לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2011, 20:00
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
דיון: מה עדיף, פוקימון או דיגימון

אני יודעת, בטח היה פה כבר את הדיון הזה. אבל יש לי 3 סיבות לפתוח אותו:
1. אני חולה ומשעמם לי.
2. עשיתי חיפוש לדיון בסגנון ולא מצאתי, לכן אני יכולה לתרץ שבדקתי לפני...
3. תמיד עלתה לי בראש ההשערה שלפחות בשכבה שלי (חבר'ה בני 20) האהבה לפוקימון או דיג'ימון מצביעה על מצב סוציואקונומי מסויים ועל הערכים עליהם גדלנו.

אני אישית מעדיפה בהרבה את דיג'ימון!
- גדלתי בבית ללא כבלים או לווין, ולכן ראיתי כל יום בזאפ לראשון בערוץ 1 דיג'ימון וכך גם עוד הרבה חברים שלי שלהורים שלהם לא היה כסף ללווין או כבלים. לעומתינו, כל החברים שלי, שהיה להורים שלהם כסף ללווין או כבלים, ראו יותר פוקימון והעדיפו את התוכנית הזאת.
-בדיג'ימון ערכי החברות וההקרבה העצמית הרבה יותר חזקים. היצורים נלחמים ביחד עם הילדים על מנת ליצור עולם טוב יותר ולמען הכלל. לעומתם, בפוקימון, הפוקימונים נלחמים האחד עם השני על מנת לרצות את הבעלים שלהם כדי שהם (הבעלים) יחשבו ל"מאסטר פוקימון" ויחשבו להכי טובים. מבחינתי הדבר שווה ערך לקרבות כלבים. לשסות את החיות זו בזו על מנת להשיג רווח אישי... פשוט טיפשי. כן, בסדרה מופיעים ערכי חברות וכאלה, אבל לא ברמה כזאת. כל הזמן מדגישים שחשוב להיות מאסטר פוקימון, אך הסיבה (שאותה אני לא יודעת) אינה כדי להציל את העולם....
-הדיג'ימונים דיברו, וזה היה מגניב יותר.
-הדיג'ימונים של ילדי הגורל לא ממש מתו, הם הפכו חזרה לביצים ובקעו דיג'ימונים ממש חמודים.
-ועוד כל מני סיבות טיפשיות.

זהו, העברתי לעצמי כמה דקות של מחלה ובחילה בכתיבת האשכול הזה, אז מה דעתכם? מה יותר טוב, דיג'ימון או פוקימון?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר