לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2011, 22:08
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כתבה ארה"ב נגד ישראלים בעגלות: "תיכלאו עם אנסים"

המוני חיילים משוחררים נוסעים מדי שנה למכור מוצרים בקניונים אמריקניים בניגוד לחוק. הם רוצים "כסף קל", אבל לא פעם זה נגמר במעצר ואיסור כניסה לכל החיים. כעת השגרירות בת"א מזהירה אותם: "תאבדו כספכם, לעצורים לא מחכה מתקן הגירה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4085336,00.html

ואני אומר, טוב מאוד על מסע ההפחדה. העבודה הזאת מבזה אותנו כעם ומוציאה לנו שם רע.
הישראלי המכוער זה בדיוק זה - לתחמן, לשקר, לגנוב, לרמות ולקמבן.
למכור לאנשים שקרים, לגנוב את כספם ולהטריד את העוברים ושבים זה גם פשע.
אני לא אתפלא אם החמרת הקרטריונים לקבלת ויזה נובעת מהישראלים האלה שמקלקלים לכולנו.
כל חייל משוחרר רוצה לעבוד ולהרויח כסף לתכניות גדולות שהוא מתכנן לעצמו, מי כמוני יודע. אבל יש דרך נאותה לעשות זו.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 23-06-2011 בשעה 22:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2011, 22:40
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "זה כל העניין- אין להם ויזה..."

אני דיברתי על הדברים האלה שלו:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
העבודה הזאת מבזה אותנו כעם ומוציאה לנו שם רע.
הישראלי המכוער זה בדיוק זה - לתחמן, לשקר, לגנוב, לרמות ולקמבן.
למכור לאנשים שקרים, לגנוב את כספם ולהטריד את העוברים ושבים זה גם פשע.

TsAcHi פסל את העבודה הזאת לגמרי גם עם ויזה חוקית לארה"ב למעשה.
הוא למעשה אמר מה שרוב הישראלים אומרים שעבודות שחורות אינם ברמה של הישראלים אלא לעובדים זרים ממדינות עולם שלישי וערבים ואני לא מסכים איתו כאן בכלל.
כמה שהעבודה יותר שחורה זה נותן לאדם אחרי צבא כבוד לאותם עובדים אחרי צבא בעתיד תחנות דלק,ניקיון,בניה, מלונאות,מסעדות,בתי אבות,בתי חולים,שיפוצים,מכירה בקניון וכו.

Seinfeld forever

ישן 24-06-2011, 20:53
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא התכוונתי לכתוב שמה שכתבת..."

זהות המודלים לחיקוי והתנהלותם- גיבורי התרבות של החברה הם: משתתפים בתכניות ריאליטי, שככל שהם משקרים ומרמים את חבריהם יותר ככה הם יותר נחשבים ויותר מסקרנים את העם; זמרים שמעלימים עשרות אלפי שקלים ממס הכנסה; פוליטיקאים שאצלם שוחד ושחיתות זה נורמה.
מוסר עבודה-עד כמה שאני מכיר, וממילא בגילאים שאנחנו מדברים עליהם, תרבות העבודה היא זו של לסבן, לעגל פינות, לעשות כמה שפחות ובלבד שתראה כאילו עשית הרבה, ותמיד להמנע מללכלך את הידיים בעבודה ממשית. אני לא יודע כמה פעמים שמעתי אנשים מתפארים בכך שהם דפקו את הבוס שלהם בצורות כאלה ואחרות...
היחסים הבין אישיים-אני לא חושב שיש צורך להרחיב, במידה ואתה הולך לפעמים ברחוב אתה מודע בודאי לזלזול בכבוד הזולת שאין לו סוף.

ישן 24-06-2011, 05:26
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ארה"ב נגד ישראלים בעגלות: "תיכלאו עם אנסים""

הכותרת של ליינט שאתה ציטטת הייתה מוגזמת מאוד, ד"א... זה נראה כאילו ממשלת ארה"ב הולכת על העיקרון להתעלל בישראלים שנכנסו כדי לעבוד באופן לא חוקי כשהאמת היא הרבה יותר פשוטה - הם מזהירים שכל סיפורי הסבתא על החיים הטובים לא נכונים...

BX, תרשה לי להצטרף לצחי בעניין הזה:

ראשית: אף ישראלי לא מקבל ויזת עבודה כדי למכור בעגלות. כדי לקבל ויזת עבודה לארה"ב אתה צריך כישורים ספציפיים וחברה שבעצם תכתוב מכתב בקשה למשרד ההגירה האמריקני שמסביר מדוע דווקא אתה ספציפית זה מה שהם צריכים. אי לכך העבודה בעגלות בארה"ב נעשית תמיד באופן לא חוקי.. והאמת המרה היא שרוב הישראלים יודעים את זה. נתקלתי בהמון ישראלים כאלה ואלו מהם שיצא לי לדבר איתם על הנושא נטו להתגאות בכך שקימבנו את ממשלת ארה"ב.,,,

שנית, העבודה בעגלות שואבת כסף מכלכלת ארה"ב החוצה. באופן טבעי זה פוגע כלכלית בארה"ב ובעקיפין בישראל...

שלישית ואחרונה: רוב המוצרים שנמכרים בעגלות נמכרים במחירי שחיטה ואינם שווים עשרה אחוז מהמחיר שלהם.

הקמפיין הזה של ממשלת ארה"ב רק מראה לך כמה גדולה הבעיה....

ישן 24-06-2011, 06:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]שנית, העבודה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
זה פוגע בישראל גם כלכלית? אם כן כיצד?

קרא שוב מה כתבתי. זה פוגע בארה"ב כלכלית ובעקיפין בישראל - הפגיעה בישראל איננה כלכלית. הנזק לישראל נגרם מהחלשתה של ארה"ב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bx1905
שאלה אחרת,אם כבר פתחנו את העניין.
אמרת שאין ויזות עבודה למכירה במרכזי קניות,אבל ראיתי בפייסבוק פירסומת בדיוק כזאת בזמנו ואני מניח שחברה כל שהיא שילמה על זה כסף לפייסבוק ולפי הדברים שלך אותה חברה ופייסבוק עצמה עוברים על חוקי ההגירה של ארה"ב לא?

תראה לי ויזה כזו, אולי אוכל לומר בצורה יותר מושכלת. כך או אחרת, אני לא יודע האם פייסבוק אחראית לאמיתות או חוקיות התוכן הפרסומי אצלה. תצטרך עורך דין בשביל לקבל תשובה על שאלה. ייתכן שהחברה מפרסמת תוכן שקרי (אם תסתכל על הוידאו בכתבה שהביא צחי, יש לא מעט חברות שמפרסמות כאילו זה חוקי כשבעצם זה לא). כך או אחרת, מפורשות, אין קבלה של ויזות עבודה לעמדות מכירה. הסיבה נורא פשוטה: באופן טבעי המדיניות הרשמית של ממשלת ארה"ב היא שעובד אמריקני טוב יותר לכלכלה מעובד זר. כדי לקבל ויזת עבודה, לעובד זר צריכים להיות כישורים מיוחדים, התפקיד צריך להיות מיוחד או שהמקרה עצמו הוא מיוחד...

ישן 24-06-2011, 10:42
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ניראה לי שלארה"ב יש כמה בעיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מה שאני לא מבין זה למה אנחנו המדינה היחידה
בעולם שאסור לה להחליט שהיא לא רוצה חלק מהעובדים הזרים בתחומה

קודם כל יש הבדל עצום בין לא לתת לאזרח זר להיכנס למדינה, לבין להגיד לו "להתראות" אחרי שהוא כבר נמצא פה, ונכנס לתוכה באופן חוקי. הבדל משפטי לפחות.
הבעיה היא לא העובדים הזרים שלנו עצמם, אלא שחלק מהם משתקעים פה. חלקם עושים זאת באופן לא חוקי, כלומר נכנסו לפה בתור תיירים טובים ושכחו את הדרך החוצה לכמה שנים.

ישן 24-06-2011, 11:51
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
משרד החוץ צריך לנזוף בשגריר האמריקאי . זה גועל נפש של קמפיין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ארה"ב נגד ישראלים בעגלות: "תיכלאו עם אנסים""

אני מקבל את זכותם של האמריקאים לעצור אנשים שנכנסו אליה באופן חוקי אך עובדים בה באופן בלתי חוקי, לכלוא אותם (לתקופות סבירות), לקנוס אותם (שוב, באופן סביר, כך שלא ירגישו שהרוויחו משהו מהפרות החוק) ובוודאי שלגרש אותם ולהפוך אותם למסורבי ויזה לתקופות ארוכות או לצמיתות.

אני לא מקבל את קמפיין האונס. כיצד מרשה לעצמה מדינה מערבית ועוד בעלת ברית לאיים במרומז על ישראלים באונס!! הרי אונס לעולם איננו עונש חוקי באף מדינה נורמלית! איך אף אחד כאן לא התייחס לסוגייה הזאת?

אתם יודעים איזה מהומה הייתה מתחוללת אילו היינו מאיימים על מהגרים בלתי חוקיים מסוג מסוים (נניח מוסלמים) שיאנסו בבתי הסוהר שלנו? ארצות הברית הייתה הראשונה לגנות שלא לדבר על ארגוני זכויות האדם המזויפים שלנו שאולי היו מוצאים , לראשונה בתולדותיהם, סיבה מוצדקת למחאה. אבל כאן כולם שותקים. גועל נפש.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-06-2011, 12:07
צלמית המשתמש של looklook

התממות.
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אז לא הבנת את הנקודה. הם רצו..."

קודם כל מכיוון שאין שום סיבה שיכלאו אותך עם רוצחים ואנסים באיזה maximum security prison, נכון, עברת עבירה, אתה עובד באופן לא חוקי - אבל אתה לא אנס ולא רוצח.

שנית, מכיוון שלא סתם הדגישו את האנסים והרוצחים. המטרה היא לגרום לך לחשוב שתאנס ותרצח כשיכלאו אותך - וזו כבר רמיזה מכוערת מאוד.

האשכול הזה מזכיר לי את האשכול על החנייה בחניית נכים בו דיברתי על פרופורציות. משום מה, יש הרבה מאוד אנשים שלא מבינים שיש הבדל בין סוגי פשעים ועבירות שונות והעונש צריך להיות בהתאם (או במקרה הזה , אנושי)

ישן 24-06-2011, 13:24
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ואין אגפים נפרדים בתוך בית הכלא לרוצחים מצד אחד ולזייפני צ'קים וגנבי קוטג' מצד שני?"

יש אגפים נפרדים ומנסים לשים אסירים מאותו "תחום" במקומות מסויימים. לא תמיד מצליחים.
אבל מישהו שפשעו הוא הגירה לא חוקית לא יגיע בכלל לכלא אלא למתקן מעצר. הבעייה שיש שם היא מגבלות השפה. עם ספרדית ואנגלית אין בעייה, אבל בגלל שכולם שם מהגרים, כמות השפות עצומה ומן הסתם לא ניתן לכסות על כל השפות וזה בעייתי.
אם ישראלי בא לארה"ב ועבד באופן לא חוקי, הוא יגיע למתקן מעצר שנועד למהגרים בלבד. אם יש שם אנסים ורוצחים, זה משהו אחר. כולם נמצאים שם מסיבה אחת והיא הגירה לא חוקית. זה לא אוז או מקסימום סקיוריטי. זה אפילו לא מדיום סקיוריטי.
הקמפיין הזה נועד בעיקר להפחיד. לא לתאר מצב קיים.

ישן 24-06-2011, 13:07
צלמית המשתמש של looklook

באותו עניין : הנה התשובות של הקונסול למי שמבקש ויזה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4086148,00.html

המזל שלי הוא שביקשתי ויזה שנה לפני שהשתחררתי מקבע וברגע שאמרתי שאני בשרות קבע נתנו לי אותה.

אבל כנראה שהסיכוי של ישראלי צעיר יוצא צבא לקבל היום ויזה הוא נמוך מאוד . התשובות של הקונסול פשוט שבלוניות, מתנשאות ומרתיחות.

אם ארצות הברית מאמינה למשפחה שלמה שהיא תצא מהארץ תטייל בארצות הברית ותחזור, למה לומר לצעיר במשפחה שהוא לא הוכיח קשר לישראל? הקשר שלו למשפחתו לא מספיק?

אם מישהו עובד כאן במשרה מכובדת, מרוויח טוב, מחזיק דירה בבעלותו ומוכן אפילו להציג תדפיס חשבון בנק, למה שארצות הברית תחשוב שהוא ינטוש את המשרה שלו ויהגר באופן בלתי חוקי לארצות הברית בשביל לעבוד באיזו עגלה?

אם מישהו נסע מדי שנה במשך 20 שנה, כדי לפגוש את אחיו בארצות הברית ולא חרג מזמן השהות כלל, איזה סיבה יש לשלול לו באופן פתאומי את הויזה כך שיאלץ לנסוע לקנדה לפגוש את אחיו (זה דווקא היה בתגובות לכתבה?)

חבל שבכתבה לא ביקשו נתונים על אחוז המקבלים ויזה משגרירות ארצות הברית - מסך כל המבקשים . מעניין אם הם עוברים את ה - 50%

ישן 26-06-2011, 23:10
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שאלה למדו מאיראן או איראן למדו מהם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4086679,00.html
מכתבים שהוברחו מהכלא באיראן מספקים מבט נדיר על ההתעללויות שחווים אסירים פוליטיים מצד פושעים, בהנחיית הרשויות. לפי דיווח ב"גרדיאן" הבריטי, סוהרים בבתי סוהר שונים חילקו קונדומים לפושעים ועודדו אותם לאנוס את פעילי האופוזיציה, הנעולים יחד איתם מאחורי סורג ובריח.

ממכתבים רבים של אסירים ובני משפחותיהם, עולה תמונה מזוויעה, לפיה הרשויות האיראניות ארגנו "אונס המוני" כאמצעי ענישה. מהדי מחמודיאן, חבר במפלגה הרפורמיסטית "חזית ההשתתפות של איראן", הוא בין האסירים שהצליחו להבריח מחוץ לכותלי הכלא מכתבים המתארים את המעשים הנוראיים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר