לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2011, 20:18
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cosec שמתחילה ב "מה לעשות עם רבע מיליון שקל?"

ראשית כל- אל תסתמך על אנשים באינטרנט. אתה יכול לקבל פה מקסימום כיווני חשיבה, אל תשכח שייעוץ ברשת אינו ייעוץ מקצועי המותאם לצרכיו של כל אדם. גם לממליצים למיניהם מומלץ להיזהר ולסייג את דבריהם היות ואינם יועצים בעלי רישיון.

השאלה איפה להשקיע תלויה במצבך- זה תתלוי בגיל שלך, כמה ילדים יש לך, האם אתה נשוי, האם יש לך נכסים בבעלותך, האם אתה שוכר דירה או בעל דירה, האם אתה טיפוס סולידי בנשמתך, האם אתה הרפתקן שמחפש סיכון, האם יש לך מטרה מסויימת לכסף וכו'. כל הדברים הללו מגדירים את רמת הסיכון שאתה מוכן לשאת ואת מח"מ התיק שלך (פרק הזמן בו אתה מעוניין להיות מושקע.

עדיף לך ללכת ליועץ השקעות בבנק, או ליועץ בחברה פרטית או למשווק השקעות של בית השקעות, במידה ויש לך המלצות טובות עליהם. בבית השקעות לא יפתחו לך תיק מנוהל קרוב לוודאי אבל כן ייעצו לך איך לבנות תיק, ככל הנראה תיק של קרנות ותעודות סל ולא התמקדות בניירות בודדים.

עקרונית, ואלו רק כללי אצבע, אג"ח נחשבות סולידיות ממניות, במיוחד אג"ח מדורגות בדירוג גבוה, וכמובן אג"ח מדינה. עם זאת גם באג"ח סופר בטוחות יש סיכון היות ואם הריבית במשק עולה אתה עלול לחוות הפסדי הון. רצוי לפזר השקעה לא רק בין מכשירים אלא גם בין מדינות שונות, בהתחשב בסיכוני המטבע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2011, 12:16
  royecl royecl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.11
מה לעשות עם סכום כסף גדול לפתע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cosec שמתחילה ב "מה לעשות עם רבע מיליון שקל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cosec
היי,
לפני מס' חודשים קיבלתי בירושה כרבע מיליון שקלים.
עד עכשיו הם ישבו בחיסכון עם תשואה די נמוכה והייתי רוצה לשקול אופציות אחרות אם יש כאלו.
מהידע המצומצם שיש לי בכל הנוגע לבנקים וכלכלה אני מסיק שככל שאני מסכן את הכסף, כך הריבית תעלה..

אשמח אם מישהו ירחיב בנושא ויספר לי על מקומות אחרים שבהם ניתן להשקיע את הסכום הקטן.
תודה מראש,

שלום cosec

יש מגוון מוצרים פיננסיים שניתן להשקיע בהם, המעניקים ספקטרום רחב של ריביות (בהתחשב, כמובן, במגוון גורמים).

אני מציע לך לקרוא פוסט רלוונטי שעלה בבלוג של מזרחי טפחות:
"סיפור על מתנה ושמה חצי מיליון שקלים"

הפוסט עוסק בדיוק בשאלה שאתה מתמודד איתה- מה לעשות עם סכום כסף בלתי צפוי שהתקבל פתאום.

במידה ויש לך שאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך:

רועי קריסטל ליבהבר
מזרחי טפחות
royecl@umtb.co.il
ישן 25-06-2011, 17:40
  yuval14 yuval14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.01
לא כלכלן אבל..

ובכן... נתחיל בזה, שכל השקעה מהווה סיכון כזה או אחר. הייתי מתחיל בסגירת חובות, כדוגמת משכנתא וכדומה.
לאחר מכן, בודק אופציה לקרנות אג"ח של המדינה, ואף בודק אופציה להשקיע באפיקים שונים אשר יווצרו בקרוב עקב הפרטת הנמלים וכדומה.
אם אין לך את הידע בתחום ו\או אתה מחפש לצמצם סיכונים, תקבע פגישה עם מנהל הסניף שלך, ותגלה שאתה יכול לפתוח קופת חיסכון עם ריביות גבוהות יותר. כמובן שווה לבדוק את הבנק של "השכן", ולראות מה הוא מציע לפני..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר