לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2011, 09:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
משמר המפרץ הדתי: "נמנע הטרדת בנות ישראל"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4086027,00.html
בארגון "למניעת התבוללות בארץ הקודש" (להב") החליטו לאחרונה "להגן על בנות ישראל" שבאות לחוף הים כדי להתרחץ וליהנות. לטענת אנשי הארגון, ערבים רבים מתחזים לגברים יהודים, מחזרים אחרי הנשים היפהפיות ומטרידים אותן. בעקבות זאת, הם החליטו להילחם ב"תופעה".

"בשנה שעברה גילינו שישנם גויים רבים שמגיעים לחופים, אך לא מחפשים לא את השמש ולא את המים", אמר בנצ'י גופשטיין מראשי הארגון.

"המתנדבים שמחלקים את העלונים כבר מספר ימים הם כולם חילוניים, היות והציבור הדתי מגיע לחופים המפרידים בין בנים לבנות ושם אין את הבעיה של הערבים. עכשיו התחלנו להפיץ גם סרטון מושקע שיופץ ברשת פייסבוק וביוטיוב ואנו מקווים שהבחורות ייפקחו את העיניים".

הוא הדגיש, "כרגע אנו פונים לציבור החילוני ואומרים לו שלא צריך להיות בחורה דתיה בשביל להתחתן עם יהודי, לא צריך להיות דתיה בשביל לרצות שהבן שלך ימשיך להיות יהודי".

----------------------------------------------
פתרון חלקי מאוד, שספק רב אם יצליח.

רק חזרה בתשובה. זה טוב ליהודים !

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-06-2011 בשעה 09:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2011, 10:07
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אני טענתי שהמהלך הזה בלי חזרה בתשובה נועד לכשלון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "איך הגעת ל"גזעניים" לא הבנתי"

הנה לך הוכחה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אה, עכשיו הכופים הגזעניים יגידו לבנות ישראל עם מי להתחתן ועם מי לא...

...

ציטוט:

אי אפשר להמשיך להיות יהודי ולשמור על עם ישראל, בלי לשמור תורה ומצוות.

הטענה שמדינת ישראל בלי דת תוכל להיות מחסום להתבוללות ולשמירה על עם ישראל הוכחה כלא נכונה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-06-2011 בשעה 10:12.
ישן 23-06-2011, 13:24
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מקבל את מה שכתבת.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בדיוק את מה שההורים של הגברת..."

ציטוט:
בדיוק את מה שההורים של הגברת אמרו כשהיא הביאה הביתה יהודי ישראלי... או את מה שההורים של מר רוג אמרו כשסיפר להם שהידידה האמריקנית הנוצריה כבר לא רק ידידה ושותפה עסקית...

(רק לשם הבהרה, אם הרמז לא היה ברור: אם הוא יעשה את הבת שלי מאושרת, מבחינתי הוא גם יכול להיות עם שלוש ביצים, רגל קצרה אחת ב20 סנטים מרעותה ועילג).
Love over race.

שלפת את קלף "בריכת גורדון" על האיש הלא נכון.

וכשתבין שהמטרות הן זדוניות והוא רוצה שתהפוך להיות השפחה שלו ושרק תקבל מכות כל הזמן ותהיה קורבן להתעללות (כמו במרבית המקרים) - מה אז?

וכיצד תתייחס לעובדה שכשבחור יהודי מתחיל עם בחורה ערבייה, אז דם שניהם בראשם?

ישן 23-06-2011, 13:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מקבל את מה שכתבת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
וכשתבין שהמטרות הן זדוניות והוא רוצה שתהפוך להיות השפחה שלו ושרק תקבל מכות כל הזמן ותהיה קורבן להתעללות (כמו במרבית המקרים) - מה אז?

כולי תקווה ואמונה שמראש נגדל את הבת שלנו כך שתהיה חכמה מספיק לדעת מי יתייחס אליה כמו זבל (להזכירך, בעלים מתעללים וחברים מתעללים זו לא מחלה של המגזר הערבי בלבד) ולחתוך לפני שזה הופך להתחייבות. אם משהו כזה יקרה בכל זאת? בשביל זה בדיוק יש משטרה ויש חוקים. אני מתקשה להאמין שמישהו עם חצי גנים שלי וחצי גנים של הגברת ייקבל התעללות ועבדות לאורך זמן בלי לצאת משם.

עצם ההנחה שלך שהכוונות של כל ערבי שיוצא עם יהודייה הן זדוניות... זה כבר המחלה שלך. וכן, אני ממתייחס לגזענות כמחלה.

ציטוט:
וכיצד תתייחס לעובדה שכשבחור יהודי מתחיל עם בחורה ערבייה, אז דם שניהם בראשם?

כאל גזענות שוות ערך לגזענות הזו.

ישן 23-06-2011, 13:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

ומה עם בנות הטיפש עשרה, או אלו הלא חכמות מספיק, שכן נופלות קורבן?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]וכשתבין..."

ציטוט:
כולי תקווה ואמונה שמראש נגדל את הבת שלנו כך שתהיה חכמה מספיק לדעת מי יתייחס אליה כמו זבל (להזכירך, בעלים מתעללים וחברים מתעללים זו לא מחלה של המגזר הערבי בלבד) ולחתוך לפני שזה הופך להתחייבות. אם משהו כזה יקרה בכל זאת? בשביל זה בדיוק יש משטרה ויש חוקים. אני מתקשה להאמין שמישהו עם חצי גנים שלי וחצי גנים של הגברת ייקבל התעללות ועבדות לאורך זמן בלי לצאת משם.

עצם ההנחה שלך שהכוונות של כל ערבי שיוצא עם יהודייה הן זדוניות... זה כבר המחלה שלך. וכן, אני ממתייחס לגזענות כמחלה.

ולהזכירך, כל מי שנופלת קורבן, עפ"י רוב מועברת לשטחים ואז לך תמצא אותה..(אתה יודע, משטרה לא נכנסת לשם והאמת שגם לא לכפרים בשטחי הקו הירוק..) והיא אפילו לא מגיעה לאפשרות לברוח בבזמן שכן היא נופלת כמו בקורי העכביש... ואם היא חותכת, אז הוא חותך אותה...

את המחלה הזו אני מתכוון להפיץ - משום בעצם קיומה, אנו מבטיחים את עתידנו כאן.

ישן 23-06-2011, 14:08
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ומה עם בנות הטיפש עשרה, או אלו הלא חכמות מספיק, שכן נופלות קורבן?"

ציטוט:
ולהזכירך, כל מי שנופלת קורבן, עפ"י רוב מועברת לשטחים ואז לך תמצא אותה..(אתה יודע, משטרה לא נכנסת לשם והאמת שגם לא לכפרים בשטחי הקו הירוק..) והיא אפילו לא מגיעה לאפשרות לברוח בבזמן שכן היא נופלת כמו בקורי העכביש... ואם היא חותכת, אז הוא חותך אותה...

את המחלה הזו אני מתכוון להפיץ - משום בעצם קיומה, אנו מבטיחים את עתידנו כאן.

הגברת שמעה את הוויכוח והעלתה תהייה:

מה אתה תעשה אם הבת שלך, רחמנא ליצלן, תביא ערבי הביתה? מה תעשה אם יום אחד היא תגיד, "הלו אבא, זה אחמד, אנחנו ביחד כבר שנתיים וחושבים להתחתן"?

תנשל אותה? תרצח אותה? תרצח אותו? תכלא אותה בבית? מה תעשה כדי למנוע מבחורה בגירה לצאת עם ערבי?

ישן 23-06-2011, 15:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני אעשה כל שביכולתי למנוע זאת.. ועוד אדאג לזה מראש ואבהיר לה את הסכנות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]ולהזכירך, כל..."

ציטוט:
הגברת שמעה את הוויכוח והעלתה תהייה:

מה אתה תעשה אם הבת שלך, רחמנא ליצלן, תביא ערבי הביתה? מה תעשה אם יום אחד היא תגיד, "הלו אבא, זה אחמד, אנחנו ביחד כבר שנתיים וחושבים להתחתן"?

תנשל אותה? תרצח אותה? תרצח אותו? תכלא אותה בבית? מה תעשה כדי למנוע מבחורה בגירה לצאת עם ערבי?

ושהיא באה מבית יהודי ושזה לא מקובל להתחתן עם בני דת אחרת. אני לא אחנך אותה לפלורליזם וקבלת האחר כי זה יפה ונאור. אני אחנך אותה לא לפגוע במישהו על רקע היותו שונה ולקבל אותו כשווה על ספסל הלימודים, או במקום העבודה או כשכן בשורת המושבים בקולנוע - ושכל מטרתו היא לחיות את חייו ולא להציק לה על רקע לאומני.. אך בה בעת גם אדאג לוודא שתשמור על עצמה - הווי אומר: חייה, כבודה, משפחתה וצביונה...

ואם כל זה לא יעבוד, לנשל אותה? בהחלט בא בחשבון. להרוג אותה? לא בטוח, למרות שיהיה לי קשה שהיא תמות אחרי סבל ארוך וממושך למרות שבידיי למנוע זאת.

ד"ש לאשה ה"נאורה".

ישן 23-06-2011, 15:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא אשלוט לה בחיים.. אני אכתיב לה בתור הורה איך להתנהל נכון בחיים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז אתה בעצם רוצה לשלוט לה..."

ציטוט:
אז אתה בעצם רוצה לשלוט לה בחיים... מה ההבדל בינך ובין בעל ערבי?

הדבר הכי חשוב - שאתה ואשתך ועוד רבים וטובים לצערי צריכים רישיון בשביל הדבר הזה.

שאלה לי אלייך אחרת, מה תעשה אם בתך/בנך - ידרדרו לסמים?

ישן 23-06-2011, 15:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני לא אשלוט לה בחיים.. אני אכתיב לה בתור הורה איך להתנהל נכון בחיים"

אם אחנך אותם היטב הם לא, בדיוק כפי שההורים שלי חינכו אותי היטב ואני נמנעתי מלהתדרדר לסמים.

אם בכל זאת פישלתי כהורה והם התדרדרו לסמים? אקח אותם למכון גמילה, אעזור להם להיאבק בזה.

אבל, לפני שאתה חושב שיש לך פה קייס: סמים זה לא חוקי. להתחתן עם ערבי - זה כן. אתה לא יכול להשוות בכלל. מה גם שאתה בעצמך מעיד שאתה מוכן לפעול באלימות כדי לשמור על טוהר הגזע. נישול הוא זכותך אף כי הוא מעיד יותר מהכל על חוסר נאמנות שלך לילדיך. עצם זה שאתה בכלל מסוגל לשקול רצח, לכאורה כדי למנוע מהילד סבל... שם אותך בקטגוריה של האימא שהטביעה את הילד שלה ותירצה את זה בכך שרצתה למנוע ממנו סבל.

ישן 23-06-2011, 15:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה חוקי וזה לא.. אבל בשני המקרים התוצאה היא סבל ודאי או כמעט ודאי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם אחנך אותם היטב הם לא,..."

ציטוט:

אבל, לפני שאתה חושב שיש לך פה קייס: סמים זה לא חוקי. להתחתן עם ערבי - זה כן. אתה לא יכול להשוות בכלל.

מה גם שאתה בעצמך מעיד שאתה מוכן לפעול באלימות כדי לשמור על טוהר הגזע. נישול הוא זכותך אף כי הוא מעיד יותר מהכל על חוסר נאמנות שלך לילדיך. עצם זה שאתה בכלל מסוגל לשקול רצח, לכאורה כדי למנוע מהילד סבל... שם אותך בקטגוריה של האימא שהטביעה את הילד שלה ותירצה את זה בכך שרצתה למנוע ממנו סבל.

לא כתבתי שאני מוכן לפעול באלימות כדי לשמר את טוהר הגזע. כתבתי ש

ציטוט:
ואם כל זה לא יעבוד, לנשל אותה? בהחלט בא בחשבון. להרוג אותה? לא בטוח, למרות שיהיה לי קשה שהיא תמות אחרי סבל ארוך וממושך למרות שבידיי למנוע זאת.

אתה מדבר על נאמנות שלי לילדי, מה עם נאמנות שלהם כלפי?? שכן אני הוא ההורה ואני שהענקתי להם חיים כדי שיחיו ולא כדי שיהיו נאורים...

ישן 23-06-2011, 16:35
צלמית המשתמש של רועי AZ

תודה על המאמץ ועל הקדשת הזמן ותשומת הלב - אין לך מה לפתות אותי.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה לא פסלת את זה על..."

ציטוט:
אתה לא פסלת את זה על הסף...

אתה קורא לי מגוחך אבל פעם אחר פעם אני מפתה אותך לחשוף את השנאה והקיצונות שאוכלים אותך... אני כמעט מרחם עליך (אך עוד לא)

יש לי משנה סדורה וברורה לגבי איך דברים צריכים להיות - ואם (קרוב לודאי שלא) - אצטרך אי פעם לעשות מעשה קיצוני (הרבה אנשים עושים) - הרי שזה יהיה מבחירה שלי וכראות עיניי ופרשנותי את המצב וכמובן לשלם אח"כ את המחיר.

ואם אותה משנה לא תואמת את השנאה העצמית שלך לעם היהודי - צר לי, תיאלץ להתמודד עם זה.

ואגב.. זה קיצוניות ולא קיצונות.

ישן 24-06-2011, 09:34
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה לא פסלת את זה על..."

אתה לא יכול להגדיר כל אחד שמעדיף שהבן או הבת שלו יתחתנו עם יהודיים כגזען לפי דעתי. זה כאילו אתה כופה עליו בכוונה ללכת להיות עם השונה. אני לבד הבנתי בלי שיגידו לי שאני רוצה להיתחתן עם יהודייה ולא אמרו לי כל כל יום על הבוקר ואני מרגיש גם גאה בזה שאם אני אם זה יקרה ,ימשיך את העם היהודי. אני לא רואה בזה גזענות ואני סבור שכפי אני לא צריך להתערב בדרך החינוך שלך לילדים ואינך יכול לכפות על רועי או עליי או מישהו אחר לחנך את ילדינו שזה ממש בסדר להתחתן עם ערבים למרות שאינינו מאמינים בכך ואז להאשים אותנו בגזענות. כל מי שרוצה להמשיך את המסורת של בית אבא ודורות רבים שעונו רק כדי להשאר יהודים ולהמשיך את היהדות הוא גזען שחי בעולם אפל?

בקשר למה שכתבת לאכיפת המשטרה במקרה ש התעללות בעל ערבי באישה יהודייה-come on.... אתה באמת מאמין למה שכתבת על המשטרה שלנו?

ישן 24-06-2011, 10:46
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה לא יכול להגדיר כל אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
אתה לא יכול להגדיר כל אחד שמעדיף שהבן או הבת שלו יתחתנו עם יהודיים כגזען לפי דעתי. זה כאילו אתה כופה עליו בכוונה ללכת להיות עם השונה. אני לבד הבנתי בלי שיגידו לי שאני רוצה להיתחתן עם יהודייה ולא אמרו לי כל כל יום על הבוקר ואני מרגיש גם גאה בזה שאם אני אם זה יקרה ,ימשיך את העם היהודי. אני לא רואה בזה גזענות ואני סבור שכפי אני לא צריך להתערב בדרך החינוך שלך לילדים ואינך יכול לכפות על רועי או עליי או מישהו אחר לחנך את ילדינו שזה ממש בסדר להתחתן עם ערבים למרות שאינינו מאמינים בכך ואז להאשים אותנו בגזענות. כל מי שרוצה להמשיך את המסורת של בית אבא ודורות רבים שעונו רק כדי להשאר יהודים ולהמשיך את היהדות הוא גזען שחי בעולם אפל?

בקשר למה שכתבת לאכיפת המשטרה במקרה ש התעללות בעל ערבי באישה יהודייה-come on.... אתה באמת מאמין למה שכתבת על המשטרה שלנו?

לא, אתה הבנת לא נכון. מי שמעדיף שהבן או הבת יתחתנו עם יהודיים - שיבורך.

מי שיכפה על ילדיו או יפעל באלימות כלפיהם אם יתחתנו עם לא-יהודים - גזען.

יחי ההבדל הקטן.

וכן, אני כן מאמין למה שכתבתי... אולי אני אופטימי. אולי אני תמים. אולי ראיתי זוכות מעורבים שהם מאושרים והבעל הערבי לא הפך את האישה היהודייה לשפחה... אולי, רק אולי, כל הטענה של רועי, שמתבססת על כך ש100% מהזוגות המעורבים דינם כזה היא עיוורון?

ישן 23-06-2011, 20:20
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
עכשיו הכל מובן
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בדיוק את מה שההורים של הגברת..."

ציטוט:
בדיוק את מה שההורים של הגברת אמרו כשהיא הביאה הביתה יהודי ישראלי... או את מה שההורים של מר רוג אמרו כשסיפר להם שהידידה האמריקנית הנוצריה כבר לא רק ידידה ושותפה עסקית...

(אני מתנצל מראש על הדברים הקשים אבל זה נושא שבוער בעצמותי)
מה כ'פת לך שאחרים יתבוללו אם אתה כבר עשית כן?
חבל מאד (אני משער שאתה מספיק חכם כדי לדעת מה המשמעות לעתיד...).
ישנם דברים שהם קונצנזוס בחברה הישראלית, אתה יצאת שברת את המוסכמה וזו בעיה שלך אבל מכאן ועד להטיף לאחרים על "גזענות" רק משום שהם ממליצים לאחרים לא לנהוג כמוך זה כמו לאכול חזיר בפיתה ביום כיפור להביא אותה לבית הכנסת ולהציע לחזן ביס (הכל בשם הפלורליזם כמובן).

ישן 23-06-2011, 20:47
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "עכשיו הכל מובן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
(אני מתנצל מראש על הדברים הקשים אבל זה נושא שבוער בעצמותי)

אין צורך להתנצל. בהשוואה לדברים שכבר שמעתי על בחירה זו שעשיתי, אתה עדין. זכותך המלאה להביע ביקורת ואי הסכמה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
מה כ'פת לך שאחרים יתבוללו אם אתה כבר עשית כן?

לא אכפת לי. אין לי דיעה לכאן או לכאן. היה לנו כאן דיון מרתק בנושא לפי שנה בערך, אם תרצה אביא קישור. שם הבהרתי שמבחיני מה שבאמת חשוב זה להתחתן עם האדם שמתאים לך אישית ולא לתת לדת או גזע להיות מכשול.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
חבל מאד (אני משער שאתה מספיק חכם כדי לדעת מה המשמעות לעתיד...).

לא בחרתי להיוולד כיהודי. לא בחרתי להיוולד כישראלי. לא בחרתי באחריות לשימור העם היהודי. מדוע זה מוטל על כתפי? האם אני צריך להקריב את אושרי האישי על מזבח שימור הגזע? זה לא כאילו שמראש הלכתי וחיפשתי איזו שיקסע גויה, סתם, כדי להכעיס. עד שפגשתי את הגברת, כל קשרי הרומנטיים היו עם יהודיות, פשוט כי זה מה שבא. לא הלכתי וחיפשתי אם היא יהודיה או לא, לא היה לי אכפת. רצה הגורל ואלו שיצאתי עימן לא התאימו לי. רצה הגורל והיכרות עסקית עם הגברת הפכה לידידות אמיצה שהתפתחה לאחר זמן לרגשות קצת הרבה יותר עמוקים. מצאתי בה עזר כנגדי, אדם שתמך בי ברגעים הכי קשים, שכיבד את כל השגעונות הקטנים שלי... מצאתי עונג בחברתה שכמוהו לא ידעתי מעולם. כל עולמי השתנה לטובה... האם הייתי צריך להקריב את כל זה על מזבח טהרת הגזע?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
ישנם דברים שהם קונצנזוס בחברה הישראלית, אתה יצאת שברת את המוסכמה וזו בעיה שלך אבל מכאן ועד להטיף לאחרים על "גזענות" רק משום שהם ממליצים לאחרים לא לנהוג כמוך זה כמו לאכול חזיר בפיתה ביום כיפור להביא אותה לבית הכנסת ולהציע לחזן ביס (הכל בשם הפלורליזם כמובן).

אני מציע לאנשים לחפש את האדם שיביא להם אושר, בלי קשר לדת, גזע או מין. אם זה פלורליזם, וואלה, אני פלורליסט.
לא נראה לך קצת אנאכרוניסטי להטיף להגביל לאנשים את החיפוש אחרי האושר?
זהו דבר אחד שכן אנחנו יכולים ללמוד מארה"ב - הזכות למרדף אחרי האושר מעוגנת בחוקה (בלי צחוק).

ישן 24-06-2011, 07:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[font=Arial]אל תיטפל לקטנות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
אל תיטפל לקטנות, אתה יודע שמדובר במניעים לאומיים ולא גזעיים.

ואתה יודע שאינני מסכים איתך על הדרך הנכונה להגן על מדינת ישראל. דיברנו על כך בעבר, ואמרתי לך אז שלמדינת ישראל עדיפה גויה נוצריה אמריקנית שבאה ומתוך תחושה שעכשיו זה הבית ועל הבית מגינים מתגייסת לשירות בצבא אף כי יכלה בקלות לדלג מעל זה ולא מעט אנשים שאלו אותה "מה את צריכה את זה?" מאשר יהודים גזעיים שעוינים את מדינת ישראל, החל מהשמאל הקיצוני תומך הטרור וכלה בנטורי כרתא.
מניעים לאומיים פירושם שמירה על מדינת ישראל כמדינה שבה יהודי יוכל להיות בטוח וחופשי כיהודי. בחירתם של אנשים בנישואין עם לא יהודיים איננה מחלישה מטרה זו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
ואגב, העקשנות שלך להוזיל את השואה כבר מעצבנת.

עכשיו אתה סתם מלכלך. אני מוזיל את השואה? זה ממש לא נכון. אתה מנסה לעשות פה דה-לגיטימציה של העמדות שלי בעניין.

אני במפורש חושב שההומוגניות לכאורה של העם היהודי (שזו אגב בדיחה, מבחינה גנטית, אחרת אני מתקשה להסביר איך אתיופים הם יהודים) היא לא רק גרועה ביולוגית (מחלות תורשתיות וכיו"ב) אלא שהטפה לה היא עניין גזעי לחלוטין ולא משנה איך תעטוף את זה.
מי שמבחינתו יהדות בן\בת הזוג הם בעלי חשיבות, שיבורך ויפרה וירבה.
מי שלא, למה להטיף לו? זכותו!

ישן 24-06-2011, 09:01
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מדינת לאום יהודי זה לא רק..."

מדינת לאום יהודי תישאר כזו גם כאשר נוצרים אזרחי ישראל הם אלו שעומדים במדי צה"ל ומגינים על גבולותיה. אם תמנע מאנשים לרדוף אחרי האושר, תגדיל עוד יותר את תופעת הירידה שהיא כבר עתה בעייתית מאוד.

אין זילות שואה בשימוש בביטוי טוהר הגזע. סלח לי אם זה לא נוח לשמוע (ושים לב שלמען נוחותך שיניתי את הנוסח בהודעות האחרונות ל-"אחדות הגזע"). הכוונה, באופן מפורש, היא להביע התנגדות להתייחסות לגויים כאל נחותים או לא ראויים או מה שלא תרצה. הרי לא רק שמירה על צביונה היהודי מניע את פעילות מטיפי החופים האלו אלא קסנופוביה טהורה. ההתייחסות אל הגוי כאל אדם נחות שזורה לאורך ולרוחב המסורת היהודית. הלכות כגון "הגוי היושב בשעריך" די נשכחו עם הזמן... אינני משווה את מטיפי החופים האלו (או מי מן המתנגדים להתבוללות לשם העניין) לנאצים.. אך במפורש אני רואה דימיון בין "תורת הגזע" לבין התנהגויות הקשורות במניעת התבוללות ועל כך אני מוחה.

מבייש אותי, חד וחלק, לראות יהודי מדבר במילים שבכיף, עם התאמות מועטות, היו יכולות להישמע על ידי אנטישמים ושונאי יהודים לאורך הדורות. כיצד נהיה אור לגויים כשאנו חשוכים כמוהם?

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 24-06-2011 בשעה 09:06.
ישן 24-06-2011, 11:06
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "די, בחייך, זה באמת בולשיט אחד..."

ציטוט:
ההבדלים הגנטיים בין יוצאי עדות המזרח ליוצאי עדות אשכנז הם שווי ערך להבדלים הגנטים בין אירופאים לצפון אפריקאים לא יהודיים.
קרבה גנטית של ממש אפשר למצוא במקומות שבהם היו הקהילות היהודיות סגורות במיוחד (בהרבה מקהילות אשכנז למשל) ושם נפוצים תחלואים גנטיים שמקורם בעודף קרבת דם ובמאגר גנטי מוגבל.

צפון אפריקאים לא יהודים מתחלקים לערבים ולברברים, לרב. מבחינת המראה החיצוני, ההבדל בניהם לאירופאים, במיוחד הצפוניים יותר, גדול יותר, מזה שבין יהודי אשכנזי צרפתי לבין יהודי עראקי.
יש דמיון חיצוני לא קטן בין יהודים אשכנזים עם מראה פחות סלאבי לבין יהודים מזרחיים. כאן גם ניתן להוסיף את הפלסטינאים.

ישן 24-06-2011, 05:39
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אני עדיין חושב שזה עניין של חינוך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
יש לי גם קרוב משפחה רחוק שהתחתן אם איזו אוסטרלית - מה שמשותף לרוב מי ששמעתי שהלכו בדרך הזו הוא שהם קיבוצניקים או קיבוצניקים לשעבר (מה ששוב מעלה את שאלת החינוך).

באופן טבעי אי הנכונות להקריב את האושר האישי על מזבח אחידות הגזע (אני מקווה שזה יהיה פחות קונוטציוני, תבור) גבוה יותר בקרב אלו שלא חונכו חינוך דתי. למרות זאת אני די בטוח שזו לא "מחלה" של קיבוצניקים אלא יותר של אנשים שחשיבתם נוטה לכיוון של חילוניות. אני מתאר לעצמי שאחוז המתבוללים גבוה יותר בת"א למשל. אני מוכןן לחפש נתונים אם באמת מעניין אותך.

כך או אחרת, אל תנסה להפוך את זה למשהו קיבוצניקי. אם היית יודע איזה לחישות מאחורי הגב היו בקיבוץ לגבי יהדותה של הגברת.... נאמרו דברים שלא עשו כבוד לאנשים.

וכל זה לא סותר את העובדה שאתה חמקת באלגנטיות מלהתייחס לשאלה שלי: האם עלי, לטובת אחידות הגזע, בשם ציווי דתי בן אלפי שנים שאין לי שום קשר אליו ולא בחרתי בו, להקריב את האושר האישי שלי?

ישן 23-06-2011, 10:21
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

היהודים מעולם לא הכריחו אף אחד להיות יהודי
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כלומר מבחינתך, בוא נאמץ את..."

מי שרוצה להיות יהודי, אין דרך אחרת רק לשמור על תורה ומצוות ולחנך את הילדים בדרך הזו. שום חוקים לא יעזרו.

העם היהודי התקיים אלפיים שנה בלי נשק ובלי הוצאה להורג לא של בוגדים ולא של מי שאינו רוצה להמשיך בדת ישראל. נהפוך, הוא היה נרדף על ידי עמים אחרים שניסו להכריח אותו להמיר, והתקיים תוך מסירות נפש עילאית. וזו הדרך היחידה שימשיך להתקיים.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-06-2011 בשעה 10:24.
ישן 23-06-2011, 10:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גם אני כתבתי שזה לא יעזור
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האם היהודי גם התקיים 2000 שנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי

מה שהבאת את הנושא של "אוכלי חינם", את זה אפשר באשכול נפרד. אני לא רוצה לסטות מהנושא. אני עושה חיפוש איפה היה דיון יותר רחב על נושא זה.

הנה, מצאתי על הנושא הזה:
מי מאכיל את מי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%ED#post3879949

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-06-2011 בשעה 10:41.
ישן 23-06-2011, 11:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

רוב המדינה בחרה את ביבי, אבל רוב המדינה חושבים על טיפוסים מסויימים
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לגל"צ יש הנהלה, יש עורכים, על..."

רוב המדינה חושבים על טיפוסים מסויימים בגלי צה"ל, שהם עוושים רק נזקים. כבר היו מעדיפים לשלם להם את כל המשכורת שלהם, ואפילו להוסיף, רק שישבו בכולל.

גללי צה"ל יקראו לזה חסימת פיות. ואני אומר שזה שלא נתנו לאברך כולל לדבר בגלי צה"ל, זה חסימת פיות.

רוב המדינה לא רוצים את אותם טיפוסים בגלי צה"ל שעושית תעמולה עבור שונאי ציון.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-06-2011 בשעה 12:06.
ישן 24-06-2011, 10:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה צודק אבל בין יפי הבלורית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
אתה צודק אבל בין יפי הבלורית והתואר קמו גם קיבוצים דתיים שתרמו לא פחות משאר הקיבוצים. מה שטוסטר מתכוון הוא שהמדינה הצילה את הקיבוצים שהשקיעו את הכספים שלהם בבורסה הקפיטליסטית והפסידו כמעט הכל ואם לא היו עוזרים להם ,היו מתפרקים לגמריי.

ראשית כל, לא דיברתי על הקיבוצים הדתיים - דיברתי, ספציפית, על מי מן המגזר החרדי שלא משלמים ומיסים ולא משרתים בצבא ויש להם החוצפה לחיות על חשבון משלם המיסים....

שמעתי אותי אומר מילה אחת על הקיבוצים הדתיים? שמעתי אותי מכחיש את תרומת ההתיישבות החלוצית באשר היא?

לגבי "הצלת" הקיבוצים - אם תבדוק, תגלה שרוב הקיבוצים נכנסו לצרות כלכליות בגלל שהמדינה לא הצילה אותם והם עדיין כך ורובם אולצו להשתנות או לחדול. לא כספי מדינת ישראל הם אלו ש"הצילו" את הקיבוצים. אם תבדוק איך נראים קיבוצים כמו גבעת חיים וגבעת ברנר, תקבל תמונה מאוד חד-משמעית לגבי מצב הקיבוצים.

לקיבוצים ניתנו אדמות חקלאיות על ידי המדינה בתחילת הדרך, זה כן... אבל אם תבדוק מה נתנה המדינה לעומת מה תרמו הקיבוצים, תראה שאין כקיבוצים מבחינת תרומה סגולית למדינה...

ישן 23-06-2011, 20:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

יש שלומיסט שלא מסוגל בלי סיסמאות ושלל משחקי מילים?
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ותר על ניבול הפה המיותר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
אז אתה הולך על הקו הדק בין הכללה ל-לא הכללה, וגם משתמש בצורה לא הכי שנונה במילה כופים. הבנו אותך. אנא, הפסק לקלל. אפשר להעביר טיעון גם בלי זה.

ישן 23-06-2011, 12:00
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "חוקי נירנברג הם גזעניים"

ציטוט:
1. חוק אזרחות הרייך קבע כי רק לבעלי דם גרמני, התנהגות נאצית ותושבי גרמניה תינתן אזרחות גרמנית. נוצרה הפרדה בין "אזרח" לבין "נתין". התקנה קבעה שיהודי (להבדיל ממישלינג) לא יכול להיות אזרח הרייך, ולכן לא מגיעות לו זכויות פוליטיות, ובהן זכות הצבעה ואפשרות כהונה במשרות ציבוריות, בנוסף הוא גם לא זכאי להגנה משפטית. לחוק זה נלוותה תקנה חשובה שהגדירה מיהו יהודי:
יהודי הוא מי שמוצאו לפחות משלושה סבים יהודים (כאשר סב יהודי הוא סב אשר השתייך לקהילה הדתית היהודית). אדם שאחד או שניים מסביו יהודים נחשב רק למישלינג, אלא אם:
יש לו שני סבים יהודיים, וגם:
הוא משתייך לקהילה הדתית היהודית, או
נשוי ליהודי, או
נולד כתוצאה מיחסים עם יהודי, בין אם במסגרת נישואין ובין אם לא (כך שיש לו 2 סבים יהודים ועוד 2 או יותר סבי-רבא יהודים)

-החוק להגנת הדם הגרמני והכבוד הגרמני אסר על נישואים בין יהודים לבין גרמנים, ואף ביטל נישואים קיימים; נאסר קיום יחסי מין עם יהודים; נאסר על היהודים להעסיק עוזרות בית (מתחת לגיל 45) ופועלים גרמנים, כדי למנוע את עליונות היהודים על הגרמנים וקיום יחסים עם המועסקים (שעלולים להביא לילודה); נאסר על היהודים להניף את דגל גרמניה או לעשות שימוש בצבעיו, כדי שלא לטמאו, אבל הותר להם להציג סמלים יהודיים כמו מגן דוד.

איך לכם וויקיפדיה ברימון?
איפה כתוב משהו על לפגוע?

בחייך תקרא על מה מדובר...
ישן 23-06-2011, 16:39
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
שאסמן בשבילך את החלקים הרלוונטיים?
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "[QUOTE]1. חוק אזרחות הרייך..."

QUOTE]
1. חוק אזרחות הרייך קבע כי רק לבעלי דם גרמני, התנהגות נאצית ותושבי גרמניה תינתן אזרחות גרמנית. נוצרה הפרדה בין "אזרח" לבין "נתין". התקנה קבעה שיהודי (להבדיל ממישלינג) לא יכול להיות אזרח הרייך, ולכן לא מגיעות לו זכויות פוליטיות, ובהן זכות הצבעה ואפשרות כהונה במשרות ציבוריות, בנוסף הוא גם לא זכאי להגנה משפטית. לחוק זה נלוותה תקנה חשובה שהגדירה מיהו יהודי:
יהודי הוא מי שמוצאו לפחות משלושה סבים יהודים (כאשר סב יהודי הוא סב אשר השתייך לקהילה הדתית היהודית). אדם שאחד או שניים מסביו יהודים נחשב רק למישלינג, אלא אם:
יש לו שני סבים יהודיים, וגם:
הוא משתייך לקהילה הדתית היהודית, או
נשוי ליהודי, או
נולד כתוצאה מיחסים עם יהודי, בין אם במסגרת נישואין ובין אם לא (כך שיש לו 2 סבים יהודים ועוד 2 או יותר סבי-רבא יהודים)

-החוק להגנת הדם הגרמני והכבוד הגרמני אסר על נישואים בין יהודים לבין גרמנים, ואף ביטל נישואים קיימים; נאסר קיום יחסי מין עם יהודים; נאסר על היהודים להעסיק עוזרות בית (מתחת לגיל 45) ופועלים גרמנים, כדי למנוע את עליונות היהודים על הגרמנים וקיום יחסים עם המועסקים (שעלולים להביא לילודה); נאסר על היהודים להניף את דגל גרמניה או לעשות שימוש בצבעיו, כדי שלא לטמאו, אבל הותר להם להציג סמלים יהודיים כמו מגן דוד.[/QUOTE]
העיקרון די פשוט:
רק מה שמודגש גזעני מפני שהוא נאסר רק על היהודים וגם פוגע בהם עקב היותם יהודים.

ישן 23-06-2011, 11:47
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "משמר המפרץ הדתי: "נמנע הטרדת בנות ישראל""

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כותרת מקורית: משמר המפרץ הדתי: "נמנע הטרדת בנות ישראל"
כותרת מדינאי: חילוניים בחוף הים: "לא צריך להיות דתיה בשביל לרצות שהבן שלך ימשיך להיות יהודי "

למיטב בדיקתי, מי שדיבר בכתבה בשם האירגון הוא דתי.
והארגון עצמו שעוסק בהתבוללות - ארגון דתי.

לדוגמא, אמירה מכתבה אחרת שמבהירה את דתיות הארגון:
"חרדים לדבר ה´ מוכרחים להפסיק לקנות במקומות כאלה", אומרים בארגון.
http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%...95%D7%AA.h tml

מה שאומר שהכותרת על "חילונים" מצוצה מהאצבע.
זה לא מעניין אותי אם הארגון מפעיל גם חילונים, הם פועלים בשם הדת, בשם הדתיים, בשם ארגון דתי, הדובר הוא דתי, כל המסר דתי.
והכותרת? חילונית לחלוטין.
למה? כי מדינאי רוצה לדחוף לנו מסרים שתואמים את השקפת עולמו,
ואם אין חדשות - ממציאים חדשות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:28

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר