לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2011, 13:30
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
איך היה הדייט הראשון שלכם?

הייתי בן 15 והתנדבתי במקום שקיבל תיכוניסטים. הייתה שם נערה מטריפה (מחטיבת ביניים) שנדלקתי עליה אבל לא האמנתי שיכול לקרות משהו ובגלל האמונה הזו הרשתי לעצמי פשוט להיות אני-עצמי לידה וליד שאר המתנדבים, בלי העמדות פנים ובלי לחשבן יותר מידי מה יחשבו עלי.

אני יודע שלחלקכם יהיה מאוד קשה לקבל את זה אבל יש אנשים בעולם האמיתי שחושבים שאני מצחיק לאללה והיא הייתה אחת מהם. לאט לאט שמתי לב איך היא צוחקת מכל דבר שאני אומר, מחפשת להיות לידי ושולחת אלי ליטופים קצרים כאלה של הפגנת חיבה.

יום אחד אחרי ההתנדבות פשוט שאלתי אותה אם בא לה לצאת איתי והיא קפצה באוויר, חיבקה אותי וצעקה "כן!". מפה הכל הפך לסיוט.

קבענו ללכת לסרט ולקראת הדייט התחלתי להפוך ללחוץ בצורה אטומית. התלבשתי לדייט בצורה מזעזעת (ג'ינס לבן [לבן!!!] וחולצה שחורה מכוערת - לא היה לי חוש טעם בבגדים) וככה יצאתי. כשראיתי אותה מחכה לי בכניסה לקניון פתאום הרגשתי לחץ משתק. היא נראתה יותר מעלפת מבדר"כ. לבושה יפה, מאופרת יפה ושיער מסודר חבל"ז.

התחלתי לחשב ולנתח כל מילה לפני שיצאה לי מהפה וכולי הייתי רובוטי כזה. בשביל להוסיף לחוסר הנוחות שלי אלוהים סידר שבדרך לאולם קולנוע אנחנו נתקל בחבורה מהתיכון שלי שלא יכולתי לסבול. חבורה של ערסים מופרעים שהגיעו מבתים טחונים בכסף והיו לנו הרבה התנגשויות (אז אני הייתי תמים כזה והם התלבשו לי על הטוסיק).

אחד מהאפסים האלה (שלאף אחד מהם לא הייתה חברה והיו תקועים אחד בתוך הטוסיק של השני כל הזמן) שאל אותי בזלזול כזה "מה, זאת חברה 'שך?" ואני והיא התפדחנו. מלמלתי משהו כמו "מסתובבים פה" והמשכנו.

בזמן הסרט לא החלפנו מילה וגם אחרי הסרט היה קשה לנהל שיחה כי אני הייתי ממש לחוץ מכל הסיטואציה של דייט ושאני כאילו אמור להרשים אותה כדי שתרצה להמשיך להיות איתי.

אחרי כמה ימים דיברנו בטלפון ואמרתי לה שהדייט לא היה טוב ואני יודע את זה. זה לא הפריע לה והיא אמרה שנתקן את זה ביציאה הבאה (איזה מותק היא הייתה) אבל אני לא התקשרתי אליה יותר כי הייתי שפן לוזר. גם הפסקתי ללכת להתנדבות בגלל זה.

מאז הדברים השתנו, השתכללנו והיום אני בקלות מגיע למצב של נשיקה על הדייט הראשון ופעם אחת גם יצא לי להיכנס למיטה כבר בדייט השני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:50

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר