לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2011, 18:27
  7149 7149 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
לוקאס בראסרי - לא להתקרב. ראו הוזהרתם!

זו הפעם הראשונה שלי בפורום הזה, אבל כל כך הזדעזעתי ממה שהלך שם, שהרגשתי דחף עז להזהיר אחרים.
אישתי ואני ביקרנו שם ביום שישי אחר הצהריים, לאור העובדה שבידינו קופון שקנינו ושאיפשר לנו לאכול שם בסכום של 110 שח.
לאור העובדה ששנינו אוכלים לא מעט בחוץ, החלטנו לנצל את הקופון ולבדוק מה המצב בבראסרי.
כשהגענו, המסעדה היתה חצי ריקה. המלצרית הושיבה אותנו ליד השולחן והמתנו כעשר דקות לקבלת התפריט. שוב, לא היה שם לחץ כלל.
הזמנתי חציל בלאדי וקבב טלה וחיכינו עוד כעשרים דקות עד שהמנות יתחילו להגיע. ביקשנו מים ולאחר המתנה של כרבע שעה אישתי גילתה אסרטיביות ופשוט הלכה ולקחה בעצמה. מעשה ראוי וחכם לאור מה שהגיע לשולחן כמה דקות לאחר מכן.
החציל הבלאדי היה סתמי להפליא, לא מדובשו ולא מעוקצו, והגיע עם טחינה סתמית להפליא גם כן.
לאחר שסיימתי את המנה, בשל העובדה שהייתי רעב ולא מכל סיבה אחרת, הגיעו 3 קציצות קבב עם חתיכות בצל ועגבניות שרי ספורות על האש.
הקבב היה בלתי אכיל בעליל ומזל שמתחתיו היו לחמניות דקות שספגו חלק מהשמן. התיבול היה מזעזע ונאלצנו להשאיר שתי קציצות שכן אי אפשר היה להפגיש אותן עם הקיבה שלי.
מה שהדהים אותי יותר מכל היה המלצר ששאל האם יש לנו תלונות, וכשסיפרנו לו שהאוכל "על הפנים" הוא סיפר כי "המטבח עושה לנו בעיות ואנחנו חוטפים על הראש. כבר הרבה זמן שהמטבח עושה בעיות ואני מצטער בשמם" (!!!)" סוף ציטוט.
איש לא טרח להציע להחליף את המנה, או להפחית את החיוב בסוף הארוחה.
השארנו את הקופון וכן 5 שקלים טיפ, על ארוחה שללא הקופון אמורה היתה לעלות 106 ש"ח ונשבענו שאנחנו לא מתקרבים למקום מעתה ועד עולם.

ראו הוזהרתם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר