לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2011, 20:43
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "סקר שנתיים לממשלת נתניהו- איך הייתם מצביעים היום ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
אחרי שנתיים מאוד סוערות, הייתי רוצה לדעת מתוך סקרנות טהורה.

לאיזה מפלגה הייתם מצביעים היום ?

האיחוד הלאומי

למה הייתם בוחרים בה ?

אריה אלדד וחבריו

איזה תחום הייתם רוצים שהמפלגה שלכם תתמקד בו יותר מכל השאר ? איפה חשוב לכם השינוי ?

שימשיכו להוות משקל נגד למחבלים ולפוסט ציונים שמתרבים מיום ליום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2011, 22:51
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
עלה ירוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "סקר שנתיים לממשלת נתניהו- איך הייתם מצביעים היום ?"

אין אף מפלגה שיש לה סיכוי אמיתי לזכות ולעשות שינוי אמיתי בהתנהלות של ישראל מול העולם ומול הערבים בפרט הסיבות לכך הן בן השאר:
למרות שרוב העם הוא ימני הימין מפולג בין עצמו,אין חזית או מצא רציני ולכן ציבור הבוחרים מתפזר בין שלל המפלגות,זה מספיק כדי להעניק לימין ניצחון בבחירות כמו בפעם האחרונה אבל ללא מפלגה אחת גדולה שכיום הקואלציה תלוי רק בה או הסכמה לגבי נושאים הקריטים,אין חזית מאוחדת ולא מצליחים לדחוף החלטות מעבר לשלוחן הדיונים,עוד סיבה לכך היא שההתנהלות של ישראל לא נובעת תמיד מהחלטות של הממשלה אלה מהתחיבויות כלפי ממשלים אחרים,אני לא רוצה להביע דעה בנושא כי אין לנו סיכוי אמיתי לבטל את ההשפעה של הממשלים הללו,סיבה נוספת לכך היא החינוך הלקוי שמוענק לנו עוד מגיל הגן דרך בתי הספר ועד לתקשורת ששוטפת לנו את המוח גם כאשר אנחנו הופכים למבוגרים,זה לא סוד שלישראלי נמאס לשמוע שהוא כובש אכזר ושיותר ויותר ישראלים זונחים את שקרי השמאל הבעייה היא שהימין לא מציע חינוך אלטרנטיבי,עם היינו מבלים חצי מהזמן שבו אנחנו מתלוננים על התקשורת,בתי הספר ואירגוני שמאל בתקיפה של הגופים הללו היינו פותרים את הבעייה מזמן.בשלב הזה הייתי רוצה להודות לתנועת אם תרצו על קמפיין"נכבא=חרטא"שחושף אנשים ובעיקר תלמידים וסטודנטים לעובדות לגבי הנכבא,חבל שהקמפיין הוא לא חלק מתוכנית הלימודים יחד עם תוכנית השלבים של אש"ף,האוטוביוגרפיה של אבו מאזן והצהרות שונות של פיעילי טרור לשעבר.
אז למה עלה ירוק?הייתי רוצה לראות עד כמה ראש ממשלה מסטול יהיה יותר החלטי מנתניהו.

נערך לאחרונה ע"י Lion_of_Zion בתאריך 17-05-2011 בשעה 22:55.
ישן 18-05-2011, 17:59
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
לא בדיוק
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "תקן אותי אם אני טועה, אבל..."

למרות שחינוך,בטחון ותרבות הם נושאים חשובים מאוד הם לא הנושאים היחידים שמעסיקים אותי אבל הם חשובים מאוד לציבור ומושכים אליהם הרבה אש,אני חושב שמפלגות ימין מצליחות כל כך בשנים האחרונות בין השאר בגלל שהציבור חושב שהימין ישפיע על הנושאים הללו אבל מה לעשות לממשלה יש דברים יותר דחופים מלהתעסק בנושאי תרבות ובתוכניות הלימודים של בתי ספר שונים,אבל בניגוד לנושאים אחרים לציבור יש אפשרות אמיתית להשפיע ולשנות ולכן חשוב לפעול לכך.

ישן 18-05-2011, 13:28
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אינני חבר באף מפלגה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "באיזה נושא היית רוצה לראות את..."

אבל אתמוך בכזאת שתשכנע אותי שתשקיע את מירב מרצה ב:
1. יצוב מצבנו הבטחוני וקביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל
2. תשקיע בחינוך ובתרבות. החל משיפור רמתם של המורים/המחנכים וכלה במתן סיוע לתלמידים
3. תבטל את העוות הנורא בה המדינה עשירה וחלק לא מבוטל מאזרחיה, העובדים, מתפרנסים בדוחק
4. תפריד את הדת מן המדינה ובעיקר תסיר את עולם של האורטודוקסים על מהלך חיינו.
5. תסיר את חרפת החוקים הגזעניים ושהדמוקרטיה לא תהווה סיסמא שחוקה - שוויון לכל כלפי החוק, התעסוקה, המגורים, החובות והזכויות.
6. בקיצור תמיר את העיסוק בנושאים הבטחוניים בעסוק בנושאים החברתיים/אזרחיים.

כמובן שכל זאת תחת עין פקוחה למתרחש בסביבתנו ושימורו של "אגרוף הברזל".
ישן 18-05-2011, 15:39
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אינני חבר באף מפלגה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אבל אתמוך בכזאת שתשכנע אותי שתשקיע את מירב מרצה ב:
1. יצוב מצבנו הבטחוני וקביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל
הפלשתינים מציגים דרישות שמקשות מאוד על הסכם.
2. תשקיע בחינוך ובתרבות. החל משיפור רמתם של המורים/המחנכים וכלה במתן סיוע לתלמידים
3. תבטל את העוות הנורא בה המדינה עשירה וחלק לא מבוטל מאזרחיה, העובדים, מתפרנסים בדוחק
ושתבטל גם את ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים לנשים ותקצר את הקיץ.
4. תפריד את הדת מן המדינה ובעיקר תסיר את עולם של האורטודוקסים על מהלך חיינו.
"עולם של האורתודוכסים" הוא מזערי ולפחות בעיניין הגיורים צריך שיהיה להם מונופול אפילו מנקודת מבט חילונית.
5. תסיר את חרפת החוקים הגזעניים ושהדמוקרטיה לא תהווה סיסמא שחוקה - שוויון לכל כלפי החוק, התעסוקה, המגורים, החובות והזכויות.
מה הם "חוקים גזעניים"?
6. בקיצור תמיר את העיסוק בנושאים הבטחוניים בעסוק בנושאים החברתיים/אזרחיים.
כמה שאפשר לתת לעם להסתדר לבד = יותר טוב.

כמובן שכל זאת תחת עין פקוחה למתרחש בסביבתנו ושימורו של "אגרוף הברזל".
ישן 18-05-2011, 14:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אני מדבר, פשוטו כמשמעו, על..."

אבטלה זה לא מיותר,כי זה כלי לאדם שעבד מעל מספר חודשיים שקבוע בחוק לקבל שכר עד שהוא מוצא עבודה אחרת.
קבצאות ילדים זה לא מיותר כמובן לא למשפחה שיש לה 10 ילדים... אלא 2-3 ילדים זה בהחלט עוזר לגמור את החודש.

אני מבין מדוע אתה נותן את הקול שלך לנתניהו עכשיו. אתה נתניהו ואנשי האוצר באותם דעות בדיוק שהיא לתת לחזקים לשרוד בלבד,אבל אל תשכח שאתה תוכל להיות בצד השני ואולי תהיה צריך את אותן קצבאות יום אחד ובחור כמוך עם הרבה כסף ממשפחה עמידה יגיד לקחת לך את העזרה ההיא ונראה כיצד אז תרגיש!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-05-2011, 15:20
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אבטלה זה לא מיותר,כי זה כלי..."

קצבאות אבטלה זה הדבר הכי מיותר שיש. זה לא כאילו שחסרה עבודה בשוק, וזה לא כאילו שמתנים את הקצבאות בפגיעה גופנית שמונעת מבנאדם לעבוד, זה פשוט שאם לבנאדם אין כוח לעבוד זה שיקבל קצבאות. מה זה הטמטום הזה?
קצבאות ילדים זה גם כן מיותר. אתה מנסה להגיד שלמשפחה שיש לה 10 ילדים זה לא עוזר לסגור את החודש אבל למשפחה עם 2 זה כן?! ישראל היא המדינה היחידה שבה יש קצבאות ילדים, מה שהתחיל בתור דרך עקיפה של בן גוריון להשתיק את המזרחיים הפך היום לאיום הכי גדול שלנו: גם ככה ישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם, ועדיין המדינה משלמת כסף לאזרחים בשביל שיביאו ילדים, דבר שמנצלים מגזרים כמו הערבים.
להגיד שאני ונתניהו ו"נערי האוצר" רוצים לעזור לחזקים זה עוד סיסמא מטומטת כמו "מונופול קפיטליסטי חזירי". אני בעד שבנאדם יקבל את מה שמגיע לו, ושלא יבואו לי ערבים מהמשולש שגם עובדים בשחור, גם המדינה משלמת להם להביא הרבה ילדים, גם נספרים כמובטלים, וגם מתגרשים מהאישה אבל חיים איתה באותה הדירה.
ישן 18-05-2011, 15:50
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "קצבאות אבטלה זה הדבר הכי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
קצבאות אבטלה זה הדבר הכי מיותר שיש. זה לא כאילו שחסרה עבודה בשוק, וזה לא כאילו שמתנים את הקצבאות בפגיעה גופנית שמונעת מבנאדם לעבוד, זה פשוט שאם לבנאדם אין כוח לעבוד זה שיקבל קצבאות. מה זה הטמטום הזה?
קצבאות ילדים זה גם כן מיותר. אתה מנסה להגיד שלמשפחה שיש לה 10 ילדים זה לא עוזר לסגור את החודש אבל למשפחה עם 2 זה כן?! ישראל היא המדינה היחידה שבה יש קצבאות ילדים, מה שהתחיל בתור דרך עקיפה של בן גוריון להשתיק את המזרחיים הפך היום לאיום הכי גדול שלנו: גם ככה ישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם, ועדיין המדינה משלמת כסף לאזרחים בשביל שיביאו ילדים, דבר שמנצלים מגזרים כמו הערבים.
להגיד שאני ונתניהו ו"נערי האוצר" רוצים לעזור לחזקים זה עוד סיסמא מטומטת כמו "מונופול קפיטליסטי חזירי". אני בעד שבנאדם יקבל את מה שמגיע לו, ושלא יבואו לי ערבים מהמשולש שגם עובדים בשחור, גם המדינה משלמת להם להביא הרבה ילדים, גם נספרים כמובטלים, וגם מתגרשים מהאישה אבל חיים איתה באותה הדירה.

נקודה נקודה ברשותך.
ציטוט:

מה עם אנשים שהם לא עו"ד או מהנדסים?
אתה שוכח שלא כל מעסיק מוכן לשלם עליך ביטוח לאומי או לתת לך את הזכויות שמגיע לך כעובד ואתה למעשה שולח אנשים לאותם מעסיקים.שינצלו אותם רק בשביל לקבל שכר שוב באותו חודש ולמצוא עבודה הוגנת זה לא מהיום למחר כמו שאתה רושם. נכון יש מקומות עבודה הוגנים,אבל לוקח זמן להתקבל אליהם. חברות גדולות יש למשל זמנים שהן מגייסים עובדים וזמנים שלא ולא דיברנו על הזמן שהם עוברים על הקורות חיים ולכן חצי שנה זה בהחלט סביר לתת דמי אבטלה.

ציטוט:

קצבאות ילדים אני מסכים איתך ולא מסכים איתך.
קצבאות ילדים צריכות להיות תלושים למזון בסופרים כמו שהיה בשנות ה 50 ורק למוצרי יסוד בלבד לתורמים למדינה בלבד.
אני מסכים איתך בנוגע לערבים והחרדים שמנצלים את הקצבאות של הילדים ובעד להגביל את הקצבאות ילדים ל 3 ילדים בלבד ולא למי שרוצה לחיות על חשבון המדינה עם 10 ילדים מהכיס הפרטי שלו כל שאר הילדים.

בכל הנוגע לערבים שמביאים מאיזור המשולש או מהכפרים בצפון לאיזורים אחרים מסכים איתך מאה אחוז ואין צורך להביא אותם או להעסיק אותם, כי זאת אבטלה סמוייה ברורה ולא פיתרון אמיתי לבעיה של המגזר הערבי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-05-2011, 13:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תשובות

הייתי מצביע לליכוד, כי מבין האלטרנטיבות הציוניות מדובר במפלגה הכי גדולה ועם הכי הרבה פוטנציאל לייצר מדיניות מועילה, בעיקר בתחום המדיני. כמו כן מדובר במפלגה הכי פחות מושחתת מבין הגדולות ובפער גדול.

הייתי מצפה שהליכוד יכריע בסוגיות הרלוונטיות לעתיד יהודה ושומרון וידבר בקל ברור.

א. איזה יישובים ישארו בחזקת ישראל בכל תנאי ובכל מצב. (כלומר - מהם גושי ההתיישבות עליהם דיבר נתניהו)
ב. האם יש כוונה לפנות יישובים יהודיים עם או בלי הסכם, למה ולאיפה יפנו אותם. אני לא צריך את ההכרעה הזאת בשביל משא ומתן עדיתי שממילא לא יתקיים , אני צריך להבין היכן ביהודה ושומרון תשקיע ישראל מאמצים להמשך הבנייה במלוא הקצב, היכן הסוגייה הזאת טרם הוכרעה והיכן יש יישובים שנתקעו במיקום מבודד וכיצד יש לפתור את הבעייה. אני למשל, הייתי רוצה שיצרו אליהם רצף טריטוריאלי, או אם אין ברירה - לפנות אותם לגושים.

יש לי גם ציפיות בתחום הכלכלי, אבל בעניין הזה כל המפלגות (הגדולות) כמעט זהות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-05-2011, 22:15
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

הייתי מצביע לקדימה (בעבר הצבעתי לעבודה).

הייתי בוחר בקדימה כי הימין חושש מהפעלת כוח בגלל תגובת העולם בעוד שהמרכז-שמאל חופשי מדאגות כאלה. ממשלות שמובלות ע"י כאלה שנתפסים כ"רודפי שלום" מקבלות יד חופשית להרוג כשצריך (ראו "עופרת יצוקה" שהליכוד בראשות נתניהו לעולם לא יעז לעשות דבר דומה). בנוסף, בקדימה יש ראייה יותר מפוכחת של המציאות ויודעים היטב איך ייראה ההסדר הסופי, אם הוא יקרום עור וגידים, ומוכנים לחתור אליו בצורה פחות הססנית.

נכון להיום לקדימה אין סיכוי להרכיב קואליציה כי הציבור נוטה ברובו ימינה מהמרכז אבל אם היא תהיה גדולה מספיק אז לליכוד, למרות הדם הרע בין 2 המפלגות, יכול להיות אינטרס אמיתי לחבור אליה להרכבת קואליציה רחבה ללא מפלגות קטנות ואינטרסנטיות.

הייתי רוצה לראות התמקדות בחינוך, שדרוג רציני של המשטרה ושילוב החרדים במפעל הציוני בצורה מדורגת אך נחושה (יציאה לעבודה, שירות צבאי, הפחתת קצבאות עד להכחדתן וכו').

ישן 20-05-2011, 17:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
השמאל חופשי מדאגות של לחץ בינ"ל? אתה חיית כאן בימי שלטון קדימה??
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הייתי מצביע לקדימה (בעבר..."

מנהיגת קדימה והרכש הצבאיהחדש והמזהיר שלה (הלא הוא דן "מכה קלה" חלוץ) לא יכלו לטוס ללונדון
במשך זמן ממושך, הודות לאותו "חופש מדאגות"...

ההבדל היחיד בין לחץ בינ"ל על ממשלת ימין לבין לחץ כזה על ממשלת שמאל (עשה טובה ואל תיתן לעצמך
ליפול לבולשיט הזה של "מרכז-שמאל" - קדימה אינם קרובים יותר למרכז מאשר הליכוד. הם פשוט התורנים
שתפסו טרמפ על הביטוי הריק הזה...), הוא שהלחץף על ממשלת שמאל אינו נדרש, לפעמים, בשל נטייה
מטופשת להכנע עוד בטרם מבקשים זאת ממך...

לא יודע מי סיפר לך איך ייראה ההסדר הסופי, שכן לפחות בנוגע לערבים יש ראייה שונה למדי מזו של קדימה.
אני מניח, כמובן, שהתכוונת להסכם הסופי (שיהיה מ-א-ו-ד שונה מכל הסדר סופי, מתוקף העובדה שהסכם הוא
פיסת נייר שמסלמים מקפידים שלא לכבד באופן מסורתי, במיטב מסורת הסכם חדיביה וצ אצאיו...), ואכן יש
ניסיון עיקש לצייר אותו מזה עשור. אני מעריך שאם אכן נגיע חלכזה הסכם סופי, הדרך להסדר סופי (או "פתרון
סופי") אכן תתקצר עד מאוד...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר