לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2011, 11:19
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מכתב לערבי השפוי-על שקר הנכבה

שלום לך (דו משמעות)
מדוע אתה שותק נוכח ההסתה וההפגנות? הרי אני מניח שאתה יודע את העובדות
בשנת 47 האו"ם קיבל את תוכנית החלוקה הקובעת שהארץ תחולק למדינה יהודית ומדינה ערבית.
ישראל קיבלה את התוכנית ובו ביום הכרזת העצמאות, צבאות ערב פתחו במלחמה
אז על איזו נכבה הם מעיזים לדבר?
הייתה להם הזדמנות למדינה אבל העם שלך מעדיף כנראה להרוג ולמות ולא באמת לחיות.
אם אתם מתאבלים וקוראים ליום הזה אסון, מן הראוי שתפנו את תשומת הלב מישראל להנהגות שלכם שהם אלו שגרמו לכך שתהיו תושבים סוג ב',הם אלו שגרמו לכך שנהיה חשדנים כלפיכם והם ורק הם גרמו לכך שאתם במעמד פליטים. ישראל לא גירשה אף אחד. אתם אלו שברחתם כשהבנתם שההנהגה שלכם יודעת רק להסית אתכם אבל הם לא ממש יעזרו לכם בפועל.
אז כן,יש לך סיבות לציין את יום הנכבה אך הסיבה היא לא קיומה של מדינת ישראל אלא העדר קיומה של מדינה ערבית הודות למנהיגים שלך שלעולם לא יודו בכך כי נורא קל לשכתב את ההסטוריה.
ברגע שתציינו את זה, כמובן שלדרוש מאיתנו להכיר בנכבה כאסון שלכם זה לגיטימי ואני אפילו מניח שזה יקרה פעם בעוד שנים רבות כשיהיו עוד כמה שפויים כמוך שיבינו ובאמת ירצו חיים בשלום ולא במקום..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2011, 12:10
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
למרות הכל הם חוו אסון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מכתב לערבי השפוי-על שקר הנכבה"

כמה תוספות והבהרות:
1. המאבק לא החל אחרי החלטת האו"מ אלא שנים רבות לפניה.
מתחילת שיבתנו לארץ ישראל ותחילת ההתיישבות.
2. המלחמה החלה מיד לאחר הכרזת האו"מ ולא אחרי הכרזת המדינה.
המאבק היה בין היהודים, שרצו להבטיח לפחות את אותם השטחים שנכללו בהכרזת האו"מ לבין הערבים שחיו בפלסטינה א"י והתנגדו לה.
3. עם הכרזת המדינה פלשו לשטחי הגדה המערבית, צבאות ערב, שחשבו לחסל את מדינתנו ב"ינקותה"
4. לאחר המלחמה נחקקו חוקים והופעלו צווים, שהפכו את האזרחים הערביים של מדינת ישראל לאזרחים סוג ב'. היום אפילו מורידים את בסווג.
5. הבריחה מהשטחים שהפכו להיות נשלטים ע"י מדינת ישראל נבעה משלוש סיבות עיקריות: מורא המלחמה, העידוד של מדינות ערב ושל ההנהגה המקומית וגם אנחנו לא "טמנו את ידינו בצלחת".
בכל מקרה ההאשמה העיקרית היא על מדינות ערב שלא קבלו את החלטת האו"מ ופתחו במתקפה עלינו.

ישן 15-05-2011, 17:59
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אל תנסה לשכתב את ההיסטוריה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למרות הכל הם חוו אסון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
כמה תוספות והבהרות:
1. המאבק לא החל אחרי החלטת האו"מ אלא שנים רבות לפניה. מתחילת שיבתנו לארץ ישראל ותחילת ההתיישבות.

המאבק לא החל לפני כ-110 אלא הרבה קודם לכן. היהודים לא נחשבו בעיני האסלאם כשווים בני שווים, אלא כאשר היו תחת חסות האסלאם וניתן היה לרדות בהם. עצם השיבה בעלייה הראשונה בתחילת המאה ה-19 רק חידדה את המאבק. קישור

2. המלחמה החלה מיד לאחר הכרזת האו"מ ולא אחרי הכרזת המדינה.
המאבק היה בין היהודים, שרצו להבטיח לפחות את אותם השטחים שנכללו בהכרזת האו"מ לבין הערבים שחיו בפלסטינה א"י והתנגדו לה.

מה מחדש?

3. עם הכרזת המדינה פלשו לשטחי הגדה המערבית, צבאות ערב, שחשבו לחסל את מדינתנו ב"ינקותה"
4. לאחר המלחמה נחקקו חוקים והופעלו צווים, שהפכו את האזרחים הערביים של מדינת ישראל לאזרחים סוג ב'. היום אפילו מורידים את בסווג.

מציע לך לקרוא את ספרו המאלף של פרופ' דן שיפטן "פלסטינים בישראל" קבל תקציר עליו (קישור ).
לא אנו הפכנו אותם למה שהם.

5. הבריחה מהשטחים שהפכו להיות נשלטים ע"י מדינת ישראל נבעה משלוש סיבות עיקריות: מורא המלחמה, העידוד של מדינות ערב ושל ההנהגה המקומית וגם אנחנו לא "טמנו את ידינו בצלחת".
בכל מקרה ההאשמה העיקרית היא על מדינות ערב שלא קבלו את החלטת האו"מ ופתחו במתקפה עלינו.

לא מדויק. קבל עוד קצת חומר להרחבת הידע קישור

אולי זה גם מסביר כעת את ה"שקט היחסי" בכפרי המגזר הערבי בארץ. הם יודעים שהם חצו כבר את כל הגבולות והגיעו לקו האדום מבחינת הסובלנות הישראלית.
כיום יש להם הרבה מאד מה להפסיד ונדמה לי שאם היום הזה עובר ללא אירועים מיוחדים בכפרים הערביים, הרי שזה מסמן משהו בתפנית זאת.

ישן 16-05-2011, 06:43

כותרת יפה שאינה במקומה - היכן אני משכתב את ההיסטוריה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אל תנסה לשכתב את ההיסטוריה"

1. האם לא הערבים שחיו בפלסטינה-א"י ומדינות ערב אשמים באסונם ? אם לא אז מי האשם?
2. לפני תחילת ההתיישבות לא היה כל מאבק - היו סתם פרעות ורציחות מכוון אחד.
3. אני בשלבי קריאה של ספרו של דן שיפמן ואפילו המלצתי למשתתפי הפורום לקראו.
לך אני מציע לקרוא את ספרו של בני מוריס - 1948.
אין אמת אחת - ה"אמת" היא על פי התייחסותו של המתבונן ולעיתים גם דעותיו המוקדמות.
4. נושא המגזר הערבי בארץ הוא נושא כאוב ופתרונו אינו פתרון כוחני. העובדה שהם "בולעים" את כעסם ו"רותחים" בתוכם אינו מעיד על השלמה. עד שערביי ישראל לא יהנו מדמוקרטיה שלימה ככל אזרחי מדינת ישראל (היהודים כמובן) - "התפרציות" צפויות בכל יום.

ישן 15-05-2011, 12:51
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
מדינות ערב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מכתב לערבי השפוי-על שקר הנכבה"

שפתחו במלחמת השמד על המדינה היהודית שזה הרגע קמה לא פתחו בה כדי לשחרר את "פלסטין", הם פתחו בה כדי לכבוש אותה ולחלק אותה בינהם. אני בטוח כי אם היינו מפסידים ועפים לים או נרצחים כולם, מדינות ערב היו מחלקות בינהם את השטחים בינהם עלי פי ההתקדמות הצבאות ולאחר כמה שנים היו נלחמות בינהם ומתקוטטות על עוד שטחים. הרי זה ידוע שסוריה רצתה להקים את מרחב סוריה הגדולה או משהו בסגנון והיו פה אפילו ערבים שרצו בכך.

משה דיין התחנן בפני ערביי חיפה להשאר והם עדיין החליטו לברוח מכל מיני סיבות שהגדולה בהן היא הקריאה של הליגיון ושאר צבאות ערב לברוח כדי לחזור אחר כך.

מה בעצם אומר יום הנכבה? הם מתאבלים על כך שלא הצליחו להשמיד את המדינה שלנו , זו הכוונה האמיתית הזו. הרי כן הייתה תכנית חלוקה. למה ירדן בשטחים שכבשה לא הקימה בה את מדינת פלסטין והכריזה על יהודה ושומרון כחלק מהממלכה.

דעה אישית שלי- אני רואה בבריחה של מרבית הערבים בתחומי הקו הירוק נס. אני לא יודע איך היה אפשר לקיים מדינה יהודית עם אוכלוסיית מיעוט כל כך גדולה שהייתה יכולה כבר בשנים הראשונות לקיום המדינה לערער את אופייה היהודי. אולי אני טועה ואולי לא אבל ככה אני מרגיש.

ישן 15-05-2011, 19:13
  combatEng combatEng אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.06
ועוד דבר אחד לערבי השפוי

בזמן האחרון מתחילים ויכוחים בישראל על כמות האנשים שגורשה בנכבה, או האם זה היה מרצון או בכפייה, האם הייתה מדיניות מכוונת של ההנהגה היהודית, ויכוחים שלפי דעתי הם פשוט לא רלוונטים- בואו נגיד לרגע אחד שכל טענותם על הנכבה ועל הגירוש שגורשו, ועל הטבח שנטבחו, והאונס שעברו הם נכונים (בעולם הדמיוני של סיפורי אלף לילה ולילה). אז מה?

בימים אלה צריך להיות מצוין, אם שואלים אותי, דווקא הנכבה של הגרמנים (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92...%99%D7%99%D7%94) ש- 12 מיליון (!!!) מתוכם גורשו ממקום מגורם לאחר תום מלחמת העולם השנייה. אך האם אנו רואים הפגנות ענק של המוני גרמנים מתנפלים על הגבול עם פולין ומנופפים במפתחות לבתיהם?
או אולי פספסתי את אירועי זריקות האבנים וההפס"דים של צעירים גרמנים בקסבה של ברלין?
כמובן שלא, כי אם הם כן היו עושים זאת, העולם כולו היה מתקומם נגד החוצפה.
ולא ראיתי את הסבים וסבתות שלנו מנופפים במפתחות בתיהם שנפרצו ונבזזו בורשה או במרקש או בבגדד או בברלין.
כי באותה תקופת זמן ההגיון היה נורא בריא- התחלת במלחמה, הפסדת, תשלם את המחיר! והיהודים במקום לחיות עם תדמית המסכן של העבר, שמו את העבר שלהם מאחור ויצאו לבנות להם ארץ משלהם, במקום אחר, ששם יוודאו שהשואה והפוגרומים לא יחזרו עוד!
אך הפלסטינים במקום להסתכל קדימה אל העתיד תקועים בעבר שלהם, שעליו רקמו עוד מעשיות ושקרים ודורשים לקבוע את התוצאות של העבר בכלים של הווה. זה כמו שתושבי יריחו המודרניים יציינו את האסון וטבח של יהושע בזמן כיבוש הארץ וידרשו פיצויים ממדינת ישראל (אוי, רק שלא יקבלו רעיונות לראש).
אל לנו להרכין את ראשנו ולנסות להתפלפל על נתונים כאלו ואחרים ולהצטער בשמם של מייסדי ומקימי הארץ על מה שקרה בזמנם! זו הייתה הנורמה בזמנו וזאת עובדה קיימת כעת. ואני מציע לפלסטינים, אל תשגו בדמיונות שווא על חזרה לתל אביב או לחיפה. תהיו מעשיים ותתמקדו בפיתוח הערים שלכם. פתחו את רמאללה ואל תחלמו על תל אביב!
ישן 16-05-2011, 05:17
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
למה שלא תורידו את המסכות

את התירוץ של למה לא לתת להם מדינה, אנחנו כבר מכירים. מה שהימין הקיצוני מנסה להסתיר זה שגם אם הערבים היו העם הכי נאור בעולם, עדיין הם היו מתנגדים לתת להם את השטחים מעבר לקו הירוק ולהקים מדינה. אז בואו נעזוב את התירוצים ונודה באמת - הרי אתם לא באמת משתוקקים שיהיו כאן כאלה שבאמת רוצים שלום, אלא אם כן הם רוצים שלום אבל לא באדמה הזו.

זה דומה לילד שאומר להורים שלו שהוא רוצה מיליון דולר ובמקום להגיד לו שהם לא מתכוונים לתת לו, הם אומרים לו שרק אם הוא יוציא כל השנה 100 בבחינות הם יביאו לו... אבל תאכלס, גם אם הוא יוציא אין להם שום כוונה לתת לו את הפרס.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-05-2011, 08:48
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "עזוב את הסיסמאות בצד"

אין פה שאלה של זמן. זה לא עוגה בתנור. אני יגיד לך מה צריך להתקיים ותעריך בעצמך כמה זמן שאתה רוצה.

מצב רצוי: החלשותם של גופים קיצוניים פלסטינים שלא מעוניינים בשלום, לרמה בה אינם מובילים מהלכים מדיניים- בחירה של העם בגופים המעוניינים בשלום.
מצב נוכחי: האזרחים בעזה בחרו בממשלת חמאס שמצהירה על שאיפתה להשמדת מדינת ישראל.

מצב רצוי: כוחות בטחון פלסטינים שבולמים בצורה יעילה התקפות טרור על ישראל.
מצב נוכחי: התקפות פח"ע כלפי אזרחי ישראל מאיו"ש,כוחות בטחון פלסטינים שלעתים נחשדים בשיתוף פעולה עם פעולות טרור. וכל זאת למרות נוכחות גדולה של כוחות צה"ל.
בנוסף, ירי רקטות של ארגון חמאס וכוחות לוחמים עליהם חמאס מתקשה להשתלט.

מצב רצוי: מערכות חינוך, תרבות ואמצעי תקשורת פלסטינים המעודדות אפשרות שלום עם ישראל, ומתנגדות לפעולות טרור והפגנות אלימות הכוללות השלכת אבנים אל עבר כוחות בטחון.
מצב נוכחי: מערכות חינוך, תרבות ותקשורת פלסטינים שמסיתות לפעולות טרור והפגנות אלימות, מציגות את העם היהודי כאוייב שלא ניתן להגיע עימו לשלום ומנציחות מחבלים שפגעו באזרחי ישראל כגיבורים לאומיים.

אני רוצה חינוך לשלום במקום הסתה לטרור ואלימות, אני רוצה מערכות בטחון עצמאיות שמסוגלות ורוצות למנוע טרור על אזרחי המדינה שלי ואני רוצה עם ושלטון פלסטיני שרוצים שלום אמיתי ולא דף נייר חסר ערך שמקדם אסטרטגיה לחיסול ישראל.
שלום כאן ועכשיו הוא חסר ערך. שני הצדדים אינם בשלים.

נערך לאחרונה ע"י סיילו בתאריך 16-05-2011 בשעה 09:00.
ישן 21-05-2011, 11:23
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "עזוב את גושי ההתיישבות - מה..."

תסלח לי על הבוטות, אבל אני יאמר את זה באופן ישיר וברור,
ירושלים שלמה בבעלותינו חסרת ערך לעומת אפשרות להפסקת הסכסוך.
הסמליות הזאת לא שווה כלום, נאדה, אפס לעומת: חיים שינצלו, צמצום התקציב הצבאי שיאזן את הכלכה, גדילה משמעותית בתיירות, פתיחת שווקים חדשים בפני עולם העסקים הישראלי ויכולת של הממשלה להתמקד בנושאים חשובים כמו חינוך, כלכלה והפיכת אזרחי המדינה לכח יצרני ותורם וצמצום התלות בקצבאות.

שלא תטעה, אני רחוק מלהאמין שבמצב הנוכחי דף נייר חתום יביא לשקט בטחוני. אבל במידה ודברים ישתנו, אני יאלץ להסכים שהרווח נמצא בהקרבה ובשקט בטחוני ולא בהתעקשות על סמלים חסרי ערך.
ישן 21-05-2011, 12:12
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
"עם שאינו מכבד את עברו גם ההווה שלו דל - ועתידו לוט בערפל."
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "תסלח לי על הבוטות, אבל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
תסלח לי על הבוטות, אבל אני יאמר את זה באופן ישיר וברור,
ירושלים שלמה בבעלותינו חסרת ערך לעומת אפשרות להפסקת הסכסוך.
הסמליות הזאת לא שווה כלום, נאדה, אפס לעומת: חיים שינצלו, צמצום התקציב הצבאי שיאזן את הכלכה, גדילה משמעותית בתיירות, פתיחת שווקים חדשים בפני עולם העסקים הישראלי ויכולת של הממשלה להתמקד בנושאים חשובים כמו חינוך, כלכלה והפיכת אזרחי המדינה לכח יצרני ותורם וצמצום התלות בקצבאות.

שלא תטעה, אני רחוק מלהאמין שבמצב הנוכחי דף נייר חתום יביא לשקט בטחוני. אבל במידה ודברים ישתנו, אני יאלץ להסכים שהרווח נמצא בהקרבה ובשקט בטחוני ולא בהתעקשות על סמלים חסרי ערך.

ובכן, במשפט הזה (אותו הטביע איש שמאל) גלומה ההתייחסות שלנו לא רק לעברנו כעם נרדף וכעם חסר מגן ולהיסטוריה העקובה מדם שלנו, אלא גם לאותה סימליות של ירושלים שלמה ומאוחדת, המתמשכת כבר אלפי שנים עוד בטרם האיסלאם והנצרות - כחלק מהציביון היהודי והזהות היהודית והמהות היהודית וכעם..

לצערי המשפט הזה הולך ומתגשם בשנים האחרונות, עם התגברות הקולות בדבר הויתור על שטחי מולדת ועל עיר שהיא כור מחצבתו של העם היהודי - והסימיליות הזו, שאתה ממשיל בכזו קלות ל"נאדה" וכלום" היא היא המוקד וההשראה לתקומתינו ועצם קיומנו כאן. בהיעדרה של סימיליות זו, נעדרת גם הזכות שלנו על הארץ הזו וכל מה שנעשה הוא לריק ובשביל הסימליות הזו הקרבנו חיים.. החיים של הסובייקט אל מול החיים והמהות והזהות שלנו כעם ..

ישן 21-05-2011, 15:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

תגיד שאתה לא מסוגל להתמודד עם הטיעונים
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "כשאתה נוטש את ההיגיון ופונה..."

ההיגיון הוא שכשם שלכל עם יש מורשת ויש סימליות ושלי היא העתיקה והחזקה משל כולם לא אפנה גב אליה ולא אתעלם כי אם אטפח ואשמר אותה בכל מחיר.. היא הקיום שלי.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 21-05-2011 בשעה 15:50.
ישן 21-05-2011, 17:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין שום בעיה.. זכותך להתכחש למי שאתה ולשורשייך וזכותך לנתק את עצמך מן הכלל
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "לא, אני לא יכול להתמודד עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
לא, אני לא יכול להתמודד עם טיעון בו אתה מסביר לי שבשבילך משהו הוא "צביון", "זהות", "מהות", "קיום", "זכות" ו"השראה לקיומנו".
ובדיוק בגלל זה אין טעם להמשיך ולדון בזה.

זה בסדר, אנו חיים בעידן בו הזהות נאמדת ומסתכמת באדם כיחיד, הדוניסט שרוצה להתעשר ומתעסק רק בעצמו - אלו האידאלים של היום. אפס זהות, אפס ציביון, אפס מורשת (ולאו דווקא דתית) ואפס ערכים..

המזל הוא שרוב מוצק (עדיין) במדינה לא מסכים לכך.

לפחות טוב שאתה מבין שאין עם מי לנסות ושהנייר עליו חותמים הוא כקליפת השום.

ישן 22-05-2011, 09:57
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין סתירה בין שני הדברים...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "החיים והכסף אבדו במלחמה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
החיים והכסף אבדו במלחמה על קיום, על זה נתתי 3 שנים מהחיים שלי ובגלל זה אני משרת במילואים, בשביל להגן על זכות הקיום של המשפחה שלי ושלך,לא בגלל מה שהיה פה לפני 2000 שנה. המדינה היא מסגרת שמאפשרת לחיות חיים סבירים ולנסות להגשים את עצמנו כבני אדם.
זכות הקיום בבטחון ואיכות החיים של המשפחה שלך חשובים יותר מסמל, ובושה וחרפה לכל מי שיגיד אחרת על המשפחה שלו.

הסימליות של מה שהיה פה לאורך הדורות ולפני 2000 שנה - הם הגושפנקא המובהקת והבסיס - לקיומך ולמלחמתך היום ולרצונך להגשים את עצמך ולקיים את משפחתך..המשפט במגילה - "מתוקף זכותינו הטבעית וההיסטורית" - הוא התייחסות לאותה סימליות אותה אתה שולל.

אם הפלסטינים רוצים את ירושלים, זה רק בגלל היותה סמל מרכזי עבורנו, ולקיחתה מאיתנו תהיה עיצומו של תהליך שלילה וחתירה תחת אותו בסיס והמהות והציביון עליהם דיברתי בחילופי הדברים בינינו.. המשכו של התהליך יהיה בהחזרת כלל השטחים ואי הכרה בנו כמדינה יהודית.

ומשם אני כבר לא רוצה להמשיך ולכתוב.

ישן 17-05-2011, 18:26
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בוא נעשה סדר
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שאלה פשוטה לי אלייך.. היית מוכן לחלק את ביתך עם המתקראים באתר"

אם אתה רוצה לדבר על בתים - אפשר לעשות את זה.

מה שהיה לפני 2000 שנה זה שהיה לנו דירת 3 חדרים וממנה פינו אותנו בהוצאה לפועל.

אחרי הרבה ביקורים במלונות זולים קיבלנו את זכותנו חזרה על הדירה, אבל רק על חצי ממנה. גילינו שהדירה חולקה לשתי דירות של חדר וחצי. החצי השני הוא של דייר שהגיע אחרי שפינו אותנו בהוצאה לפועל.

הדייר לא הסכים אז שברנו את קיר הגבס וישבנו שוב בדירה של 3 חדרים. במהלך השנים היו מאבקים עם השכנים בקומה וקיבלנו עוד מרפסת ואפילו מחסן שויתרנו עליו ב1977.

בינתיים החל הדייר הקודם וצאציו לדרוש את זכותם על החצי השני של הדירה. ופנו לבית המשפט נגדי.

ובכן לשאלתך - הייתי מת להשאר בשלושה חדרים. הרבה יותר מרווח והרבה יותר נוח - אין ספק בזה בכלל, אבל אני יודע שלא משנה כמה ערעורים אני אגיש - בסוף נגיע לבית המשפט העליון ובסוף תהיה החלטה - או לכאן או לכאן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-05-2011, 18:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא!! הדירה לא חולקה לשתיים.. פלשו אל הדירה הזו! וזה בדיוק מה שהופך אותם לעבריינים..
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "בוא נעשה סדר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
אם אתה רוצה לדבר על בתים - אפשר לעשות את זה.

מה שהיה לפני 2000 שנה זה שהיה לנו דירת 3 חדרים וממנה פינו אותנו בהוצאה לפועל.

אחרי הרבה ביקורים במלונות זולים קיבלנו את זכותנו חזרה על הדירה, אבל רק על חצי ממנה. גילינו שהדירה חולקה לשתי דירות של חדר וחצי. החצי השני הוא של דייר שהגיע אחרי שפינו אותנו בהוצאה לפועל.

הדייר לא הסכים אז שברנו את קיר הגבס וישבנו שוב בדירה של 3 חדרים. במהלך השנים היו מאבקים עם השכנים בקומה וקיבלנו עוד מרפסת ואפילו מחסן שויתרנו עליו ב1977.

בינתיים החל הדייר הקודם וצאציו לדרוש את זכותם על החצי השני של הדירה. ופנו לבית המשפט נגדי.

ובכן לשאלתך - הייתי מת להשאר בשלושה חדרים. הרבה יותר מרווח והרבה יותר נוח - אין ספק בזה בכלל, אבל אני יודע שלא משנה כמה ערעורים אני אגיש - בסוף נגיע לבית המשפט העליון ובסוף תהיה החלטה - או לכאן או לכאן.

ואותנו לצודקים! והדירה רשומה בטאבו על שמנו!!

המחסן והמרפסת שמסרנו ב 77 אמנם עברו לשכנים ששוכנים בארמון בן 1800 חדרים.. אבל ראה איזה פלא ראש המשפחה שאיתו הסתדרת הלך, ועכשיו הילדים שלו מדברים בקול על המשך המלחמה איתך.

מצחיק לא?

ישן 17-05-2011, 18:20
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מבין ירון...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "כלומר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
אם הפלסטינים היו נחמדים, לא מסיתים ולא פוגעים - היית מוכן לתת להם מדינה על קווי 67 ולפרק את ההתנחלויות?

זה כל העניין - הם לא נחמדים... אם הם היו נחמדים, הם לא היו פה אלא מתגוררים ב 22 המדינות האחרות שלהם שמהן הם באו... הם פה בשביל שאתה לא תהיה פה.

לצפות מהם להיות נחמדים זה כמו לצפות ממך להצביע לשרה נתניהו... ובינינו לאופציה השניה יש הרבה יותר סיכוי..

ישן 16-05-2011, 17:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צודק, זה שהם הרגו את אבא ואמא שלהם, לא מוריד מעובדת היותם יתומים...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "למה שלא תורידו את המסכות"

ירון, גבולות 67' הם קדושים אך ורק לשמאל הישראלי. אין אף אחד בעולם שמתייחס אליהם באותה
חרדת-קודש היסטרית.
אני הייתי מוכן לךתת להם שטח ג-ד-ו-ל יותר מקווי 67' (נסיגה מוחלטת מהכל, פלוס מסירת המשולש וואדי
ערב), בתמורה לכך שיהיה שלום-אמת מופלא ונכסף.

אלא מה? אם ניתן להם שטחים, נבטיח בכך את המשך המלחמה, כיוון שעצם מסירת השטחים מוכיחה להם
שהשיטה עובדת והטרור מנצח. העובדה שבשמאל הישראלי לא הצליחו להפנים, אחרי כל התקדימים הנחמדים שהיו לנו, נובעת בעיקרה מכך שהשמאל בישראל מחולק לשניים:
1. אלה שיודעים את האמת, אבל "תהליך השלום" הוא עסק עתיר מזומנים מבחינתם. יש אלפים כאלה, אגב.
מיעוטם עשו מאות מליונים, ורובם עשו בין רבבות דולרים למאות אלפי דולרים.
2. אלה שמאמינים בכל כוחם שיהיה טוב, בדיוק מאותה סיבה שיש אנשים שמאמינים בגן עדן: כי אתה לא רוצה
באמת להאמין שיהיה רע.

הקבוצה השנייה היא הרוב, והיא תמשיך להאמין שהעובדה שעד כה כל הנסיגות הביאו לפגיעה בביטחון, לא
אומרת שבפעם הבאה זה שוב יביא לטרור. הם מאמינים שלערבים יימאס מתישהו מלהרוג יהודים.

אם אתה רוצה לדעת מי מקטין יותר הסיכוי האפסי לשלום, אתה או אני, ראוי שתסתכל במראה. אתה מקטין
את הסיכוי לשלום בעצם האמונה שלך שמתישהו יימצא המחיר שאותו הם מוכנים באמת לקבל. לי יש קצת
יותר רספקט כלפיהם, ואני מאמין להם באמת שהם רואים בעצם קיומנו, את העוול הגדול ביותר בעולם. עוול
כזה ניתן לתקן רק בנכבה נגדית.
ישן 17-05-2011, 05:11

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צודק, זה שהם הרגו את אבא ואמא שלהם, לא מוריד מעובדת היותם יתומים..."

1. גבולות 67' אינם קדושים לאף אחד. הם כיום מהווים נקודת יחוס להסדר. הסדר שיקבע את גבולות הקבע של מדינת ישראל. הויכוח העיקרי בנושא קו הגבול העתידי כיום הוא על כמה אחוזים מהשטחים הכבושים יבוצעו חילופי שטחים.
2. מבחינה כלכלית המשכה של המלחמה הוא עסק עתיר מזומנים . שלא לדבר על הבודדים הגורפים מליונים - הרי חלק נכבד של התעשיות (כולל הישראליות) וחלק בלתי מבוטל של הכלכלות, מבוסס על יצור אמצעי לחימה - אמצעי הרג ומיגון.
3. בזאת הצדק אתך - הם באמת רואים בעצם קיומנו, את העוול הגדול ביותר בעולם. בידינו לתקן זאת ולהוכיח את ההיפך.

ישן 17-05-2011, 18:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל נכון דן.. תמיד היינו אשמים בהכל ואנחנו הלא בסדר...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "[indent]1. גבולות 67' אינם..."

ציטוט:
בזאת הצדק אתך - הם באמת רואים בעצם קיומנו, את העוול הגדול ביותר בעולם. בידינו לתקן זאת ולהוכיח את ההיפך

גם בעצם קיומנו אנחנו צריכים להוכיח לעולם שיש לכך סיבה "טובה" ולנסות לתקן...

אז על אותו משקל, השחורים צריכים להוכיח את ההיפך ולתקן את עובדת היותם נתפסים כשנואים דחויים ונחותים ע"י גזעני ה KKK...

אתה קורא את מה שאתה כותב!??!?!?!

תראה.. אני מכבד את עובדת היותך שמלאני.. אבל אני מתעב את תבוסתנותך..זה כבר מעבר לסתם "אידיוט מועיל"...

ישן 18-05-2011, 12:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

למה אתה לא מגיב לתגובה ומעדיף להטפל רק לקטנות?!
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אידיוט מזיק הוא הרבה הרבה יותר גרוע"

ציטוט:
גם אידיוט וגם הדיוט - זה יותר מדי.

מוטב שתחריש ולא תתבזה בפומבי.

תכתוב תגובה עניינית למרות שאתה לא מסוגל ויכול..

ואז תטפל לקטנות, בינתיים מי שמתבזה זה אתה..

ישן 18-05-2011, 14:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

כך אתה אומר במילים אחרות
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מתאים את תגובותי לרמה שלך"

"אינני מסוגל להתמודד עם טיעונייך"?

אתה טוען -

בזאת הצדק אתך - הם באמת רואים בעצם קיומנו, את העוול הגדול ביותר בעולם. בידינו לתקן זאת ולהוכיח את ההיפך..

בוא ותסביר לי מדוע אנו צריכים להתאמץ לתקן ולהוכיח את ההיפך? מי הם אותם ערבים שאנו צריכים להתאמץ בעבורם ולהוכיח שאנחנו ההיפך ממה שהם חושבים.. ולמה אתה חושב שמאמץ כזה "יזכה" אותנו בשינוי מחשבתי אצלם?

אני מבקש במתותא -תשובה עניינית.

תודה!

ישן 19-05-2011, 04:22

מי הם אותם ערבים שאנו צריכים להתאמץ בעבורם
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כך אתה אומר במילים אחרות"

אין צורך להתאמץ ולא לעשות דבר עבורם ו/או עבור מישהו. עלינו לפעול אך ורק בעבורינו - בעבור הבטחת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

שתי פעולות חיוניות למען זאת הן:
1. פנימית - התייחסות למיעוט הערבי/פלסטינאי הגדול, אזרחי מדינת ישראל, כאל אזרחים שווי זכויות וחובות.
2. חיצונית - היפרדות מהפלסטינאים, קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל (כללית, על פי מתווה "נאום ביבי" האחרון, למעט התייחסותו לירושלים ה"מאוחדת").
על מנת להוכיח את כוונותיו האמיתיות - חייבים להפביק מיידית כל פיתוח באותם המקומות, שעל פי תפיסתו לא יכללו בתוך מדינת ישראל.

כמובן שכל הפעילויות חייבות להתבצע מתוך עמדות כוח - תוך כדי התבססות על כוחות הבטחון החזקים של מדינת ישראל.

אני מקווה שהבנת את מה שכתבתי, כפי שהוא - כל פרשנות מיותרת.
ישן 19-05-2011, 09:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי הם אותם ערבים שאנו צריכים להתאמץ בעבורם"

ציטוט:
אין צורך להתאמץ ולא לעשות דבר עבורם ו/או עבור מישהו. עלינו לפעול אך ורק בעבורינו - בעבור הבטחת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

שתי פעולות חיוניות למען זאת הן:
1. פנימית - התייחסות למיעוט הערבי/פלסטינאי הגדול, אזרחי מדינת ישראל, כאל אזרחים שווי זכויות וחובות.

יש פה סתירה. מי שהוא מיעוט פלסטיני, כלומר המיעוט רואה את עצמו ככזה, לא יכול להיות אזרח שווה זכויות וחובות - בטח לא כשהוא מוצץ את הזכויות ושם את החובות לבוז וללעג ותומך תמיכה פעילה באויב שלנו ועפ"י סקר שפורסם רק אתמול, שולל את זכות קיום המדינה..

2. חיצונית - היפרדות מהפלסטינאים, קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל (כללית, על פי מתווה "נאום ביבי" האחרון, למעט התייחסותו לירושלים ה"מאוחדת").
על מנת להוכיח את כוונותיו האמיתיות - חייבים להפביק מיידית כל פיתוח באותם המקומות, שעל פי תפיסתו לא יכללו בתוך מדינת ישראל.

כשאתה אומר להוכיח את כוונתיו האמיתיות, אתה מתכוון לביבי? ולתפיסתך, איך זה בדיוק מתיישב עם כוונותיהם האמיתיות של הערבים לזרוק אותנו מכאן? האם אותו חיג'אזי (המחבל הסורי שפלש לשטחנו ושמקורו בכלל מסעודיה) שטוען ש"זו אינה ישראל, זאת פלסטין, זאת האדמה שלי".. שונה במחשבותיו מאבו מאזן, אבו עלא ואיסמעיל הניה?

כמובן שכל הפעילויות חייבות להתבצע מתוך עמדות כוח - תוך כדי התבססות על כוחות הבטחון החזקים של מדינת ישראל.

האם זו הקלישאה להתקפלות - ולפעולות הטרור שבאות בעקבות כל התקפלות אחת למשנה, שכן כל נכונות להדברות מפורשת ע"י האויב כחולשה, שלא לדבר על נסיגות שביצענו, שהביאו עלינו צונאמי של טרור..?

אני מקווה שהבנת את מה שכתבתי, כפי שהוא - כל פרשנות מיותרת.

אם האויב מוכיח פעם אחר פעם, את כוונותיו האמיתיות, למה אנחנו צריכים להוכיח את "כוונותינו האמיתיות" להגן על מדינת ישראל מפני אבדנה...??

אני מקווה שתתן התייחסות עניינית לתשובתי ואנא אל תתעלם מכל מילה שכתבתי - זה חשוב לדיון פורה ומעמיק...

ישן 20-05-2011, 06:03

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]אין צורך..."

1. יש פה סתירה. מי שהוא מיעוט פלסטיני, כלומר המיעוט רואה את עצמו ככזה, לא יכול להיות אזרח שווה זכויות וחובות
=====הסתירה היא אצלך. האם היהודים בעלי אזרחות זרה אינם "יכולים"
להיות אזרחים שווי זכויות וחובות במדינות בהם הם חיים ? - הפליית יהודים מכונה אנטישמיות.
2. כשאתה אומר להוכיח את כוונתיו האמיתיות, אתה מתכוון לביבי?
===== כן בדיוק אני מתכוון לביבי, שהוא ראש ממשלתנו הנוכחי.
3. ולתפיסתך, איך זה בדיוק מתיישב עם כוונותיהם האמיתיות של הערבים לזרוק אותנו מכאן?
===== לתפיסתי כל אחד יכול לחיות עם חלומותיו ולהצהיר על זכויותיו. אלא שלא תמיד ניתן לממשן. כאשר קיימת מחלוקת - יחלוקו ויחלקו.
כאילו שאין יהודים/ישראלים (כולל אותי), שאינם חפצים במדינה הומוגנית. האם אין יהודים/ישראליים, שחלומם הרטוב הוא שהערבים "יתאדו" מארץ ישראל ? כאילו שאין בתוכנו הטוענים שאין עם פלסטינאי, שאין להם כל זכויות על ארץ ישראל וכל אדמות ארץ ישראל שייכות לעם היהודי בלבד. האם אין מחשבות כאלו, כולל התבטאויות של חברי כנסת ואפילו של שרים בממשלה ?
הטענות בין שהן צודקות ובין של לאו הן טענות, שאינן ברות מימוש.
4. האם זו הקלישאה להתקפלות
=====שום קלישאה ושום התקפלות. כמובן שהצעותי באות מתוך כוח ולא מתוך חולשה. אלמלא כוחנו - היכן היינו ומתוכו, למען קיומה של מדינתנו, ניתן לקחת סיכונים מחושבים.
מי שמתקפל בעקבות הטרור ומשחק לידיו הם כאלו בעלי מחשבות, על מדינת ישראל לשלוט על כל ארץ ישראל או לפחות על ארץ ישראל המערבית. מה שיביא את המדינה להיות "טרף קל" להשתלטות הרוב הפלסטינאי, בצורה דמוקרטית על השלטון. אני מקווה שהבנת את מה שכתבתי, כפי שהוא - כל פרשנות מיותרת.

ישן 20-05-2011, 10:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם יפלו יהודים על רקע אי הכרתם במדינה בה הם חיים ורצונם להשמיד
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "[indent] 1. [b]יש פה סתירה...."

אתמוך בזה בלב שלם...אתה מבין דן, אנטישמיות ושנאת יהודים היא על היותם יהודים ועל היותם מצליחים ותורמים לחברה, בשונה מרוב הערבים שהם אויב גלוי לך ועושים מעשים אקטיביים להעיף אותך מפה ושכל תרומתם בעבריינות פשיעה ותמיכה בטרור בין במילים ובין במעשים..ואם מישהו רוצה ב"התאדותם" זה בגלל מה שכתבתי לעיל ולא שום סיבה אחרת..

ואגב, עדיין לא הבנתי איך ביכולתנו לתקן את השנאה השורשית שלהם נגדנו ולמה אתה חושב שמה שלא נעשה יגרום להם להפסיק משנאה זו וממחשבה שאנחנו העוול הגדול של העולם...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 20-05-2011 בשעה 10:49.
ישן 19-05-2011, 11:34
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
ואיך תבטיח את זה?
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי הם אותם ערבים שאנו צריכים להתאמץ בעבורם"

ציטוט:
הבטחת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

האויב מודיע שהוא לא יכיר בזה.
לא משנה מה תעשה ואיך תהפוך את זה.
נניח לרגע שתהיה מדינה בגבולות 67 עם כל הבולשיט הנלווה (פירוק ישובים,מזרח ירושלים בשליטה ערבית וכו')
אתה חושב שפה זה יעצר?
הרי ימשיכו לפגוע בנו כי אנחנו לא ממשים את זכות השיבה (או כל תירוץ אחר)
אז תצא מהבועה ש67 זה הדבר הכי טוב שיקרה לנו.
אני מכבד את הרצון שלך להביע הזדהות עם "סבל" האויב (בכוונה במרכאות כי בכל זאת 99.9999% מהסבל הוא הביא על עצמו) אבל אל תיתן לזה לסנוור אותך ותראה את התמונה משני הצדדים.
רצועת עזה הייתה (יחסית) גבול שקט כשגוש קטיף היה קיים.
השתלטות חמאס ותעשיית הקסאמים הפכה אותו לגבול בוער.
מה גורם לך לחשוב שבגדה ואפילו במזרח ירושלים זה יהיה שונה?
איך אתה יכול להיות בטוח שזהו,נגמר הסכסוך כשקיימים בשטחים ארגונים שמצהירים בגלוי על השמדת ישראל? איך אתה יכול להיות בטוח שערביי הביטוח הלאומי יחליטו שהם מקבלים מעט מידי אז הם יתחילו לבצע גם פיגועים כדי שמשפחתם תקבל קצבת שארים?
כל הסכם שכזה זה להמר בחיינו.
כשיהיה בשטחים גוף אחד ולא 6 שרובם דוגלים בהשמדת ישראל,אז יהיה אפשר לדבר על תהליך שלום.
בנתיים צריך להגן על הגבולות שלנו בכל מחיר מפני חדירות פורעים לשטח הריבוני גם אם התוצאה תהיה 500 פורעים הרוגים.
בנוגע ל"אזרחים שווי זכויות"
בהחלט בעד-אבל יש מספיק כוחות משטרה להרוס את הבנייה הבלתי חוקית שלהם,לשמור על נשותיהם מפני רצח על כבוד המשפחה ולמנוע מאזרחים חפים מפשע להפגע?
(שלא לדבר על גביית מיסים)
הם רוצים שוויון? בבקשה
שיוויון זה לא רק לקבל כסף מביטוח לאומי

נערך לאחרונה ע"י רומק בתאריך 19-05-2011 בשעה 11:36.
ישן 20-05-2011, 06:38

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ואיך תבטיח את זה?"

1. האויב מודיע שהוא לא יכיר בזה.
===== אם לא יכיר -לא יהיה הסכם.
שליטתנו על השטחים הכבושים ימשך וטוב לא יצמח מזה, בלשון המעטה.
2. אתה חושב שפה זה יעצר?
==== אני מאמין, שכאן זה יעצר.
כמובן שההסכם חייב לכלול התייחסות לזכות השיבה (אני שולל את מימושה מכל וכל). שישובו ויתישבו, אם ירצו, בשטחי המדינה הפלסטינאית לכשתקום. כמו גם הסדרים באגן הקדוש ( לדעתי אין לתת את השליטה בו לגורם אחד ולהבטיח גישה חופשית לכל דורש).
3.אז תצא מהבועה ש67 זה הדבר הכי טוב שיקרה לנו.
===== הנצחון הסוחף של 1967 אכן היה דבר טוב שקרה לנו. דסר שהפך לרועץ, המהלך נשנים, שלא השכלנו להפוך את הניצחון הצבאי להישג מגיני ולקביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל.
מה שניתן להשיג בעת ההיא לא ינתן להשיג לעולם וכל יום שעובר הסכוי ל"השיג" פוחת והולך.
4. אני מכבד את הרצון שלך להביע הזדהות עם "סבל" האויב (בכוונה במרכאות כי בכל זאת 99.9999% מהסבל הוא הביא על עצמו).
==== אני מצפה ממך ומכל עם ישראל להכיר בסבל האמיתי של הפלבטינאים, שנסו משטחי ארץ ישראל בעת מלחמת תש"ח. זאת ללא כל התייחסות מה היה גורם הסבל. אני מסכים, שבסיסו של הסבל ועיקר האחריות נופלת עליהם עצמם ועל מדינות ערב (בתוספת בריטניה ?). אבל גם כוחותינו לא טמנו ידם בצלחת.
5.רצועת עזה הייתה (יחסית) גבול שקט כשגוש קטיף היה קיים.
===== חבל על זכרונך הקצר. אריאל שרון לא היה עושה מעשה אם ברצועת עזה היה שורר שקט ושלווה.
6. השתלטות חמאס ותעשיית הקסאמים הפכה אותו לגבול בוער.
==== אכן כן וחבל שהתגובה היתה מאוחרת.
7. איך אתה יכול להיות בטוח שזהו,נגמר הסכסוך
==== אינני בטוח בשום דבר. אני רק מאמין שאין גרוע מלהשאיר את המצב כפי שהוא.
8. איך אתה יכול להיות בטוח שערביי הביטוח הלאומי יחליטו שהם מקבלים מעט מידי אז הם יתחילו לבצע גם פיגועים כדי שמשפחתם תקבל קצבת שארים?
===== כאשר יתחילו להתייחס אליהם כאל אזרחי מדינת ישראל שווי זכויות וחובות, לא תהיה להם כל סיבה למחאה. בודאי ובודאי שלא מחאה אלימה. תשנה אצלך ואצל דומיך את הדיסק - הבטוח להלאומי הוא כלי סיוע לאלו שאין פרנסתם בידם, יהודים וערבים כאחד. חלק מהיהודים "זכאים" בגיו אי רצונם לצאת לעבוד וחלק מהערבים זכאים בגלל שאין מאפשרים להם לעבוד.
9.כל הסכם שכזה זה להמר בחיינו.
==== הרבה פחות מההימור שאהו לוקחים ללא הסכם.
10.
הם רוצים שוויון? בבקשה
===== אני מסכים ששויון חייב להיות בכל.
שהמדינה תעשה את המוטל עליה תחילה - השקעות בכל הנושאים כפי שנעשות במגזר היהודי (חינוך, תוכניות מתאר, פתוח תשתית, הקמת אזורי תעשיה ולמלאכה, הקצאת קרקעות, פתוח מקורות תעסוקה וכו'). אז תוכל לדרוש את מלויים של החובות.

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:53

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר