לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2011, 23:59
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ואין ספר מתכונים שזה רשום בו?"

לא המשפחה של סבתא וסבא שלי הגיעה מעירק והקובה בשלל הגיוון שלו עבר במשפחה במשך הדורות הצהוב והאדום,אבל הקובה של יום כיפור זה משהו שהיא כנראה בלבד הייתה עושה והגיע ממקור אחר במשפחה רחוקה מהדור שלה. אפשר למצוא משפחה אחרת מארביל (העיר ממנה הם הגיעו) ויש רישום של 9 דורות אחורה קיים, שקשורה למשפחה שלנו ולנסות למצוא את המקור,אבל המקורות שוב בגיל מתקדם אם לא מתחת לאדמה.

הפעם האחרונה שהיא עשתה לי אותו היה לא ביום כיפור אלא אחרי שהיא יצאה מהבית חולים בפעם האחרונה לפני המוות שלה ורק לי היא עשתה את זה כמה שהיה קשה לה עם הבריאות שלה. אבל היא לא אמרה לי ועשתה לי הפתעה ולכן לא הייתי באיזור ללמוד כיצד ועכשיו צריך למצוא את המקור או משהו שזה עבר אליו מהדור הצעיר.

ברוך ואלעד אולי מכירים את המאכל אבל כנראה לא את הקובה הזה,אם הם יודעים על עוד סוגי קובה הם מוזמנים לעזור.

Seinfeld forever

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2011, 13:51
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כמה זמן הקורס והפרוצדורה?"

שניים-שלושה שבועות וזה עולה 2500 ש"ח בערך,אם אתה לא רוצה התחייבות לעבוד במשך 9 חודשיים או שנה,כאשר אצל כל חברה זה אחרת,אבל אתה עושה 5000-6000 ש"ח בחודש בקיץ.
תוכל לעבוד בזה גם בזמן הלימודים כאשר תעבוד חצי מהזמן ותגיע ל 2500 ש"ח בחודש בלבד אחרי זה כמו סטודנטים אחרים.

אנחנו עכשיו ב 9.6? תתחיל לחפש מעכשיו כי הרישיון האירגוני של הנשק הוא בעיה וצריך אישור של משרד הפנים.

קח בחשבון שוב עבודה קשה מאוד פיזית, נסיעה בתחבורה ציבורית,לינה בשטח והנסיעות כולל מוניות לפעמיים באישור הבוס בלבד שמוחזרים אליך במשכורת בלבד בצירוף קבלות ושוב לא תראה את החברים שלך או את הבית שלך רוב הזמן.
אם תהיה בר מזל תקבל משלחות של תגלית של יהודים מחו"ל ותקבל טיפים שמנים מהקבוצה שזה יותר מהשכר על הטיול עצמו. אופציה אחרת זה לעשות קורס של מדריך טיולים של משרד החינוך ואז מדריך תיירים,אבל הדרישה לזה כבר גבוה יותר להתקבל לקורסים האלה,אבל הכסף שם יותר טוב.

Seinfeld forever

ישן 10-06-2011, 12:47
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא יודע, אולי יש לך סלולרי..."

וכ"כ הרבה זמן פנוי...

זה המקצוע היחיד שמושך אותי והעברית והבינתחומי הם היחידים שעושים רושם כאילו הם לוקחים אותו ברצינות.

יש לי חבר שלמד שם והמליץ בחום, עשינו שם יום עיון בנושא טרור שהשאיר עליי רושם מאוד חיובי, המרכז עושה הרבה (יחסית) להקל על המילואימניקים, הוא בעל ציוויון ציוני מובהק (מגוחך ככל שזה יהיה זה חשוב לי) והוא קל"ב יחסית, גם ברמה האקדמית לא נראה שהוא נופל העברית, לפחות בתחום הזה.

ביה"ס רקנאטי הוא ה"שלוחה" הבינ"ל, ממה שראיתי ביינתים בכיתה שלי (קוראים לזה כיתה בכלל..?) יש חבר'ה מדרום אמריקה, המון מצפון אמריקה, בריטניה, צרפת, איטליה, אוסטרליה, גרמניה וכו' שזה מגניב בפני עצמו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-06-2011, 09:30
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחברי היכל התהילה שעשו חג עם אבי ביטר"

אם זה לא נאחס אז מה כן?

יום ראשון: כאבי תופת בפה. מסתבר שזה שן בינה שרוצה לצאת. זה גרם לקשיי נשימה וריר שיוצא באופן לא רצוני מהפה.
יום שני: רופאת שיניים קבעה שמדובר בשן בינה שוכבת. (שן בינה שיושבת בצורה מאוזנת במקום אנכית). הוחלט לתת לי מוקסיפן ואופטלגין. וגם צילום פנורמי של השיניים.
יום שלישי: מתחילים גירודים בכל הגוף. בהתחלה נדמה היה שזה סתם עקיצות של יתושים.
יום רביעי (חג שבועות): הגירודים מחריפים. מכף רגל ועד ראש. החלטתי שזה לא עקיצות של יתושים. יתכן וזה אלרגיה למוקסיפן (האנטיביוטיקה שקיבלתי בכגלל שן הבינה).
יום חמישי: החלטתי באופן עצמאי להפסיק לקחת מוקסיפן. הגירודים עדיין ממשיכים.
יום שישי: הלכתי לאחות וקיבלתי כדורים נגד אלרגיה.
בשבוע הבא: עקירת שן בינה בניתוח כירורגי. או במרפאת השיניים או בבית חולים, תלוי בהחלטה של כירורג.
אז כמו שאמרתי: אם זה לא נאחס אז מה כן?
ישן 12-06-2011, 01:25
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
נוסטלגיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחברי היכל התהילה שעשו חג עם אבי ביטר"

טוב, אז התחלתי לעבור על ארכיון ישן שמצאתי שכולל תמונות וסרטים מתקופת התיכון. התחלתי להזכר איזה
כיף היה לא כל כך מזמן והדמיון שלי התחיל להפליג. אחרי בערך חצי שעה הגעתי לתובנה ש"לא כל כך מזמן"
זה בעצם לפני 4-7 שנים ו... וואו, איך שהזמן טס. יש תקופות יפות שפשוט לא יחזרו.

במצב נורמלי הייתי מטביע את יגוני באיזו כוסית אלכוהול ויוצא לעשן סיגריות בשרשרת. אבל, אסור לי לשתות
אלכוהול (מחלה מ*דיינת!!!) ואני לא מחזיק סיגריות בבית כדי להפחית בכמות העישון (עובד טוב, אגב, בחודש
וחצי האחרון עישנתי רק 6 סיגריות).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר