לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2011, 19:06
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לא קרה כלום, אנחנו מדינה דמוקרטית
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "נו אז מה קרה שהוא מתריס?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
נו אז מה קרה שהוא מתריס?

ומותר לצייר אותנו כתוקפנים, גם כשאנו מנהלים פעולות מגן מ-ו-ב-ה-ק-ו-ת - עפ"י כל קנה מידה ועפ"י כל האמנות האירופאיות ושל האו"ם.

אבל, בשם הנאורות - מותר הכל.. או כמו שדיווח אמיר בר שלום מערוץ 1 דיווח שעיקרו - פרצה מהומה והפרת סדר במג'דל שאמס, זקני העדה השיגו רגיעה, אך השוטרים שהגיעו - ליבו שוב את האש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2011, 16:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "בוא נעשה ניסיון נוסף. אם עודד..."

בוא באמת נעשה ניסיון נוסף, ותשתדל לענות בכנות על השאלה שלי בבקשה. אם הוא היה שואל שאלה בסגנון למה רק 13 מתו ולא 300, גם אז לא היית מצליח להבין איפה הבעיה? יש לי הרגשה שאם הוא, או כל קריין אחר, היה שואל שאלה כמו זו שנתתי בדוגמה שלי הבעיה הייתה הופכת למאד מאד ברורה והייתה גורמת לחלק מהאנשים לעשות השוואות לקבוצת צוררים שפעלה בשנות הארבעים של המאה הקודמת. ואם באמת לא הצלחת להבין הבעיה בניסוח השאלה היא שהניסוח הזה מאשים את הצבא שלנו באחריות למוות של הסורים כשלכל אדם סביר ברור שהאשמה לא בנו.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 07-06-2011 בשעה 16:09.
ישן 07-06-2011, 16:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

עודד בן עמי לא טען שצה"ל ביצע פשעי מלחמה..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "דורון כתב שתפקיד התקשורת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אם לדעתך אין הבדל בין האשמה לבין בדיקה, אזי עודד בן עמי ודורון כנראה האשימו את צה"ל בפשעי מלחמה.

עודד בן עמי ניסה לטעון שהיה שימוש מופרז בכוח - או לפחות להציג זאת כך.

בעת סכנה לריבונות מדינת ישראל, על כולם להתאחד מאחורי צה"ל (כנגד ארגוני הטרור), לא לשאול שאלות ולא לנסות להוריד מן המוראל ולדווח דברים כהוויתם.

ישן 07-06-2011, 16:53
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "דורון כתב שתפקיד התקשורת..."

כשהוא כותב את המשפט: "הרי אין שום סיכוי בעולם שמישהו יטעה,יפשל,יעשה משהו אי פעם ממניעים לא טהורים" באשכול הספציפי הזה הפירוש שלי הוא דיי מתבקש. אין פה מה לבדוק, החיילים נהגו בדיוק כמו שהם אמורים לנהוג כשאויב מנסה לחדור באלימות לתחומי המדינה. אם כבר אתה רוצה לבדוק דברים טריוויאליים וברורים אני מציע גם שתבדוק למה מכבי אש מכבים שרפות, למה הרופאים מצילים חיים וכו' וכו' וכו'. אם כבר צריך לחקור משהו בכל הסיפור הזה זה למה צה"ל לא מנע את החדירה ביום הנכבה ולא למה הוא עשה את העבודה שלו ומנע את החדירה שעליה אנו מדברים באשכול הזה.

ישן 07-06-2011, 22:51
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כשהוא כותב את המשפט: "הרי אין..."

מה שאני לא מבין, אם הכל כל כך ברור וידוע, זה למה בכלל יש כלי תקשורת? אולי צריך רק את דובר צה"ל, שישחרר ככה סרטונים לטלויזיה, אנחנו בתור בני אדם סבירים נבין מתוך הסרטונים האלה את כל מה שצריך לדעת, ואף אחד לא יצטרך להתבייש בעצמו כי הכל יהיה ברור לכולם.
הסיפור הזה נהיה בזבוז זמן אז אני אכתוב פעם אחרונה את עמדתי ואתם תרגישו חופשי להקיא כמה שבא לכם...

עודד בן עמי נמצא בראיון עם נציג צה"ל. הראיון הוא בנושא האירועים בגבול עם סוריה שבמסגרתם נהרגו 13 בני אדם. יכול להיות שמר בן עמי עצמו יודע בדיוק מה הלך שם, אבל הוא לא יכול להניח שכל הצופים גם כן יודעים הכל על הכל ושהכל ברור להם, כי אחרת לא הייתה לו עבודה. בכל אופן, אותו עודד בן עמי רוצה להביא אל צופיו את תשובות צה"ל לכל מיני שאלות, למשל, למה נהרגו 13 בני אדם. מה שיפה בסיטואציה זה שגם צה"ל רוצה שהציבור הרחב ישמע את תשובותיו לשאלות האלו. אז מה הבעיה? הבעיה שעודד בן עמי הוא כנראה לא מכונה, והוא בחר לנסח את השאלה בדרך לא לגמרי אובייקטיבית. זה הכל, לא אידיאלי, לא איום ונורא.

נערך לאחרונה ע"י KRIDoron בתאריך 07-06-2011 בשעה 22:53. סיבה: נקודה שם חסרה...
ישן 07-06-2011, 23:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

הציבור הרחב לא צריך לא את עודד בן עמי ולא את דו"צ
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "מה שאני לא מבין, אם הכל כל כך..."

הציבור יודע הרבה יותר ממה שאתה חושב..

אתה חושב שרוב הציבור טיפש, ואתה נמנה על החכמים..

יש לי חדשות בשבילך - הציבור לא צריך את מר בן עמי ולא את דו"צ ולא אותך, בשביל להבין למה נהרגו 13 "בני אדם", ולמה רק 13 ולא יותר..

צופיו של מר בן עמי יודעים בדיוק באיזה אזור אנו חיים ושאנו נמצאים במלחמה מתמדת על קיומנו וסובלים ניסיונות להשמידנו ולמרות כל מה שעברנו ב 63 שנות קיומנו, נשארנו הצבא המוסרי ביותר בעולם..

אלא מה, שמר בן עמי חושב כמוך - שהציבור טיפש - ובוחר להציג שאלה לא רק אובייקטיבית אלא מכוונת ומביעת דעה בגנות הפעלת הכוח הרב... איך זה שנתניהו דיבר על איפוק ונחישות ובכל זאת נהרגו 13 בני אדם..

לצערכם, הציבור הרחב לא קונה את זה...

ישן 07-06-2011, 23:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שאלה מצויינת. כלי תקשורת קיימים כדי לפרנס את בעליהם, או לייצר אינדוקטרינציות למיניהן
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "מה שאני לא מבין, אם הכל כל כך..."

מי שחושב שתפקידם האמיתי של כלי תקשורת הוא להעביר מידע אמין בצורה הוגנת, כנראה לא מכיר כלי
תקשורת, או את דרך פעולתן בכל מקום שבו הם קיימים.

שאלתו של עודד בן עמי (שהיה, אגב, דובר צה"ל - אותו תפקיד שאתה כ"כ עויין, ואז ידע יפה מאוד להתמרמר על שאלות קנטרניות מהסוג שהוא שאל השבוע...) היא שאלת-מוכוונת-אג'נדה, שצריך להיות תמים או מיתמם בכדי
לא להבין אותה. התכלית של שאלות שכאלה היא לייצר דה-לגיטימציה לפעולות-שגרה שנתפשות בעיני יושבי
לב הבועה כ"אלימות מדי"/"יוצרות הסלמה" או כל קלישאה-אחרת-שיסודה-באדיוטיות-שימושית.

השאלה האבסורדית הזו לא נועדה "לבקש לבדוק את פעילות הצבא", שכן גם בן עמי מבין שלצבא יש תפקיד
נורא בסיסי בכל מה שנוגע לגבולות: למנוע את פריצתם, גם בכוח, אם אין ברירה. השאלה הזו נועדה בכדי
שמפקדים יהססו להורות לחייליהם לפעול, מחשש שהם יהפכו לשעיר לעזאזל ברגע שתוקם הוועדה התורנית...

אין לי מושג אם השאלות שלך נובעות מתמימות או מהתממות, אבל שלא תשלה עצמך לשנייה אחת שאתה מוסרי יותר בכך שאתה מתקשה להבין מדוע חיילים יורים במסיגי גבול שעצם ניסיון פריצת הגבול בידיהם הוא ניסיון לערער על קיום המדינה (אלה לא מהגרי עבודה רעבים, אלא "פליטים שרוצים לשוב" למה שהם רוצים
כאדמתם השדודה)., מאלה שמבינים שהירי הוא מחוייב המציאות, והעובדה שנהרגו רק 13 איש, מלמדת על
האיפוק ושיקול הדעת שהופעלו בעת מתן פקודת האש.

בדיקה של אירוע מעין זה, מטילה צל על תפקוד החיילים, גם אם בסוף ייקבע שהחיילים פעלו כשורה - שכן
עמידה לחקירת שתי וערב זה דבר מפחיד, גם כשאינך אשם. התוצאה תהיה היסוס בפעם הבאה - והיסוס משמעו שהמתפרעים יגיעו עד לקו המגע עם אנשים שלנו, ואז עלולים להיות נפגעים. אני מראש מתנצל על הפאשיזם שיעלה מדבריי הבאים, אבל אני מעדיף שיירו 50 פורעים מסיגי גבול שסבם היה פליט, מאשר
שחייל אחד שלנו יצטרך לעמוד מול אחד מהם שאוחז בידו בסכין/גרזל/מאשטה או כל "חפץ שוחר שלום"
אחר....
ישן 07-06-2011, 09:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל לא הייתי חושד בך, לו היית מתחשב בנתון אחד פשוט.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב ""מתריס"... אפשר לחשוב שהוא..."

מס' ההרוגים עד עכשיו - בטח לא בזמן השידור (כשהאירוע עוד בעיצומו) שבו נשאלה השאלה - הינו נתון של המשטר הסורי..

שום אמירה, מוסמכת יותר או פחות, בדבר מס' ההרוגים לא נאמרה ע"י איש במערכת הביטחון שלנו...

כל הדיווחים בתשקורת היו על בסיס מה שאומרים בתקשורת הסורית, שכידוע לכולנו הינה שופר של המשטר, מגוייסת למערכה וממלאת את תפקידה נאמנה כמשקפת את המציאות.. אני מוכן להבטיח לך, ששם אף אחד לא שואל איך נהרגו האזרחים המפגינים עבור חופש למדינתם.. בעינהם מדובר בטרוריסטים... כש YNET נתנו כותרת ראשית על מס' ההרוגים הייתה זו קביעה, ללא מרכאות. כאילו המשטר הסורי אמין יותר מאחד הבכירים אצלנו....

אבל נחזור לענייננו.

אתה תצטרך לסמוך על כושר השיפוט שלי - שכן כשאני יושב ושומע חדשות, אינני מחפש לשמוע את הקריין שואל שאלות חתרניות מן הסוג הזה... זה לא שאני יושב במכוון ומחכה לאיזו נפילה או מנסה לקרוא בין השורות ולפרש איך שבא לי...

אני יושב ושומע את הקריין מציין את העובדה שמר נתניהו הנחה את הצבא לפעול באיפוק ובנחישות, ושואל משהו בסגנון של איך האיפוק מתיישב עם המס' הרב של ההרוגים...

ז"א שמראש הוא בוחר להתריס..

זה לא שהוא קיבל דיווח כלשהוא מן הצבא ומטיל בו ספק (לגיטמי לחלוטין אגב, ואני מבין אותך שאתה לא מאמין לצבא בכל מאת האחוזים בגלל מקרים שקרו) אלא שהוא לוקח דיווח של המשטר הסורי כמובן מאליו, מבלי להטיל ספק באמיתותו ומשחיר את פני הצבא.. תוך התעלמות בוטה מן העובדה שהצדק למן ההתחלה הוא איתנו ( הוא תמיד איתנו, אבל פה באופן המובהק ביותר, עובדה מדינות העולם אינן נרעשות)

ואז דו"צ מזכיר לו שמדובר בפגיעה בריבונותינו ושכל הפעולות הן פעולות מגן מובהקות...

אז היות וגם אתה נסמך על דיווחי המשטר הסורי (בדיוק כמו שופר התקשורת שלהם בארצנו הקטנטונת) אני מרשה לעצמי לחשוד בך שאולי גם אתה שייך למחנה האוטואנטישמיים - כביכול תחת איצטלה של נאורות?

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 07-06-2011 בשעה 09:24.
ישן 07-06-2011, 15:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא הבנת..
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזו התבטאות מוזרה - אתה תקבל כל מה שאנחנו נציע? מה, אתה לגמרי בצד השני?"

העיקר - "שיציג סוף סוף משהו" - או במילים אחרות - העיקר שהוא כימני, יציג התקפלות (גם מעמדותיו וגם כלפי הפלסטינים) ואז אפשר יהיה בלב שלם להקים מדינה פלשטינית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר