לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2011, 01:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 23.5-29.5"

(הסרטים והסדרות הבאים הם מכל הזמן שלא כתבתי חוץ מהשיבעה.)

סרטים:

the transporter - ז'אנר: פעולה,פשע ומותחן. לא פעם ראשונה שיצא לי לראות את הסרט וסרט סביר,אבל אחרי שראיתי את הסרט השלישי בסידרה הראשון והשני איבדו את הערך שלהם במיוחד השני.

transporter 2 - ראו ביקורת קודמת.

an inconvenient truth - ז'אנר: תעודה. יש שם כמה פרטים לא נכונים בסרט,אבל גם מידע שנכון עד היום.

days of thunder - ז'אנר: פעולה,דרמה ורומנטיקה עם טום קרוז וניקול קידמן. 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים אני נותן לו.

bride and prejudice - ז'אנר: קומדיה,דרמה ומיוזיקל. סרט טוב להעביר את הזמן ולמי שאוהב את הסרטים האלה. 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים אני נותן לו.

wall-e - ז'אנר: אנימציה,הרפתקה ומשפחה. ראיתי את הסרט הזה יותר מ 10 פעמיים ועדיין כייף לצפות בו אחרי חודש שלא רואים אותו. אני נותן לו בהחלט 8 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים,כי הוא סרט טוב לדעתי.

u-571 - ז'אנר: פעולה,דרמה ומלחמה. פעם שיצא לי לראות אותו ולא ראיתי אותו הרבה מאוד שנים,אך הסרט טוב ואפילו שאני מכיר את העלילה היה מעניין לראות את הסרט. 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים אני נותן לו.

hitman - ז'אנר: פעולה,פשע ודרמה. ראיתי אותו יותר מדי פעמיים והוא לא כזה מעניין חוץ מהקטעים של המוות והקרבות.

bad boys - ז'אנר: פעולה,קומדיה ופשע. ראיתי אותו יותר מדי פעמים ואיבדתי את ההנאה מהסרט הראשון והשני.

wedding daze - ז'אנר: קומדיה ורומנטיקה. מתחיל יפה נגמר קצת הזוי ולא רציני.
5 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים וזה עוד ברחמנות.

bandidas - ז'אנר: פעולה, קומדיה ופשע. אם סלמה הייק לא הייתה בסרט,חבל היה לראות אותו בכלל,כי פנלופה קרוז לא שחקנית טובה לדעתי ואני לא אוהב את המשחק שלה אישית.
5 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים וזה בגלל סלמה הייק בלבד.

sonic impack - ז'אנר: מותחן ופעולה. לא הסרט הכי טוב שיצא לי לראות ולכן 4 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

paycheck - ז'אנר: מדע בדיוני, מותחן ופעולה. אחד הסרטים היותר טובים שיצא לי לראות של בן אפלק עם עלילה טובה עם עניין לאורך כל הסרט,כאשר דבר אחד מפריע לי בסרט השחקנית אומה תורמן. ראיתי אותה ביותר מדי סרטים כאלה ואחרים שהיא לא מתאימה לתפקיד והיו יכולים למצוא דמות נשית אחרת בקלות ובאופן כללי אחת השחקניות הפחות אהובות עליי. 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

road trip - ז'אנר: קומדיה והרפתקה. לא אהבתי אותו ולא סבלתי ממנו יותר מדי ולכן הוא מקבל 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

shout - ז'אנר: דרמה. שוב לא אהבתי אותו ולא סבלתי ממנו יותר מדי ולכן הוא מקבל 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

the fast and furious: Tokyo drift - ז'אנר: פעולה,פשע ודרמה. אהבתי את העלילה של הסרט,האפקטים של והשחקנים של הסרט,אבל המוזיקה לפעמיים לא לעניין ומרגיזה ולכן אני נותן לסרט.

two week notice - ז'אנר: קומדיה ורומנטיקה. פעם 2 שיצא לי לראות את הסרט ומאכזב ולכן אני נותן לסרט 5 לינוקסים מתוף 10 לינוקסים.

force of nature - ז'אנר: קומדיה ורומנטיקה. לא אהבתי אחרי שראיתי אותו פעם 2,ולכן אני נותן לו 4 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים בלבד.

murder by numbers - ז'אנר: מותחן,פשע ודרמה. לא אהבתי אותו אחרי שראיתי אותו פעם ראשונה,ולכן אני נותן לו 5 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים בלבד בגלל הסוף של הסרט בלבד.

the recruit - ז'אנר: פעולה,דרמה,מותחן. אחרי שראיתי את הסרט יותר מכמה פעמיים,הוא פחות מעניין ולכן אני נותן לו 4 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים בלבד.

awake - ז'אנר: פשע ומותחן. אם גסיקה אלבה לא הייתה משחקת בסרט ולא היו עושים את מה שעושים לה בסוף הייתי נותן לסרט 4 לינוקסים בלבד,אבל בגלל גסיקה אלבה אני נותן לו 6 ולא בגלל סיבה אחרת.

raising helen - ז'אנר: קומדיה,דרמה ורומנטיקה. סרט עם עלילה טובה עם סוף טוב ושחקנית אחת האהובות עליי קייט הודסון עם כמה מסרטים הכי אהובים עליי ולכן אני נותן לסרט 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

universal soldier: the return - ז'אנר: פעולה ומדע בדיוני.
העלילה טובה,יש שחקניות יפות והדמות החביבה עליי רומיו ולכן אני נותן לסרט 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

new in town - ז'אנר: קומדיה ורומנטיקה. לא אהבתי את הסרט ולכן אני נותן לו רק 4 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

the phantom - ז'אנר: פעולה,פשע והרפתקה. מיני סידרה קצרה,אבל בהחלט שווה לצפות בה. אני נותן לה 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

mars attacks! - ז'אנר: קומדיה,פנטזיה ומדע בדיוני. סרט שלא ראיתי יותר מעשר שנים ולמען האמת? אני לא מבין מה אהבתי בו בפעם הראשונה. 3 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים בגלל חלק מהדמויות בסרט. (סרט מלא כוכבים.)

rambo 4 - ז'אנר: מלחמה,פעולה ומותחן. פעם ראשונה שיצא לי לצפות בסרט באופן מלא והסרט הוא אקשן טוב. אני נותן לסרט 8 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

The Pacifier - ז'אנר: פעולה,קומדיה,דרמה. אחד השחקנים הכי אהובים עליי וין דיזל בתפקיד אחר ממהיר ועצבני וסרטים אחרים שהוא בדרך כלל משחק בהם,אבל סרט עם עלילה טובה שווה צפייה בהחלט.

because of winn-dixie - ז'אנר: משפחה, דרמה ומשפחה. עלילה על ילדה ביתו של כומר שעוברים לעיר חדשה ובעיר הזו היא מוצאת כלב ומשם העלילה נמשכת. שווה לפצות בסרט בהחלט למי שאוהב את הזאנ'ר הזה. אני נותן לסרט 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

face/off - שוב אותו דבר כמו hitman נמאס אחרי שרואים את הסרט יותר מדי והקטעים עם האקשן נשארים שווים לצפות בהם בלבד.

blonde ambition - ז'אנר: קומדיה רומנטיקה. לא אהבתי ולכן 4 לינוקסים במקרה הטוב מתוך 10 לינוקסים.

stardust - ז'אנר: הרפתקה, קומדיה ומשפחה. אחרי הרבה מאוד זמן שרציתי לראות אותו יצא לי לצפות בסרט ואין לי תלונות אל הסרט הזה. עלילה, שחקנים, סיום בקיצור מושלם והיה שווה לחכות לצפות בסרט. 10 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

richie rich - ז'אנר: קומדיה ומשפחה. לא יודע מדוע כל כך אהבתי את הסרט כילד,אבל לא היה לי כייף לצפות בסרט הפעם ולכן אני נותן לסרט 3 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

meet dave - ז'אנר: הרפתקה, קומדיה משפחה. אהבתי את העלילה של הסרט ואת ההומור שיש בסרט. אני נותן לסרט 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

i spy - ז'אנר: הרפתקה, קומדיה ופעולה. עלילה טובה יש לסרט,אבל ההומור בסרט אהבתי ולכן אני נותן לסרט רק 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

daddy day care - ז'אנר: קומדיה ומשפחה. אהבתי את העלילה של הסרט ואת האופן בו העלילה מתחילה עד שהיא נגמרת. לכן אני נותן לסרט 7 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

(המשך יגיע בערב)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-05-2011 בשעה 01:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2011, 21:13
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 23.5-29.5"

הסרט "נקסט" של ניקולס קייג' - לפרנק קדילק יש יכולת מיוחדת להביט 2 דקות אל העתיד. הוא משתמש ביכולת הזו בשביל להתפרנס ממופע קסמים בלאס ווגאס ומהימורים. הFBI שם עליו עין מזה כמה זמן וכאשר מתקפה רצחנית על אדמת ארצות הברית עומדת להתרחש הם רוצים להשתמש בכישרון הייחודי שלו.

זה סרט שאם לא צופים בו בצורה ביקורתית מידי ולא מחפשים בכוח לתפוס את התסריטאים בקטנות אז אפשר ליהנות ממנו מאוד. כשהוא הסתיים ממש פלטתי בקול משהו בסגנון "איזה חולרות!" כי רציתי שהוא ימשיך אבל דווקא בגלל שזה מסתיים כמו שזה מסתיים אני חושב שאני אזכור את הסרט כי זה מוסיף לייחודיות שלו.

תמיד כיף לי להיתקל בסרט של ניקולס קייג' שלא ידעתי על קיומו. מת על השחקן הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר