לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2011, 11:33
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
HOT vs Bezeq:נראה לי שהוט ניצחו...

אוקיי זה קרה לי פעם ראשונה. לפני כמה חודשים עברתי מבזק להוט בגלל שאזור המגורים שלי לא מאפשר מהירות גבוהה מ 2.5 מגה וגם בגלל שבין
השעות 12 בצהריים עד בערך 4 בבוקר לא יכולתי לקבל מהירות גלישה גבוהה מ 50KB/S וכל הזמן בזק אמרו תחכה ותחכה ותחכה שיהיה NGN באזורך.
אז קודם כל במקום לשלם על 2.5 מגה 90 ש"ח לבזק עברתי להוט ושילמתי 70 שקל על 12 מגה(1-0 להוט) וגם לא משנה מה היא השעה של היום הגעתי למהירות
המקסימום כמעט מכל אתר שמאפשר זאת(התפלעתי שהצלחתי לעשות זאת גם משרתים מארה"ב בגיימרז הל)(2-0 להוט)

עכשיו כל פעם שיש בעיה באינטרנט בצד של בזק הם אומרים לי אין מה לעשות תשאר שבוע בלי אינטרנט ואתה תחויב על השבוע הזה בכל זאת....
עכשיו היתה לי תקלה של הוט שנמשכה בדיוק כחצי שעה ובזמן התקלה פתאום מתקשרים אלי מהוט בעצמם ואומרים לי ידוע לנו שיש תקלה באזורך
האם אתה רוצה שאעביר אותך למוקד הטכני על-מנת לפתור אותה?(3-0 להוט) וזאת בנוסף לטכנאי שיגיע לעשות לך בחינם בדיקה שיגרתית של המודם וכל התשתית בכלל באזורך.

אז בקיצור זה כבר 4-0 או משהו כזה להוט

כשהיתי צריך להחזיר מודם לבזק הם אמרו לי שכמו מניאק יש לצעוד לחנות שלהם ולהפקיד אותו שם.
כשהיתי צריך להחזיר ראוטר להוט(כי הבנתי שהראוטר של בזק עובד מעולה גם עם הוט) הם אמרו אין בעיה מחר בא אליך שליח לקחת אותו בחזרה ולא תחויב עליו
גם אפילו שהשתמשת בו חודשיים.
5-0 להוט. זה כל זה קרה רק בכמה חודשים ויש עוד עתיד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

נערך לאחרונה ע"י YK69 בתאריך 09-06-2011 בשעה 11:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2011, 18:59
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amir1 שמתחילה ב "יפה , ואגב"

יש לי נתב שיחות של 012 כך שהמודם של הוט נותן את הקו לנתב והנתב מבצע את החיבור לאינטרנט ומתחבר לראוטר, משם והלאה הראוטר מספק את כל הצרכנים ולכן לא נזקקתי לבסוף לראוטר של הוט.

ולזה שמתחתיי The Equivocator, הוט התנצלו על כך שטענו שהראוטר שלי לא מתאים ואני מניח שהם לא גבו ממני כסף על החזרתו עם שליח בגלל הטעות, אם אתה אומר שבד"כ הם גובים 100 ש"ח.

BX1905 הלכת פה בכלל על הקטע של שידורי טלוויזיה שאני בכלל לא מדבר על זה. אני מדבר פה על האינטרנט בלבד. מה שאתה עושה פה בכלל זאת השוואה בין YES ל HOT. אין לי מושג איך שידורי הכבלים שלהם ולא מעניין אותי את האמת כי טוב לי בינתיים ב YES.
ולמען הסר ספק אני לא מפרסם את הוט בכלל. פשוט זילזול מצידך, מכה מתחת לחגורה וכו'.... בסך הכל סיפרתי את חוויותי עם שני החברות. אני גם בטוח שימצא האדם שיגיד בדיוק הפוך שהוט חרא ובזק הכי טובים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

ישן 09-06-2011, 13:39
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "HOT vs Bezeq:נראה לי שהוט ניצחו..."

א, זה לא 5-0 להוט על בזק ואתה שמח על שטויות או שאתה עושה פירסום להוט.
ב, אין הרבה שינוי בכל הנוגע לבזק והוט פרט לקטע שבזק באמת מבקשים להחזיר את המודם לבד שזה באמת תרגיל מסריח,אבל זה בסדר הוט עושים את התרגיל הזה עם הממירים של הטלויזיה שלהם ללקוחות שלהם וזה בלי שאר התרגילים הלא כשרים שהוט עושה ללקוחות שלה עם האינטרנט כמו בזק או הספקיות בישראל.
ג, חצי מהטוב שהוט עשתה לך שאתה כותב פה תלוי בעומס העבודה שלהם ולכן זה לא נכון והוט גם משקרים ללקוחות שלהם בלי בושה ואני מקווה מאוד שכל מי שקורא את ההודעה הזו שלך יבין שאתה לא באמת מכיר את הוט וכיצד השוק הזה עובד באמת.

Seinfeld forever

ישן 09-06-2011, 16:24
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]אין הרבה שינוי בכל..."

אני לא צריך להתעורר אלא פותח האשכול צריך להתעורר, כי הוט ובזק הם באותה דרגה של חוסר שירות וחוסר כבוד ללקוח שלהן.

כאשר הוט ניסו לעשות את זה לאבא שלי והאחים שלו בזמן השיבעה הם קיבלו מהם תשובה כזו.
תשמעי אם לא מגיע לכאן משהו אנחנו זורקים את הממיר לפח ולא תוכלו לחייב אותנו בכלום (הממיר היה של סבתא שלי) והחשבון לקוח היה שלה והחשבון בנק למעשה ננעל על ידי מנהל הבנק ברגע שהאדם מת ואי אפשר לקחת יותר כסף עד הודעה חדשה.
בקיצור בסוף הגיע נציג של הוט והמתין בחוץ בעוד שאחד האחים הוריד לו את הממיר בזמן השיבעה. הוט לא המתינו לתום השיבעה בכלל.

בקיצור הוט ובזק צריכות ללמוד כיצד לתת יחס ללקוחות שלהן.

Seinfeld forever

ישן 11-06-2011, 22:05
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "HOT vs Bezeq:נראה לי שהוט ניצחו..."

נתחיל מהסוף דווקא - כשאתה מתנתק מהוט אתה גם נדרש להחזיר את הציוד עצמאית, אני אוטוטו מתנתק מהם וביררתי מראש ואמרו לי שאצטרך להחזיר את הציוד בעצמי (אין בעיר שלי נקודת איסוף שלהם, אני אצטרך לסוע לעיר אחרת).

ועכשיו לבעיה האמיתית עם הוט - נניח שאתה לקוח של הוט רק לאינטרנט, מסתבר שמבחינת הוט אתה פושע כל עוד אתה לא מוכיח אחרת, בכל רגע יכול להגיע אלייך נציג שלהם הביתה ובמקרה הטוב לדרוש להיכנס כדי לבדוק שאתה לא מחובר פיראטי, במקרה הרע הוא פשוט יכנס בלי לבקש רשות(מה שקרה לי).

גם לי היו הרבה נקודות לטובת הוט, ברגע שגיליתי שזה הייחס שלהם ללקוחות כל נקודות הזכות שנתתי להם נעלמו לחלוטין, אני מעדיף לשלם עוד כמה שקלים ולא להיות לקוח של החברה העבריינית הזאת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר