לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2011, 11:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אז עכשיו מטרתנו הבאה היא האלוף הערבי הראשון?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כי אחרת יש תקרת זכוכית ובפועל..."

ארז, הסיסמאות הפוליטיקלי קורקט אודות "ניפוץך תקרת הזכוכית" הן חסרות ערך, בעיקר כזה נוגע לצה"ל
בשנים האחרונות.
כיום יש קצינות קרביות, שזכאותן לקידום לא יכולה להיבלם על רקע העדר עבר מבצעי, כפי שהיה בעבר. לו חיכו
מס' שנים עם ההצרה הזו, ניתן היה למנות אישה לדרגת אלוף מבלי שמישהו היה יכול לצייץ אודות החלטה
שכולה פוליטית.

אורנה ברביראי היא קצינת כ"א מקצועית, בדומה לאלפים כמותהץ אין עם זאת, המסורת הנכונה בצה"ל קבעה
שראש אכ"א מגיע לתפקידו אחרי קריירה בשטח, ולא כאיש אכ"א (בניגודחר' אכ"א היוצא, ולאלוף במיל. יהודה
שגב), ויש בה הרבה הגיון: הליבה של צה"ל היא הלוחמים, והם אלה שצריכים לקבל את אפשרויות הקידום
המגוונות ביותר.

היום כתבת על תקרת זכוכית אחת ("אישה ראשונה בדרגת אלוף") ומחר תתבע ניפוץ תקרת זכוכית בוהקת
לא פחות: האם לא הגיע הזמן למנות ג'ובניק לרמטכ"ל?

מה שכן, לינוקס אכן כתב שטויות שוביניסטיות אודות קפה וכד' - אבל למה לקחת את זה ברצינות? הוא גם
כותב מדי שבוע על הצורך לסרס את פלוני...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2011, 11:35
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

עדיף למנות גורם מקצועי מאשר עוד קצין קרבי.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז עכשיו מטרתנו הבאה היא האלוף הערבי הראשון?"

עם כל הכבוד, אכ"א לא עוסק ביציאה לקרב - אלא בנושאים ארגוניים וכספיים ולכן אין שום מניעה למנות גורם מקצועי - גם אם חו"ח לא השתתף במלחמת יום כיפור.

רמטכ"ל לעומת זאת, עוסק בכלל הנושאים בצבא, כולל קרבות והכנה אליהם ולכן אי אפשר למנות ג'ובניק לרמטכ"ל.

התפיסה לפיה ראש אכ"א יכול להיות רק קצין קרבי לשעבר, לא מבוססת על שום הגיון פרט ל "מגיע להם". הרי ניתן לטעון שגם ס. ראש אכ"א חייב להיות קצין קרבי וראשי המחלקות שמתחתיהם? והסא"לים ? .. בקיצור, לחייב את ראש אכ"א להיות קצין קרבי לפני שהוא מתמנה לתפקיד שקול לחייב ג'ובניק להיות חייל קרבי במקביל לשירותו כרב"ט במופ"ת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-05-2011, 17:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צר לי, אבל כדי לקבל את קציני השטח הטובים ביותר - פתיחת אפיקי קידום עבורם, היא חיונית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ואני חשבתי שהמטרה היא שהאנשים המקצועיים ביותר יבצעו את העבודה המקצועית ביותר."

אני יודע שמקובל להגיד בתקופת ה-PC הפתטית של ימינו ש"כל שירות הוא משמעותי", אבל במציאות, הרבה
הרבה הרבה יותר חשוב לצבא שקצינים קרביים איכותיים יישארו בקבע, גם אם זה אומר, שקצינים לא-קרביים
איכותיים, יידעו שגבול הקידום שלהם הוא, אללי, רק דרגת תא"ל...

המינוי שלה הוא לא נצחון לקידום האישה, אלא תבוסה נוספת לעקרון הבסיסי שהנחה את צה"ל במשך שנים,
עד לדור ה-PC, שקבע שיותר חשוב לשמור על כשירות מבצעית (באמצעות טיפוח כ"א קרבי איכותי, גם בדרגי
הפיקוד הבכירים), מאשר להשביע את רצונם של שוחרי ה-PC.

אין לי שום דבר נגד תא"ל ברביבאי או כל גבר שעשה מסלול דומה לשלה. אני חושב שנכון יותר לחזור למסורת
הנכונה-יותר, של מינוי מפקדים קרביים לתפקיד החשוב של מי שאחראי לטיפוח המשאב האנושי.
ישן 27-05-2011, 17:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אוי כמה שאתה טועה. ר' אכ"א זה תפקיד מאוד נחשק ע"י קצינים קרביים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אני דווקא חושב שאין קצין קרבי שהיה רוצה להיות ראש אכ"א"

הוא נחשק בעיקר ע"י כאלה שמעריכים שלעולם לא יהיו רא"ל, ומקווים בכ"ז לדרגת אלוף - אבל גם בקרב
קצינים קרביים שאין גבול עליון לאספירציות שלהם, זה תפקיד מקובל מאוד:
מדובר בתפקיד שאחראי על ריכוז הפעילות הכוללת הן בסדיר והן במילואים. הגוף הזה אחראי לשיבוץ, אחראי
למיון, אחראי לתכנון והקצאות כוח האדם ליחידות השונות, מיום הצו הראשון ועד לשחרור ממילואים.
הבקו"ם, לשכות הגיוס, השלישות בכל יחידה - כולם אכ"א. אין מפקד קרבי שלא יודע איזו עוצמה טמונה
בתפקיד הזה.

עובדתית, גם בסיבוב הנוכחי, היו תא"ל קרביים שהתמודדו על התפקיד, אבל זכרותם הכשילה אותם...
ישן 27-05-2011, 18:04
צלמית המשתמש של looklook

אז כאשר הבחירה היא בין קצין לא קרבי שמתאים לתפקיד ובין קצין קרבי שמתאים פחות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צר לי, אבל כדי לקבל את קציני השטח הטובים ביותר - פתיחת אפיקי קידום עבורם, היא חיונית"

ייבחר הקצין הקרבי כדי שנוכל לפתוח עבורו מסלול קידום? האמת היא שהייתי באכ"א וראיתי את זה קורה לא פעם. ראיתי גם את ההשפעות השליליות של מינוי קצינים שבטוחים שתפקידו היחיד של ראש אכ"א הוא להיות ממונה על מתייקים (כדבריך) וראו בתפקיד "מנוחה נכונה" עד לפנסיה...

לתפקיד בצבא, כל תפקיד צריך למנות את המתאים ביותר ויהיה קרבי או למרבה הצער, לא קרבי. סה טו.

ואגב, תפקידי ר אכ"א שתיארת מהווים בערך 10% מתפקידיו בפועל. הוא לא אחראי רק לשיבוצים והקצאות

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 27-05-2011 בשעה 18:06.
ישן 27-05-2011, 18:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יכולתי להתחיל לפרט את כל תחומי ההתעסקות של אכ"א - אבל לא זה העניין
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אז כאשר הבחירה היא בין קצין לא קרבי שמתאים לתפקיד ובין קצין קרבי שמתאים פחות"

תפקיד ראש אכ"א הוא לא כזה שמחייב ניסיון כשליש גדודי, כמפקד חיל חינוך, או כקצין מ"צ ראשי, או כראש
מחלקת פרט. כולם תפקידים באכ"א וכולם, לשיטתך, מתאימים לתפקיד יותר ממפקד אוגדה לשעבר.

אני סבור אחרת. מי שפיקד על עוצבות בסדר גודל תא"לי, כשיר לגמרי לנהל את האגף הזה.

אתה רוצה ליצור מצב שבו, רק תפקידים קרביים יהיו פתוחים בידי המיעוט שמסכן את חייו, בעוד שהמטה
הגדול והרחב יישאר נחלתם של אלה שלא יצאו ממנו מעולם. זו גישה שהיא נזק למערכת, ולא מקרה שמעולם
לא חלמו ליישמה (אלחמדאללה)
ישן 27-05-2011, 19:49
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יכולתי להתחיל לפרט את כל תחומי ההתעסקות של אכ"א - אבל לא זה העניין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori

אתה רוצה ליצור מצב שבו, רק תפקידים קרביים יהיו פתוחים בידי המיעוט שמסכן את חייו, בעוד שהמטה
הגדול והרחב יישאר נחלתם של אלה שלא יצאו ממנו מעולם. זו גישה שהיא נזק למערכת, ולא מקרה שמעולם
לא חלמו ליישמה (אלחמדאללה)

איך הגעת לזה? אני בעד לתת לכולם להתמודד על תפקידי מטה. אתה זה שרוצה לצמצם את אוכלוסיית המתמודדים לטובת קרביים שזקוקים לקידום צבאי וטרם הסביר למה לא לעשות אותו הדבר לגבי ס' ראש אכ"א, ראש מחלקת פרט. ראש מחלקת מופ"ת וכו וכו'

אתה חוזר שוב ושוב על מוטיבים של כמעט סחיטה-רגשית. כמו "סיכן את חייו". מה לעשות, העובדה המצערת היא שסיכון חיים לא הופך אותך להיות כשיר להתמנות לראש אכ"א.

ישן 27-05-2011, 20:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

רמ"ח מתעסק עם חומרים ספציפיים בהרבה מראש אגף
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "את תפקיד רמ"ח פרט לא יכול לבצע קצין קרבי?"

ראש אגף עוסק בקביעת מדיניות מאקרו - הצורך שלו בהכרת החומרים ברמת המיקרו, הוא הרבה פחות
חיוני מזה של רמ"ח. לכן עדיף לקדם רע"ן לרמ"ח, מאשר להביא מג"ד (מה גם שבדרגות האלה, אפיקי הקידום
בקרבי עדיין רבים ומגוונים).

בכל מקרה, אני רואה שמאוד נעלבת מעניין המתייקים ושולחי המיילים, ואני אעצור כאן כדי שלא אכתוב בטעות
דבריםנוספים שאתה עלול לקחת למקום של היעלבות, השד יודע למה...

לעניין "המוכשרים ביותר לתפקיד" - מכיוון שהגדרת הכשרון היא סובייקטיבית לגמרי, ברור לחלוטין שלא נגיע
עליה להסכמה. בעיני מפקד אוגדה מצטיין, הוא מועמד ראוי מאין כמותו לראש אכ"א, ועדיף בהכרח על על
רחכ"א מצטיין - בעוד שאתה, מן הסתם, תחשוב אחרת.
ישן 27-05-2011, 20:49
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רמ"ח מתעסק עם חומרים ספציפיים בהרבה מראש אגף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
ראש אגף עוסק בקביעת מדיניות מאקרו - הצורך שלו בהכרת החומרים ברמת המיקרו, הוא הרבה פחות
חיוני מזה של רמ"ח. לכן עדיף לקדם רע"ן לרמ"ח, מאשר להביא מג"ד (מה גם שבדרגות האלה, אפיקי הקידום
בקרבי עדיין רבים ומגוונים).

בכל מקרה, אני רואה שמאוד נעלבת מעניין המתייקים ושולחי המיילים, ואני אעצור כאן כדי שלא אכתוב בטעות
דבריםנוספים שאתה עלול לקחת למקום של היעלבות, השד יודע למה...

לעניין "המוכשרים ביותר לתפקיד" - מכיוון שהגדרת הכשרון היא סובייקטיבית לגמרי, ברור לחלוטין שלא נגיע
עליה להסכמה. בעיני מפקד אוגדה מצטיין, הוא מועמד ראוי מאין כמותו לראש אכ"א, ועדיף בהכרח על על
רחכ"א מצטיין - בעוד שאתה, מן הסתם, תחשוב אחרת.

א. חלק מאכ"א עוסק בקביעת מדיניות מאקרו. זה בדיוק מה שעושה רמ"ח פרט. האמן לי שהוא לא עושה חישובים של עלויות התוספת החדשה לשכר..

ב. עכשיו גם החלטת להעלב במקומי? אתה זה שהגדת את תפקידי אכ"א כפי שהגדרת. באכ"א שכזה, אני באמת סבור שאין מניעה מלחסום את קידומם של קצינים מקצועיים.

ג. אנחנו לא צריכים להגיע למסקנה לגבי "המוכשר ביותר לתפקיד" מכיוון שגם אני (תודה לאל) וגם אתה (כנ"ל) לא ממנים את ראש אכ"א. המסקנה היא אכן סובייקטיבית, אבל מי שצריך לקבל אותה הם בדיוק הסובייקטים שאחראים לקביעה הסובייקטיבית - היינו הרמטכ"ל ושר הביטחון. השאלה היא האם מותר לשר הביטחון (ברק או שר הביטחון הבא, או הקודם) ולרמטכ"ל לחשוב שברביבאי/ או אישה אחרת/או קצין אחר שאינו קרבי מתאימים יותר לתפקיד ראש אכ"א מאשר הקצינים הקרביים שהתמודדו לתפקיד. והתשובה על כך היא פשוטה , מנוסחת ב"כן" או "לא" ואינה מחייבת דיון שארוך שכזה.
.

ישן 27-05-2011, 22:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

התחמקות? ממש לא, פשוט כתבת על מחלקת פרט בכזה להט שחשתי שכל מילה שלי פוגעת בך...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הא? התחמקות מתשובה?"

א. אם זה נורא עקרוני לך, אז כן, אני אחזור ואגיד שענייני מחלקת פרט הם הרבה יותר מיקרו ממאקרו, ומינוי
לראש המחלקה שהיה רע"ן במחלקה, יהיה מתאים יותר מאשר מג"ד. לעומת זאת, אין שום יתרון לקחנ"ר על פני מאו"ג בכל מה שקשור למינוי לראש האגף.

התשובה לשאלתך היא חסרת משמעות, כיווןש כפי שציינת, לא אנחנו קובעים. חוקית, מותר להם למנות גם
אזרח לראש אכ"א, בדיוק כפי שמינו אזרח לסגן רמטכ"ל, אחרי השבתו לשירות פעיל. אין עם זה שום בעייה
חוקית. השאלה היא אם אני חושב שזה מה שצריך להיות, ואני אכתוב בפעם ה30 - לטעמי ראשי אגפים
שלא מדובר בתפקיד מקצועי ספציפי המצריך ידע ייחודי, אלא יכולת ניהולית טובה - ראוי שיהיה תפקיד שיינתן
לקצין שמילא תפקיד של מפקד אוגדה, או מקביל לו בזרועות האוויר או הים, ולא יינתן לתא"ל שצמח בתפקידי
מטה באותו אגף.
ישן 27-05-2011, 11:47
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז עכשיו מטרתנו הבאה היא האלוף הערבי הראשון?"

אורי, היא ממש לא תהיה האלוף\פה הראשונה שמתמנה בלי ניסיון פיקודי מובהק על כוחות לוחמים, וממש לא תהיה הקצינה הבכירה הראשונה בצהל שמגיעה לתפקיד בכיר בלי ניסיון כזה - בקרב תא"לים התופעה נפוצה הרבה יותר...

אם היא מתאימה ומקצועית ונבחרה על ידי מפקדיה כראויה, אז אני לא מבין איך הפוזיציה המועדפת עליה לעשיית מספר 1 בשרותים רלוונטית...

- - - - - - -
ציטוט:
כיום יש קצינות קרביות, שזכאותן לקידום לא יכולה להיבלם על רקע העדר עבר מבצעי, כפי שהיה בעבר. לו חיכו מס' שנים עם ההצרה הזו, ניתן היה למנות אישה לדרגת אלוף מבלי שמישהו היה יכול לצייץ אודות החלטה שכולה פוליטית.

אתה יודע שמה שכתבת לא באמת נכון, אשה לא באמת יכולה להגיע לדרגים בכירים של הצד הלוחם בצהל, לא בזרוע היבשה, אולי באוויר אבל גם שם זה מאוד לא סביר...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 27-05-2011 בשעה 11:52.
ישן 27-05-2011, 18:31

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא טענתי שהיא תהיה האלוף הלא-קרבי הראשון. טענתי שכל מינוי לא קרבי לאלוף, הוא שגוי"

אז אני, ומסתבר שחלק ממטכל וממקבלי ההחלטות הרלוונטיים לא מסכימים.
אני מכיר כדוגמה את עמי שפרן , שאני לא מאמין שהיה אפשר למצוא מישהו קרבי מתאים ממנו לתפקיד, ואני יודע שהוא התחיל בגולני, אבל ברזומה שלו אין פיקוד על כוח לוחם.

אני חושב שהשיקול הכי חשוב בבחירת המפקדים בצהל חייב להיות ההתאמה המיקצועית שלהם לתפקיד, לא שיקוליים פוליטיים, וגם לא שיקולים של "להפיך רוח בתקווה לאפיקי קידום של תא"לים קרביים". בחירה של אלופים בצהל כמו שאני מבינ צריכה להיות רק לפי שני שיקולים, התאמה מקצועית לתפקיד, ואיסוף ובניית מועמדים לתפקיד הרמטכ"ל. ובאמת ש11 האלופים שחייבים לבוא מפיקוד על לוחמים, זה מספיק בישביל לבחור מהם רמטכ"ל, לדעתי ראש אמן, וראש אמ"צ חייבים להיות שייכים לקבוצה הזאת...

חוץ מזה יש 4 ראשי אגפים, שאחראים על חלק גדול מבניין הכוח, וכל מה שתומך בצהל בעת לחימה שהמקצועיות שלהם חשובה הרבה יותר, מאם הם פיקדו על אוגדה או על חטיבה בקריירה שלהם או לא...
ויש עוד שני משפטנים, שאיכשהו לא נראה לי שאפשר לשים שם קצינים קרביים, בטח לא באופן קטגורי...
לא חושב שספרתי את מזכיר הממשלה...

בסופו של דבר יש בצהל מסלול לא רע בכלל למפקדים קרביים, וממש לא חסר תפקידים שהם יכולים למלא, אני גם לא חושב שלהיות ראש אכא, יתרום משהו למפקד אוגדה כלשהו בדרך להיות רמטכ"ל אם כבר אז להיפך...

- - - - -
אחרי שחשבתי אני מוכן לחזור בי ולהוסיף עוד שיקול, את שיקול בניין הכוח, אבל כשמדובר במפקד ספציפי, שנניח להיות מפקד בה"ד 7 יתרום לבנייתו לתפקיד עתידי,( או פשוט כי הוא מועמד מתאים, וזה יכול להביא לריענון ושינוי חיובי).

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 27-05-2011 בשעה 18:37.
ישן 27-05-2011, 19:24

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין דין ראש אגף תקשוב כדין ראש אכ"א. לגבי שפרן אני מסכים עימך"

אני נאלץ שלא להסכים איתך ודווקא בגלל דוגמאות שאין להן שום קשר לצבא.
בכל ארגון גדול מספיק יש גוף שאחראי על משאבי אנוש, וניהול ותכנון וקביעת נהלים בתחום. וזה תמיד גוף מקצועי, שיש לו הכשרה משלו ומסלולי התקדמות משלו ובד"כ מגיעים עליו אנשים עם הכשרה אקדמאית מתאימה, אפילו יש תת תחום במנהל עסקים שמוקדש למשאבי אנוש. זה אולי לא מכפיל כוח בשטח כמו חיל התקשוב, אבל בהחלט חייל מקצועי וחשוב בפני עצמו. במידה מסויימת ראש אכ"א אחראי על כל 800K~ החיילים (התאורטיים) של צהל, ולכן זה תפקיד מקצועי לחלוטין , ומתווה מדיניות, שצריך להיבנות עליו.

אני לא אומר שמפקד אוגדה בהכרח לא יתאים לתפקיד. אני רק חושב שזה תפקיד מהותי ומקצועי שאין לזלזל בו, ולחלוטין לגיטימי להעדיף מישהו שבא מהתחום ויש לו יותר ידע וכשירות מקצועית, מאשר מישהו שבא מתחום ניהולי מאוד רחוק (הנהגת כוחות בשדה הקרב).
ישן 27-05-2011, 12:05
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

קמת לא טוב היום אורי? חיזקת את הטיעון שלי בנושא ואתה עוד טוען שאני טועה? אין לה את העבר הדרוש ואם היו מחכים מספר שנים כפי שאתה בעצמך כתבת, באמת הייתה אישה שהיה מגיע לה להגיע לדרגה הזאת ולא הייתי אומר מילה בנושא,אבל לה אישית לא מגיע מה לעשות.
זכות הקידום היא קודם לאנשים בעל עבר קרבי, כפי שאתה רשמת שוב.

בכל הנוגע לקצינה שנותנת לרמטכ"ל יעוץ בנושא נשים אנחנו בשנת 2011 וזה תפקיד פוליטי נטו כיום בגלל שנשים נמצאות גם בקרבי היום ויש לרמטכ"ל מספיק קצינים בכירים גברים ונשים כאחד שיכולים לעזור בנושא גם בלי להחזיק תקן נוסף פוליטי של קצינה נוספת בשורות הצבא בלי סיבה מוצדקת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 27-05-2011 בשעה 12:08.
ישן 27-05-2011, 18:49
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, לא חיזקתי את הטיעון שלך. אני לא חושב שנשים צריכות לחלק קפה"

א,אויש נו בחייך מי אמר שאישה צריכה לחלק קפה?
נשים היום נמצאות בקרבי ואישה שתהיה מספיק בשטח בעוד כמה שנים טובות עם ניסיון קרבי כמו של הגברים במידה ותהיה מועמדת להיות אלופה מגיע לה לקבל את הדרגה,אבל הקצינה הזאת לא עומדת בתנאים האלה מה לעשות.

ב,אם גבר בלי ניסיון קרבי קיבל את המינוי לפני הגברת הזאת, הדבר פסול באותה צורה ואסור להוסיף חטא על פשע ולתת את התפקיד לאישה או גבר אחרים בלי ניסיון קרבי
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 27-05-2011, 18:06
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
היא מייצגת אוכלוסיה שתרומתה היחסית לצבא גדלה והולכת
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כי לא בטוח שיש בכך ערך מוסף שהוא חיובי, ולא ערך מוסף שלילי"

תשווה את זה למינוי חובשי הכיפה הראשונים לתפקיד אלוף, או מינוי יורם כהן בשב"כ. אלה ללא ספק מהלכים שהעלו את תחושת השייכות של דתיים למערכת הבטחון, צעד שסימל עבורם פתיחה של אפיקי שרות שעד אז היו חסומים עבורם.

לא נתקלתי במאמר בתגובה שטענו שברביבאי אינה מתאימה לתפקיד. אף קצין קרבי לא יחשוב שהמינוי חוסם בפניו מסלולי קידום, משום שיש די והותר תפקידי אלוף שהם בהגדרה לקצינים קרביים. דומני שלא נרשם משבר בכוחות הלוחמים כשעמי סגיס מונה בזמנו לראש אג"א.

בעצם, למה ללכת רחוק? ראש אכ"א הנוכחי הוא "ג'ובניק" והשמיים לא נפלו.

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 27-05-2011 בשעה 18:20.
ישן 27-05-2011, 23:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הערך המוסף היחיד במינויו היה בכך שאפשר למנות את פרוקצ'יה...
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אכן לוי הוא בתפקיד עלה התאנה, וחבל"

כל זמן שיש לוי אחד - הם מרגישים נוח למנות 52 ארבלים, 4756 פוגלמנים, 456986987, ביינישים וכן הלאה
וכן הלאה...

אין ערך מוסף בעלי תאנה. לוי שופט מצויין, ומביא כבוד רב לביה"מ העליון בעצם ישיבתו שם - אבל ישיבתו שם
אינו מקרבת במאומה את התכלית הראוייה של בית משפט עליון מאוזן. למעשה, אני מעריך שלו התפטר בזעם,
והכריז שאין תוחלת בישיבתו במוסד שכל-כולו פוליטיקה צינית של שולי מחנה השמאל, היה מקדם את המהפכה
המבורכת בעליון, הרבה יותר מאשר בישיבתו שם...

מינוי אלופה הוא לא עלה תאנה, אבל הוא בטח לא מסמל פריצת דרך, כאשר אותה אלופה באה ממקום שבו
מלכתחילה לא היה צורך בפריצת דרך, בכדי שתתמנה...

אני שב ואומר, אין פסול במינוי אישה לדרגת אלוף. להיפך, זה דבר מבורך, אבל יש ויש פסול בכך שמין המועמד
הוא פקטור במינוי, בעיקר כשזה קורא במקום, שלפי תפישתי כלל לא צריכים להתמנות אליו אנשים מתוך
האגף.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר