לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2011, 08:22
  משתמשת נקבה roniyoffe roniyoffe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "מחפש ערכת ציור לאחותי"

אני לא יודעת על ערכה מובנית, ואם כן, היא בוודאי לא משהו מקצועי.

הכי טוב יהיה אם תרכיב לה ערכה מכמה דברים שהם שימושיים ואיכותיים.

אז אתן לך רשימה של דברים שנראים לי שימושיים ואני חושבת שאת הכל ניתן לממצוא בחנות אחת של ארטא:

קלמר - כזה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה )
אין לי מושג לגבי המחיר, אני הכנתי כזה לעצמי... זה מאוד נוח ונראה מגניב לאללה.

עפרונות רישום מכאנים - אני משתמשת בפייבר קאסטל faber castell אבל יש גם של stedler שנחשבים לאיכותיים. תבקש עפרונות של 2 מ"מ. ולא כאלה כמו של בית ספר - 0.5/0.7 כל עיפרון עולה בסביבות ה30 שקלים אבל זה שווה באמת, ומשתלם מאוד לטווח ארוך - כי לא צריך כל כמה זמן לקנות עיפרון. הכי חשוב זה לוודא שהחוד שמכניסים אל תוך העיפרון לא זז כשנוגעים בו עם האצבע - אלא שהוא יציב. וכמובן לקנות חודים / עופרות לכל העפרונות - מומלץ לקנות כמה דקים וקשיחים - H,HB,B,2B וכמה עבים - 3B 4B 5B וכו... כל קופסא של חודים גם עולה בערך 30 שקלים (מהפירמות שציינתי)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מחק - כזה שנראה כמו עט - שמכניסים לו מילויי של מחק - עדיף אחד רך - ועבה. ואחד קשיח יותר, אבל זה לא מאוד רקיטי, השאלה כמה אתה רוצה להשקיע. אחד כזה לא אמור לעלות מעל ל12 שקל. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מחדד לעיפרון מכאני - הוא לא נראה כמו מחדד רגיל - תשאל את המוכר/ת בחנות לגבי מחדד לעפרונות הספיציפיים.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מפזר פחם:תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
זה לא יקר, וזה מאוד נוח. זה משמש ל"מריחה" ושישטוש של עופרת או רישום בפחם.

* אני יודעת שהעפרונות והחודים נראים כמו הוצאה די רצינית - אבל זה החלק הכי חשוב בכל הערכה הזאת - אם אתה קצר בכסף, אז עדיף אפילו אם תקנה רק את העפרונות, למרות שזה לא אמור לעלות מעל ל300 שקל אם אתה מפציץ בהרבה עפרונות (לי נגיד יש 7 עוביים של עפרונות)

זאת ערכה די בסיסית שתשמש את אחותך הרבה זמן, הכי חשוב - לא לקנות משהו שמיוצר בסין!!!!! זה מאכזב ויכול גם ממש להרוס ציורים..

בהצלחה.
ומזל טוב

roni yoffe - on facebook

http://www.roniyoffe.com/
האתר החדש שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2011, 16:01
צלמית המשתמש של HolyEviL
  HolyEviL HolyEviL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
לגבי טושים צבעוניים ושאר האביזרים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "רוני תודה רבה על העזרה,..."

בקטע של חומרי אמנות תמיד עדיף לקנות את הכי איכותי שתמיד הוא הכי יקר אבל נשמר לאורך זמן, גם ההנאה ממנו היא גדולה

אבל הדברים האלה שוחקים את הכיס ודיי מעצבן כל פעם לצאת מביקור מחנות בקנס של 300 שקל במקרה הטוב ....

עפרונות צבעוניים מצויינים של prisma color שוב מהמחיר שלהם בסט של קופסה של איזה 18 עפרונות מתחיל מ 120

ההעדפה היא לרוב לקנות חומרים שאלה הם העפרונות טושים וכדומה בבודדים ולא בחבילות ככה זה מעין יחסוך .
וכמו שרוני אמרה ה FABER CASTEL מצויינים והם מסוגלים לשמש גם עם שילוב עם מים והאפקט מצויין. מחירם לחבילה זהה .

והאמת העלתם נושא שצריך לשים בפורום כל מיני חומרים וכמה הם עולים לעשות מעין רשימה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר