לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2011, 13:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
וואלה:ראש מטה המאבק לשחרור גלעד שליט מצהיר כי לא יניף את דגל ישראל

http://news.walla.co.il/?w=//1819499

אם למישהו היו ספקות בידי מי הפקידה משפחת שליט את מפתחות מסעה - הינה אומר זאת האיש מפורשות.

שהרי לא רק שקורבנות הטרור העתידיים למאותיהם/עשרותיהם אינם שקולים לתפיסות אנשי 'המטה' הרדיקלים כנגד חיל אחד ולא רק ששכול של אחרים, זכויות יוצרים של אחרים ומדיניות חוץ ובטחון של ממשלה נבחרת אינם מהווים משהו שיש לכבד כפי שניתן להבין מהקולות שיצאו מחבורה זו - אלא שכל תקומת ישראל וכל הקיום היהודי בארץ זו אחרי גלות ורדיפות אינו שקול כנגד אותו אדם אחד...
[או שמא מלכתחילה לא היו שקולים יותר מדי בעיני חלק מאנשי התעמולה למאומה וגלעד המסכן הוא רק תרוץ?]

מה הפעם? שוב מצלמות בפריים טיים מתואם עם התקשורת הבלתי תמימה וישיבה מול מדרכת בית רוה"מ כאילו 'הם' אנשים צנועים ושתקניים תוך הותרת מלאכת ידוי הרפש במדינה, בממשלתה ובבטחון תושביה לטיפוסים ששים אלי משט? התרגיל הזה כבר לא עובד.

התקשורת מטייחת אך הצהרה מכוערת להצהרה מכוערת, רדיקל לרדיקל, משט לתעמולה פוליטית זולה סרטון ביוטיוב לסרטון ביוטיוב מגלים מי אוחזים במושכות המסע לכניעה לדרישות החמאס והתעמולה הממוקדת לשחרור מאות מחבלים-מרצחים.

ואני אומר - נתניהו הקשב לקולות המכוערים היוצאים ממטה התעמולה נגד אחריותה הבטחונית של הממשלה הנבחרת. חלקו כבר מזמן אינו עם חלקנו ודאגותיו רחוקות מדאגות אזרחי ישראל שגלעד יצא לשמור על חייהם. לא רק שאין בשום פנים ואופן להסכים לשחרור מחבלים-מרצחים לשטחים מהם יוכלו לשוב וליצר טרור כפי שדורש החמאס ומחרים מחזירים אחריו הרשעים והתמימים 'בשם גלעד' - אסור להסכים לשחרור מרצחים סיטוני כלל. לא יתכן כי לא יגבה מחיר בעבור רצח המונים שכם מחיר זול לדם יהודי יעורר את התאווה של האויב הערבי לעוד דם שכזה.

אל תניף דגל. מוטב כך מאשר תבזה אותו. יש לי תחושה שדגלים אחרים דווקא היית מניף בחדווה

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-05-2011 בשעה 13:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2011, 13:30
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
צר לי.. אבל מרגע שמתחילים לבזות סמלים - כל מאבק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "וואלה:ראש מטה המאבק לשחרור גלעד שליט מצהיר כי לא יניף את דגל ישראל"

מתחיל לאבד המלגיטימציה שלו. אני לא חכם גדול וגלעד הוא לא אחי/בן משפחתי..

אבל אני לחלוטין לא רוצה להקלע למצב שבו מישהו ממשפחתי (או כל אחד אחר) יפגע כתוצאה ישירה משחרורם של מרצחים...

ישן 02-05-2011, 19:51
  Mamor Mamor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "עלוב נפש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
הייתי מציע מהר מאוד למשפחת שליט להיפטר מהאיש הזה או מהחבורה הזאת - כי זה מכתים את המאבק הטהור שלהם והופך אותו לביזיון שאין כדוגמתו.

לא הייתי קורא לזה מאבק טהור שכול שניה מאשימים את הממשלה ואומרים שראש הממשלה עושה שימוש ציני בפחד של הציבור - למרות שההיסטוריה הוכיחה שכול עיסקה כזאת (יותר נכון בממדים הרבה יותר קטנים מזאת) הביאו גופות חדשות.

אני מתחיל כבר לטעות, האם לא כדאי לשחרר את גלעד שליט תמורת כמה אלפים ולתת לרוב העם הטיפש ("נסתדר בקלות"," אם תפסנו אותם פעם נוכל לתפוס שוב" "הם סתם טיפשים הם לא יעשו כלום" " לשחרר בכול מחיר" "ראשי ביטחון בעבר אמרו שנסתדר") הזה להרגיש על בשרו את מה שעשה?

נערך לאחרונה ע"י Mamor בתאריך 02-05-2011 בשעה 19:55.
ישן 04-05-2011, 22:50
  Mamor Mamor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני אבהיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
הרצון של המשפחה ושל רבים להביא לשחרורו של חייל חטוף הוא עצמו טהור. הדרך שהם נוקטים בה שנויה במחלוקת, אבל הרעיו עצמו הוא נכון. אני מתנגד לעסקה אבל מבין את הצורך של המשפחה לעשות כל שניתן כדי לנסות להחזיר את בנם. זה שאחרים משתמשים גם בביטויים קשים ולא מקובלים - זאת כבר חציית קו אדום, כי לא כולם "משפחת שליט".

חלק מאותם ביטויים שאנחנו מדברים עליהם שיכיים גם להם (המטה לשחרור גלעד שליט) או בסתר או בפומבי, בכול מקרה זה לא משנה את העובדה שהם נותנים גיבוי לאותם ביטויים

אם אתה יודע שיש מישהו שעומד לבצע פשע ואתה עומד בצד, אתה תמצא כנראה את עצמך בכלא(כמובן שרק בחול, בארץ מקבלים רק עבודות שירות).

חם מהתנור:

http://www.mako.co.il/news-military...10&pId=55227376

נערך לאחרונה ע"י Mamor בתאריך 04-05-2011 בשעה 22:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר