לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2011, 23:16
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "תגיד, מה אתה רוצה? יש את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
תגיד, מה אתה רוצה?
יש את הרשות בשטחי A ו-B, ויש את ישראל בשטחי C. מי שב-C מצביע לממשלת ישראל, מי שבשאר השטחים לא.
קפיש?

הדבר היחיד שהסרטון אומר זה שלא מדובר בשטחים כבושים ושיש לנו את כל ההצדקה שבעולם לשלוט בהם.

חברה, נכון להיום, ערביי יהודה ושומרון - לא אזרחים של ישראל, לא תושביה(אמנם יש להם מס" זהות ישראלי), ובקושי אזרחי ירדן - משהו כמו סוג ב". אנחנו לא כובשי אדמות, אלא כובשי אנשים, שהתהוו לעם, בשם העם הפלסטינאי. אם היתה אלטרנטיבה לאי - כיבוש שלהם, היתי מצביע בעדה, להיום אין את זה, לכן עדיף הסטטוס קוו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2011, 22:06
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "הם גם יכולים להצביע לגן יוחבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
הם גם יכולים להצביע לגן יוחבת ועדיין להשאר אזרחים סוג ב' במדינה שרוצה להיות דמוקרטית.

המדינה היא אתנוקרטית, קודם כל.
ו, לא מגיע להם לבחור. זאת עובדה קיימת להיום, וכנראה להרבה שנים הבאות.
אם לבחור בין האלטרנטיבה לתת להם את השטח בו הם נמצאים לעצמאות כוללת, ובכך להגדיל את הפגיע בביטחון המדינה, ולא רק המתנחלים, ובין האלטרנטיבה להשאיר את המצב כמו שהוא, עם נסיון למזער כמה שניתן את הנוכחות הצבאית שלנו שם, אך ללא מתן עצמאות טוטאלית, אני בוחר את השנייה. ולא רק אני, מסתבר.

ישן 31-05-2011, 17:35
צלמית המשתמש של טוסטר משולשים
  טוסטר משולשים טוסטר משולשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.11
ידידי היקר...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "מצד אחד אתה כותב "סרט הסברה"..."

הסרט הנ"ל מיועד לאנשים כמוך שעדיין לא הפנימו את האמת , מיותר לומר שזו תעמולה בדוק בעצמך וגלה את האמת .....השמאל והארגונים הנלווים אליו ממשיכים להפיץ שקרים חדשות לבקרים ורבים נופלים ברשת.
חבל לברוח מהאמת היא תגיע ובגדול .

ועצתי אליך צא ולמד ואם יש לך חומר שסותר את מה שהוצג כאן , הבא אותו לכאן ואל תסתתר תחת סיסמאות ישנות ולא רלוונטיות.

אגב אם היה מדובר בתעמולה, הייתי שמח מאד לעשות זאת למען העם שלי ולא למען הפלטינאצים.

השמאלני אינו לומד מן ההיגיון אלא מן הקטסטרופה. הוא אינו פותח מטריה למראה שמים מעוננים, אלא נרטב תחילה ואז לוקה בדלקת ריאות.

נערך לאחרונה ע"י טוסטר משולשים בתאריך 31-05-2011 בשעה 17:40.
ישן 01-06-2011, 06:31
צלמית המשתמש של טוסטר משולשים
  טוסטר משולשים טוסטר משולשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.11
הנה תשובה חלקית שתעזור לך להבין יותר.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אז בוא תתאר בבקשה אם תוכל"

ציטוט:

בשנת 135 לספירה, לאחר הכנעת מרד בר כוכבא בידי הרומאים והשמדת מרבית האוכלוסייה היהודית של ארץ ישראל, שונה שמה של פרובינקיית יהודה על ידי הרומאים ל- Syria Palaestina (סוריה הפלשתית, על שם הפלשתים, עם לא-שמי שישב בעבר בחלק מהארץ). זמן קצר לאחר מכן התקצר השם ל- Palaestina. מאז נקראה הארץ בשם זה בשפות לועזיות רבות, והוא אף התגלגל לשפה הערבית לקראת סוף ימי הביניים. המונח "פִילַסְטִין" בערבית היה שגור במאה ה-19 לציון חלק גדול מארץ ישראל שממערב וממזרח לנהר הירדן, אך רק לקראת סוף המאה ה-19 קיבל משמעות פוליטית לאומית.

עם כינון שלטון המנדט הבריטי בארץ ישראל (לאחר כיבוש הארץ במלחמת העולם הראשונה) נקבע שמה של ארץ ישראל לפי המקובל בשפה האנגלית באותה עת - Palestine, ובהתאם לכך כונו כל התושבים (יהודים וערבים כאחד) של ארץ ישראל ועבר הירדן - Palestinians. עם הפרדתו של עבר הירדן המזרחי והקמת אמירות עבר הירדן (1923), נקבע השם לציון תושבי ארץ ישראל בלבד. יהודי ארץ ישראל, שנקראו כאמור אף הם פלסטינאים בידי השלטון הבריטי, לא אימצו את הכינוי, ואילו ערביי ארץ ישראל סיגלו לעצמם עם השנים את השם, בין השאר כסמל להבלטת ישותם הלאומית הנפרדת משאר ערביי האיזור.

כל שאר ההמצאות הן בגדר שקרים לכן מי שבאמת נכבש כאן בארץ אבותינו זה אנחנו.

השמאלני אינו לומד מן ההיגיון אלא מן הקטסטרופה. הוא אינו פותח מטריה למראה שמים מעוננים, אלא נרטב תחילה ואז לוקה בדלקת ריאות.

נערך לאחרונה ע"י טוסטר משולשים בתאריך 01-06-2011 בשעה 06:42.
ישן 01-06-2011, 06:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה מזכיר את הביקורת על ה"נכבה חרטא" .
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "סרטון יפה"

לפעמים קטע קצר - מאמר, סרטון, נאום קולי וכו' - עוסק בבעייה ספציפית, בלי להתייחס למכלול הסכסוף בין הישראלים לפלסטינים.

העניין, בדיוק כמו הנכבה חרטא הוא זכותנו המוסרית על ארץ ישראל ומלחמה באלה המנסים לערער אותה באמצעות שקרים. לאחר שזכותנו המוסרית להתגורר כאן הופכת להיות ברורה - אפשר לעסוק בפתרונות מדיניים שונים לסוגייה הפלסטינית. (מדינה, אוטונומיה, קטנטונים, המתנה עד שירדן תתפרק?) אבל בשביל זה צריך לפחות עוד סרטון.

אל תצפה מקטע קצר שיכיל את כל מה שאתה רוצה לשמוע בעניינים מדיניים. הוא מאיר סוגייה אחת באור ברור - ועושה את זה מצוין.

בעבר , הבעתי המון ביקורת על ההסברה של מועצת יש"ע שהייתה עמוסה ברגשנות . רגש לארץ ישראל זה דבר טוב, אבל אי אפשר לגמרי בלי הסבר שכלתני . לכן זו הפעם הראשונה שמועצת יש"ע מוציאה סרטון הסברה שהוא באמת מאיר עיניים (והאמת? גם עשוי בצורה יוצאת מהכלל)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:59

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר