לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2011, 17:54
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מחדל לעיתון "ישראל היום": ישנו כשהיה הפיצוץ אמש?"

אל תשכח שמי שמדפיס את העיתון הוא "הארץ", בהחלט יתכן שהם מוגבלים ביכולת להוציא מהדורה שנייה בזמן סביר.

דבר נוסף, היתרון הכי גדול של ישראל היום הוא בשעת ההגעה - הם מביאים את העתון ממש מוקדם, אולי זה קשור לשעת סגירת הגיליון (זה לא רק אצל ההורים שלי בבית, גם במילואים האחרונים ישראל היום הגיע הרבה לפני ידיעות ומעריב)

בקשר לתוכן, אצלנו בבית הוא בדרך כלל נשאר סגור ולא מפורק, אמא שלי קוראת אותו בבוקר רק כשידיעות עוד לא מגיע ואבא שלי קורא אותו מידיי פעם.

ונקודה חדשה - בעונה החדשה של פולישוק, עם קריצה לישראל היום כמובן, חומי, המנכ"ל הפורש של המפלגה מוציא חינמון דרך עמדות הדפסה מיוחדות, ברגע שמישהו מגיע לתחנת רכבת הוא לוחץ על הדפסה ומקבל עיתון ליד עם החדשות הכי עדכניות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2011, 21:12
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
את העיתון הזה קיבלתי בקניון איילון בסביבות 12 בצהריים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "במהדורה שלהם באינטרנט זה..."

והתפלאתי איך זה שיש עיתון בשעה כזו בקניון מלא באנשים.

אלעד, אם אתה שואל אותי, אז כנראה שהם יצאו בהתחלה במהדורה הראשונה והגיעו למסקנה שהם לא יספיקו להוציא את המהדורה השניה לפני שצריך להוציא להפצה בתיבות הדואר ואת המהדורה השניה הם השאירו להפצה במרכזי הקניות שנעשית מאוחר יותר להפצה הישירה לבתים.

כנראה שהברירה היתה או לשלוח אליך את המהדורה הראשונה או לא לשלוח אליך בכלל - כי זמני החלוקה קבועים. הם העדיפו לשלוח לך את המהדורה הראשונה כחלק מהשירות ללקוח.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-06-2011, 05:10
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
את יכולה להיות בוטה כמה שתרצי - זה וואחד מחדל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "איני רוצה להיות בוטה, אך זה..."

כי זה לא שהאירוע אירע בשש בבוקר והעיתון כבר נשלח לחלוקה - מדובר באירוע שהתרחש בשעה 12:00
בלילה, וזה בהחלט מספיק זמן כדי להתארגן מחדש ולהביא עיתון מעודכן יותר. "ידיעות" עשו כן, ורק כי המערכת
שלהם המשיכה לפעול - וכך מצופה מגוף חדשותי.

כשהעיתונים יתאפסו על מתכונת של מאמרי דעה ופרשנויות, וחדשות לא יהיו ראש העיתון - אז תהיי צודקת,
אבל כשהם עדיין מדווחים על חדשות - זה לא רציני שאירוע חשוב מאוד ישמט מהעיתון כי "זה מה יש, סוגרים
מוקדם". ואם היה פיגוע? מה בדיוק יקרא מי שקיבל את העיתון הלא מעודכן בעליל? משהו שלא רלוונטי כלל?

את גם לא שמעת ממני קריאה להפצה מאוחרת של העיתון - אני חורה על העובדה שהם סגרו ת'באסטה. זה
לא תקין. אני גם בטוח שהם יפיקו בעצמם לקחים. בוודאות.

"איני רוצה להיות בוטה..."

ישן 18-06-2011, 11:51
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "את יכולה להיות בוטה כמה שתרצי - זה וואחד מחדל"

הויכוח ביננו מזכיר לי באסוציאציה חופשית את התקופה שפעם היו צהרונים ועיתוני בוקר ולאט לאט צהרונים הקדימו את מועדי תפוצתם עד שכולם חולקו השכם בבוקר ומושג ה"צהרון" נעלם.
מה שאני מנסה לאמר הוא שמה שנראה לך כמחדל הוא בעצם המציאות העיתונאית הקיימת שעדיין לא הומשגה.
הרדיו והטלוויזיה תמיד הקדימו את העיתון ובשנים האחרונות גם הם נמצאים מאחור אחרי האינטרנט.
במקום שאין ציפיות ,אין מחדל.
אני מצפה מעיתון שיפרשן לי את האירועים, שיספר לי באריכות (לעומת המדיום הוירטואלי התזזיתי) את מה שקןרה מאחורי הקלעים, ולא איכפת לי אם זה קורה יום אחרי.
והדבר הכי חשוב בעיתון הוא תחקירים , תחקירים ותחקירים. אך בשביל זה צריכים עיתונאים שלא מפחדים לאבד את מקור פרנסתם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר