לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2011, 05:06
  mr_nargila mr_nargila אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.11
האקסית שלי עומדת להתחתן ואני רוצה למנוע את זה

אני כיום בן 18 וחצי חודש לפני גיוס.

בקיצור בגיל 15 וחצי איי שם בעבר הכרתי מישהי מדהימה ממש ''כוסית'' ו''יפה'' יש בה את שניהם וגם בעלת אופי מדהים,אשת שיחה מדהימה,היינו חברים הכל טוב ויפה בגיל 16 הגיע שלב שרציתי לשכב איתה כבר אבל לא הגענו למצב כזה בגלל שהיא קווקזית,כמו שאתם יודעים איתם צריכים להתחתן בשביל זה.
בקיצור אז נפרדנו בגיל 16 וכמה חודשים שלא הייתי יכול יותר,מאז הכרתי בנות והייתי עם המון בנות בקטע של סטוצים,כרגע אני גר עם חברים מחוץ לב'ש(שמשמה אני בעיקרון),אנחנו שלושה חברה אני ועוד שתיים חברי ילדות,רוב היום שלנו מתבסס על עבודה עד הערב,ואז שתייה ואז הולכים לכל מיני מועדונים/פאבים עד שכל אחד תופס מישהי לסטוץ וכן הלאה,רוטינה שחוזרת על עצמה כמעט כל יום.

לפני כמה שבועות אמא שלי אמרה לי שהאקסית שלי עומדת להתחתן,באמת שלא ידעתי איך להגיב על זה,הבנתי אולי באמת שאני אוהב אותה(למעשה בחיים לא אהבתי אף אחת,רק אותה אבל זה התברר לי רק אחרי כמה חודשים שנפרדנו),הבנתי עד כמה שהחיים שלי רייקניים בתכלס,לשכב עם בנות שאתה לא מכיר,לשתות כל יום כמו מפגר,לגור עם חברים שאין לי מושג איך הגעתי למצב כזה בגיל 18,למרות שזה נחמד ושזה חלום של כל טינג'ר לגור עם החברים הכי טובים שלו.

הגעתי למצב שאני מוכן לוותר על סקס בשביל להיות עם האקסית שלי(אני מאמין שלחזור לתקופה שיד ימין היא החברה הכי טובה שלך לא תהיה בעיה בשבילי כל עוד אני יהיה איתה,הייתי עם מספיק בנות),השאלה היא אם אפשר בכלל לחזור אליה?,היא עומדת להתחתן עם מישהו שלפי הבנתי זה סתם שידוך,נישואים עכשיו ועוד כמה שנים אחרי שהיא תגמור שרות לאומי/צבא הם יתחתנו,שווה לי בכלל ללכת אליה ולנסות לשכנע אותה שלא?,אולי זה נגזר עליה בכפייה ועוד אפשר לבטל את זה שאני יוכל להיות איתה אם גם היא רוצה את זה?

מה אתם אומרים?,באמת שאני בדילמה ענקית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2011, 15:24
  mr_nargila mr_nargila אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "לא הכל בחיים זה סרט רומנטי..."

זה לא ש''מוסד הנישואים'' כ'כ חשוב לה כמו שאת מנסה לתאר,יותר בכיוון שההורים שלה לוחצים עליה...
אני מרגיש שאני צריך לדבר איתה ורק אז אם היא תגיד לי שהיא מאושרת לעזוב אותה,ומישהי כמוהה אני בחיים לא ימצא,הייתי עם למעלה מ350 בחורות ואף אחת לא הגיעה לרבע ממה שהיה לי איתה גם בלי הסקס.

בכל מקרה אני ילך לדבר איתה ונראה איך היא.

וד'א,אחת הסיבות שנפרדנו גם היא בגלל שהיה לי שם של ''אנס'',שהייתי בן 14 מישהי הגישה עליי תלונה במשטרה על אונס ואז ביטלה אותה לבד(כמובן שהכל היה בהסכמה,אחת עם בעיות נפשיות חבל על הזמן),אמא שלה גילתה את זה בהמשך ולחצה עליה לעזוב אותי(יותר נכון הכריחה כלאה אותה בבית),אבל בכל מקרה אני מאמין שהיא עדיין רוצה אותי,ושהסתם מישהו הזה ששידכו לה היא לא מרגישה אליו כלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר