לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2011, 00:53
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שאלת דיון-האם נכון להיום יש מקום למפלגות חברתיות?"

אולי זה בגלל שהבוחרים יודעים שזה סתם? שבינתיים כל החברתיים התגלו כסתם קשקשנים שלא באמת עוזרים לחברה אלא רק מנסים למצוא דרכים לבזבז עוד כסף שאין ולדפוק את העשירים.
נגיד למה כל אחד ממי שמגדיר את עצמו "חברתי" (או במילים אחרות סוציאליסט) מהעבודה לא בעד עלאת קצבאות בעלי המוגבלויות שלא יכולים לעבוד על חשבון הילדים? במקום זאת הם מעדיפים לתת יד לחוקים קומוניסטים, כשגרוע מכך, גם ליכודניק בשם חיים כץ משתף איתם פעולה. אחרי הכל, כבר לפני מספר עשורים בגין ביטל את הרעיון של חיים כץ ויחימוביץ':
ציטוט:
במקור נכתב על ידי מנחם בגין השפיץ
"צמצום אי השוויון הוא בהתקרבות בלתי פוסקת של הקצוות החברתיים, התקרבות לא בכיוון "מלמעלה למטה" המביא בהכרח לירידה ונסיגה כלכלית, אלא בכיוון "מלמטה למעלה" המביא לעלייה והתקדמות... הקידמה הכלכלית והחברתית לא תתבטא בביטול המותרות כי אם בתהליך של ביטול מושג המותרות, על ידי הפיכתם המתמדת למצרכים הנדרשים על ידי הכול והנרכשים על ידי הכל."‏‏.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2011, 01:10
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שאלת דיון-האם נכון להיום יש מקום למפלגות חברתיות?"

בתרבות הפוליטית שלנו שהחברתיות מזוהה עם השמאל והחוסר חברתיות עם הימין, למה?. אני בדיוק כמו בחזון מרצ רוצה חברה יהודית ישראלית שבה אף אחד לא רעב ושאין בה שחיתות. למה לי להצביע למפלגה שאולי חברתית מתאימה לי אבל רוצה להביא לחרבן המדינה במדיניות הפוליטית שלה. רווחה וצדק לא חייבים לבוא עם מסירת שטחים או גירוש יהודים. הגוש הלאומי שאליו אני מאמין ימשיך להצביע הציבור צריך לקחת על עצמו לצד המשך האחריות המדינית על ושמירה על העם שלנו מבחינה ביטחונית ,צריך לדאוג לנושאים הפנימיים כמו כלכלה, חברה וצדק ולא להשאיר את זה למרצ או חד"ש ולגוש השמאל. אם זה יקרה , זה יהייה הרנסנס של הגוש הלאומי .

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 21-05-2011 בשעה 01:16. סיבה: יש נטייה
ישן 21-05-2011, 19:48
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני מאמין בהשקפתי שאפשר לשלב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
אני מאמין בהשקפתי שאפשר לשלב גאווה לאומית, כלכלה חופשית אבל מרוסנת עם חוקים סוציאלים בסיסיים. אנחנו מדינה קצת שונה (שונה מאיזו\אילו מדינות?), אנחנו לא יכולים לחנך את הצעירים למות למען המדינה שלא אכפת לה בכלל מאזרחי המדינה (לפחות אלה שמגינים עליה-יהודים(מה עם הדרוזים והצ'רקסים?)) ולדאוג לחיים תקינים בסייסים של אזרחיה בלי אינטרסים-פיתוח כל אזורי הארץ,דאגה לזקנים. ביטוח לאומי, צמצום פערים וכל המ שקשור לעזרה לזוגות צעירים (כי הליכוד נגד פיתוח כל אזורי הארץ, נגד דאגה לזקנים, ונגד עזרה לזוגות צעירים?הליכוד כן נגד צמצום פערים לפחות כפי שהעבודה מציגה אותו, שכן פערים הם דבר טבעי. הדבר היחיד שאנחנו צריכים לעשות זה לדאוג לשיוויון הזדמנויות, ניידות חברתית, ושיפור מצבם של אלה שבתחתית הפערים.). אפשר לקיים את כל זה ביחד עם אדאלוגיה שהיא לא ותרנית, מאמינה בצדקתנו בארץ ישראל ולא מתחנפת לאוייבים.
ישן 21-05-2011, 18:51
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

בהתחשב בזה שהישראלי הממוצע חי בתחושה של איום קיומי תמידי אני לא רואה איך מפלגה ללא אג'נדה מדינית/ביטחונית תצליח לפרוץ. העימות הבלתי פוסק עם המוסלמים תופס את רוב הפוקוס שלנו.

נראה לי שמפלגה גדולה שתשכיל להרים גם דגל חברתי לצד הדגל המדיני תוכל להרוויח עוד קולות ממקומות בלתי צפויים מבחינתה.

תסתכלו למשל על שלי יחימוביץ' שרוצה לעמוד בראש העבודה. אז בואו נגיד שהיא תצליח ושהיא תריץ את המפלגה על בסיס חברתי כמו שהיא מפנטזת (סיוע לשוכרי דירות, סיוע לשכבות חלשות וכו'), ובואו נגיד שהיא לא תביא את העבודה לריסוק טוטאלי... מה אז?
קדנציה אחת היא תחזיק מעמד ואז כל מי שהצביע לה יבין שהמפלגה הקטנה שלה לא יכולה באמת לעזור להם כי הימין לא יכניס מפלגה קטנה בראשות שלי יחימוביץ' לקואליציה והשמאל לא מסוגל לקבל מספיק מנדטים כדי להקים קואליציה. אנשים יחשבו פעמיים לפני שיצביעו לה שוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר