לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2011, 01:25
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR] להם מקום. כמו..."

לא בהכרח. כפי שכתבתי, יש הבדל בין קריאה במחשב וקריאת דף\ספר ממשי ומוחשי. שוב, אני לא באמת יודע
מה הולך לקרות עוד 20 שנה (וזה יקח כמה ששנים טובות, כי אל תשכח שאני ואתה ועוד רבים - עדיין נמצאים
בתקופה הזאת).

אני כן מעריך שיהיו עיתונים שהמתכונת שלהם תשתנה לחלוטין. אגב, עיתון זה דבר זול וזמין. בא למישהו לקרוא
מאמר דעה של כתב או פרשן מסויים, אז הוא ישקיע את ארבעת השקלים האלה כדי לקרוא משהו מעניין.

אם אתה מדבר איתי על העתיד הרחוק של עוד 100 שנה - אני ממש לא בא לנבא את העתיד הזה. אני בטוח
שבסופו של דבר אנשם עוד יטוסו בחלליות במקום במכוניות (לא עוד מאה שנה...), אבל זה משהו שלא יקרה
בתקופה שלנו.

אני חושב שבתקופתנו אנו, אנחנו לא נראה את העיתונים נעלמים לגמרי. אל תשכח שיש גם עיתונים מקצועיים,
מאגזינים של בריאות, דרך חיים, בעלי חיים, אופנה, וכו'...

מדובר באמת ברבה יותר מ"ידיעות אחרונות", "הארץ", ו"ניו-יורק טייס".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2011, 13:04
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
אני בדעה כמו אטרור.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "העיתונות הכתובה-רלוונטית?"

אני חושב שעיתונים היום הם יותר בשביל טורי דעה, כתבות תחקיר וכל הדברים שלא קשורים כל כך בזמן (חוץ מדיווח על המצאות טכנולוגיות שלא ישר מפרסמים אותם באינטרנט). לכן אני קונה עיתון רק בסופי השבוע\חגים . אנחנו בבית קוראים מקור ראשון שמגיע אלינו רק סופי שבוע ואני גם לוקח ברחוב את ישראל היום של סוף השבוע., כמובן שאין ערך לעמודי החדשות כי באותו בוקר של שישי כבר קראתי באינטרנט, ראיתי בטלווזיה ושמעתי ברדיו. לפעמים מופיעים ידיעות בחדשות שאינם דווקא פורסמו באינטרנט אבל זה נדיר. אני גם חושב שלקרוא באינטרנט ספר או מאמרים זה פחות נוח מאשר לקרוא מעל דף. יכול להיות שבאמת לאלה שנולדו בשנות ה2000 זה יותר קל אבל מה אני אגיד, אין כמו שבת בבוקר עם כוס קפה ולקרוא כתבה יפה בוסף דיוקן.

אני מאמין שבעתיד אולי יעברו רק לעיתוני סוף שבוע כי עדיין יש ציבור דתי שכן מעוניין לקרוא עיתון בשבת ולא יוכלו לקרוא באינטרנט. ככל שהטכנלוגיה תהייה נגישה יותר בעתיד לכלל הציבור ונגיע למצב שלהומלסים יש אייפאד אז גם עיתוני הרכבת יעלמו.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 29-04-2011 בשעה 13:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר