לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2011, 23:49
  Mr.DDD Mr.DDD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.11
איך להתחיל

שלום, שמח לחזור בשם משתמש חדש אחרי שנים שלא כתבתי פה (-:

רציתי להתייעץ לגבי משהו שאני מפספס בו שוב ושוב בכל נסיון - להתחיל עם בחורות (-:

קצת רקע: אני בחור בן 22, בלי שום נסיון במערכות יחסים, היו לי משהו כמו 3 דייטים עד היום ואני פשוט בחור ביישן בכללי, למרות שאני ניראה סבבה לחלוטין והאישיות שלי לא נוראית בכלל (-:

התחלתי לעבוד לאחרונה במקום חדש ויש שם בחורה מאוד חמודה שישר נדלקתי עליה,
יצא לי לשבת בשולחן מולה באחד הימים הראשונים ואחרי כמה זמן היא קלטה שאני מסתכל עליה והתחלנו להחליף מבטים, חצי שעה מאוחר יותר יצאתי להפסקה וקלטתי שהיא יצאה יחד איתי, אבל נשארתי עם פה סגור ודרכינו נפרדו.

גם היום הייתה סיטואציה שבה הגעתי לעבודה בבוקר ודיברתי עם אחת האחמ"שיות וראיתי שהיא עומדת בצד ומסתכלת, אפילו עברתי לידה ועדיין, לא זרקתי מילה, אפילו לא אמרתי לבריאות כשהיא התעטשה מאחורי,
כן, 22 שנה לא הספיקו לי בשביל ללמוד איך להתחיל שיחה פשוטה עם מישהי שבא לי עליה. באסה.

העניין שלי הוא כזה, ככל שהזמן עובר ויוצא לי להיתקל בה יותר אני רק חושב עליה יותר וברור לי שבקרוב אני אגיד לה משהו, העניין הוא שמנסיון עבר שהיה לי עם בחורות כשהייתה לי היכרות של כמה דקות איתן וביקשתי טלפון הרגשתי שאני מכניס אותן למצב לא נוח שהן לא ציפו לו ושבעצם הקדמתי קצת את המאוחר - למרות שהיו המון פעמים שראיתי סימנים ברורים מהן.

האופי של המקום שאני עובד בו לא נותן לעובדים הרבה זמן שיחה והיכרות ממש ואלא אם כן אני אתאם איתה הפסקות השיחות שלנו תמיד יסתכמו בכמה משפטים בודדים.

יש לכם\לכן אולי הצעה או דעה לגבי איך כדאי להתחיל עם מישהי בסיטואציה כזו? האם לנסות לדבר איתה ולזרוק לה שאלה כמו "בא לך אולי להיפגש מתישהו?" בשיחה ראשונה ירגיש מוגזם כמו שאני חושב שזה ירגיש או שזה ממש אינדיווידואלי לחלוטין? באמת בא לי שיצא הפעם משהו, אני אשמח לדעת איך הבנות פה היו רוצות שיתחילו איתן במצב כזה, אני לא חושב שאם לא היה לה עניין אז היא הייתה מתנהגת כמו שהיא התנהגה.

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2011, 08:37
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.DDD שמתחילה ב "איך להתחיל"

זה לגמרי אינדוידואלי.
אני באופן אישי הייתי שמחה אם פשוט היית כנה איתי והיית אומר לי בדיוק את מה שאמרת לי עכשיו. למזלי לי אין בעיה של בטחון, ואם מישהו שאני מעוניינת בו היה בה ואומר לי דבר כזה, לא הייתי לי בעיה לקחת את הכדור לידיים שלי.
למרות שגם המחווה עם השיר בפלאפון ממש נחמדה, אבל היא גם סיכון גדול יותר להשפלה ולמבוכה שיכולה להיווצר במידה וקראת את הסימנים שלה לא נכון.

אני חושבת שבשבילך באופן ספציפי, חשוב קודם כל להתגבר על הפחד של לדבר איתה לפני שאתה בכלל מזמין אותה לצאת. תנסה לתפוס אותה אחרי\ לפני העבודה... בהפסקות, לא יודעת מה. תבדוק שיש לכם על מה לדבר בכלל לפני שתיתקע איתה לדייט של שעתיים.
תבקש ממנה עזרה במשהו\ דבר איתה על העבודה\ תשאל אותה שאלות על עצמה בקטע של "היי.. פתאום קלטתי שאני עובד איתך ואני לא מכיר אותך בכלל אז..."

ולהבא.. אל תחכה לבחורה שתראה שהיא בקטע שלך, יש לי הרגשה שאם לא תנסה גם כשהבחורה לא מראה סימני התעניינות, אתה תפספס הרבה דברים מעניינים פוטנציאלים שיכולים לצאת מזה, יש בחורות שהן הרבה יותר ביישניות ממך.

בהצלחה! [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר