לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2011, 14:59
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "עדיין לא הבנת שה"טוס לי מהעיניים" זאת דרישה ולא בקשה?"

אתה דואג לדחוף את התגובות הפוליטיות שלך לכל פינה באתר כשכבר הערתי לך על זה בצורה מכובדת, אבל לך לא אכפת. אם אתה נורא רוצה להביע תגובה פוליטית, יש לפחות שני פורומים בשביל זה. נמאס לי לראות את זה. זה מגעיל ומעצבן, ואני בטוח שלא רק אותי.

כשאני מעיר לך פה(יותר בצחוק מברצינות) אתה "פוקד" עלי לטוס לך מהעיניים? ברצינות? אתה, מכולם, הגולש שהכי מעכיר את כל הפורומים בתגובות הלא רצויות האלה אומר לי לטוס לך מהעיניים? ועוד אחרי זה דואג לציין כמה הוא תרם לאתר הזה. בחייך. כל הודעה שלך מתעלה על קודמה בחוסר הבגרות והעניין שבה, אבל אתה תורם לפורום, הא?

ובאיזו סמכות בכלל אתה אומר לי לטוס לך מהעיניים? זו סמכות של מנהל? כשמישהו כותב להם משהו שמעצבן אותם(בלי לעבור על אף חוק בפורום) אתה יכול לפקוד עליו לטוס רק כי בא לך?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2011, 16:27
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
האשכול הזה עוסק בכנסת
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "אתה דואג לדחוף את התגובות..."

התגובה התייחסה לאתר
הדעות הפוליטיות שלי ידועות ואני רושם אותם היכן שצריך.
אם הייתי מתכוון לרשום אותם פה אז מן הסתם לא הייתי טורח ומכליל את כל ה120.
מנהלי הפורום הזה הם sheep ו ShoobyD
יש להם את כל הסמכות והזכות למחוק או להעיר שמה שרשמתי לא במקום
הם לא עשו את זה. מה שכן,אתה הגבת (וטוען שבצחוק)
איך אני אמור להבין מתוכן התגובה שלך שזה בצחוק? סמיילי לא היה אלא רק הודעה שאמורה להטיף לי מוסר
ופה הבוטות
מכיוון שכך,אני לא רואה טעם להתייחס להמשך ההודעה שלך
אם אתה מתעקש,אתה מוזמן לפנות בת"ד ותקבל את כל התשובות
באמת שאין לי כוונה להתנגח איתך או עם כל אחד אחר אבל מי שמחפש,מקבל

ישן 04-07-2011, 09:42
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
כדי לקרוא מה זה אולי "אנונימוס"
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אז מה שאתם אומרים, זה שמישהו..."

אנונימוס? לא מכיר

האם הארגון שטען שיתקוף את אתר הכנסת הוא ארגון האקרים? לא. האם הוא ארגון בכלל? לא בדיוק. האם הוא טען שיתקוף את אתר הכנסת? גם לא. אז מה כן? או. שאלה טובה. אנונימוס - קווים לדמותו

אנונימוס החליטו לתקוף את אתר האינטרנט של הכנסת. חניבעל בשערים. כיצד נתגונן? זה הרושם שעשוי היה להצטייר אצל מי שקרא את הידיעות על "הקבוצה שניתן להגדירה בעדינות כארגון-גג של האקרים". הניסוח המעניין הזה קופץ לעיניהם של קוראי העיתונות המורגלים במושגים קולעים וכותרות קצרות. אם אנונימוס הם קבוצה, למה להגדירה "בעדינות"? אם הם האקרים, מה סיבותיהן האידיאולוגיות להכריז מלחמה על הכנסת? ואיך אפשר בכלל לדבר על ארגון-גג של האקרים? מה הם בעצם – עמותה רשומה? ברגע שמנסים לענות על שאלות אלו, מתגלה לפתע אמת מעניינת: אנונימוס לא קיבלו החלטה לתקוף את הכנסת, מאחר והם: א. לא החליטו ו-ב. לא "הם".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4089497,00.html
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר