לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2011, 22:41
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי avit1 שמתחילה ב "הי , לגבי המעגל הראשון יש לי..."

המעגל הראשון לא מתאים לך. מדובר במעגל טיימר שמקבל טריגר ממפסק.
לגבי הלינק שנתתי - לא שמתי לב שיש שם הרבה סוגי מעגלים. מה שאתה צריך אלו מעגלי ה POWER UP DELAY:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הרצוי ביותר בשבילך הוא מעגל מס. 2.
את המתח מהרכב אתה מחבר בצד שמאל. אתה יכול גם לחבר את המתח מהרכב למגע של הממסר - ומשם למה שאתה רוצה להפעיל לאחר 10 שניות (הממסר יופעל בסוף זמן ההשהיה).
לקבלת 10 שניות: R1 בערך של 47K וקבל C1 בערך של 220uF או 100K ו 100uF (רצוי קבל עם זרם זליגה נמוך, אפשר טנטלום). הדיודה במקביל ל R1 מסוג 1N4148.
אם העומס שלך לא צורך הרבה זרם, אתה יכול להשתמש גם במעגל 3 (טרנזיסטור במקום הממסר).

נערך לאחרונה ע"י Elim בתאריך 29-04-2011 בשעה 22:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2011, 23:17
  avit1 avit1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avit1 שמתחילה ב "עזרה בבניית מעגל 555."

קודם כל תודה רבה על תשומת הלב וההסברים המפורטים שלך, ביום ראשון אני אנסה לבנות את המעגל השני.
הסבר על המעגל:
המעגל אותו אני מעוניין לבנות, הוא עבור המגבר של הרכב, במאזדה 3 קיימת יחידת סטריאו מובנת, ואין שם אפשרות לחבר את ה REMOT ,למקור מתח שיופעל רק אחרי הפעלת הרדיו דיסק (כמו ליציאת אנטנה חשמלית).
מה שיש שם זה חוט של זרם בזמן סוויטש ובזמן התנעת הרכב ,המגבר מקבל "מכות מתח לא מבוקרות" ויש רעשים מהמגבר, וכתוצאה מכך עלול להגרם נזק למגבר , לכן ע"מ להמנע מכל הסיפור ולמען הערכת החיים של המגבר , עדיף לתת לו זמן השהייה לפניי הפעלתו.
אבי.
נ.ב אני אעדכן בהמשך ...

נערך לאחרונה ע"י avit1 בתאריך 29-04-2011 בשעה 23:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר