לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2011, 00:06
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
למה לא אכפת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אני יודע שלא אכפת לכם אבל מכבי עלו לגמר היורוליג"

כל החברים התאספו אצלי בבית וצפינו במשחק (ששודר בצורה דיי זוועתית, אם יורשה לי לומר), ואני אפילו מתכוון לצאת מהעבודה מוקדם ביום ראשון כדי לצפות במשחק אצל חבר
בתכל'ס, אפילו אם מכבי לא ינצחו בגמר - בשבילי הם עשו את שלהם. אני אישית לא האמנתי שיגיעו בכלל למשחקי ההצלבה, לא שכן לפיינל פור.
כל הכבוד למכבי, וכל הכבוד לבלאט שהצליח אשכרה ליצור יש מאין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2011, 02:51
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בזה אני אני מסכים איתך מאוד
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ימים של פעם"

פעם קבוצת כדורגל סימלה משהו והספורט היה בבועה של האדיאולוגיה . היום ילד בן 10 שאוהד מכבי תל אביב בכדורגל לא יודע באמת למה הוא שונא את הפועל. לפני 30 שנה ויותר ילד בן עשר ידע שהפועל מייצגים את הממסד המפאיסטי והאת הדרך האדומה ומכבי את הליברלים חופשיים היהודים. חבל שהיום זה רק ספורט ולא משהו אמיתי שיכול לחבר אנשים כדרך חיים שהספורט מציג אותו בעוד צורה. נראה לי היום שרק הגרעין הקיצוני של אוהדי הפועל תל אביב מייצג את השמאל של היום-אנרכיטסי, אנטי לאומי ותומך בכל דבר שהוא לא יהודי ואוהדי בייתר ירושלים.

ישן 08-05-2011, 07:35
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
גם אני פעם חשבתי כך, אבל שיניתי את דעתי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כמו שנאמר"

מסכים כי מרבית השחקנים, שכירים אפרו-אמריקאים, צאצאי האימפריה היגוסלבית ועוד.
יחד עם זאת, במקום בו טובי המסבירים שלנו באירופה ובעולם כשלו ודגל ישראל לא יונף באוניברסיטה כזאת או אחרת. לא יונף שלט תחי ישראל ואוהדים לא יריעו למרצים ישראלים, באה קבוצה שגם הוא מעורבת בזרים וגורמת לטלויזיות השונות להקרין שוב ושוב את הדגלים שלנו אל אפם וחמתם של הגויים.
מבחינתי זה הישג תקשורתי מהמעלה הראשונה.
ישראל לא "מייצאת" רק כיבוש ומלחמות אלא גם ספורט.
גם האיירויזיון אירוע נפסד לכל הדיעות. אבל ברגע שהקריין חייב לבלוע את הלשון ולהשמיע את שמה של ישראל במדיה ומאות מיליונים נאלצים לשמוע את שמה, לי זה עושה טוב -"אנו על המפה".
את זאת אמר טל ברודי ואינני יודע עם התכוון לכל ההיבטים, אבל כיום, כאשר נלחמים מלחמת קיום על כל פיסת שנייה של שידור ולאו דווקא בהיבט של ה"אומללות הפלסטינית" אני מרגיש עם זה טוב.
ישן 07-05-2011, 10:48
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
היא לא מייצגת אותך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""מכבי" מי?..."

היא גוף פרטי ורווחי כמו כל קבוצת ספורט אחרת (או ליתר דיוק - עסק אחר). מי שרוצה לראות בה גוף המייצג את ישראל, שיהיה לו בכיף. מי שלא - הוא לא ממש טועה.
מצד שני, זו קבוצה שאכן פעם אחר פעם מנסה ככל יכולתה לשמור גם קצת על האינטרסים של העם שיושב בציון - בין אם זה להפוך את העולם בכדי לא לשחק ביום אבל לאומי (ואני שואל, האם זה היה יכול לקרות גם בענף ספורט אחר, עם קבוצה אחרת? אם אליפות העולם בטניס נניח היתה מתרחשת בערב יום השואה - היו דוחים אותה? אני לא חושב), ובין אם זה גם לספוג נאצות וגידופים מאוהדים אנטישמיים של קבוצות יריבות ובכל זאת להראות להם מאיפה משתין הדג.

לסיכום - אם היו מספיק שחקנים ישראלים ברמה המתאימה להביא את מכבי לניצחון בגמר היורוליג, כנראה שהם היו חתומים במכבי (ואז היו מתלוננים על מכבי שהיא גונבת את כל השחקנים הישראלים הטובים ובכך הורסת את הליגה), אך מכיוון שעדיין קשה למצוא כאלה שחקנים, משתמשים בשחקני חיזוק מחו"ל - וכל קבוצה אחרת היתה עושה (וגם באמת עושה) בדיוק את זה אם היה לה את התקציב של מכבי.
בנוסף, אין קבוצה אחת באירופה שאין לה "שחקני חיזוק" מה-NBA או ממדינות אחרות, כך שבמכבי לא בדיוק המציאו את הגלגל פה. יום יבוא ואני מקווה בכל ליבי שכל השחקנים במכבי יהיו ישראלים (ויש בה כבר עכשיו לא מעט, כולל דיוויד בלו ודריק שארפ שהם ישראלים) אם לא רובם המוחץ, אבל מכיוון שהיום הזה עדיין לא הגיע אני מתנחם בעובדה שאת הקבוצה הצהובה הזו מלווה מאמן (גאון) שמדבר עברית, הרבה שחקנים וסגל שמדברים עברית כשפת אם, ואוהדים שמניפים את דגלי ישראל כאשר הם מנצחים משחקים כנגד קבוצות מכל אירופה. וזה הרבה יותר ממה שנקבל בענפי ספורט אחרים (אהמ... כדורגל... אהמ...) בעתיד הנראה לעין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 09-05-2011, 12:04
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "תגיד לי..."

ציטוט:
הכותרת שהעניק פותח האשכול ממש מתאימה!

כאשר יש רייטינג של 30%, הכתורת לא יכולה להיות מתאימה.
שמח מאוד שצפית בתוכניות אחרות, יום הזכרון נכנס בשעה 20:00, לפני כן אין שום בעיה לראות משחק כדורסל, את התוכניות שראית אפשר לראות בכל יום אחר.

ציטוט:
עם זאת, יש הבדל "קטן" בין ערב יום הזכרון לשלושה ימים או אפילו יומיים לפניו או אחריו....
ואני מניח שעכשיו יתעורר הויכוח אם השעה חמש וחצי זה כבר נחשב לערב יום הזכרון או "לאחה"צ של ערב יום הזכרון"....
תכל'ס?... אני כבר לא מצפה מאף אחד לשום דבר.

לא יודע, זה מה שמפריע לך? את כמות הדגלים השנה ראית?
אף אחד לא תכנן את משחק הגמר בכוונה תחילה ליום הזכרון, כך יצא, אני בטוח ששנה הבאה, כבר ידאגו להתחשב יותר(השנה לא באמת משהו האמין שמכבי תגיעה לפיינפור).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-05-2011 בשעה 12:07.
ישן 09-05-2011, 13:13
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אוי..הפלא ופלא, לתשעה באב הגענו!...."

ציטוט:
אישית לשאלתך, אכן תשעה באב הנו יום עצוב מאוד, אתה סבור אחרת?...
אבל אל תסיט את הנושא, אני מניח שאם משחק גמר של מכבי היה נערך בתשעה באב אזי זה לא היה מונע ממך לצפות בו...או שמא דווקא במקרה הזה אני טועה?...
מה שכן, למזלך אין צפירה בתשעה באב...

תשעה באב זה אכן יום עצוב, השאלה היא האם המשחק היה משוחק כמה שעות לפני כניסת תשעה באב, גם אז היית מעקם את האף? והאם יש הבדל בין ערב כנסית תשעה באב, לשלושה ימים או אפילו יומיים לפניו או אחריו? מה שאני מסנה להגיד כאן בעצם, שאין כאן איזו "התדרדרות מוסרית", אלה טבעו של האדם, ככל שהזכרונות פחות רלווטים כלפיו, או רחוקים ממנו, כך הוא מקדיש פחות מחשבה עבור יום זה. עברו "הרבה ימים", מאז המלחמה הגדולה האחרונה(יום כיפור), ולכן הציבור נוטה לשכוח, ולקבל הכל כמובן מאליו, אבל זה הטבע האנושי.
ישן 09-05-2011, 13:53
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מעניין...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]אישית לשאלתך, אכן תשעה..."

"..תשעה באב זה אכן יום עצוב,"

אני שמח שעמדתי במבחן.

"..השאלה היא האם המשחק היה משוחק כמה שעות לפני כניסת תשעה באב, גם אז היית מעקם את האף?"

הוא דווקאלא עקום ומשום מה נראה לי שאם זה אכן היה המקרה והמשחק היה מתקיים דווקא ערב תשעה באב אזי היינו קוראים כאן תגובות אחרות פרי מקלדתך...

..."מה שאני מסנה להגיד כאן בעצם, שאין כאן איזו "התדרדרות מוסרית", אלה טבעו של האדם, ככל שהזכרונות פחות רלווטים כלפיו, או רחוקים ממנו, כך הוא מקדיש פחות מחשבה עבור יום זה. עברו "הרבה ימים", מאז המלחמה הגדולה האחרונה(יום כיפור), ולכן הציבור נוטה לשכוח, ולקבל הכל כמובן מאליו, אבל זה הטבע האנושי."

או!... וכאן למעשה טמונה התשובה בעניינך!
מסתבר ש ... "זכרונות פחות רלוונטיים ורחוקים ממך מביאים אותך להקדיש פחות מחשבה עבור יום זה" !
וכן, עברו "הרבה ימים" מאז מלחמת יום כיפור ואפילו מאז מלחמת השחרור, אבל זה ממש לא רלוונטי עבור מי שאיבד את היקר לו מכל ועבור מי שמכבד את הנופלים באשר הם!

אגב - להזכירך, מאז מלחמת יום כיפור היו עוד שתי מלחמות וכמה מבצעים.... אני מעריך שאתה (סליחה , "הציבור") יודע שיום הזכרון כולל גם אותם ולא מוקדש רק "למלחמות גדולות"...

לך תדע.... אולי כבר שכחת/ם.

ישן 08-05-2011, 02:54
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אם היו מספיק שחקנים ישראלים ברמה המתאימה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "היא לא מייצגת אותך"

שתי סיבות עיקריות לחוסר בשחקנים בעלי רמה:
הראשונה והחשובה והעיקרית - היא חוסר טיפוח בספורט בישראל. במקום להשקיע בישראלים ולתת להם הזדמנויות - "מקוששים בשדות זרים", מקבלים סוג ב' (בדרך כלל בשלהי הקריירה שלהם) ואת הישראלים משאירים על הספסל.
השניה, שבחלקה נובעת מן הראשונה - היא, ששחקנים בעלי רמה, מחפשים אפשרות לממש את רמתם ובוא בזמן ל"העשיר" את כיסיהם.

אין כל רע מבחינת השחקן החפץ לממש את הפוטנציאל שלו ולהגדיל את הכנסותיו הצורה משמעותית. קיים פסול גדול בעובדה שהמדינה והקבוצות, זונכות את ההשקעה בישראליים.

המצב כיום, לצערי, שקבוצות הספורט (המופרטות) אינן מיצגות את המדינה ואינן יוצרים רגושים והזדהויות מנצחונותיהן ו/או מהפסדיהן.
ישן 08-05-2011, 07:30
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
"מי אמר"?... "לייצג אותי"?...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אז מה? מי אמר שהיא צריכה..."

לא יודע, אבל משום מה היה מי שחשב שמנהלה ראוי לקבל את פרס ישראל השנה מה שקצת לא מסתדר לי עם מי שבסופו של דבר הנו מנהל של גוף פרטי רווחי....
אבל מה לעשות, ככה ההגיון שלי אומר....

ויודע מה.
בסופו של דבר מכבי באמת מייצגת את המדינה!
מייצגת את כל מה שקורה בה ובאופן מדוייק להפליא...
קבוצה של עובדים זרים שעושים עבורך את העבודה תמורת כסף (ובמקרה הזה דווקא הרבה כסף), מספרם משנה לשנה עולה ואפילו ה"בית" שלה שינה את שמו מ"יד אליהו" (ע"ש אליהו גולומב להזכירך) ל" היכל נוקיה" ברוח הזמן......
אם אתה, ראשון הפטריוטים שנזעק להגן על כל "פיפס" מוצא להזדהות עם "מפעל" שכזה.... נו טוב.... כנראה שבעבור דברים מסויימים גם פטריוטיות יכולה להתכופף.... תהנה בגמר ואל תשכח, במקרה ומכבי זוכה העמד פני עצוב היות ויום הזכרון הערב.....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 08-05-2011 בשעה 07:36.
ישן 08-05-2011, 12:37
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תראה אני לא נכנס לחיים הפרטיים
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "מוזר"

של יהודי ששייך למכבי בדרך זו או אחרת ועובד בשבת.
זה לא שלא אכפת לי - לכל יהודי צריך להיות אכפת מכל יהודי.

גם לא היה אכפת לי אם הקבוצה הייתה מגדירה את עצמה ככל קבוצה מקצוענית שמה שאכפת לה זה בעיקר הכסף והיוקרה של הזכייה בפרס והבונוסים לשחקנים שיבואו בעקבות כך.
אבל - ברגע שבהיסטוריה של הקבוצה ישנם משפטים כמו "אנחנו על המפה..." אתה צריך לשאול את עצמך למי הוא התכוון כאשר אמר אנחנו?
האם רק לקבוצה או שמא לכל עם ישראל.
אני חושב שמאז ומתמיד (עד עכשיו) הגישה הייתה של קבוצה שבדרך זו או אחרת (ולמרות השחקנים הזרים) כן מייצגת משהו הקשור לעם ישראל.
וככזו - כן היא צריכה להיות רגישה למה שחשוב לעם ישראל.
לשאלתך - לא רק מי ששומר שבת באופן פרטי מייצג את מדינת ישראל אבל אם הוא חלק מקבוצה או ארגון הטוען שהוא מייצג את המדינה./העם הארגון עצמו כן צריך להמנע מחילול שבת לדעתי.

ישן 08-05-2011, 12:43
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "תראה אני לא נכנס לחיים הפרטיים"

אני שמח שבחרת לענות לי בתשובה מפורטת ולא סתם בהתלהמות אז תודה

אני חושב שהם מייצגים את ישראל, וכשמדברים על "לייצג" חייב להבין שגם אם הם רוצים וגם אם הם לא רוצים, הם מייצגים את ישראל, ולכן לראות את כל האוהדים שלהם מניפים דגלי ישראל זה משמח, כי זה לא מובן מאליו(אוהדי הפועל למשל שההתנהגות שלהם מזעזעת אותי כל פעם מחדש, והם עוד "הנאורים").
מכבי שמה את ישראל על המפה, גם אז וגם היום כשקבוצה זוכה, כולם יודעים מאיפה היא ואת מי היא מייצגת, למכבי יש הרבה זרים, גם לברצלונה, אבל שים לב שמכבי(סתם דוגמא) היא הקבוצה היחידה ביורוליג שעל גב החולצה מופיע דגל ישראל(אף קבוצה אחרת לא רקמה את דגל המדינה שלה לחולצה..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר