לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2011, 13:18
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "אוקיי, ננסה להתעדכן לשנת 2011:"

סדר.
FF מעולה. זליגות זיכרון הם תוצאה של שימוש בתוספים מסויימים (ככל הנראה...) בכל מקרה, זו תופעה די נדירה.

כרום עושה לי אנטי. דפדפן שלא מביא דבר מתחת למכסה המנוע, והאופציה היחידה שיש בו היא שורת כתובת - לא ראוי להקרא דפדפן. נוסיף לזה את ההרס שהוא הביא להתפתחות שוק הדפדפנים (משום מה כל הדפדפנים היום נראים בדיוק כמוהו) במינימליזם שלו, ותקבל מספיק סיבות.

Opera מעולה. אין לי דבר רע לומר עליו. אבל שוב, עניין של העדפה אישית. לא כולם רוצים קליינט מייל וIRC מובנה בדפדפן, או מהירות גבוהה מדי.. נכון לגרסה 11.11, אין לו בעיות עברית כלל.

מקסטון בגרסה 3 הוא דפדפן מעולה. לראשונה הוא נפטר ממנוע Trident (המשמש את IE) והינו דפדפן עצמאי לחלוטין. סקירה שלי יש כאן http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=517939
החיסרון היחיד שלו זה שהוא עדיין לא בשל. הוא אמנם יצא מבטא, אך - כמו כרום - בלי מספיק פונקציות לטעמי. עם כל עדכון גרסה מתווספות כאלה, אך עדיין לא הגיע לרמה של גרסה 2. יכול להיות פתרון לא רע למי שחייב לגלוש בIE לפעמים.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 26-05-2011 בשעה 13:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2011, 13:47
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "להגיד שלכרום אין שום דבר מתחת..."

כבודו מוזמן לבדוק בכמה אתרים ביומיום אתה עושה שימוש כה מטורף בJS שיצדיק את המילים "קפיצה מטורפת".. ומה גם שאופרה מהיר ממנו בנושא :\
ואני לא הולך לספור, אבל יש לו פחות תוספים מלFF, ולו רק בגלל העובדה שFF זקן ממנו בכמה וכמה שנים.
לגבי מינימליזם, אהבת? קיבלת. כל דפדפן היום נראה בדיוק כך.

לגבי העדפות שלך מאוטו, זה העדפה אישית לחלוטין. אני מעדיף אחד עם מנוע כמה שיותר גדול ומהיר, כמה שיותר הילוכים ידניים, כמה שיותר פונקציות, כמה שיותר דוושות, כמה שיותר מצבי מהירות בוישרים.
כרום לעומת זאת, הוא כמו המכונית של גוגל. בלי כפתורים, בלי הגה, בלי ראש. קח שורת חיפוש, תרשם יעד, ונגיע בשבילך. ובלי מזגן. יש תוסף מזגן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר