לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2011, 08:11
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הפינוים שונים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גם בפינויים היו גילויי אלימות..."

א. בפינוים כולם היו אזרחים, בבלעין האזרחים הישראלים הם מיעוט. מכיוון שהמשטרה הפלסטינית לא מונעת מהאזרחים שלה להתקיף את ישראל/יהודים - הצבא הישראלי צריך להתערב כמו בפעילות מלחמתית
ב. לא הייתה מתקפה מכוונת על כוחות הבטחון, אלא רק כתגובה לפינוי עצמו. מה שכמובן לא מצדיק את אותם מקרים בודדים
ג. וזה בדיוקר מה שהם היו, מקרים בודדים, לעומת כל המהות של ההפגנה בבלעין.

למעשה , מבין שני הארועים בלעין היא היחידה שיכולה להחשב בשטח האפור שבין משטרה לצבא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2011, 13:21
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "שטויות,במחילה. בתוך שטחי ה"קו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
שטויות,במחילה.
בתוך שטחי ה"קו הירוק" יש בנייה בלתי חוקית בכמויות מטורפות שבאמת יכולה להוות מעמסה רצינית על המשטרה - למרות זאת אף אחד לא יעלה על דעתו לשלוח לשם חיילים.
אז כשמדובר בכמה עשרות מאחזים (לפי ויקיפדיה) והסיכוי שההתנגדות בהם תסכן חיים הוא אפסי - פתאום צריך את צה"ל? המשטרה עד כדי כך חלשה?

עכשיו אתה באת מיתמם. כמה אנשים פונו בהתנתקות? איזה כוח אדם היה צריך כדי לפנות אותם? איפה בתחומי הקו הירוק המשטרה אי פעם נתקלה בכמו כזו של התנגדות מאורגנות בו זמנית?

תסתכל במראה, בחייך. ממך אני מצפה ליותר יושר.

ישן 26-06-2011, 16:18
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "פקודה בלתי חוקית היא לא פקודה..."

אני דיברתי בכל הקשור למילואים, אני לא אראה במישהו שמסרב לפני שהוא לובש מדים להיתחייל לגירוש יהודים בוגד במדינתו. אם זה כלול בלשאת בתוצאות קשות זה מה שיהייה.

למרות שאני גם סבור שבסדיר אין צורך לכפות על מי שלא רוצה בכל לעשות זאת כי זה כן נושא שהוא שונה משאר הפקודות , זה לא גירוש יהודי שסתם פלש לתוך רמאללה לבית של ערבי ככה סתם שכמו ההוצאה לפועל הייתי בא ומוציא אותו משם אבל כשהנושא הוא גירוש יהודים שהתיישבו באדמות שממשלות שמאל שלחו אותם ולאחריהם גם ימין וגם שמאל ושעל פי קונצנזוס לאומי שאנו רואים על פי תוצאות הבחירות האחרונות(שהתקשורת נלחמת בהם עד ימינו). יש הסכמה לישיבתם שם , זה עניין פוליטי נטו. צבא ההגנה לישראל נוסד כדי להגן על העם היהודי ולא לתקוף אותו .

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 26-06-2011 בשעה 16:24.
ישן 26-06-2011, 16:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני דיברתי בכל הקשור..."

א. מילואים וסדיר זה אותו צבא, צה"ל ודין חייליהם שווה.
אין שום דבר, תיאורטית, שאסור למילואימניק לעשות ומותר לסדירניק.

ב. העניין של ה"לובש מדים" הוא מטאפורה, מבחינתי (ומבחינת הצבא) מרגע ששיגרו לך צו אתה שוב חייל.
הצגתי בפנייך שאלה, אשמח אם תתייחס-
מה דעתך על אדם שמקבל צו לתע"מ בשטחים ולפני שהוא פיזית עולה על מדים הוא מחליט לא ללכת כי הוא נגד ה"כיבוש"?

ג. לא תחלץ ממני הודאה שזה תקין לפנות תושבים יהודים (ואני גם לא מבין למה אתה מתאמץ...אתה הרי יודע את דעתי) אבל את המחאה צריך למצות באזרחות, הצבא הוא לא מקום לדעות פוליטיות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 26-06-2011, 17:04

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "א. מילואים וסדיר זה אותו צבא,..."

אני יודע את דעותייך ולא ניסיתי לחלץ ממך שום הודעה כזו , אני רק כתבתי מה אני מרגיש.
נכון בתאוריה מילואים וסדיר זה אותו דבר אבל במציאות בפועל זה לא נכון, כי הצבא קורא לך כשאתה לא בשליטתו כמו בסדיר כי אם היו דורשים ממילואמניקים להתנהג כמו בסדיר לא היה חיל מילואים, ככה זו דעתי על פי שאיך שאני רואה את המתרחש במציאות. בקשר לשאלה ההיא, קשה לי לענות על זה כי אני כן רואה הבדל בין שירות סדיר שאתה רכוש הצבא במשך שלוש שנים ושאתה חייב לציית לפקודות השולחות אותך להגן על המדינה בכך שתהייה בשטחים לבין זה ששולפים אותך באמצע המציאות האישית שלך לשרת במילואים שאתה גם יכול התווכח עם הצבא אם להגיע או לא ובימינו זה גם לא כזה קשה אז אתה לא באמת חייל מהרגע שאתה מקבל את הצו למילואים. אני מאמין שבאזרחות אפשר לנסות יותר להתגמש ולמישהו באמת קשה לשרת בשטחים במילואים, אפשר לשלוח אותו ליחידה אחרת שלא קשורה בשטחים . דעתי האישית היא ששירות בשטחים הוא מטעם הגנה ולא מבחינת כיבוש.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 26-06-2011 בשעה 17:08.
ישן 27-06-2011, 11:39
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי טוסטר משולשים שמתחילה ב "ברשותך...."

1. הסרטון השני לא נכון כלל מבחינה צבאית.

2. הסרטון השני נכון עובדתית, חבל רק שהוא מציג שליש מהמציאות, וכלל אינו רלוונטי... יצא לי לבקר בשטחים מספיק בישביל לראות שמה שקורה שם הוא כיבוש. לא במובן של כיבוש שטח ממדינה אחרת, אלא כיבוש ושליטה על עם אחר. לא צריך להיות חכם גדול בישביל לראות שאנחנו שולטים בכוח על טריטוריה, ואנשים שממש לא רוצים שנהיה שם.
עכשיו להגיד לך תכלס? אין לי שום בעיה מוסרית עם זה, גם לא עקרונית, מה שכן לדעתי זה בזבוז מוחלט של משאבים ואנרגיה, אני לא רואה איך זה מקדם אותנו כעם, או כמדינה, ולמה זה תורם...
עזוב את הדמוגרפיה, ואת מה שזה עושה ללגיטימציה שלנו בעולם, וגם פנימית...
ישן 27-06-2011, 12:07
צלמית המשתמש של טוסטר משולשים
  טוסטר משולשים טוסטר משולשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.11
חשוב לדעת
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. הסרטון השני לא נכון כלל..."

הפלסטינאים הם לא עם ואף פעם לא היו כאלו , אם תבדוק לעומקם של דברים תגלה שהם במקור ירדנים עם פיצול אישיות ומאמינים בסוריה הגדולה והריבונית .
אני בטוח שאם נעמוד על שלנו ועל זכותנו במקום להיות עו"ד של הצד השני ניצא ברווח פוליטי, דמוגרפי , ביטחוני....וכל שאר ההגדרות שהומצאו כאן.
אני כיהודי לא צריך לפחד או להסתתר כהיותי כזה ובטח שלא לתמוך במי שקם להורג אותי בכל יום .
האם אתה באמת מאמין שיהיה שינוי כתוצאה מנסיגה כזו או אחרת ? הרי ברור לכל מתבונן שרצונם לדחוק אותו לים .
מה עם רמלה ,לוד,ויפו בשירם הלאומי האם גם משם נסוג עפ"י שיטתך ?
הגיע הזמן שכמותך יהיו פטריוטים לעמם בראש סדר העדיפויות שלהם במקום להצדיק את הכובש האמיתי שהוא מעוניין אף בהשמדתך.
מי שרוצה לחיות תחת שילטון ישראלי מוזמן ומי שלא שיעוף מפה כולל כל ההגדרות שהמציא לעצמו על בעלויות כאלו ואחרות.

השמאלני אינו לומד מן ההיגיון אלא מן הקטסטרופה. הוא אינו פותח מטריה למראה שמים מעוננים, אלא נרטב תחילה ואז לוקה בדלקת ריאות.

נערך לאחרונה ע"י טוסטר משולשים בתאריך 27-06-2011 בשעה 12:18.
ישן 27-06-2011, 14:09

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "זה עדיין לא משנה את העובדה..."

אם הייתה ההסברה הנכונה בחברה הישראלית ומחוצה לה זה לא היה מחליש אותנו המצב הנתון. הבעיה היא שבעולם אותם ערביי המרחב הארץ ישראלי פועלים בהסברה מואצת של שינוי ההסיטוריה וסילוף האמת כדי להצדיק את חיסולה של מדינת ישראל בשלבים כשאנחנו בתוך החברה הישראלית לא מאוחדים בצדקתנו על ארץ ישראל מה שלא היה כמעט בימי הקמת המדינה מה שכן אם היה, לא הייתה קמה מדינה. ברגע שתבין שיש לך צידקה על הארץ כולה (או לפחות מה שיש עכשיו)ואתה איתן בזה גם מול אומות העולם ומצהיר על כך, הדה לגיטמציה של המדינה תרד. הקטע המוזר שפרץ האהדה לישראל וזרם המתנדבים לקיבוצים בא אחרי מלחמת ששת הימים , אממ.. אהדה בעקבות ניצחון במלחמה קיומית... היום-התנצלות ותרבות תירוצים-שנאה גוברת והגברת הנסיונות להמשיך להציק, מעניין. אני מבין אותך בנג'י, אתה מנסה להיות מציאותי , גם לבן גוריון אמרו שזה התאבדותי להקים מדינה והינה, אנחנו פה. תאמין בזכות שלך ובצדקה שלך למקום הזה לפני התירוצים הביטחוניים ואתה תראה שיהייה יותר טוב כשכל העם יבין זאת. אם זה יקרה הפיתרון לסכסוך יבוא בלי שתפסיד את עתיד המדינה לטווח רחוק ללא כל מעשה אנטי אנושי.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 27-06-2011 בשעה 14:11.
ישן 28-06-2011, 11:11

אני שמח שהצלחתי לגרום לך קצת לראות דברים אחרת
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אני מבין מה שאתה אומר. יש מצב..."

זה אומר שאני כותב יפה,חחח סתם..

אני מודה שזו בעיה שבדרכים רגילות קשה יהייה לפתור אותה.
1.כמו שפרשמייקר אמר-אפשר להפוך לאזרחי מדינת ירדן(פלסטין האמיתית) ולא לתת להם להשפיע על חיי העם היהודי בארצו.
2.עידוד הגירה- אני לא חושב שזו מילה גסה כל כך, למדינת ישראל הגיעו בפעם אחת ממרחק רחוק יותר יותר ממליון אנשים. לאירופה זורמים מיליוני מהגרים מוסלמים . למה להגר כמה ק"מ לירדן או למדינה אחרת בעידוד ועזרה יהייה מעשה לא אנושי?

אלו הדרכים שאני מאמין בהם אבל בוא נלך למבחן המציאות שפה אני סבור שאני ואתה חלוקים.

אני סבור שאנו לא באמת יכולים לפתור את הבעיה אם רק אנחנו ופלשתינים נרצה בכך, טיפוח הלאומיות הפלשתינית בארץ ובעולם גםר למצב שהמטרה היא כבר לא הקמת מדינה פלשתינית אלא שיטת השלבים לחיסול המדינה היהודית. אם תחקור קצת ברחבי האינטרנט מה הולך בחוגי הפרו פלסטינים -free palstine from the river to sea . אנשים בעולם כבר מאמינים שאנחנו גזלנו מדינה פלסטינית קיימת והפכנו אותה לישראלית יהודית. אתה חושב שבאמת יש הבדל ערבים לבנונים או סורים לבין ה"פליטים" שבינהם שהם צאצאים של אותם מקומיים שהיגרו לישראל בתחילת המאה ה20(חוסייני,אל מצרי ועוד..) . הם רוצים להנציח את הבעיה לא כדי להקים בית לעם הפלסטיני אלא כדי לחסל אותנו, הרי אתה יודע שאם באמת היו רוצים היו קובעים חד וחלק , פליטים לגבולות פלסטין החדשה. אני יודע שזה נשמע כמו סצינה בסרט, אבל בכל מה שקשור ליהודים-המציאות לא רחוק מהסרט. האמונה שלי שזה יקח זמן אבל זו פצצה מתקתקת שתגרום למלחמה גדולה ,הם צוברים כוח ולא ליופי. התוצאה שתגרם היא שתקבע את העתיד.

זו דעתי האמיתית.

אשמח לתגובה.

ישן 27-06-2011, 13:11
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי טוסטר משולשים שמתחילה ב "חשוב לדעת"

1. שכמותי? אני חושב ש"שכמותך" צריכים להתחיל מלהסתכל למציאות בלבן של העיניים, ולא לבסס את עולמם על דימיון.

2. אתה יכול לטעון מה שבא לך, אפקטיבית הם ישות לאומית, חלק מהגוש הערבי הגדול שמסביבנו פה, והם יותר קרובים לסורים ברובם מאשר לירדנים... אבל אני בטוח שאתה לא נכנס לזוטות כאלה...

3. לא מעניין אותי שינוי כזה או אחר בגישה שלהם, מעניין אותי לחיות בגבולות ברורים וברי הגנה, בלי שאני אצטרך לקרוא תפילת הדרך לפני שאני נוסע לישוב יהודי כזה או אחר, ובלי שאני אצטרך לתאם עם הסיור של החטיבה מתי לסוע... מעניין אותי לחיות במדינה יהודית יציבה, חזקה ושפויה, שלא שופכת מיליארדים לפח, על ישובים שנצטרך לפנות ממילא... ועל כיבוש ואחזקה של ערים וכפרים שלא תורם לנו כלום.

4. אני לא יודע לגבי יפו ורמלה,אבל אני משוכנע שאת המשולש, ועוד כמה אזורים שלא מתאימים לנו מבחינה דמוגרפית נצטרך לספח למדינה הפלסטינאית לכשתקום.
ישן 27-06-2011, 13:25

אני קורא בעיון את מה שאתה רושם כאן...
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. שכמותי? אני חושב ש"שכמותך"..."

אך לא מקבל את העובדה שאין בכך כל הגיון לא מוסרי ,לא ביטחוני,לא פוליטי ובטח שלא חכם כשאתה נמצא בקרבת חיות פראי אדם .
הם לא רוצים כלום מלבד קיום האמנה הפלסטינאית (שעדיין לא שונתה עד היום לאחר חתימה על הסכמי אוסלו )ומימוש הג'יהאד ולא משנה היכן תהיה , אגב גבולות ברי הגנה הם בטח לא בקו "הירוק" עפ"י כל תפישה צבאית נטו כך שאינני יודע מהיכן אתה כל כך בטוח בנוסחאות הדימיוניות הללו.
אסכם ואומר חבל שכמותך נשענים על סיסמאות שאין להן שחר ובטח שלא תואמים את המציאות בה אנו חיים .

את זכותנו נממש בין אם זה מוצא חן בעניי היושבים כאן ושם ובין אם לא.

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ומקווה שבעתיד תוכל לומר כמוני......

השמאלני אינו לומד מן ההיגיון אלא מן הקטסטרופה. הוא אינו פותח מטריה למראה שמים מעוננים, אלא נרטב תחילה ואז לוקה בדלקת ריאות.

נערך לאחרונה ע"י טוסטר משולשים בתאריך 27-06-2011 בשעה 13:31.
ישן 27-06-2011, 21:59
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "פוליטית אני הייתי ועודני בעד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
פוליטית אני הייתי ועודני בעד ההתנתקות... וגם מבין שבעתיד נצטרך לפנות ישובים יהודים בגדה... ואולי גם ערבים בקו הירוק...
מצד שני אני לא חושב שהייתי יכול בתור חייל לפנות יהודים מביתם... ברמה האנושית של זה...

למרות מה שכתבתי למעלה, אפילו אני מוכן ללכת על פינויים כואבים אלה. בתנאי אחד: שתהיה החלפת שתי האוכלוסיות באופן טוטאלי. כל החצי מיליון מתנחילים - למדינת ישראל המוכרת, כל ה 1.5 מיליון ערבים - ליהודה ושומרון.

ישן 26-06-2011, 17:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מעניין מתי אנשים יבינו שאי הזזת אדם מביתו, מונעת את השימוש במושג הגלייה...
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]..."

אם גדר הגבול מוזזת סביבם, והם עצמם לא מוזזים מ"מ, הרי שהביטוי "הגלייה", הוא סילוף טוטאלי של
המציאות.

האמת היא שאין לאף איש שמאל נימוק משכנע מדוע צריכה לקום מדינה ערביח טהורה (ותחסוך ממני את
"המתנחלים יכולים להיות אזרחי פלסטין" - עברת את גיל 12 ואתה יודע מה סיכויי השרידות של יהודי במדינת
חמא"ס העתידית), בשעה שמדינת ישראל צריכה לכלול 300,000 מסלמים שגרים ממש על הגבול עם אותה
מדינה עתידית - כאשר הטיעון המרכזי של השמאל בזכות הקמת המדינה הפלסטינית, הוא הטיעון הדמוגרפי...

הסיבה של השמאלנים הנבונים (אלה שמתפרנסים ביד רחבה מ"תהליך השלום") היא אלקטוראלית טהורה.
אובדן של 10 מנדטים למחנה השמאל המדולדל מבטיחים אופוזיציה נצחית לעדי-עד. השמאלנים הפחות
נבונים (אלה שאשכרה מאמינים בשטויות על שלום, שלווה וחומוס בדמשק) אכן קונים את הבלוף של החכמים בדבר
הגלייה וזכויות אדם...
ישן 26-06-2011, 15:47
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "יש במשפט הישראלי דבר שנקרא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
יש במשפט הישראלי דבר שנקרא "פקודה בלתי חוקית בעליל", והיא מוגדרת על ידי כך שברור לכל אדם סביר שמקבל את הפקודה הזאת שאסור לו לבצע אותה מפאת חוסר מוסריותה המשווע, והפגיעה שביצועה יגרום. צו לפינוי מתנחלים איננו פקודה בלתי חוקית בעליל, כשם שפקודה להריסת בתים ופינוי יושביהם בתוך הקו הירוק איננה בלתי חוקית בעליל. מי שמסרב לבצע פקודה כזו אינו עושה זאת מסיבות מוסריות אלא מסיבות פוליטיות.

אתה, אדם שהיה מוכן להשתתף בפינוי אנשי גוש קטיף, מדבר על מוסריות? לא עניין של 5 - 10 משפחות במאחז נידח, אלא עיירה שלמה. מה הלאה? יגידו לך לפנות את מעלה אדומים או אריאל, גם את זה אתה תבצע, כי בשבילך זה לא "פקודה בלתי חוקית בעליל"? לא היתי רוצה לשרת בצבא כזה, בטח שלא ביחידה.

ישן 27-06-2011, 05:46

סרט האם אתה מדבר כנציג החוק ?
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "השוואה לא במקום וזה מוכיח אחד..."

נראה לי שאתה זה שצריך ללמוד כאן היסטוריה ....בפתח דבריי כתבתי להבדיל.....זה לא מספיק ברור ?
עכשיו לעצם העניין גרוש יהודים מבתיהם זה לא מוסרי ובטח שמדובר בפקודה בלתי חוקית בעליל לכן אין לקיים אותה !

ארץ ישראל ניתנה לעם ישראל ואין זכות לאף אדם לחלק את הארץ הזו וכדי שיהיה לך קצת יותר ברור העובדות לכך ,אני מצ"ב סירטון נחמד שנעשה לאחרונה ושמצילח להסביר הכל....

בכבוד :

צא ולמד ידידי היקר....זו רק דוגמא קטנה לעוול שאתה ושכמותך עושים...

נערך לאחרונה ע"י טוסטר משולשים בתאריך 27-06-2011 בשעה 05:53.
ישן 27-06-2011, 10:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי טוסטר משולשים שמתחילה ב "אולי תעבור עם טלי פחימה לאום אל פחם ?"

כמובן. אין לך דבר של טעם לסתור בו את דבריי אז אתה מנסה לחבר אותי עם בוגדת וסייענית למחבלים. אני מופתע שעוד לא הגעת להאשמות בנאציזם, פאשיזם, אנטישמיות ושנאה עצמית.

מצטער קצת להעיב לך על האשליות אבל בערך 85% מהעולם לא מקבל את הטענה שלך... ואפילו לא מאמין באלוהים שלך... עם טיעון כמו "אלוהים נתן לי" לא היית יכול להוכיח בעלות על הארץ בבית משפט בישראל, קל וחומר בבית משפט בחו"ל....

אפילו כל מה שמופיע בסרטון הזה נכון עובדתית, אתה חייב להתעורר ולהבין שזה לא משנה כלום. העם הפלסטינאי היה פיקציה. היום הוא אמיתי פשוט מעצם הכרת העולם בו (וזה כולל את מדינת ישראל) והתאגדותו תחת רגש לאומי. כך נוצרים עמים. כך העם האמריקני למשל... או שאתה גם תטען שהם בעצם עדיין חבורה של בריטים מרדניים? מה לגבי האוסטרלים? הטענה שהעם הפלסטינאי איננו עם אמיתי מקבילה בצדקתה לדינוזאורים, יום לאחר פגיעת המטאור... "לא ייתכן שענן אבק מסתיר את השמש! אתמול הוא לא היה פה"... אז זהו, המציאות משתנה ומי שלא מתאים את עצמו כושל ונותר באבק ההיסטוריה...

ישן 27-06-2011, 14:25
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה שוב מנסה לבלבל אותו עם..."

אכן עובדות הן לא הצד החזק שלו,אבל מצד שני העם הפלסטיני הוא שקר ותראה כיצד אפילו חלק מעם ישראל קיבל את זה,ולכן מדוע לחלק מאנשי הימין עם האמונה באל אסור להשתמש בקלף האלוהים?

אישית לו היו מסיימים את החומה ועושים התנתקות אזרחית ולהפוך את כל החלקים שאנחנו שומרים לחלק משטח ישראל לפי חוק כולל הר הבית בלי לאפשר למוסלמים לשלוט עליו ובלי כניסה לפי הרצון שלהם אליו או למנוע מיהודים להתפלל שם וחוץ מחלקים מבודדים שהיה צריך לפנות, כאשר אנחנו שומרים על האדמות שכבר בנינו עליהן ומשאירים משטר צבאי על הגדה וכיבוש צבאי של עזה עד שיהיה צד לעשות איתו שלום באמת עם משטר אזרחי של הרשות שמספק להם את כל הצרכים שלהם כמו חינוך,מזון,עבודה וכו בלי להכנס לישראל בכלל בשום מקרה. במילים אחרות אוטונומיה מפוזרת שאינה מוכרת כמדינה ואסור לה להחזיק נשק ועם הגבלות אחרות עד שלא ירצו לעשות באמת שלום עם ישראל.

זה הפיתרון היחיד של ישראל לביטחון ואולי שלום עתידי בעתיד,כאשר אין דיון על שטח אלא על חופש ושלום אמיתי. נכון העולם לא יהיה שמח,אבל העולם ישכח מזה בסופו של דבר אחרי שתגיד זה שלי וזהו וכל מה שלא בנוי שלהם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 27-06-2011, 13:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אני לא יודע אם הם עם או לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
אני לא יודע אם הם עם או לא עם,אבל בתקופה של הישוב היהודי היו קוראים להם ערבים,לא היה את המונח הזה "פלסטינים"...מאמצע-סוף המאה ה-20 התחילו לקרוא להם "פלסטינים". עזמי בשארה אפילו אמר שאין דבר כזה עם פלסטיני...

כל זה נכון ולא סותר את מה שאמרתי. בוא נסתכל על דברים כפי שההיסטוריה רואה אותם - ברגע שקבוצת אנשים מתנתקת מעמה, מקימה "עם עצמאי" וזוכה בהכרה בעצמאותה כעם נפרד, הרי היא עם. כך נוצרו בהיסטוריה הקרובה, עמים כמו העם האמריקני והעם האוסטרלי. לשם הדיון, יש לציין שעם תיקח את גרסת התנ"ך הרי שהעם העברי שממנו נולד העם היהודי, החל עם אברם הארמי, שהפך להיות אברהם, מייסד העם. אברם היה ארמי וזה לא לא פוגע בלגיטימציה שלנו כעם, נכון?

מה היה משנה הרבה פחות ממה יש. העם הפלסטיני הוכר כעם על ידי אומות העולם, כולל מדינת ישראל. זו עובדה בשטח. זה שאתמול הוא לא היה עם... זה חדשות ישנות וחסרות משמעות.

ישן 27-06-2011, 16:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אתה פרשן לא טוב למה שאני..."

ציטוט:
אתה פרשן לא טוב למה שאני אומר...אני חושב שירדן צריכה לשלוט על הישובים הערביים ביהודה ושומרון. האנשים שם ישארו בבתים שלהם ויצביעו לפרלמנט בירדן,אני לא אמרתי שצריך לגרש אותם.

אם כך אני מתנצל. לא הבנתי כראוי את דבריך. דווקא זו הצעה מעניינת. לא יודע אם פרקטית, אבל ללא סםק מעניינת.

ציטוט:
כפי שאמרתי,אני מודע לעובדה שהם מתנגדים לכך,אבל זה לא אומר שאי אפשר להעלות את זה כאלטרנטיבה ולהיות מקובעים באופצייה אחת שנקראת "שתי מדינות לשני עמים". לכל בעיה צריך להציע כמה פתרונות,כי אם אתה מתעסק בפתרון אחד, הסיכוי שלך לפתור את הבעיה הוא נמוך, כי מראש אין לך יותר מדי אופציות...

תופתע אם אגיד לך שאני מסכים עם כל מילה שכתבת?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר