צריכים לכתוב ב C++/CLI בשביל לממש חישובים כבדים.

מצד שני אני יכול להגיד לך לגבי JAVA, שביחוד בגרסאות האחרונות הביצועים שלה מעולים. אני גם דיי בטוח שיותר טובים ממה שרוב המפתחים יצליחו להגיע בC++.

ומבחינה תאורטית, הביצועים של JAVA ושל C# צריכים להיות מאוד קרובים לC++ ואם יש הבדל הוא צריך להיות לטובתן. דווקא התהליך שקורה שמעביר את הקוד שלך לקוד מכונה, הוא מה שאמור לתת יתרון לשפות שרצות בVM, אולי לא בטעינה ראשונית, אבל במהלך הריצה, בהחלט. בכל מקרה, אני מציע לך לחפש השוואות באינטרנט, לכל שימוש פראקטי, ההבדלים דיי זניחים...
ישן 16-05-2011, 17:08

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "גם C#, וגם JAVA, בעלי גרבג..."

זה מה שמצאת להתלונן עליו? הGC?
קודם כל זה שיש GC, זה לא הוקוס פוקוס ולא "לא צריך לחשוב על זכרון", זאת צורת עבודה יותר בטוחה, מהקצאה ידנית, ובטוח יותר פשוטה מRAII. זה עדיין אומר שאתה חייב להבין את המודל זכרון של הסביבה שלך ואיך לעבוד איתו נכון.

מבחינת עלויות אני לא מכיר את הGC של JAVA, אני מכיר את .NET והוא דיי זול. המחיר שלו הוא בערך סריקת אחד משלושה עצים, אחת לכמה זמן. והוא גם יודע לעבוד במקביל לאפליקציה שלך (.NET 4). לדעתי שווה כל שניית מעבד.
עזוב שבכלל דיברנו על Number crunching ושם לפחות מהניסיון שלי אין יותר מידיי, משחקים עם זכרון...

הבעיה הכי גדולה של JAVA לדעתי זה שהוא לא יודע לרדת לNATIVE בלי JNI שזה סיוט, זה ו GUI. פיתוח GUI נורמאלי בג'אווה זה שמחה וששון, והוא לעולם לא יראה טבעי למערכת הפעלה...

יצא לי להשתפשף גם עם C++ וגם על C# . לרוב מוחלט של השימושים הייתי בוחר בC# בלי לחשוב פעמיים. הדברים המרכזיים שלדעתי הוא לא מתאים להם, זה קודם כל אם אתה צריך לכתוב קוד שיהיה אופטימלי ברמת המעבד וידע לתפעל פונקציות מיוחדות של המעבד (SSE ושות') אבל אז בכלל עדיף אסמבלר. או אם אתה צריך לעבוד בתוך (ולא מול) סביבית Native וגם אז יש לך אפשרות ל C++\CLI בתור מעטפת, אבל זה כאב ראש אחר.
משחק תלת מימד לא הייתי כותב בC#... גם בגלל הצורך בקרבה לחומרה, וגם כי אין גישה נורמאלית מC# לDX.
ישן 16-05-2011, 17:25
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "זה מה שמצאת להתלונן עליו?..."

ציטוט:
זה מה שמצאת להתלונן עליו? הGC?
קודם כל זה שיש GC, זה לא הוקוס פוקוס ולא "לא צריך לחשוב על זכרון", זאת צורת עבודה יותר בטוחה, מהקצאה ידנית, ובטוח יותר פשוטה מRAII. זה עדיין אומר שאתה חייב להבין את המודל זכרון של הסביבה שלך ואיך לעבוד איתו נכון. מבחינת עלויות אני לא מכיר את הGC של JAVA, אני מכיר את .NET והוא דיי זול

בJAVA אתה צריך להיות מודע למשהו? לא יותר מדי, הכל מוגבל למדי אובייקט נוצר שם על ההיפ, גישה ישירה לזכרון אין, אתה פשוט מוגבל הרבה יותר. נכון שזה "בטוח" יותר משפות כמו C, במיוחד כאשר יש לך "מתכנים" שסיימו קורס בגיון ברייס, מצד שני מתכנתים שכאלה מימאלה לא מתכנתים משהו מורכב, אז אין סיבה שלא יכתבו שורות על C#.

ציטוט:
עזוב שבכלל דיברנו על Number crunching ושם לפחות מהניסיון שלי אין יותר מידיי, משחקים עם זכרון...

נכון, אני מעלה בעיות נוספות.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 16-05-2011 בשעה 17:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר