לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 18:59
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
שאלה קרה לכם שהפלצתם בנוכחות בן/בת הזוג שלכם?

הייתה לי חברה שבתוך זמן קצר היו לנו שלושה אירועים קשים שכאלה.

בפעם הראשונה אני הפלצתי בעיצומו של אקט מיני ושנינו התעלמנו מזה באלגנטיות (היה לה מבט מופתע ונבוך על הפנים ואני המשכתי כאילו כלום לא קרה. אח"כ לא דיברנו על זה).

בפעם השנייה אני שוב הפלצתי בעיצומו של אקט מיני (קרה איזה יום-יומיים אחרי הפעם הקודמת) והפעם היא אמרה לי, ואני מצטט, "זה לא יפה" אבל אני, שמה יכולתי כבר לומר להגנתי?, שוב המשכתי כאילו כלום לא קרה.

בפעם השלישית (כעבור כמה זמן) היא הפליצה בזמן אקט מיני ו"זכיתי" לראות איך זה מרגיש להיות בצד שלה. הרגשתי נבוך עבורה יותר מאשר הרגשתי נבוך עבור עצמי כאשר אני הייתי זה ששחרר תרועה רועמת. מרוב מבוכה נפלט לי "זה חמוד, תעשי עוד אחד". המשפט המגוחך הזה יצא לי מהפה בלי שום תכנון מוקדם. זה פשוט נפלט כדי לשבור את המבוכה שחשתי. היא קברה את הראש שלה מתחת לשמיכה ואני, שלא ידעתי מה לעשות עם עצמי פשוט המשכתי את האקט המיני.

קרה לכם משהו דומה?
איך התמודדתם עם זה?

ברור לי שאנשים פה שמכירים אחד את השני בעולם האמיתי יתפדחו להגיב בכנות אז זה מופנה לאלו שהשכילו לשמור על האנונימיות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2011, 14:03
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "נזכרתי בנסיעות עם החבר'ה"

כשאני וחברים שלי היינו צעירים הפלצה רועמת הייתה סיבה למסיבה. בן אדם היה מכריז משהו בסגנון "יש לי נאד!" ואז כולם היו משתתקים וממתינים לצליל שעומד לבוא. אם הצליל היה חלש אז כולם היו מאוכזבים אבל אם זה היה "מרעיד קירות" היינו נשפכים מרוב צחוק. אני מדבר על דמעות בעיניים מרוב צחוק.

אז אנחנו יודעים איך קבוצה של בנים מתנהגת (לוקחים את זה בקלות) ואנחנו יודעים איך קבוצה מעורבת של בנים-בנות מתנהגת (יש מבוכה באוויר) אבל אנחנו לא יודעים איך קבוצה של בנות מתנהגת כשאחת מהן תוקעת בחצוצרה... המסתורין הזה חייב להיפתר יום אחד. זה הטבע האנושי לגלות דברים חדשים.

ישן 22-05-2011, 00:29
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "קרה לכם שהפלצתם בנוכחות בן/בת הזוג שלכם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
היא קברה את הראש שלה מתחת לשמיכה ואני, שלא ידעתי מה לעשות עם עצמי פשוט המשכתי את האקט המיני.

שניה גבר,
משהו אחד לא ברור לי...

(ואני התבטא בגסות, כי זה "20+", אז על הזין שלי)
באיזה תנוחה בדיוק הבאת בה?

אתה רושם שלאחר שהיא שיחררה, היא הורידה את הראש מתחת לשמיכה (שאגב זה טעות, כי ככה בטח היא רק הריחה את הפלוץ יותר חזק).
ואתה מנגד המשכת לזיין.

עכשיו מה שלא מסתדר לי זה, זה:

1. נניח וזיינת אותה מלמעלה והיא למטה, אז זה לא הגיוני שהיא תתחפר מתחת לשמיכה, כי אתה כבר מעליה.

2. נניח וזיינת אותה מהצד (כפיות) זה גם דיי הזוי, כי אז היא ירדה מתחת לשמיכה, ומה אתה עשית?
ירדת איתה?

3. אם הבאת בה מאחור - טוב בכלל לא הגיוני, אין על מה להרחיב.

4. אם היא הייתה בטופ פוזישן, זה גם לא הגיוני, אלה אם כן אתם מזדיינים כשהיא מלמעלה ויש עליה גם שמיכה.

בקיצר, מוזר כל העסק.

יש מצב שאתה מחרטט?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר