לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2011, 14:22
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אתה רוצה מציאותי תתגייס, אתה..."

התגייסתי כבר, תודה, לפני 8 שנים.
אני התנסתי בכל משחק FPS שקיים, ולדעתי BC2 הוא הכי אקטואלי היום.

מה אתה טוען.. ? ש MW2 יותר מציאותי מ BC2? אל תהיה מגוחך..
כדורים ממשיכים בנתיב אינסופי מבלי ליפול? לא נוצר נזק למבנים? צריך לפגוע באנשים 750 כדורים לפני שהם מתים? RANK UP חח דיי נו בחייך.. המשחק הזה פתטי לדעתי.

ומה שהולך לצאת לא נראה טוב יותר... נראה אותו הדבר בדיוק, טוב, אבל יש זרם כזה של אוהדי COD למיניהם.. וזה כנראה טוב שיש כאלה.

נדמה לי אגב, שזה אתה שלא התנסית בBF למינהם.. מכיוון שאתה מעלה טענה חסרת בסיס.. מילא היית מביא עדויות או סיבות.. אבל סתם כך להגיד..? נשמע לי תמוהה ומכור.. סליחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2011, 15:51
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "התגייסתי כבר, תודה, לפני 8..."

את האמת אני כמוך התאכזבתי מ COD שיצאו אחרי 2. כולם דיי מאכזבים חוזרים על עצמם ואני מרגיש בהם שאני משחק בדיוק באותו המשחק ופשוט שיפרו טיפה(ממש טיפה) את הגרפיקה.
כל מה שאני אומר זה שאני ולדעתי רוב האנשים משחקים בשביל הכיף ולא בשביל לשבת ולהתאמן עד כמה אני צריך לכוון את הקנה למעלה ולקחת את הרוח לחישוב וכו'... בשביל לפגוע במטרה במרחק 50 מטר(ואם זיכרוני איני מטעה אותי אז אפילו ב אמ 16 מקוצר ניתן לפגוע במטרה ממרחק של 150 מטר בלי שום חישובים, מה שב BF עשו זה אמרו הממם, כדי שזה יהיה מציאותי נקטין את כל זה מ 150 מטר ל 15 מטר).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

ישן 17-06-2011, 19:39
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "בהחלט ייתכן שישנה בעיה במשחק..."

והנה בדיוק הסיבה שאני שונא את EA

מכיוון שהורדתי את המשחק דרך ה EA downloader והשתמשתי בCDKEY המקורי שלי לשם כך, ולאחר מכן קניתי מחשב חדש (כאשר לישן עשיתי format מבלי לעשות un-register למשחק לפני כן), EA לא מאפשרים לי להוריד את המשחק מחדש דרך ה downloader מכיוון שהוא "alreasdy registered.

במילים אחרות, יש לי cd key מקורי אבל אין לי את האפשרות להוריד גרסה חוקית ונקייה מהשרת של EA.
בעצם לא נותרת לי ברירה אלא להוריד עותק פירטי ולקוות שהוא לא עבר tweaking כדי שיוכל לפעול בלי בעיות וניתוקים. כל זה בגלל שיטת activation מטומטמת של EA למשחקים שקונים מהם בצורה דיגיטלית.

השטויות האלה לא קורות ב steam.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 17-06-2011 בשעה 19:41.
ישן 17-06-2011, 23:25
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "זה נכון. בסטים זה לא קורה אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fadey
זה נכון. בסטים זה לא קורה אבל אתה יכול ליצור איתם קשר ולהסביר להם את העניין, הם בדרכ עונים תוך 48 שעות.. אני אפילו חושב שיש להם תמיכה טכני. בטלפון אם אתה רוצה שזה יקרה מהר יותר. הם כבר יסדרו לך את העניין. הרי ברור לך שאתה לא היחיד ששכח לעשות unregister למשחק שלו.

אגב, במחשב הקודם היו בעיות? וחוצמזה ניסית את מה שאמרתי לך? וחוצמזה אתה יכול להכניס את הסידיקי שלך לסטים, אני לא בטוח מה זה עושה אבל שווה בדיקה, בטח אם המשחק ״מומר״ לסטים.

אני לא זוכר בעיות על המחשב הישן.
ניסיתי להכניס את ה CDKEY לסטים. לא עובד. כנראה שהCDKEY מוכר רק ע"י הקליינט של EA.
בזמנו כמובן שניסיתי להסביר את העניין בפורומים, אבל זה לא עזר ובשלב מסויים פשוט התייאשתי.

לא חשבתי על זה שהבעיה היא אולי בעותק שאותו הורדתי, ואני אנסה להוריד גרסאות חדשות.
לצערי אני לא מכיר אף אחד עם עותר מקורי פיזי שהייתי יכול להשתמש בו עבור ההתקנה.
ישן 30-06-2011, 19:38
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
באטלפילד 3 קטף שני זכיות חשובות ומרשימות מאוד בE3
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "bf3 לוקח את הריאליזם כמה צעדים קדימה"

המשחק קטף שני זכיות. הראשון הוא תואר -
משחק המולטיפלייר הטוב ביותר והשני הוא משחק הפעולה הטוב ביותר. שני קטגוריות חשובות ומשמעותיות מאוד בהם bf3 עבר את מתחרו הגדול בז'אנר - mw3.
מיותר לציין אגב, שmw3 לא זכה בשום קטגוריה...

את רשימת הזכיות המלאה ניתן לראות כאן-
http://gamecriticsawards.com/winners.html

את הזכיות שפטו 35 שופטים מארגונים נחשבים בהם כוללים גם:

1UP

game informer

ign

hollywood inforner

PlayStation: The Official Magazine ואחרים.

את רשימת השופטים המלאה ניתן לראות כאן:
http://gamecriticsawards.com/judges.html

עוד חיזוק משמעותי לאלה שבינכם שמתלבטים על איזה משחק מבין השניים להשקיע את כספם בסוף השנה הקרבה.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 30-06-2011 בשעה 19:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר