לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2011, 06:49
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "הנה משהו שבמדינתנו למודת הטרור - אף פעם לא יקרה."

אין מה להשוות את מה שאוסמה מסמל וסימל 10 שנים לאמריקאים למה שנסראללה מסמל לנו.
האדם הזה גמר 3000 אמריקאים ביום בהיר אחד, האמריקאים יצאו לשתי מלחמות ממושכות, מתישות ועקובות מדם בגללו, שבהם אלפי חיילים אמריקאים איבדו את חייהם ועוד רבבות נפצעו וחזרו נכים למולדת. שלא נדבר על הביליונים שמשלם המסים האמריקאי הוציא במרוצת השנים כדי לממן את המלחמה הזאת.
היום הזה הוא יום של סנסציה אדירה בשביל האזרח האמריקאי יום שבו סוף סוף הוא יכול לטפוח לעצמו על השכם אחרי 10 שנים שהוא רק שומע על הבוץ העירקאי והבוץ האפגניסטני ולא מקבל איזושהי הרגשת תגמול משמעותית מ על אותו 11|09 ארור. היום האמריקאים באמת יכולים להרגיש שהם סגרו מעגל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2011, 21:00
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "איך בדיוק?"

האמת נתת לי פתח להגיגי קונספירציה.....

ב2002 פירסם איש ממקורבי בינלאדן שיר קינה על מותו של אוסמה,לדבריו באחד הלילות ערכו האמריקאים מתקפת טומהוקים על מאחז הררי של חבורת בינלאדן,ממקום מושבו הוא ראה מספר טילים פוגעים במתחם שבו עמד אוסמה לעבור את הלילה וכדורי אש ענקיים ניראו למרחק רב.
למחרת הם טיפסו אל המקום באור יום וגילו מכתש ענק וחריכה מוחלטת של המתחם.ממה שנישאר לא ניתן היה לזהות כלום הכל היה שרוף ומפורר.

יממה לאחר שפירסם האיש את דבריו בפורום שהיה אז הזרוע ה"עיתונאית" של הג'יהאד העולמי הוא זכה למתקפה רבתית מכל עבר,הדברים הגיעו עד לאיום על חייו.

האיש הבין את הרמז ועכשיו נולדה האגדה המזרחית הקלאסית.......
לאחר התנצלות בפני הקוראים הוא סיפר שלא ידע כי שעה לפני ההתקפה בינלאדן בלוויית מספר לוחמי מוג'הידין רכובים על סוסים (במשיחיות האיסלמית בסוף העתים יגיעו לוחמי מוג'הידין רכובים על סוסים "חרב מוחמד" ויהפכו את העולם למוסלמי.) נעלמו אל האופק.

לאמריקאים כמובן לא היה מה להראות
למוסלמים לא היה מה לקבור
ובאותה עת לג'יהאד העולמי לא היה נוח להפסיד את הסמל

וכך בינלאדן לא ניראה מאז לעולם אך חי לנצח בעולם המדיה......

מוזר שגם עכשיו אין לאמריקאים מה להראות ו.........באופן אירוני גם לא נישאר מה לקבור-כלומר המצב ניאר אותו הדבר אך הפעם זה נחשב 1:0 לאמריקאים

בגדול אוסמה בינלאדן לא היה מעולם יותר מאשר הפראייר בעל פנקס הצ'קים עבור הג'יהאד העולמי,מאחורי האירגון עמדו אנשים כמו איימאן לזהוורי וקציני צבא מצרים וסורים לשעבר.

ישן 03-05-2011, 00:03
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "יה חביבי חפש קצת בפורומים..."

לצערי אין לי מושג מי מינה את האסד הזה לאידיאולוג של הג'יהאד העולמי,גם הסגנון לא משהו,הוא בהחלט מסביר בברור שמותו של בינלאדן חסר משמעות מבצעית לתנועה,בדבריו כצפוי הציונים חיסלו אותו מה שמרמז שמאחורי הכינוי נמצא פלסטיני או משהו דומה.

אני מקווה שדבריי הובנו כראוי,אין לי שום ספק שאוסמה מת........ השאלה: מתי?

שים לב שדף ה"זכרון" שהוא מפיץ בפייסבוק ("הלוחם אסמה בינלאדן חי בליבנו") לא מכיל לא בכתרת ולא במעט שטרחתי לקרוא את המילה "שאהיד"

יש לי מעט נסיון בתחום הפורומים הג'יהאדיסטיים ולא פעם מאחורי כינוי מטיל מורא מסתתר גולש שהאתרים החביבים עליו נושאם הוא פוקימונים.

בגילי המופלג אני כבר יודע מתי אמירה מסויימת תתפרש כחירטוט לא רציני ומתי היא תעורר קן צרעות.

אגב אין שם אסד אל ג'יהאד 2 במפורש השם "אסד אל ג'יהאד אוסמה בינלאדן"

נערך לאחרונה ע"י gps בתאריך 03-05-2011 בשעה 00:14.
ישן 02-05-2011, 11:22
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כמובן.. החיסול המוצלח וכל הכבוד לו על כך החלטה אמיצה וטובה...
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ללא כל קשר - מגיע לאובמה לנצח וגם לנו מגיע שהוא ינצח"

אבל אני רק יכול לשער בכמה רופסות נשלם עכשיו הרבה יותר, בדברים הלא פחות חשובים..

כמובן שאתה רוצה שהוא ינצח את הבחירות הבאות... אתה רוצה מישהו שיכפה על ישראל את אובדנה.

ישן 02-05-2011, 11:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

ג'ורג' בוש הבן גילה את הפרצוף האמיתי של הפלסטינים.. ושאין הבדל
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני רוצה שלא יהיה נשיא שיעודד את מדינת ישראל אל אובדנה"

בין בן לאדן ואבו מאזן (וערפאת) - לכן הוא תמך במדינת ישראל - למגינת לבך..

ועוד פעם - עדיף האבדון בדרך של השפויים (המחנה הלאומי) מאשר האבדון בדרכם של ההזויים.

ישן 02-05-2011, 13:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל להתעלם מהאסון שהביא עלינו אוסלו... יותר הרוגים מהתקופה שקדמה לה
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בוש הבן גילה את אורו של המשיח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
באשר לאבדון - בכל מקרה הוא אינו רצוי.

המחנה הלאומני ההזוי ההולך לאורה/לחשכתה של האמונה העוורת של אתה בחרתנו, אני ואפסי עוד, גבולות ההבטחה וכו' מובילה בצעד גדול, אמיץ ובגאווה רבה אל האבדון.

בעוד שהמפוקחים והמסוגלים להתאים עצמם למצבים ראליים משתנים יובילו (הלואי ויצליחו) אל היציבות, הבטחון, הקיום היהודי/ישראלי ואל הרגיעה.

וטילים באלפים אחרי ההתנתקות, הציעו לערפאת יימח שמו 92% אחוז משטחי 67 והוא דחה את הסדר.. כנ"ל גם אבו מאזן..

מדוע אתה מתעלם מקורבנות השלום ומדבר באדיקות פנאטית ששמורה רק לדיקטטורות, על שלום שלא היה ולא יהיה?

מדוע אתה מסרב להתיחס לעובדה המוצקה שכל אימת שהתקפלנו ונסוגנו רק הבאנו עלינו מתקפות רצחניות?

מדוע אתה מתעלם מן העובדה שכרתנו הסכם שלום עם המצרים ועכשיו הם מדברים גלויות על מחשבות לבטלו כי מי שחתם איתנו הסכם שלום לא רלוונטי יותר..

אחרי כל זה, אתה ממשיך לדבר על הסכמי שלום שהם לא מסוגלים לכבד בכלל - באדיקות פנאטית..

אז מי ההזוי פה!??!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 02-05-2011 בשעה 13:17.
ישן 02-05-2011, 14:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תמיד הניצים והקיצונים משני הצדדים מנסים לטרוף את הקלפים
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "להתעלם מהאסון שהביא עלינו אוסלו... יותר הרוגים מהתקופה שקדמה לה"

לצערי ממשלות ישראל "משחקות" לידי הקיצוניים משני הצדדים.

אם עראפאת היה מקבל את מה שהציעו לו על פי ידיעותיך ובקורתך עליו - האם אתה הייתה מקבל ומסתפק בגבולות מצומצמים ומסוכנים על פי תפיסתך ?

אינני מבין היכן התקפלנו - אנחנו תמיד משחקים את ה"בלתי מוותרים" את אלו המבתרים את הארץ על מנת ליצור "בוקה ומבולקה" על מנת שיקשה להשיג כל הסדר ראלי ש"יחזיק מים".

כרתנו הסכם שלום עם המצרים והרוונו שקט ועוצמה ובעיקר קץ להרג ולשפיכות הדמים. מי שמדבר בגנותו וגם אצלנו לא חסרים כאלו, שימשיך לדבר. אני מקווה שהשכל הישר יעבוד אצל המשטר החדש במצגים וכפי שהחשש בסיומו של שלאון סעדת לא מומש - כן גם החששות שהיום יתפוגגו. טז אל תקדים את המאוחר.

תציין לי מי אינו מכבד את הסכמי השלום ? האם מצרים או שמא ירדן. לי לא ידועים הסכמי שלום אחרים - הלואי שהיו הלואי שיבואו בהקדם.

אז מי ההזוי פה!??! - תבין את התשובה בגוף הטקסט.
ישן 02-05-2011, 14:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תמיד הניצים והקיצונים משני הצדדים מנסים לטרוף את הקלפים"

ציטוט:

נכון.. ממשלת ישראל שיחקה לקיצוניים - וערפאת אהובך, התגלה כקיצוני וכטרוריסט כמו שהיה תמיד.

אם עראפאת היה מקבל את מה שהציעו לו על פי ידיעותיך ובקורתך עליו - האם אתה הייתה מקבל ומסתפק בגבולות מצומצמים ומסוכנים על פי תפיסתך ?

אם לסבתא היו גלגלים.. ואם הערבים היו מקבלים את הסכם החלוקה... ואם הערבים היו מקבלים את קיומנו כאן... אבל הם לא - הם רוצים אותך בים..

רגע - האם אתה טוען שזה שקר שהציעו לו בקמפ דייויד והוא לא קיבל את ההצעה?

אינני מבין היכן התקפלנו - אנחנו תמיד משחקים את ה"בלתי מוותרים" את אלו המבתרים את הארץ על מנת ליצור "בוקה ומבולקה" על מנת שיקשה להשיג כל הסדר ראלי ש"יחזיק מים".

התקפלנו = נסוגנו משטחים שבשהותנו שם לא היה טרור בהיקפים המטורפים כמו שהיה לאחר שיצאנו משם ונאלצנו לחזור אליהם כדי למנוע את הטרור משם..

התקפלנו = כל פעם שגילינו שמץ נכונות להדברות קיבלנו יותר סירוב מהפלסטינים..

כרתנו הסכם שלום עם המצרים והרוונו שקט ועוצמה ובעיקר קץ להרג ולשפיכות הדמים. מי שמדבר בגנותו וגם אצלנו לא חסרים כאלו, שימשיך לדבר. אני מקווה שהשכל הישר יעבוד אצל המשטר החדש במצגים וכפי שהחשש בסיומו של שלאון סעדת לא מומש - כן גם החששות שהיום יתפוגגו. טז אל תקדים את המאוחר.

"שימשיך לדבר" "אני מקווה שהמשטר החדש" "אל תקדים את המאוחר".. סגנון הדיבור הזה שהוביל אותנו לאבדון לפני שבעים שנה ומוביל אותנו אחרי תקומתנו לקטסטרופה נוספת..

תציין לי מי אינו מכבד את הסכמי השלום ? האם מצרים או שמא ירדן. לי לא ידועים הסכמי שלום אחרים - הלואי שהיו הלואי שיבואו בהקדם.

רק מלחשוב על הבנפיטים שהביא עליהם הסכם השלום, סיוע החוץ והצבאי של ארה"ב והתפתחות מטאורית.. רק על זה הם צריכים לקבל פצצה גרעינית על סכר אסוואן - אם הם מעזים בכלל לחשוב על ביטול הסכם שלום.. לצערי הם מעזים הרבה יותר מלחשוב..

אז מי ההזוי פה!??! - תבין את התשובה בגוף הטקסט.

אז מי ההזוי פה? כולם רואים...

ישן 03-05-2011, 09:08
צלמית המשתמש של רועי AZ

יופי דן.. יופי..
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תקרא את תגובתי מס' 63"

ציטוט:
אם תבין אותה טוב יותר מאשר רועי AZ תווכח שאין טעם בדיון של חרשים ואטומים.

הוכחת עכשיו כמו בכל הפעמים הקודמות, לא רק שאינך מסוגל להתמודד עם טיעונים מבוססים ולהפריך אותם - אתה ממשיך ונצמד לסיסמאות וקלישאות ומעוות היסטוריה כאילו היתה בלון מלא במים ואז טוען לחוסר יכולת של חבריך לויכוח...

אבל יותר מכל הוכחת עכשיו, שמשיתברר לשמאל את היקף האסון שהוא הולך להמיט עלינו - גם אז, רמת ההתייחסות שלו תהא בצורה הזו כמו שלך, עם הצמדות לטפל ולא לעיקר ולסיסמאות נבובות שקשר בינן לבין מהות חיינו כאן הוא מקרי בהחלט תוך התעלמות בוטה מהמתרחש בשלל טענות משונות בדבר ה"תקוות לשכל הישר שיעבוד אצל המשטר החדש".

בדיוק אז, נהיה אנו חסרי היכולת להפוך הקערה על פיה..

ישן 03-05-2011, 15:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא הבנתי..
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה רוצה עוד סיבוב בניוטראל אז אני מחזיר אותך להתייחסויות 63 ו - 65"

אתה לא מצליח לראות את מה שכתבתי בתגובה 65? (למרות שהצבע בולט)

אני כותב את תגובתי - במילים מודגשות

נכון.. ממשלת ישראל שיחקה לידי קיצוניים - וערפאת אהובך, התגלה כקיצוני וכטרוריסט כמו שהיה תמיד.

אם לסבתא היו גלגלים.. ואם הערבים היו מקבלים את הסכם החלוקה... ואם הערבים היו מקבלים את קיומנו כאן... אבל הם לא - הם רוצים אותך בים..

התקפלנו = נסוגנו משטחים שבשהותנו שם לא היה טרור בהיקפים המטורפים כמו שהיה לאחר שיצאנו משם ונאלצנו לחזור אליהם כדי למנוע את הטרור משם..

התקפלנו = כל פעם שגילינו שמץ נכונות להדברות קיבלנו יותר סירוב מהפלסטינים..

"שימשיך לדבר" "אני מקווה שהמשטר החדש" "אל תקדים את המאוחר".. סגנון הדיבור הזה שהוביל אותנו לאבדון לפני שבעים שנה ומוביל אותנו אחרי תקומתנו לקטסטרופה נוספת..

רק מלחשוב על הבנפיטים שהביא עליהם הסכם השלום, סיוע החוץ והצבאי של ארה"ב והתפתחות מטאורית.. רק על זה הם צריכים לקבל פצצה גרעינית על סכר אסוואן - אם הם מעזים בכלל לחשוב על ביטול הסכם שלום.. לצערי הם מעזים הרבה יותר מלחשוב..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 03-05-2011 בשעה 15:33.
ישן 04-05-2011, 04:35

נקווה שזה ירגיע אותך
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא הבנתי.."

נכון.. ממשלת ישראל שיחקה לידי קיצוניים - וערפאת אהובך, התגלה כקיצוני וכטרוריסט כמו שהיה תמיד.

===== אתה חוזר ומאשר את טיעוני - אני מתעלם מהלכלוך מבית מדרשם של הפשיסטים ואל תדביק לי חברים

==== שאלתי אותך שאלה פשוטה, שלא זכיתי לתשובה. אתה מטיל את ההאשמה על ערפת וממשיכיו. האם, אם הוא היה מקבל את הצעותינו ה"נדיבות" אתה הייתה מאושר ומוכן לחתום אתו על הסכם כל שהוא ?

======אינני יודע בדיוק מה הוצע לו. אני יודע שהוא דחה את ההצעה.

==== עזבנו שטחים, שהיו מיועדים ועדין מיועדים להיות חלק ממדינה פלסטינאית ולא היו חיוניים לבטחונה של מדינת ישראל. העובדה שהמחבלים המשיכו במעשי הרצח שלהם אכן חייבה פעילות שלנו. אני מפריד בין הצורך הבטחוני לבין חוסר ההגיון בנושא ההתיישבותי, במקומות שאין סכוי כל שהוא, שיצורפו אי פעם למדינת ישראל, מבלי לפגוע בבטחונה ובכלל בקיומה. אינני בקי במאזן הדמים אבל, המגמה להגיע לרגיעה באה מתוך כוונה להפסיק את הרצח. העובדה שהמחבלים נצלו את המצב להמשך הרציחות, שהלכו והתגברו, ככל שנדמה היה שההסדר קרב ובא היא תקפה. אינני מבין מדוע ממשלות ישראל נקטו באיפוק רב במשך תקופה ארוכה עד לתגובה שמן הסתם הייתה צריכה להיות בהיקף גדול. אבל קטונתי ולהבין את שקוליהם של מנהיגי המדינה. אני הקטן מסוגל לברך או למחות עליהם.

==== אני התייחסתי להסכם השלום עם מצריים, שתועלתו מרובה עד עצם היום הזה. בניגוד אליך לדעתי ההסכם לא יופר גם ע"י המשטר החדש, אלא אם הוא חפץ להתאבד. אין להשוות בין מה שהיה לפני 70 שנה להיום. כולנו, כולל גם מדינות ערב (אולי למעט אתה) לומדים מן העבר. הן הפנימו שבמלחמה לא יעלה בידם לנצחנו ואין טוב גם בעבורם להיות ביחסי שלום עם מדינת ישראל. מצרים וירדן ממשו הבנות אלו גם יומן של האחרות יגיע.

==== לא ענית על שאלתי.
עדין אין "מקבלים עונש" על מחשבות. אפילו אם פה ושם נאמרו דברים בגלל ה"בניפיטים" שכולנו מקבלים מקיומו של השלום ירתיעו את השליטים לבטלו
אני מקווה שתגובותי אלו יספקו את "תאוותך"

ישן 04-05-2011, 08:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני חוזר ומאשר את ההיסטוריה.. אכן ממשלת ישראל שיחקה לידי הקיצונים
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נקווה שזה ירגיע אותך"

ציטוט:

===== אתה חוזר ומאשר את טיעוני - אני מתעלם מהלכלוך מבית מדרשם של הפשיסטים ואל תדביק לי חברים

עראפאת "התגלה" כקיצוני בדיעבד אחרי שבמשך תקופה ארוכה הוא הונה את רובנו והצטייר כפרטנר - אבל המשיך לחתום ולאשר מתקפות טרור על מדינת ישראל - מקווה שלא תכחיש את זה.

==== שאלתי אותך שאלה פשוטה, שלא זכיתי לתשובה. אתה מטיל את ההאשמה על ערפת וממשיכיו. האם, אם הוא היה מקבל את הצעותינו ה"נדיבות" אתה הייתה מאושר ומוכן לחתום אתו על הסכם כל שהוא ?

לא!.. לא הייתי מביא את הסוף על מדינת ישראל בשום אופן.. גם לא אגב כשחשבתי שאולי אפשר לעשות משהו..

אבל אין זה העניין כלל - משום שאם ערפאת היה מקבל את מה שהציעו לו, זה היה מוציא ממנו את העוקץ בלהיות טרוריסט ובלרצות את חיסולה של ישראל... אתה מבין? הוא לא רוצה שום שיבוש בתכנית שלו (למרות שגם מה שהציעו לו זה סוף למדינת ישראל)

======אינני יודע בדיוק מה הוצע לו. אני יודע שהוא דחה את ההצעה.

זה בדיוק העניין.. ש"אינך יודע" - אתה לא רוצה לדעת, כי עצם הידיעה תכריח אותך לזנוח את משנתך ההזויה והחולנית של שלום בכל מחיר.. ומכאן שתפסיק להצטייר כנאור..

==== עזבנו שטחים, שהיו מיועדים ועדין מיועדים להיות חלק ממדינה פלסטינאית ולא היו חיוניים לבטחונה של מדינת ישראל. העובדה שהמחבלים המשיכו במעשי הרצח שלהם אכן חייבה פעילות שלנו. אני מפריד בין הצורך הבטחוני לבין חוסר ההגיון בנושא ההתיישבותי, במקומות שאין סכוי כל שהוא, שיצורפו אי פעם למדינת ישראל, מבלי לפגוע בבטחונה ובכלל בקיומה. אינני בקי במאזן הדמים אבל, המגמה להגיע לרגיעה באה מתוך כוונה להפסיק את הרצח. העובדה שהמחבלים נצלו את המצב להמשך הרציחות, שהלכו והתגברו, ככל שנדמה היה שההסדר קרב ובא היא תקפה. אינני מבין מדוע ממשלות ישראל נקטו באיפוק רב במשך תקופה ארוכה עד לתגובה שמן הסתם הייתה צריכה להיות בהיקף גדול. אבל קטונתי ולהבין את שקוליהם של מנהיגי המדינה. אני הקטן מסוגל לברך או למחות עליהם.

נכון אתה צודק.. שטחי יהודה ושומרון אינם חיוניים.. ישיבתינו שם כרגע לא מונעת ירי טילים משם או ירי טיל לעבר מטוס ממריא מנתב"ג ואף את השתלטות ארגון הטרור החמאס גם על יו"ש. טולכרם שכם וג'נין אינם שורש הטרור ציר פילדלפי לא היה חיוני בשליטה על כמויות הנשק שזרמו לרצועה..

אינך בקיא במאזן הדמים - כי אתה לא רוצה להיות בקיא במשהו שייחיב אותך לעזוב את המשנה הפאשיסטית שלך

ממשלות ישראל - (אהוד ברדק רבין ופרס) נקטו באיפוק כדי לא להרוס את "תהליך השלום" ולעזוב את המשנה החולנית שלהם בדבר רשות פלשטינית ומדינה לשני עמים.. עד שבא אריק שרון (טרום עידן ההרס העצמי) והחליט לשים קץ לטירוף..

אני ממש מודה לך בשמי ובשם אלפי קורבנות השלום שאתה אכן טוען שהיה "ניצול מצב" להמשיך את מה שלא התכוונו מעולם להפסיק וקיבלו גושפנקא עבורו בהסכמי אוסלו..

==== אני התייחסתי להסכם השלום עם מצריים, שתועלתו מרובה עד עצם היום הזה. בניגוד אליך לדעתי ההסכם לא יופר גם ע"י המשטר החדש, אלא אם הוא חפץ להתאבד. אין להשוות בין מה שהיה לפני 70 שנה להיום. כולנו, כולל גם מדינות ערב (אולי למעט אתה) לומדים מן העבר. הן הפנימו שבמלחמה לא יעלה בידם לנצחנו ואין טוב גם בעבורם להיות ביחסי שלום עם מדינת ישראל. מצרים וירדן ממשו הבנות אלו גם יומן של האחרות יגיע.

==== לא ענית על שאלתי.
עדין אין "מקבלים עונש" על מחשבות. אפילו אם פה ושם נאמרו דברים בגלל ה"בניפיטים" שכולנו מקבלים מקיומו של השלום ירתיעו את השליטים לבטלו

אני מקווה שתגובותי אלו יספקו את "תאוותך"

לא אמרתי שכרגע אף אחד לא מכבד את הסכם השלום.. אבל זו הבעיה.. זה "כרגע" כי מחר הכל יכול להשתנות.. ומה שהיה פעם כבר לא תקף עכשיו.. ומה תעשה אז?

אפילו אם "פה ושם נאמרו דברים" לא ידעתי שאחד שנחשב מוביל לקחת את המושכות והוא נחשב יחסית נאור ומתקדם יחסית לאחרים שם הוא סתם אדם שאין להתייחס אליו ולדבריו

ישן 04-05-2011, 11:57
צלמית המשתמש של רועי AZ

כינויי גנאי?
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "משנתך ההזויה והחולנית"

ציטוט:
וד"ל

אין לי כל ענין להתייחס לאדם כמותך שללא כנויי גנאי איננו מסוגל לקיים דיון עניני.

תגיב עניינית לטיעוני הפלדה שאני מציב לפנייך והפסק להתייחס לתפל!!

איפה ב"משנתך ההזויה והחולנית" יש כינוי גנאי.. התייחסתי אלייך ישירות, או למה שאתה מאמין בו?

ישן 04-05-2011, 13:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

ושוב אתה עומד חסר מילים בפני הטיעונים שמובאים בפנייך...
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפסק להתייחס לתפל - בדיוק את זה אני עושה"

האין זה שומט את הקרקע מתחתייך ולדרך חשיבתך?

אתה מבין שהדברים מתרחשים כבר 18 שנה כמעט (מאז תחילת "תהליך השלום") - בניגוד גמור לכל מה שאתה שואף אליו ואמור להיות כ "שלום צודק ובר קיימא"? קורה הכל רק לא המשפט הזה..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 04-05-2011 בשעה 13:05.
ישן 05-05-2011, 05:05

תקון קטן - ה"דברים" מתרחשים זה למעלה ממאה שנים
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ושוב אתה עומד חסר מילים בפני הטיעונים שמובאים בפנייך..."

לא נשמטת כל קרקע ההיפך היא הולכת ומתהדקת מתבססת ומתייצבת. התמורה המחשבתית הבריאה חלה דוקא בימין. אכן אני מלא תקווה שהדברים הולכים ומשתנים והחשיבה ההגיונית מתגברת, למרות צעדיה האיטיים ביותר על פי טעמי.
מימי ז'בוטינסקי ( שתי גדות לירדן) לבגין ( שהסתפק כגדה אחת ובמתן אוטונומיה לפלסטינאים) ועד לבנימין נתניהו (הכרזתו אודות שתי מדינות לשני העמים בתחומי הגדה המערבית) אנו הולכים ומגבירים את סכויי ההסדר תוך כדי הבטחת קיומה ובטחונה של מדינת ישראל.
נוסיף לזאת את השנוי החיובי שבא במחשבותיהם של "הבית"רים האמיתיים" - אלו שינקו את תורתו של ז'בוטינסקי משדי אמותיהם ונבין לאן פנינו הולכות.לא אמנה את כולם בגלל חוסר היריעה.
בכוונה אינני מתייחס לשמאל, שתעוזת ראשי ממשלותיו, הייתה פחותה בהשוואה לראשי ממשלות הימין.
בנימין נתניהו העביר לפלסטינאים את חברון - למרות שהם לא מלאו את תנאי הקדם על פי הסכם אוסלו.
אריאל שרון, הבולדוזר, שיצא מרצועת עזה - ללא הסכם, ללא תמורה וללא כל הבטחה. אהוד אומרט ושותפתו ציפי לבני היו מוכנים אפילו לחלק את ירושלים והדבר לא הסתייע בידם, מסיבות שלא כולן תלויות בצד השני.

נכון שתמכתי בכל המהלכים, למרות שנעשו כ"דרך הפיל החנות של חרסינה", מאחר וצימצום שליטתנו על הפלסטינאים - היא תמיד לטובה.
ישן 05-05-2011, 05:52
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תקון קטן - ה"דברים" מתרחשים זה למעלה ממאה שנים"

סליחה שאני מתערב בויכוח לא לי.
אתה שמעת לאחרונה את חנין זועבי מדברת ? היא מגדירה את עצמה כפלסטינאית, ואני מניח שאין לך בעיה עם זה (אני יודע שלי אין).
מה שאני מבין מההצהרה הזאת של הגברת היא שאותם אלו שכבשנו ב 1948 רואים את עצמם כחלק אינטגראלי מאלו שכבשנו ב 1967, והראשונים לא רוצים להיות נשלטים על-ידינו יותר מהאחרונים.
אז מה הפיתרון ? נחזיר את שטחי 67 ואחרי זה את שטחי 48 ? איפה היא הנקודה שבה אתה תעצור ותגיד רגע, מדינה לכם זה יפה אבל אני לא זוכר שיש עוד אי בין ישראל לקפריסין ולשם אתם דוחקים אותי ?
מתי תבין את זה ? כשגובה המיים יגיע לקרסוליך או כשהם יגיעו עד הצוואר ?
ישן 05-05-2011, 07:04

זכותה להגדיר עצמה כפלסטינאית כפי שזכותי להגדיר עצמי ישראלי ויש לי אישור מהרבנות כיהוד
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "סליחה שאני מתערב בויכוח לא..."

כמה פעמים הבעתי את דעתי בהקשר לגבולות הקבע ואין לי כוונה לחזור שוב.

באופן כללי, שלא כמו ארגוני המחבלים ותומכיהם וחלק ממשתתפי הפורום הזה, אני מבדיל בין הכיבושים שהיו עד תום מלחמת העצמאות וקביעת גבולות הפסקת הנשק לבין כיבושי 1967.

זכותנו להקים את מדינת ישראל בשטחי ארץ ישראל ונאלצנו לממש את זכותנו זאת בכוח הכוח.
כיבושי 1967, גם הם נעשו תחת אילוץ חיצוני, אבל זה הביא אותנו לשליטה על אותם הפלסטינאים שנסו בעקבות מלחמת השחרור והתמקמו שם.

גם הפלסטינאים טוענים לזכות מלאה על ארץ ישראל וטעמיהם עמהם. אין כל אפשרות לספק את דרישותיהם של הכל חייבים לחלוק. מדינת ישראל לקחה/תקח את מה שיבטיח מדינה יהודית ודמוקרטית ( כ- 2/3 ויותר משטח ארץ ישראל המערבית) ובנותר, יוכלו הפלסטינאים להקים את מדינתם.
ישן 05-05-2011, 07:17
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זכותה להגדיר עצמה כפלסטינאית כפי שזכותי להגדיר עצמי ישראלי ויש לי אישור מהרבנות כיהוד"

אוקי, התקדמנו
מה תעשה עם זכות ההגדרה העצמית שיתבעו תנין זועבי וחבריה ? וברור שהם יתבעו.
הם כמובן יעטפו את זה ויקראו לזה מדינת כל תושביה או כל סלוגן אחר שכבר מצא את עצמו לתקשורת.
ורק תרשה לי להזכיר לך שהסטורית, הנסיגות שמדינת ישראל ביצעה לא עזרו לה במאומה.
לסגת היום מבקעת הירדן וגב ההר, כשלא ברור בכלל מה מצב הדמוקרטיות המתהוות באזורינו (שהחזירו את החזית המזרחית והחזית הדרומית לתחייה בתרועות ענק) הוא הדבר האחרון שמדינת ישראל יכולה להרשות לעצמה, בעיקר כשזה משולב בעליית משטרים איסלמיים קיצוניים במדינות האלו (די ברור שבמצריים עולים האחים לשילטון איך שלא תהפוך את זה - הם המפלגה האחרונה שנשארה במרוץ)

נערך לאחרונה ע"י בני לפיד בתאריך 05-05-2011 בשעה 07:21.
ישן 05-05-2011, 07:58

אנחנו תמיד מתקדמים ועוד תראה שהפערים בינינו אין תהומיים ואפילו אינם גדולים
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אוקי, התקדמנו מה תעשה עם זכות..."

יש לנהוג בפלסטינאים אזרחי מדינת ישראל כפי שנוהגות המדינות ה"מתוקנות" (מה זה מתוקן בימינו ?), באזרחיהם בעלי לאום אחר. למשל כמו היהודים בארה"ב ובארצות אירופה. במיוחד, אם וכאשר תקום מדינה פלסטינאית - שם יוכלו לממש את הגדרתם העצמית. הם תמיד יוכלו ל"עלות" (אולי דוקא לרדת) למדינתה.

באשר למקומות אסטרטגיים לשמירת בטחונה של מדינת ישראל כמו בקעת הירדן ומקומות בגב ההר, כבר כתבתי בעבר (לגבי בקעת הירדן ומעברי הגבול כולם), שיש להחזיק את כוחות הבטחון בהם, תקופה ארוכה יחסית לאחר תחילת בצוע ההסכם ( 15 לפחות). הם יועברו במלואם למדינה הפלסטינאית, רק לאחר שיוכח שההסכם מולא כלשונו וככתבו.

באשר למצבן של ה""דמוקרטיות" המתהוות באזורינו " עדין מוקדם לקבוע מה תהינה דרכן. אני נוטה לחשוב, שהן לא תוותרנה על היתרונות הנובעים מההסכמים איתנו. הן זקוקות לשקט ולרגיעה לא פחות מאיתנו. במיוחד, מנסיונות העבר הן יודעות היטב מה יבוא עלעהן באם "יתפרעו".
ישן 05-05-2011, 10:55
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מבדיל בין הפלסטינים לאירגוני הטרור שיצאו מתוכם
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זכותה להגדיר עצמה כפלסטינאית כפי שזכותי להגדיר עצמי ישראלי ויש לי אישור מהרבנות כיהוד"

אתה חושב שארגוני הטרור הפלסטיניים פועלים על דעת עצמם ולא כחלק מעמם וכחלק מהאג'נדה שלהם לזרוק אותנו מפה..

למה?!

ישן 05-05-2011, 13:25
צלמית המשתמש של רועי AZ

יפה.. אז הנה לך דוגמא
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "היא תוצאה של בחירות דמוקרטיות"

ציטוט:
אם השאלה האם אני מסכים/מקבל עם/את דרכה - בשום פנים ואופן לא.

ממשלה המעודדת טרור ואפילו מפעילה אותו, ממשלה הקוראת להשמדת מדינת ישראל - איננה יכולה להיות מקובלת ועל ממשלת ישראל לפעול כנגד מעשיה נגד ישראל ביד חזקה ובזרוע נטוי ובמיוחד עם שכל רב.

על אף שיצאנו מעזה (עוד ב 94') והשלמנו את הנסיגה (בעיניי זו עקירה רק אני משתמש בטרמינולוגיה שמאלנית בשביל להמחיש לך) ב 2005... אז נכון שזה היה ללא הסכם..ועדיין במקום לקפוץ על המציאה ולצעוד אל עבר העתיד שאתה רוצה בו (וכולנו בעצם) והעתיד שהוא גם שלהם במידה רבה יותר - הם הביאו עלינו את ממשלת חמאס..

האם אתה חושב שנסיגה ב"הסכם" - לא הייתה מביאה עלינו את שלטון חמאס?

האם נסיגה שלנו אל קווי 67' לא תביא את ארגוני הטרור לירות טילים עליך כמו שקורה עכשיו בדרום?

ישן 06-05-2011, 06:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

נכון דן.. בדיוק כשם שהסכמי אוסלו הרגיעו את הטרור בכל השנים
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מניח שהסכם היה מרגיע את הטרור"

מאז החתימה עליהם....אתה מבין, מה שלא נעשה איתם יעלה לנו בדם. ניסוג ונוותר על שטחים - נקבל עוד פיגועים ועוד טילים וזה יגיע אל מרכז הארץ על ראשך בדיוק כמו שזה מגיע לאשדוד ואשקלון - תתעשת כבר!!!!

ישן 05-05-2011, 10:30
צלמית המשתמש של רועי AZ

התכוונתי לתקופה שבה הוחל בתהליך של "שלום"...מאז הסכמי אוסלו
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תקון קטן - ה"דברים" מתרחשים זה למעלה ממאה שנים"

אין ישראלי שלא שוחר שלום (גם לא הימנים המובהקים) ...

אתה רק מחזק את טענותיי...

בעוד רבים וטובים של ילדי ז'בוטינסקי מתכחשים למדינתם (מטעמים פליליים יחצ"ניים כאלו ואחרים) ילדי חאג' אמין אל חוסייני מתבצרים יפה יפה ברצונם לסלק אותך ואתי מפה...

אך בעוד שממשלות ישראל של השמאל לחצו את היד ה"מושטת" של הפלסטינאים - אזרחי ישראל היו תחת מתקפות הטרור הרצחניות והאכזריות ביותר שידענו בכל שנות קיומנו כאן - מן היד השניה של הפלסטינאים..

וכמובן שאף ממשלת שמאל לא רצתה לחבל ב"תהליך השלום" ולכן פעולות המניעה היו תקיפות ונחרצות בדיוק כמו נשיא ארה"ב הנוכחי....

בתקופת ממשלות הימין, אולי לחצו את היד ה"מושטת" אך בה בעת גם טרחו לגדוע את היד התוקפנית.. (נתניהו בשלהי שנות ה 90 ושרון בחומת מגן שעה שצה"ל יצא להרוס את ערי הטרור..כן דן - ערים - הטרור צמח ויצא מכל בית ומכל מאורה פלשטינית, שבמרוצת התהליך וההסכמים והניירות יצא צה"ל משם ע"מ לאפשר לפלסטינים לבנות את עצמם...

אין זה משנה כיצד מילאנו את חלקינו בשורש הסכסוך, כפי שאתה רואה אותו (אלא אם אתה תומך מובהק בפלסיטינים) - עצם היציאה של אדם או חברה מחושך לאור (לפי ראייתם) היתה אמורה ליצור תנופת פיתוח אמיתית בדרך אל המדינה הנכספת..

אבל לא.. כל אימת שגילינו רצון לשלום, הם פירשו זאת כחולשה וכמו כריש המריח דם יצאו הם למתקפות רצחניות נגדנו...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 05-05-2011 בשעה 10:48. סיבה: הגהה
ישן 05-05-2011, 11:56

קיים רצף הסטורי ואין לבודד תקופה מתוך הרצף.
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "התכוונתי לתקופה שבה הוחל בתהליך של "שלום"...מאז הסכמי אוסלו"

מענין כל מי שאינו פועל על פי תפיסתך הוא מתכחש למדינה (מטעמים פליליים יחצ"ניים כאלו ואחרים)

מה בהקשר לבנימין נתניהו - הגם הוא מתכחש למדינת ישראל ? על פי הצהרותיו אודות שתי מדינות ועל פי מעשיו בהקפאת ההתנחלויות.

בכלל אם הסכם אוסלו הוא הסכם גרוע ומסכן את בטחונה של מדינת ישראל - מדוע ממשלות הימין אינן מבטלות אותו. אם הן חושבות שללא שליטה על כל הגדה המערבית אין תקומה למדינת ישראל - מדוע אינם מכילים את החוק הישראלי על כל השטח.

נכון הכל הכל בגלל בוגדי השמאל - שלדעתך הם מיעוט מבוטל במדינה.
ישן 05-05-2011, 12:04
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "קיים רצף הסטורי ואין לבודד תקופה מתוך הרצף."

ציטוט:
מענין כל מי שאינו פועל על פי תפיסתך הוא מתכחש למדינה (מטעמים פליליים יחצ"ניים כאלו ואחרים)

מה בהקשר לבנימין נתניהו - הגם הוא מתכחש למדינת ישראל ? על פי הצהרותיו אודות שתי מדינות ועל פי מעשיו בהקפאת ההתנחלויות.

בינתיים הוא רק מדבר ולא עושה.. אם יש מי שאולי יעשה אבל ידאג הכי טוב למדינת ישראל זה הוא.. ואגב, אני תומך האיחוד הלאומי - אריה אלדד - שאני בטוח שידאג למדינת ישראל ולא ישתמש בה כעלה תאנה

בכלל אם הסכם אוסלו הוא הסכם גרוע ומסכן את בטחונה של מדינת ישראל - מדוע ממשלות הימין אינן מבטלות אותו. אם הן חושבות שללא שליטה על כל הגדה המערבית אין תקומה למדינת ישראל - מדוע אינם מכילים את החוק הישראלי על כל השטח.

מי שביטל את אוסלו ("אוסלו מת") הלכה למעשה היו הפלסטינאים, לאחר שננסו לערי הטרור וריסקנו אותו ואת תשתיותיו.. כרגע אנחנו שם צבאית, אבל גם יישובית ובכך מונעים מחמאס להשתלט ולהפוך את הגדה כולה לבסיס טרור.. הסכם כמו שאתה רוצה יאלץ את צה"ל ואת התושבי הישובים המגינים עליך ישירות, לסגת מהשטחים ולמנוע את הטרור משם וערי הטרור יתפתחו שוב.. עובדתית היכן שאנו נמצאים, קיים הטרור אך בטח לא בהיקפים שהורגלנו אליהם בתקופת ממשלות השמאל

נכון הכל הכל בגלל בוגדי השמאל - שלדעתך הם מיעוט מבוטל במדינה.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 05-05-2011 בשעה 12:18.
ישן 02-05-2011, 10:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כשהתקשורת מאחריו, גם זה יכול לעבוד
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "משהו פה פישי..."

אם הנשיא היה בוש, ניקסון או ימני אחר, היו עולים תמיהות על גבי תמיהות.

-----------------
אני מעתיק תגובה 56 של הכתבה בYNET:
ציטוט:

אוסמה לא חוסל אלא נפטר ממחלת הסוכרת שהיה חולה בה.

זה הדיווח האמיתי, לפי סוכניות ידיעות שמנסות להגיד את האמת, אבל משתיקים אותן.

למה משתיקים ?

כי האמריקאים אוהבים גיבורים, וממשל אובמה חייב פופולריות.

אבל בן-לאדן מת מחוסר טיפול הולם בסוכרת שלו.

אני קבלתי דיווח באייפון מסוכנויות חדשות "מחתרתיות" שאומרות רק את האמת.

ואגב, זה לא קרה אתמול או שלשום, אלא לפני כשבוע.

רק שהאמריקנים מחכים לשואו המתאים ולעיתוי שנראה טוב.

ודבר נוסף: גופתו מוחזקת אצל האמריקאים ולא הושלכה לים.

רק שהם לא יכולים להראות לנו את הגופה, כי אין שום פגיעה של ירי או ארטילריה עליה, כי היא שלמה לגמרי, אבל לפי הנוסח שלהם, החיילים האמריקאים ה"גיבורים" הרגו אותו.

אז למה אין שום תמונה של הגופה ??

כל הנאמר לעיל מבוסס בוודאות.

קצת תבדקו, קצת תחפרו - את האמת היום קשה להסתיר.

אבל, בכל זאת ייתכן שכל זה אמת. וארה"ב לא רצו שהקבר שלו תהיה "עלייה לרגל" של קיצוניים. מצד שני, הספקות יעצרו את רצון הנקמה מארגוני הטרור.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-05-2011 בשעה 10:54.
ישן 02-05-2011, 12:13
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
האמריקנים לא טיפשים - ברור שחיסלו אותו ואין פה שום קונספירציה
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כשהתקשורת מאחריו, גם זה יכול לעבוד"

הם לא טיפשים מכמה סיבות - הם יודעים שקבר שלו על קרקע מוצקה בעולם יהפוך למקום עלייה לרגל ויהפכו
אותו לקדוש מעונה ולאליל. הם לא רוצים את זה כי הם רוצים למחוק את זכרו מעל פני האדמה.

דבר שני, תהיו בטוחים שצילמו את הגופה מכל כיוון אפשרי, כולל את המוח שנשפך לו מחור הקליע וגם כמובן
לקחו דגימות ד.נ.א. הם יודעים שאנשים עוד יגידו שזאת קונספירציה ושזה שקר. האמריקנים לא עד כדי כך
מפגרים\תמימים\לא מכירים את העולם כדי להמציא דבר כזה.

טוב שזרקו אותו לים. לפני שאמרו את זה אמרתי לעצמי "בטוח יעלימו את הגופה לנצח".

ישן 02-05-2011, 11:19
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אני חושב שהתמונות של המצעדים..."

ציטוט:
האדם הזה גמר 3000 אמריקאים ביום בהיר אחד, האמריקאים יצאו לשתי מלחמות ממושכות, מתישות ועקובות מדם בגללו, שבהם אלפי חיילים אמריקאים איבדו את חייהם ועוד רבבות נפצעו וחזרו נכים למולדת. שלא נדבר על הביליונים שמשלם המסים האמריקאי הוציא במרוצת השנים כדי לממן את המלחמה הזאת.
היום הזה הוא יום של סנסציה אדירה בשביל האזרח האמריקאי יום שבו סוף סוף הוא יכול לטפוח לעצמו על השכם אחרי 10 שנים שהוא רק שומע על הבוץ העירקאי והבוץ האפגניסטני ולא מקבל איזושהי הרגשת תגמול משמעותית מ על אותו 11|09 ארור. היום האמריקאים באמת יכולים להרגיש שהם סגרו מעגל.

כאשר האמריקאי הממוצע חושב כך, מה אתה מתפלא? מבחינתם מינימום הרגו את היטלר היום בבוקר..
ישן 02-05-2011, 20:57
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
תחושת הסיפוק היא בהחלט דומה, אני באמת שמח שהעולם נפטר מהטרוריסט הזה
בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "הזכירו לי את ל"ג בעומר, ולך?"

אבל לדעתי מה שמבדיל בנינו לבין הברברים האלה הוא שאנחנו לא יוצאים לרחובות ושורפים את הדגלים שלהם..
זה שהאמריקאים מחפשים סיבות להיות שיכורים לא אומר שאנחנו לא יודעים לשמוח, הם "יוצאים" דיי טפשים בהתחשב בכמות המשאבים והזמן שהם השקיעו בזה ובכמות ההרוגים לצד שלהם שנפלו שם..
שוב אני חושב שהביטוי "שמחה לאיד" הוא מה שעלה לי לראש, אבל שישתו, יחגגו ברחובות, הפיגוע הבא יגיע, ובלי קשר אין להם שום סיבות לחגוג עם או בלי אוסמה..

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 02-05-2011 בשעה 21:00.
ישן 02-05-2011, 21:10
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני חשבתי שמה שמבדיל בינינו זה שהם משספים גרונות של ילדים ואנחנו לא
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "תחושת הסיפוק היא בהחלט דומה, אני באמת שמח שהעולם נפטר מהטרוריסט הזה"

הם מקדשים רצח אזרחים ואנחנו מנסים להמנע ממנו. זה הבדל מהותי הרבה יותר משריפת פיסות נייר.

לגבי "הם יוצאים טיפשים". אפשר גם לחשוב על זה הפוך - הישראלים למרות כל המאמצים, הכסף והדם שמושקעים בחיסול מחבלים לא מסוגלים אפילו לרגע להביט בסיפוק על הישגיהם ולחגוג את נצחונותיהם הקטנים. משקיעים מיליארדים בהכנת המסיבה, ובסוף מגיעים בפנים חמוצות ובלוויית נשות מחסום ווטש. מי הטיפש?

ולמען הסר ספק, אני לא חושב שהאמריקאים מגיבים נכון והישראלים לא. יש פה הבדל תרבותי, אבל הטענות על האמריקאים "הטפשים" נובעות מעמדה מוסרנית שמטשטשת את העובדה שהאמריקאים הם הטובים בסיפור ואין שום הקבלה ביניהם לבין הפלשתינים או מוסלמים צמאי דם אחרים.

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 02-05-2011 בשעה 21:13.
ישן 02-05-2011, 21:21
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
שום עמדה מוסרנית שמטשטשת..
בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני חשבתי שמה שמבדיל בינינו זה שהם משספים גרונות של ילדים ואנחנו לא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
הם מקדשים רצח אזרחים ואנחנו מנסים להמנע ממנו. זה הבדל מהותי הרבה יותר משריפת פיסות נייר.

זה בכלל לא קשור, למה לשרוף כמו ברברים דגלים ותמונות ברחובות העיר, "אנחנו מנסים להימנע ממנו"(מהרג האזרחים) והם לא, אתה רק מחזק את דעתי, למה אנחנו צריכים להידמות להם ולצאת לרחובות עם דגלים שרופים..

ציטוט:
לגבי "הם יוצאים טיפשים". אפשר גם לחשוב על זה הפוך - הישראלים למרות כל המאמצים, הכסף והדם שמושקעים בחיסול מחבלים לא מסוגלים אפילו לרגע להביט בסיפוק על הישגיהם ולחגוג את נצחונותיהם הקטנים. משקיעים מיליארדים בהכנת המסיבה, ובסוף מגיעים בפנים חמוצות ובלוויית נשות מחסום ווטש. מי הטיפש?

נו באמת..

ציטוט:
ולמען הסר ספק, אני לא חושב שהאמריקאים מגיבים נכון והישראלים לא. יש פה הבדל תרבותי, אבל הטענות על האמריקאים "הטפשים" נובעות מעמדה מוסרנית שמטשטשת את העובדה שהאמריקאים הם הטובים בסיפור ואין שום הקבלה ביניהם לבין הפלשתינים או מוסלמים צמאי דם אחרים.

הבדל תרבותי בהחלט, לא אמרתי שהם לא "הטובים", רק אמרתי שהם פתטיים ואמריקניים למדי.. ככה חינכו אותם וככה עשו אותם, למה אתה חושב שמפחיד שאנחנו נעשים דומים להם..

ותאמין לי שאין לי שום עמדה מוסרנית שמטשטשת אותי, לא אמרתי שיש הקבלה בניהם לבין הפלסטינאים במעשים או הערכים, אמרתי שלצאת לרחובות ולשרוף דגלים ותמונות של בן לאדן, זה אקט מטומטם..

ישן 02-05-2011, 19:40
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "אוסמה בין לאדן חוסל"

כל מהדורות החדשות בכל העולם מסתמכות על הממסד האמריקאי שמכתיב פה את נרטיב חיסולו של בן לאדן.

תדמיינו למשל שהממסד הישראלי היה מכתיב את נרטיב חיסולם של המחבלים שחטפו את קו 300 בשנות ה80'. אצלנו קרה שהעיתונות תיעדה שקר שהוליד את חשיפת האמת שהייתה שונה מזו שהממסד ביקש לצייר.

בקיצור, לעולם לא נוכל לדעת מה באמת קרה שם בצורה מדויקת. האפשרות שבן לאדן הוצא להורג שקולה לאפשרות שהוא נחטף ויושב עכשיו במתקן כליאה אמריקאי סודי.

היום כנראה נולדה תאוריית קונספירציה חדשה שבמסגרתה חברו יחדיו צמרת הממשל, צמרת הצבא והצמרת המודיעינית לזריעת חול בעיניי כל העולם. פשוט אין לנו דרך לדעת שאומרים לנו את האמת. מראים לנו צילומים באיכות ירודה של חדר עם מה שנראה כמו דם, מספרים לנו שבוצעו בדיקות DNA ומספרים לנו: "מה שקרה זה 1,2,3. קבלו את זה כי אין לכם דרך להוכיח אחרת". הפעם אלכס ליבק לא היה היה שם עם המצלמה שלו

ישן 06-05-2011, 14:39
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

Facebook profile
נסגור קצת רקע לדור הצעיר שלא ידע את אוסמה..........
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "אוסמה בין לאדן חוסל"

בינלאדן (בין אל עדן)

1957
נולד לאב תימני ואם ממוצא סורי,הבן השביעי למשפחה בת 15 ילדים.

1969
אבי המשפחה לוקח עליו את שיפוץ נזקי השריפה במסגד אל-אקצה.

1970
בין-לאדן האב נפטר

1974
אוסאמה נישא לקרובת משפחה ממוצא סורי (נישואיו המוקדמים שמרו על אורח חייו הדתי)

1980
אוסמה עלה לראשונה למסגד הגדול במכה (אביו בחייו נהג להלין בביתו מאות עולי רגל שעלו למכה ולכן אופיו ואמונותיו של אוסמה הושפעו מדעותיהם של עולי הרגל הללו שחלקם היו מנהיגי תנועות איסלמיות מילטינטיות ביחוד עולי-רגל מקרב האחים המוסלמים במצרים)

1981
תואר במינהל עסקים מאוניברסיטת "עבדול עזיז" בג'דה.בעת לימודיו התיכוניים והאוניברסיטה החל אוסאמה בין-לאדן לאמץ את השקפותיהם של מנהיגי האחים המוסלמים (אחד המרצים באוניברסיטה ויתכן ובעל ההשפעה הגדולה ביותר עליו היה פלסטיני בשם עבדוללה עזאם).

מיד עם תחילת הפלישה הסובייטית לאפגניסטן הוזמן בין-לאדן ע"י הג'אמעת אל איסלמיה (בעידוד נמרץ של עזאם) לאפגניסטן לבקר במחנות המוג'הידין ולהפגש עם מספר מנהיגים מוסלמיים,כמה מהם היו מוכרים לו עוד מבית אביו בתקופה שהתארחו לרגל עלייתם למכה ביניהם סאייף וראבאני.בשובו הוא החל ביצירת לובי תמיכה במוג'הידין

1982
אוסאמה עובר לאפגניסטן ומביא איתו כלי צמ"ה רבים (מהעסק המשפחתי) ומעמידם לרשות המוג'הידין,מדי פעם הוא גם מצטרף לקרבות אך לא באופן מסודר.

1984
הוא "מחזק" את נוכחותו באפגניסטן ומחליט לבנות אחוזת סתר שתשמש את מתנדבי המוג'הידין מכל העולם כתחנתם הראשונה.

1986
הוא מחליט לבנות מחנות-אימונים משל עצמו.בשלב הבא מחליט להקים צבא משלו,מפקדה משלו ואפילו חזית פרטית שלו.לצורך הביצוע הוא מגייס אנשי צבא לשעבר מצבאות סוריה ומצרים.

1988
לאחר שנוצר קושי לאתר מספר מתנדבים לפי בקשת משפחותיהם , מחליט בין-לאדן להקים מנגנון תיעוד של המתנדבים מרגע הגעתם לבסיס הקליטה שהקים ב1984דרך שירותם ותאריך עזיבתם, המנגנון כונה ה"על-קאעידה" או "הבסיס" (מכאן הטעות בשם האירגון לא "אל קעידה" אלה "חזית הג'יהאד הכלל עולמית")

עד 1989
לרשותו 6 מחנות אימונים,נסיון של 6 מערכות גדולות מול הצבא הרוסי ומאות פעולות גרילה.

1989
הרוסים נסוגים מאפגניסטן,בין-לאדן חוזר לסעודיה אך מגלה שצעדיו מוגבלים ובעיקר חופש התנועה שלו.רשמית בגלל כוונותיו לפתוח חזית "ג'יהאד" חדשה בדרום תימן ,אך יתכן וגם הצהרותיו שסאדאם חוסיין עומד לפלוש לכויית (באותה התקופה יחסי עיראק ערב הסעודית היו טובים) אילצה את הממלכה להצר את צעדיו.(יתכן וכוונותיו של סאדאם הגיעו אליו דרך אנשי אירגונו).

לאחר הפלישה שיגר בין-לאדן מכתב למלך הסעודי ובו פירט באיזה טקטיקה על הממלכה להגן על עצמה ואף הציע לגייס את לוחמי המוג'אהידין לצורך כך.

1990
7 לאוגוסט (יתכן ולתאריך הזה יש משמעות כבדה בכל הנוגע לפיצוץ השגרירויות באפריקה ב7 לאוגוסט 1998) האמריקאים פותחים במבצע "סופה במדבר"

1991
הסמכותם של הסעודים על הצבא האמריקאי היוותה לפי מקורביו מכת-הלם לאוסאמה ושינתה את מסלול חייו ,הסתמכות הסעודים על ה"צלבנים" האמריקאים בהגנה על מכה הכניסה את הסעודים ואמריקאים לרשימת חיסול

בטענה של צורך בנסיעת עסקים שיכנע את אחיו שהיה מקורב לשר הפנים הסעודי לאפשר לו לצאת לפאקיסטן.מפאקיסטן שלח אוסמה מכתב התנצלות והודעה שאין בכוונתו לחזור.חששו משיתוף הפעולה בין הביון הפאקיסטני והסעודים מביא להחלטה לעבור לאפגניסטן.

שם לאחר יציאת הרוסים נוצר עימות בין הפלגים השונים ולמרות נסיונותיו לתווך ביניהם מוצא הוא את עצמו כמטרה של מספר נסיונות חיסול.בלית ברירה נמלט אוסאמה לסודן.

1994
הסעודים שוללים את אזרחותו (לפי מקורות מסויימים בין-לאדן נחשב כאויב של הממלכה הסעודית כבר ב1992 אך סילוקו בוצע בפועל רק ב1994) בין לאדן הופך לאנטי-סעודים. בשהותו בסודן מקים בין-לאדן מנגנון ניהול יעיל ומודרני לניהול העל-קעאידה הכולל מחלקות סוציאליות,פננסיות,פותרי חלומות ואף סוכנות נסיעות פרטית.לדברי אחד ממקוריו בסה"כ היה מדובר בשרותים עבור חברת הבנייה שהקים בסודן.

1995
מכונית תופת בריאד.שרותי הבטחון הסעודים הציגו 4 "ערבים-אפגנים" כהוכחה למעורבותו של בין-לאדן בפיגוע,הוא עצמו לעולם לא לקח אחריות על הפיגוע.

1996
תחת לחץ בין-לאומי סודאן רואה בבין-לאדן וחבורתו עול-כבד.כעת מתחיל לחדש את קשריו עם ידידים וותיקים ואולי היחידים שיקבלו אותו באפגניסטן.במסע מתוכנן היטב הוא מגיע לג'אלאלאבאד בלוויית רבים מלוחמיו.

יוני 1996 בהיותו בג'אלאלאבאד פיגוע נוסף בחובאר (סעודיה) הסעודים מודיעים על קשר בין בין-לאדן לפיגוע אך הוא מעולם לא טוען לאחריות עליו.

סוף 1996 –הטאליבן כובשים את ג'אלאלאבאד כמעט ללא קרב.בפקודת המולה עומאר נפגשים בכירי הטאליבן עם בין-לאדן ומצהירים שזהו כבוד עבורם להגן על אדם שהקריב כה רבות עבור האיסלם,בין-לאדן הופך לבן-חסותם

1997
עקב חשד לקנוניה בין הסעודים והמודיעין הפאקיסטני לחטוף אותו מחליט בין-לאדן לעבור לקאנדאהאר ה"עיר החזקה" של הטאליבן.

1998
שובו של בין-לאדן לאפגניסטן משך למדינה לוחמי מוג'יהאדין לשעבר מג'אממאת איסלמיה של איימאן אל-זאהוארי,הג'יהאד האיסלמי המצרי של ריפעת טאהא וקבוצות רבות ברחבי העולם.מגמה זו הובילה את אירגונו לבנות גישה אנטי-אמריקאית ולזנוח את האנטי-סעודית.חיבור פסק ההלכה הקורא להרוג אמריקאים ויהודים .

פברואר 98 הוא מכריז על הקמת החזית הכלל עולמית ואת פסק ההלכה.

7 לאוגוסט 1998 פיגוע בשגרירויות האמריקאיות בטנזניה וקניה.האמריקאים שציפו לפיגוע בסעודיה הופתעו מבחירת המיקומים (בדיעבד הם נפלו בהערכותיהם גם בפיגועי ה11 בספטמבר 2001 ,כך שלקח העבר לא נילמד כראוי)

במהלך שנת 2002 פירסם עד ראיה לחיסולו של בינלאן שיר קינה בפורום של אל נדה שהיה אז האתר הרשמי של תומכי אירגון בינלאדן,בתיאור הוא סיפר כיצד ראה את בינלאדן נכנס אל חפירה סמוכה לשלו לקראת שהיית לילה בטורה-בורה,כחצי שעה לאחר מכן פגע טיל טומהוק היישר בעמדה בה שהה בינלאדן.

באור הבוקר הם ראו שכל שנותר מהעמדה היה מכתש בעומק 5 מטר ושום זכר לאלו שהסתתרו בו.

לחץ אדיר וגידופים שלהם זכה מכמות עצומה של גולשים,הביאו אותו לשנות את הגירסה ולהוסיף שנודע לו שטרם החשיכה הוא הבחין בבינלאדן ועוד עשרה מלווים חמושים,רוכבים על סוסים ועוזבים את החפירה.

לפחות לפי הגירסה הראשונית,אין סיכוי שנישאר זכר כלשהו מגופתו של בינלאדן,לכן יש סיכוי סביר שחזית האיסלמית הכלל עולמית ימשיכו "להחזיקו בחיים" כסמל מוראלי (פיברוק הודעות באינטרנט ולתקשורת באמצעות קלטות קוליות או הצהרות כתובות בשם בינלאדן).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר