לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2011, 04:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אכן אני זורה לך מלח על..."

לא גדלת על מייקל ולכן כנראה אתה לא מבין את זה.
אני עדיין זוכר את המשחק האחרון שלו מול יוטה כאשר ברור לכולם שהוא עולה לזרוק וקולע ויוטה לא היו חלשים.
אתה לא יודע כמה זה חסר לאנשים מאותו דור עוד שחקן כזה. הוא נתן לי אהבה לכדורסל אפשר לומר עם ההופעות שלו ולברון,קובי,וינס קרטר ועוד כמה קיבלו את האהבה שלי רק בגלל מייקל.

אה לא אמרתי שאתה מושחת ומכוער זה אתה אמרת,אבל אתה כן רע על המלח על הפצעים.

תיקון קטן בנוגע ללייקרס של קובי ושאק באיחור של עונה שלמה, קובי לא זכה ב 3 אליפויות הראשונות של הלייקרס אלא שאק שהיה הכוכב הגדול של הקבוצה והשתי אליפויות בלי שאק היו של קובי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2011, 04:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא גדלת על מייקל ולכן כנראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
לא גדלת על מייקל ולכן כנראה אתה לא מבין את זה.

נכון. גדלתי על בירד ומג'יק. זה אפילו יותר טוב מלגדול על מייקל. זה אומר שמייקל בא בתור הקינוח, הקצפת על הגלידה...

ציטוט:
אני עדיין זוכר את המשחק האחרון שלו מול יוטה כאשר ברור לכולם שהוא עולה לזרוק וקולע ויוטה לא היו חלשים.

אני חוזר ומצטט את עצמי - ליוטה היה את צמד השמעון פרסים הגדולים בהיסטוריה של הNBA - קרל מלון וג'ון סטוקטון. הם בדיוק החומר של לברון.

ציטוט:
אתה לא יודע כמה זה חסר לאנשים מאותו דור עוד שחקן כזה.

עכשיו לכלכת. אתה חושב שלי לא חסר כזה שחקן? אתה יודע מה הייתי נותן כדי לחזור לימים שקבוצת NBA גרועה הייתה הניקס עם פאט יואינג, ששחקנים כמו דומיניק וילקינס וצ'ארלס ברקלי עמדו מול בירד, מג'יק, מייקל ג'ורדן? אתה יודע מה לא הייתי נותןל בשביל עוד רכז בלתי מוערך כמו אייזיאה תומאס? בשביל הימים שבהם ג'ו דומארס וג'ון פאקסון היו מכניסים עשר שלשות במשחק?

העניין הוא שאתה טועה אם אתה חושב שלברון יעשה זאת. לברון לא יחייה את הNBA, בדיוק כמו שאלן אייברסון לא היה "התשובה"...

דווקא עכשיו יש למה לצפות.. בין שיקגו לאוקלהומה, יש עתיד שכל השמות הגדולים והנפוחים של מיאמי לא יביאו. דווייט הווארד, קווין דוראנט, דריק רוז - הם העתיד. שא עיניך אליהם. לברון ג'יימס הוא משיח שקר.

ציטוט:
אה לא אמרתי שאתה מושחת ומכוער זה אתה אמרת,אבל אתה כן רע על המלח על הפצעים.

כמובן שאתה לא אמרת אלא אני. זו הייתה פראפרזה על אלאדין...

ציטוט:
תיקון קטן בנוגע ללייקרס של קובי ושאק באיחור של עונה שלמה, קובי לא זכה ב 3 אליפויות הראשונות של הלייקרס אלא שאק שהיה הכוכב הגדול של הקבוצה והשתי אליפויות בלי שאק היו של קובי.

אז איך תסביר שלפני ואחרי קובי, לשאק לא היו שום אליפויות? שאק עשה הרבה רוח אבל אלמלא קובי הוא היה מסיים את הקריירה כמו לברון ג'יימס... בתור "כישרון לא ממומש".... ממש פטריק יואינג.

ישן 14-06-2011, 05:06

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]לא גדלת על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אז איך תסביר שלפני ואחרי קובי, לשאק לא היו שום אליפויות? שאק עשה הרבה רוח אבל אלמלא קובי הוא היה מסיים את הקריירה כמו לברון ג'יימס... בתור "כישרון לא ממומש".... ממש פטריק יואינג.

תפסתי אותך כאן שנת 2005 אליפות יחדיו עם פט ריילי (חזר לעונה אחת להיות מאמן) שכיום הוא נשיא ההיט.

אגב אתה אוהד בוסטון ושכחת כיצד בוסטון התעללו בלייקרס של קובי עם פאו שלא מצאו תשובה עם ה 3 שלהם וזכו באליפות על חשבון קובי עם הגנה מדהימה. אחת האלופות הגדולות שהיו ב nba אפילו זה נמשך עונה אחת בלבד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-06-2011, 05:27
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אז איך תסביר..."

ציטוט:
תפסתי אותך כאן שנת 2005 אליפות יחדיו עם פט ריילי (חזר לעונה אחת להיות מאמן) שכיום הוא נשיא ההיט.

שנת 2005... שנת השפל הגדולה של הNBA... מכבי ת"א הייתה יכולה לקחת אז אליפות, בחייך. כל מה שהוכחת היה שהNBA היה צריך להיראות כמו היול"ב קאפ כדי ששאק ייקח אליפות בלי קובי

ציטוט:
אגב אתה אוהד בוסטון ושכחת כיצד בוסטון התעללו בלייקרס של קובי עם פאו שלא מצאו תשובה עם ה 3 שלהם וזכו באליפות על חשבון קובי עם הגנה מדהימה. אחת האלופות הגדולות שהיו ב nba אפילו זה נמשך עונה אחת בלבד.

מלבד שני המשחקים האחרונים, לא הייתה התעללות. שלושת המשחקים הראשונים היו תענוג לעיניים מבחינת המצ'-אפ. לטעון שבוסטון התעללו בקובי זה מוגזם.

מעבר לכך, לטעון שהאליפות של בוסטון על הלייקרס לוקחת משהו מקובי, זה כמו לטעון שהאליפות ב86' לוקחת משהו מג'באר ומג'יק...

ישן 14-06-2011, 18:26

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]תפסתי אותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שנת 2005... שנת השפל הגדולה של הNBA... מכבי ת"א הייתה יכולה לקחת אז אליפות, בחייך. כל מה שהוכחת היה שהNBA היה צריך להיראות כמו היול"ב קאפ כדי ששאק ייקח אליפות בלי קובי

לפי הדברים שלך האליפות של הספרס אחרי הפרישה של מייקל גם לא שווה הרבה וגם האליפות שלהם מול קליבלנד שנגמרה ב 4-0 בסוויפ ולמעשה הסידרת הגמר הכי טובה שלהם שהם זכו הייתה מול דטרויד שהגיעה למשחק 7.

מלבד שני המשחקים האחרונים, לא הייתה התעללות. שלושת המשחקים הראשונים היו תענוג לעיניים מבחינת המצ'-אפ. לטעון שבוסטון התעללו בקובי זה מוגזם.

לא יודע מה איתך זאת הסידרה הכי טובה שאהבתי לראות אחרי הלייקרס של שאק וקובי ולא בגלל קובי אלא בוסטון עם הגנה מדהימה שניצחה את הלייקרס שאכן אינה קבוצת צעצוע סוג ב אלא קבוצה שהגיעה לגמר בצדק וניסתה לזכות בסידרה.

מעבר לכך, לטעון שהאליפות של בוסטון על הלייקרס לוקחת משהו מקובי, זה כמו לטעון שהאליפות ב86' לוקחת משהו מג'באר ומג'יק...
לא אמרתי את זה להגנתי

ישן 14-06-2011, 23:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]שנת 2005......"

שים לב לירידה הדרסטית במכירות הכרטיסים ואחוזי הצפייה בשנים ההן, חביבי.

אתה חייב לזכור שמה שהחזיק את הNBA בשנות השמונים-תשעים לא היה רק זה שהיו שחקנים גדולים אלא זה שהיו משחקים אדירים. אתה בעצמך ממשיך לחזור לסדרת הגמר בין הסלטיקס ללייקרס שבה שתי הקבוצות שיחקו מעולה. העניין הוא לא בזה שהיו כוכבים לכמה קבוצות, אלא שקבוצה קוטלת קנים הייתה אטלנטה (עם דומיניק ווילקינס), דנבר (עם דיקמבה מוטומבו) וסיאטל (עם דייל אליס ושון קמפ). היו אז רק שלוש קבוצות שהיו באמת גרועות בNBA, הלוס אנג'לס קליפרס, סקרמנטו קינגס וגולדן-סטייט וורייורס... כולן מקליפורניה, עכשיו כשאני חושב על זה. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מה שהחזיק את הליגה היה היריבוית. לא מייקל ג'ורדן לבדו אלא מייקל ג'ורדן נגד יוסטון של חאקים אולאג'ואן, סן-אנטוניו של דייוויד רובינסון, יוטה של מאלון ושמעון-פרסטוקטון...

כי מה שהליגה צריכה באמת זה לא איזה לברון מאפיונר חסר כישרון שיהפוך את מיאמי למין מכבי תל-אביב סטייל הNBA (עם כל הכוכבים שם). זה יהרוג את הNBA בדיוק כפי שזה הרג את הליגה הישראלית. מה שהליגה צריכה זה מצ'-אפ רצחני... יריבות בלתי מתפשרת... דריק רוז נגד קווין דוראנט עשוי להפוך למשהו כזה, אם יהיה לנו מזל. זה יציל את הליגה.

תגיד, שאלה, אתה זוכר את כריסטיאן לייטנר?

ישן 15-06-2011, 01:31

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שים לב לירידה הדרסטית במכירות..."

וואו איש עד מכבי תל אביב,כי היא לא אשמה במצב של הליגה בארץ בניגוד למה שאתה ועידו חושבים.
אתה רוצה למצוא אשמים במצב של הליגה בישראל? בו נתחיל על רגל אחת.
א,הפועל תל אביב שהיא הייתה מקבלת תקציבים מהמדינה (הסתדרות) ומכבי לא וכן מכבי הייתה גם אז מנצחת את הפועל תל אביב וזוכה בתארים כל הזמן.
ב,הפועל ירושלים עם כל השטויות שיש להם בהנהלה והסירוב לשחק ביורוליג אחרי הזכיה ביולב בגלל שזה יהיה בנוקיה או העובדה ששום מאמן לא שרד אצלם יותר מעונה חוץ מקטש שבפעם הקודמת גם את זה לא נתנו לו או האוהדים ה"נחמדים" שלהם שבוחרים לא לתת לקבוצה שלהם גב,כאשר היא משחקת על מקום 3-4 בפניילפור ולא סתם השנה הם גם החזירו כרטיסים!
ג, גליל עם הרצון להמשיך בשיטה של הפיינל-פור כמו 3 קבוצות אחרות בליגה במקום להביא עוד תקציבים.

לגבי ה nba אני אגיב לך אחרי הבוקר,כי אני עובד על הארכיון עכשיו.

ישן 15-06-2011, 14:41

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עובד על הארכיון? חפש את קווין..."

הארכיון אכן שייך למחשבים.

עכשיו חזרה לספורט ולא פוליטיקה או חדשות.
את הסדרות של שנות ה 80 השלמתי מערוץ 5 והרשת,כי נולדתי בשנות ה 80 ולכן לא יכולתי לצפות בהן. את הסדרות של מייקל ראיתי מהחטיבה ואת הקודמות של מייקל השלמתי שוב הייתי צעיר מדי לזכור אותן.
אהבתי את הסדרות של מייקל מול צ'ארלס בארקלי וקארל מלון, כאשר את חלק מהן ראיתי אחרי שמייקל פרש כמו המשחק אולי הכי טוב של מייקל מול בארקלי.
אגב נקודה שבחרת לא לדבר עליה בארה"ב לגבי ספורט.
לבייסבול אין דראפט או תקרת שכר ותראה כמה הוא מצליח בארה"ב והעולם יותר מה nba.

בכל הנוגע ליריבויות אכן חסרה כזו היום ב nba, זכורה לי היריבות של הלייקרס של שאק וקובי מול פורטלנד איזו יריבות קשה הייתה בין הקבוצות עם המשפט המפורסם של סקוטי פיפן: פיל לא המאמן שלי יותר.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-06-2011 בשעה 14:44.
ישן 15-06-2011, 15:26
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הארכיון אכן שייך..."

כדי לענות לשאלתך: הבייסבול (כמו גם הפוטבול) הם שני ענפי ספורט מאוד הפכפכים... שחקנים כשרוניים יש לרוב ונדרש הרכב מתאים, קבוצה מתאימה, כדי לעשות מהם משהו. כך יוצא לך ששחקנים כמו סמי סוסה (אולי החובט הכי גדול מאז בייב רות') ודן מרינו (הקווטרבק הכי כשרוני שלא זכה באליפות) גומרים קריירה כשרונית בלי תואר...סגל של קבוצת בייסבול הוא בן ארבעים שחקנים. קבוצת פוטבול יכולה להגיע לחמישים וחמישה. בארה"ב 250 מיליון איש פחות או יותר.

משמע - היכולת של קבוצה אחת להרעיל את כל הMLB או NFL על ידי גניבת וכל הכשרונות וקרקוע שלהם מוגבלת מחמת כמות השחקנים הקיימת.

מילה אחרונה לגבי לברון - לברון הוא "שבי בקונספציה" של שדרי הNBA, מבחינה זו שהוא הוכתר בתור "קינג ג'יימס" עוד לפני שבכלל עשה משהו וזה לכולם לחשוב שהוא "הנבחר" למרות שבפועל לא עשה שום דבר ראוי לציון (בניגוד, למשל, לאנשים הרבה פחות מפורסמים כמו ג'ו דומארס, על שתי טבעות האליפות שלו). בפועל מדובר בליצן שהולבש בבגדי מלכות, אך מה לעשות, הוא ממשיך להוכיח שאיננו אלא ליצן. למרות זאת אתה שומע את כל כתבי הספורט בטוחים שהנה הנה הוא יעשה משהו... כי הם שבויים בקונספציה שהם עצמם יצרו ללא שום סיבה אמיתית.

אז לברון הוא לא מייקל ג'ורדן. הוא אפילו לא פאט יואינג.

ישן 15-06-2011, 15:46

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני לא רוצה שתסרס אותי אז אני..."

למה לי לסרס אותך? אתה לא נכנס לרשימה השחורה ואתה אחלה בן אדם ומדובר באוכלוסיה קטנה שנמצאת ברשימה הזו בלבד ואין לרוב סיבה לפחד מהרשימה.

עכשיו נחזור לנושא של הכדורסל בו ונרד מאדון זך.
מאוחר מדי אני שייך לאוהדי מכבי אלה שמגיעים למשחקים. רציתי להגיע לפיינל פור,אבל כרטיס עלה 400 ש"ח לאיזור הזה ורצו לשם 800 ש"ח (ספסרים) אז לא קניתי כרטיס ולא הגעתי.
לפני שתגיד שמכבי אשמה בזה,אני אתקן אותך,כי זו מנהלת הליגה אשמה במחירים הגבוהים,כי האירוע שלה.

בכל מקרה סיפרו לך סיפורי סבתא על מכבי ומשם ה"אהבה" שלך אליה.
אם אתה מעוניין לדעת את האמת בלי דיון. תחקור קצת כיצד התנהלה הפועל תל אביב וההנהלה של מכבי (לפני שמעון מזרחי) וכיצד מכבי הגיעה לאיפה שהיא בניגוד לשאר הקבוצות ותבדוק מה מצב הכדורסל באירופה ותראה שאתה טועה בנוגע למכבי.

ישן 15-06-2011, 17:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "למה לי לסרס אותך? אתה לא נכנס..."

זה לא מחירי הכרטיסים שמפריעים לי...

מה שהורג אותי זה שמכבי תשלם הון תועפות כדי להרוג לשחקן את הקריירה ולהושיב אותו על הספסל שלה, ובלבד שלא יהווה עליה איום.

את קורן אמישה אתה זוכר? בשנות התשעים המוקדמות היו ארבעה רכזים שווים בליגה הישראלית: גיא גודס, עמוס פרישמן, עדי גורדון וקורן אמישה (יכול להיות שאני מאיית את שם המשפחה לא נכון, עמך הסליחה). מכבי נתנה לקורן אמישה משכורת כפולה ממה שהרוויח (נדמה לי שבהפועל חולון) כדי שיחמם את הספסל שלה. ונחש מה... כשגיא גודס נפצע וגמר את העונה, היא עדיין לא הכניסה את קורן אמישה, כיוון שהרכז הכשרוני הזה לא קיבל דקות משחק כל העונה ולא היה שווה שום דבר. היה כמעט צדק פואטי בכך שגליל עליון, עם דורון שפר, לקחה אליפות אותה שנה.
מכבי מוציאה את כל העניין מהליגה בארץ, היא משתמשת בטקטיקות דורסנייות כדי להטיח את העליונות שלה... והתירוץ הוא שהיא מייצגת את ישראל באירופה... חבורה של אמריקנים מייצגת את ישראל באירופה...

ישן 15-06-2011, 18:41

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה לא מחירי הכרטיסים שמפריעים..."

עכשיו אחרי שיצאת על מכבי אני יכול להגן עליה כבודו?
לאורך ההיסטוריה מקום המדינה יצאו כל מיני חוקים שגרמו למכבי לקחת שחקנים כאלה ואחרים אחרי שהיא הגיע למעמד של האלופה הקבועה.

(גביע קופל=אליפות. אליפות לוקחים בסדרות ולכן קוראים לזה כבר גביע קופל ולא אליפות.)

החוק הרוסי והפיינלפור. סיפרו לציבור שכל המטרה היא קידום ישראלים שלא יהיו זרים והליגה תהיה יותר שווה.
מה קרה בפועל ומה הייתה הסיבה האמיתית? אין מספיק ישראלים טובים ובפורומים של הכדורסל תראה שקוראים להם "נגרים","נגרים משופרים" וכו. כאשר נגר אומר שהוא שחקן סביר,אבל לא טוב.
היום יש לך בארץ 12 שחקנים טובים בערך שרובם נגרים ונגרים משופרים במקרה הטוב,אבל עדיין מוגבלים ועוד כמה שאולי אפשר לרשום אותם כנגרים.
מכבי הייתה עם בסיס של זרים והחוק הרוסי עבר ומכבי מצאה את עצמה בבעיה בגמר הגביע אותה שנה.
אובדן גביע קופל לגליל הגיע גם בגלל המאמן,אבל גם עקב החוק הרוסי.
מה קרה כתוצאה מזה? מכבי החזירה את אליהו נגד משופר מספרד מחימום הספסל רוב העונה ועוד כמה ישראלים טובים ודרסה את הליגה כולל בפיינלפור ואם גרין היה בריא, הוא היה יכול בהחלט לעזור מול פאו בגמר היורוליג מול הפיזיות של פאו,אבל הוא לא היה כשיר.
היו כל מיני חוקים אחרים ושיטות אחרות לסנדל את מכבי במקום למשוך את האחרים למעלה. עכשיו חזרו 4 זרים בליגה ונשארו בשיטה של הפיינל-4 ומדוע נשארו בפיינל-4?
אורון (הבעלים של גליל) ועוד שני בעלים של קבוצות אחרות לא רוצים להכניס עוד כסף, מ.כ חיפה היט מאבדת את הבעלים שלה לראשון בגלל העיריה של חיפה (ראש העיר של חיפה ממש לא חובב ספורט והוא עשה חיים קשים גם למכבי חיפה בכדורגל בנושא האצטדיון החדש ואחריו חבר עיריה אחר מהירוקים.) שראשון סרבה לשחק במפעל השלישי בחשיבות שלו באירופה אחרי שסיימו מקום רביעי.
זה בלי לדבר על הגניבות בהפועל תל אביב המקורית ואי התשלום שהתקשורת בשקט בנושא הזה או אי תשלום שכר באופן כללי בענף הזה בארץ בזמן.
הפועל ירושלים סרבו לשחק בנוקיה ולהתקדם כלכלית אחרי הזכיה ביולב והסיבה הייתה נוקיה. תירוצים של קליין (הבעלים של ירושלים) לא להכניס עוד כסף בעיקר ולא להביא עוד משקיעים. (כל זוכה של היולב מקבלת כרטיס שמור לעונה אחת ליורוליג)
היורוליג, הטענות הכי נפוצות הן השיריון של היורוליג למכבי או הכסף שהולך אליה עקב זה. עכשיו משהו מאותם אנשים ניסה לבדוק בכלל כיצד היורוליג עובד? לא בדקת אני מניח,ולכן אסביר לך. היורוליג זו ליגה פרטית של אדם בשם גורדי ברתומיאו, שהוא מנהל אותה בעיקרון לפי הרצון שלו והרצון של הקבוצות הגדולות ולא מעניין אותו הרצון של אורון או של קליין לא להכניס עוד כסף. אותו מעניין קבוצות עם אולם ותקציב מתאים,כאשר מכבי ואחרות מקבלות כרטיס שמור וחלק מאותו סכום בלבד מגיע אליהן ולא כפי שהרוב חושב.

עכשיו כיצד אתה מצפה שמשהו יגיע למכבי בצורה הזו?
מכבי את שלה עושה בעוד שהאחרים לא עושים את שלהם.

עכשיו בו ניקח דוגמא טובה ברשותך.
חולון בעונה של האליפות השקיעו שם כסף כפי שצריך לעשות וסיימו ראשונים בליגה וזכו בפיינלפור,כאשר כנראה גם היו זוכים בסידרה של הטוב מ 5 מול מכבי אותה שנה.
מסקנה? תכניסו כסף ותבנו מאפס קבוצה ותהיה כאן ליגה טובה,אבל גם כאן הפסיקו להשקיע וחולון קרסה בסוף.

תוסיף לבעיה את הגסיסה של הכדורסל באירופה פרט מספרד,כי יש שם ליגה טובה מאוד ותבין שמכבי לא אשמה וגם מכבי מאבדת שחקנים לקבוצות עשירות ממנה באירופה ככה שטיעון לך לא נכון וכן הם יושבים אצל אותן קבוצות בדרך כלל על הספסל.
יש קבוצות עם 4 שחקנים בעמדה אחת ואתה מדבר על מכבי שהיא לא קרובה לזה אפילו.
סופו למשל בקבוצה הקודמת שלו היה אחד מ 4 על אותה עמדה!

המחירים של המנהלת לפיינל-4 הם יקרים מאוד וכל האוהדים מכל הקבוצות מסכימים על זה ואין כאן אהדה לקופל ולמנהלת שלו בנושא. (3.5 מיליון ש"ח בערך הכנסות מהכרטיסים לאירוע) זה עושה נזק למכבי,ירושלים וכל קבוצה עם קהל שמעדיפות סדרות לפחות עד חצי הגמר,אם לא עד הגמר. ככה הכסף הולך לכיס שלהן ישר והמחירים פחות גבוהים.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-06-2011 בשעה 18:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר