לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 19:04
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אנסו בת 13.5 ואף לא יועמדו לדין. והקורבן? נאלצה לעבור מקום מגורים

כתבה מקוממת במיוחד במעריב. ילדה בת 13 וחצי עברה מסכת התעללות מחרידה על ידי 3 נערים מבוגרים מימנה במקום מגוריה. התעללות שכללה מכות קשות, כיבוי סיגריות, אונס והתעללות מינית לסוגיה וכו'. כשהגישה תלונה כולל עדות מפורטת ואפילו ראיות פיזיות, החוקרים פעלו באופן ספקני מאוד כלפי המתלוננת ובאופן אוהד מאוד כלפי הנאשמים (ואני לצערי מאמין במאה אחוז לקורבן ומשפחתה) שלבסוף לא הועמדו לדין "מחוסר אשמה". והילדה ומשפחתה? הם נאלצו לעבור מקום מגורים כדי לא להיתקל בחלאות "לכאורה".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...cat=402&loc=101
אני חייב לומר שאילו היו עושים משהו כזה לאחת מבנותי, אין סיכוי שהחארות היו יוצאים שלמים בגופם אלא אם כן המשטרה הייתה אוסרת אותם והם היו ממשיכים משם למשפט ולכלא. איך אפשר אחרת?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2011, 11:55
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
אני לא מעורה בתיק החקירה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אנסו בת 13.5 ואף לא יועמדו לדין. והקורבן? נאלצה לעבור מקום מגורים"

אני לא מכיר את התיק, בוודאי שלא מכיר את נסיבות המקרה.
על פניו זה נראה לא טוב.

אבל. מנסיון שלי, צריך לעבור על תיק החקירה, לעיין הייטב בחומר ובראייות.
אל תשכחו, שבסופו של יום, הראייות צריכות להייות חד משמעייות ולהצביע על מעורבותו של החשוד בביצוע העבירה,

אל תחשבו שבחקירות ובפרקליטות יושבים אנשים אטומים.
גם בחקירות וגם בפרקליטות יושבים בעלי משפחות והורים לילדים,
מנסיון שלי עם מספר לא מבוטל של תיקי עבירות מין, אני יודע שמ"י נותנת משנה עדיפות לטיפול בתיקים כאלה.

אל תשכחו שלכל נפגע/ת תקיפה על רקע מיני מתלווה עובד/ת סוציאלית או חבר/ת העמותה לנפגע/ות תקיפה מינית,

מצד שני, אני לא מקבל את כל מה שנכתב או נאמר בערוצי התקשורת, כאמת הצרובה באש, במיוחד כאשר מדובר בכתבה חד צדדית שאינה מציגה את תגובת המשטרה או הפרקליטות. ומבוססת על דברי צד אחד.

אני באופן אישי טיפלתי במספר תיקי אונס ותקיפה מינית, אין דבר שיותר מרתיח אותי מאשר תקיפה מהסוג הזה, בתיק אונס של ילדה בת שמונה, אני כמעט הייתי יושב מאחורי סורג ובריח. בגלל שהדם עלה לי לראש.

רק לידיעה, בכל תחנות המשטרה שאני ביקרתי (וביקרתי בהמון תחנות משטרה), יש שילוט בארבע שפות (עברית, ערבית, אמהרית, רוסית) המציין באופן מפורש את זכוייות "קורבן העבירה" מרגע הגשת התלונה ועד "ההחלטה בתיק".

אני אנסה להביא תמונה של השלטים במהלך הימים הקרובים,

ישן 22-05-2011, 05:49
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בלתי מאוזנת ככל שתהיה, הכתבה מצביעה על התנהלות לא תקינה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "אני לא מעורה בתיק החקירה"

נכון, שרצוי היה לקבל את תגובת המשטרה והפרקליטות לנאמר בכתבה, יחד עם זאת אנחנו יכולים די בביטחה לשער מה הייתה התגובה. משהו בסיגנון של "לאחר חקירה הוחלט לסגור את התיק ומפאת צינעת הפרט לא ניכנס לשיקולים וכו'".
החלטה לא להגיש כתב אישום למרות קיומם של ראיות פיזיות ולמרות שהמותקפת, ככל הניראה נערה נורמטיבית לכל דבר, דיווחה לחברתה באופן כמעט מיידי את שאירע לה, ואף שאין לה, על פניו, מה להרוויח מהמצאת תלונה-החלטה כזו נראית תמוהה. מעבר לכך, עצם ההחלטה לערוך עימות בן הנערה לחשוד המרכזי נראית לי כחובבנות, אטימות וטמטום ממדרגה ראשונה. מדובר בילדה צעירה, שחוותה לכאורה טראומה קשה מאותו נער. מה בדיוק רצו להפיק מעימות כזה? הרי כדי למנוע עימות כזה אפילו מוכנים (ולא רק בישראל) לחתום עיסקאת טיעון מקלה על מנת שהקורבן לא תצטרך להעיד!
ולסיום, לצערי בהחלט ראיתי חוקרי משטרה שמתייחסים באטימות למתלוננים. גם כאלו במצוקה קשה. ראיתי אפילו מקרים שבהם המואשם מתקיף את המתלונן (ברמה זו או אחרת) בעוד השוטר/ים ניצבים ליד באדישות. בנוסף, הדינמיקה במקומות יישוב קטנים היא בעייתית. הסיכוי ששוטרים מעורבים בתיק מכירים את הנאשמים הוא גדול וזה בהחלט יכול להשפיע על ניהול החקירה. נידמה לי שהיו דברים מעולם.
ישן 22-05-2011, 06:51
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כנראה שלהורים של הנערים יש את הקשרים. לרדוף את ההורים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אנסו בת 13.5 ואף לא יועמדו לדין. והקורבן? נאלצה לעבור מקום מגורים"

אני בטוח שהנערים האלו עשו מה שעשו בגלל שהם הרגישו שיש להם הורים שמותר להם הכול.

לפטר את ההורים ממשרות המושחתות שלהם.

כמה שהנערים אשמים, ההורים עוד יותר אשמים.

לפי התיאור בכתבה נראה לי שמדובר בגויים שעלו מארץ העמים.
ציטוט:
כששברו בקבוק וודקה על ראשה, ניקתה את הדם בחשאי.

והיות ועם ישראל נמצא בגלות, לכן כשמדובר בגוי, כולם מייד מפחדים לעשות משהו.

אם ליהודים הייתה עצמאות אמיתית, זה לא היה קורה.

אין ברירה רק חזרה בתשובה ולהתנתק מכל הגויים האלו.

רק חזרה בתשובה, זה טוב ליהודים !

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-05-2011 בשעה 07:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר