לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 12:10
צלמית המשתמש של ``DarkLight``
  ``DarkLight`` ``DarkLight`` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ``DarkLight`` שלח הודעה דרך MSN אל ``DarkLight``
סיקור: ANIMATRIX

שלום לכולם, הגיע הזמן לסיקור נוסף.
אנימטריקס, זהו מהסרטי האנימה הראשונים שראיתי (קצת אחר שהתחלתי להתעניין באנימה), והוא יצא לחנויות קצת אחרי שהגיעו השמועות על הסרט השני בסדרת הסרטים "מטריקס" ההוליהודית.
זה היה הרקע הכללי, וכעת לסיקור.
הסרט הוא בעצם כמה פרקים בני שלוש-רבעי שעה כל אחד (אם זכרוני אינו מתעתע בי) וכל פרק עוסק בעניין אחר מעט מהפרק הקודם והזה שבא אחריו.
זה לא סוד שהאמריקאים לקחו את רעיון המטריקס מיפנים, ואכן בזכות סרטי מטריקס הצלחתי להבין את מה שרוצים להעביר שם, הסיפור עצמו די מסורבל, אבל עם קצת היגיון אפשר לקשר בין הפרקים.
כמו הסרט שכולנו מכירים, הסדרה עוסקת בהשתלטות ושיעבוד המכונה על האדם, ומציגה את הכול בצורה יפה מאוד ומעניינת.
חברים שלי מאוד השעממו מהסדרה, אבל אותי זה די עניין, האנימציה המשובחת מוסיפה עוד לסיפור המוזר ומושכת את העין של הצופה בתמידות אל המסך הקטן.
אז לסיכום:
העלילה- מסובכת ולא סוחפת אך מעניינת לכן אתן 27 מתוך 33.
האנימציה- מצויינת, 33 מתוך 33.
אהדת הקהל- אומנם הגיעה לאמריקה, אבל השתעממו ממנה רבים. 28 מתוך 33.
דירוג אישי בצורה בוליאנית- 1.
סה"כ: 89.
אגב, מי שאוהב סרטי אנימה מסורבלים שרק בסוף מבינים משהו, בטוח יאהב את זה!
תמונות: התאצלתי לחפש...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images-eu.amazon.com/images/P/B00008UAQ8.03.LZZZZZZZ.jpg]

ועכשיו לעניין אחר לחלוטין, אני בקרוב מאוד חוגג שנה בפרש ב1.5.04 (כן, יום הפועלים העולמי) הצטרפתי לקהילת אנימה ומנגה פה, וביום ראשון אני לא אהיה פה, אז זאת מן הודעה מוקדמת...

חזרה לפורום
ישן 25-04-2005, 15:20
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
לא הייתי מסביר את האנימטריקס בצורה כזו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ``DarkLight`` שמתחילה ב "סיקור: ANIMATRIX"

דבר ראשון, יוצרי הסרט (היוצרים של מטריקס) שכרו את שרותים של היפנים (איזה אמן אנימה מפורסם) והוא צייר את כול האנימה שם
בהתחלה שיש אנימציה ממוחשבת זה האמריקאים עשו וזה עלה גם הרבה כסף (לא שאכפת לי)

באנימטריקס יש כמה סיפורים
בהתחלה (אנימה, אחרי האנימציה ממוחשבת) מסבירים על מהפכת הרובוטים, חשדו שרובוטים הורגים בני אדם לכן האדם יצא במתקפה על הרובוטים (רואים בני אדם מרביצים לרובוטים כמעט בא לבכות :] ואז הרובוטים מתחילים להתגונן על עצמם, התחילו לפתח רובוטים לוחמים.
לאחר שלבני האדם לא היה מה לעשות כמעט, הם חיסו את השמש, בעזרת חומר מיוחד ומטוסים..
הרובוטים, שכוחם בא מהשמש התחילו להפסיד, והם פתחו דרך השרדות אחרת, דרך בני האדם

במלחמה, הרובוטים תפסו בני אדם ופרקו להם את המוח ועשו עלייהם ניסויים ומה לא, ואז יצאו את המטריקס.

יש סיפור, על בית נטוש שיש בו פאקים, אפשר לעוף בו וכול מיני דברים, עד שבאו הסוכנים והשמידו את הבית

והסיפור האחרון זה הילד המציק שמופיע בתחילת רילוודד, על הילד שחש שחייו הם חלום עד שניאו הוציא אותו מהמטריקס.

אני ממליץ על זה, אם הייתי יכול הייתי רואה את הסרט שוב.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר