לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2011, 21:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מכיוון שאין לי מושג מי הגברת ומה עמדתה, ודאי שלא אוכל להעריך מדוע היא מחייכת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ריק סנטורום מצטרף למירוץ לנשיאות"

לגבי סנטורום - איש רציני, סנאטור מוצלח - ועמד חסר סיכוי, לפחות נכון להיום...

הרפובליקנים תכלס מחכים לשתי הכרזות של ריצה/אי-ריצה: ג'וליאני, ויותר ממנו, ריק פרי. אם הם לא ירוצו,
אז רומני מחזיק ביתרון גדול - אלא אם פיילין תצטרף למירוץ (והיא בהחלט שומרת על אופציות פתוחות).

כרגע השדה הרפובליקני נראה עצוב, אבל הם מתמודדים מול נשיא שמעטים הגרועים ממנו. עוד שנה
כלכלית שכזו, עוד כמה מפלות והשפלות חוץ - והמירוץ עשוי להפוך לצמוד, גם אם המועמד שמולו יהיה גרוע
אימים...

מובן מאליו שלרפובליקנים עדיף מועמד כוכב, בכדי לחסוך את המתח. אם יביאו כוכב, הם יכולים בהחלט
לחטוף כמה מדינות עתירות-אלקטורים, והבחירות יהפכו פתאום לקשות מאוד עבור אובמה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 22:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני איתה - אין ספק שבשבועיים האחרונים ניכרת התאוששות קלה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "החיוך של הגברת זה בגלל המגמה..."

ואחרי גל הנטישות (זו של מיץ' דניאלס כאבה ממש - מושל מעולה, סופר פופולארי, שנראה שפשוט לא רצה
את זה מספיק...), טוב לראות אנשים שחוזרים למירוץ...

הימים האחרונים הם די מביכים לדמוקרטים, עם כל הנתונים הכלכליים הקשים, המאבקים האדיוטיים בזירה העולמית, וכעת פרשת וויינר והנקניקיה שלו. לרפובליקנים בהחלט יש עדנה קלה.

ואחרי כל זה - אני אהיה הרבה יותר שקט אם רומני או פיילין ל-א יהיו המועמדים.

רומני יכול להתגבר על מחסום ולשרוד פריימריס לא קלים - אבל אחרי שיהיה מועמד, הוא יצטרך להלחם כדי
להוציא את אותם רפו' שהצביעו נגדו ולחמו בו בחירוף נפש, במדינות שלרפו' פשוט אסור לאבד (כל אזסור
חגורת התנ"ך) - ואני ממש לא משוכנע שזו משימה קלה. מצד שני, כאשר היריב הוא אדם שהמצביעים
השמרניים נוטים יותר ויותר לראות בסוג של אנטיכרייסט - גם השד המורמוני עשוי להיראות כפחות נורא....
ישן 06-06-2011, 22:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מה הכוונה בכוכב אורי או..."

כוכב הוא מישהו ששמו מוכר והוא נתפס בציבור הרחב כאדם יוצא מגדר הרגיל... רודי ג'יוליאני, לדוגמא, הוא שם שכל העולם מכיר. לעומת זאת, מה אתה יודע על הרמן קיין?
כוכב הוא מישהו שאנשים יצאו מהבית במיוחד כדי להצביע לו ביום הבחירות.

רודי גי'וליאני וריק פרי (מושל מדינת טקסס) הם כוכבים מבחינה זו שיש להם רקורד מעולה וכולם יודעים את זה, בניגוד לאחרים שיכול להיות להם רקורד לא פחות טוב אבל אם זה לא בתקשורת, זה לא קרה.

מבין המועמדים כרגע, יש לך רשימה של אנשים אפורים (כמו הרמן קיין) או שנויים במחלוקת (כמו ניוט (חומט) גינג'ריץ') או עם משהו בעייתי ברזומה (מיט רומני המורמוני)... האם אחד מהם יכול לנצח את אובמה. כנראה. האם ארה"ב או ישראל יכולות לחוש בנוח עם "כנראה"? ממש לא. הסיכוי הכי טוב שיש לאובמה זה אם תהיה לו מערכת בחירות של "מי פחות גרוע" (כמו שהיה לבוש ב2004)...

ישן 06-06-2011, 22:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זו שאלה שאי אפשר לענות עליה כרגע. ג'וליאני ופרי פונים לקהלים שונים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במי האמריקאים תומכים יותר..."

ג'ולאיני הוא איום משמעותי על אובמה דווקא במגרש הביתי שלו (צפון מזרח ארה"ב, שמצביע לדמו' באופן
מסורתי) - אבל הוא קתולי חובב גירושין, שזה דבר מאוד לא אהוד ברחבי הדרום והמערב תיכון השמרניים.

פרי לעומת זאת הוא מושל סופר פופולארי וסופר מצליח של המדינה השנייה בגודלה בארה"ב (בשטח
ואוכלוסייה), ניצח שלוש מערכות בחירות ללא מאמצים מיוחדים, ונחשב לבעל איכויות כוכב בתוך המגרש הרפו'.
הוא יצליח לשמור בקלות רבה על הבסיס השמרני, וההישגים הכלכליים המוכחים שלו באחת המדינות המשגשגות היחידות בארה"ב של ימינו (היא נהנית בעקבות זאת מהגירה חיובית משמעותית - שתהיה שווה למדינה עוד אלקטורים בבחירות לנשיאות, ועוד 4 חברי קונגרס ב2012).

קשה מאוד להעריך מי עדיף, אבל אני מאמין שג'וליאני יגיע לבחירות כלליות הרבה יותר מצולק מפרייפריס קשים, מכפי שפרי יגיע אליהם. בהתחשב בכך שלאובמה אין בכלל פריימריס - הרי שייתכן שזה אומר שלפרי יש יתצרון
מסויים.

באשר לעמדתם כלפינו: תמיכתו של ג'וליאני בישראל היא מן המפורסמות - אבל גם פרי הוא לגמרי-לגמרי
משלנו, כפי שהייתם מצפים מכל אוואנגליסט שרואה בג'ון הייגי מורה וחבר (הייגי הוא הפסטור של קורנרסטון
בסן אנטוניו, טקסס - שעומד בראש הלובי הלא-יהודי הפאו-ישראלי הגדול ביותר בעולם - CUFI).
שניהם טובים לנו. כרטיס חלומות הוא שאחד מהם רץ לנשיאות והשני לסגנות...
ישן 07-06-2011, 01:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "רגע האנשים החשובים נותנים להם..."

זה לא רק כוח עבודה זול. זה כוח אלקטורלי (הקול הלטיני שייך, כמעט לחלוטין, למפלגה הדמוקרטית).

הבעיה דומה בהרבה מובנים לבעית "גירוש" העובדים הזרים בישראל - יש שדולה ליברלית-קיצונית שנורא עסוקה בלרחם על הלטינים (ולא מקסיקנים, כיוון שלקרוא להם מקסיקנים זה גזעני, כך יטענו) ובעצם לקשות כמה שיותר על פתרון הנגע הזה. זה הגיע לנקודה ששב"ח מקסיקני הורשע ברצח לאחר שכבר נעצר על שהייה בלתי חוקית וגורש 11 פעמים.

כשאריזונה לפני שנה ניסתה לעשות צעד שיקל במשהו על זיהוי הבלתי חוקיים על ידי חקיקה שתאפשר לשוטר לבקש מסמכים מזהים אם יש לו חשש שאדם כלשהו הוא שב"ח, נתקלה במתקפה תקשורתית ופוליטית חסרת תקדים בהנהגת חוסיין מלך הדמוקרטים...

ישן 07-06-2011, 02:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לשוטר בארץ לפחות מותר לבקש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
כיצד המשטרה יכולה לשמור על אותם אזורים ועל האזרחים החוקיים של ארה"ב במצב פוליטי שהנשיא לא רוצה שיבדקו את אותם מהגרים לא חוקיים,אם הם לא עשו משהו רע?

התשובה היא: היא לא יכולה.

תבדוק את אחוזי הפשיעה האלימה במדינות האלו (טקסס, אריזונה, קליפורניה) ותראה שלא רק יש הרבה... אלא שיש הרבה יותר בדרום המדינות האלו, כלומר בקרבת הגבול. חקלאים שם גרים עם AR-15 מתחת למיטה (הגרסה האזרחית של M-16), יש מקומות שבהם אם אתה לבן, לא כדאי לך להסתובב בהם... הם גורמים לדרום ת"א להיראות כמו קיסריה.

אם הייתי צרילך לבחור בין פרברי סן-דייגו (רק קצת מצפון לגבול) או שדרות, הייתי בוחר בשדרות בלי לחשוב פעמיים. קסאמים? היו מתים שאלו יהיו הצרות שלהם.

אבל באצטלה של "נגד גזענות" הדמוקרטים מסנדלים כל ניסיון לעשות משהו...

ישן 07-06-2011, 02:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מצטער שאני שואל שוב,אבל מדוע..."

העניין הוא שזו משימה ענקית שמצריכה הפניית משאבים מתאימה. אי לכך ובהתאם לזאת זהו עניין של סדר עדיפויות לאומי. הנשיא הרפובליקני האחרון, ג'ורג' בוש הבן, עשה צעד או שניים מהוססים בעניין - ואז הגיע ה11 לספטמבר 2001, בסך הכל תשעה חודשים לכהונתו. סדר היום הלאומי של ארה"ב הופנה למלחמה בטרור, על חשבון לא מעט דברים, כולל פתרון בעיות הגבול. אובמה, וקלינטון לפניו, באופן מכוון נמנעים מפעולה...

הבעיה קשורה גם לבעיה של סיבוך רשויות. הגבול עם מקסיקו הוא גבול פדרלי, כך שלמושל מדינה אין סמכות לעשות איתו כלום. טיפול במהגרים בלתי חוקיים, גם הוא מוגבל אך ורק לרשות פדרלית שנקראת ICE. הרשות הזו היא קטנה עם מעט מאוד משאבים יחסית לגודל המשימה שלה. עצם העובדה שראש הראשות הזו ידוע בהיותו דמוקרט מסבך את העניין עוד יותר.

בקליפורניה ספציפית תוסיף לזה לובי ליברלי רב עוצמה בתוך המדינה שמונע פעילות של מדינת קליפורניה בנושא...

לשאלה מדוע הסנאטורים ואנשי הקונגרס לא עשו עד היום דבר, אינני יודע מספיק כדי להשיב. יש להניח שלפחות כמה מהם ניסו.

לשאלה מדוע מצביעים להם שוב ושוב - זו שאלה שאני יכול לשאות את אזרחי מדינת ישראל באותה המידה. לצערי אין לי תשובה על כך מלבד לומר שהציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.

אני תקווה שבעשרים בינואר 2013 ישביעו נשיא רפובליקני לבית הלבן והלה יפנה את תשומת הלב לגבול עם מקסיקו

ישן 06-06-2011, 23:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אבל זה לא כאילו שאובמה היה..."

אובמה לא היה כוכב (למרות שיש להודות שהוא ניהל קמפיין כריזמטי למדי) אבל הוא נישא על גל אנטי-רפובליקני (התחושה בחלק ניכר מארה"ב הייתה שהמפלגה הרפובליקנית פשטה את הרגל). לז תוסיף הצבעת סימפטית על זה שהוא שחור ותוסיף את זה שמקיין היה טיפהל'ה פחות מדי שמרני עבור המחנה השמרני מאוד של הרפובליקנים ולזה תוסיף גם את שרה פיילין, שמה לעשות, דחתה לא מעט מצביעים פוטנציאליים...

אני לא אומר שלהרמן קיין אין סיכוי מול אובמה. תשמע, כמו ששזה נראה עכשיו, אפילו לשימון פרס היה סיכוי נגד אובמה אם היה רץ נגדו... השאלה היא כמה ריאלי הסיכוי וזו הנקודה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר