לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2011, 16:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה האם לדעתכם מנחם בן צודק?

אני לא מצדיק את דבריו,
אני לא הומופוב,
ואני לא חושב שצריך לזרוק את ההומאים לכלא.

-אבל-

אני כן חושב שלהיות הומו (קרי-להימשך לגברים), זה סוג של מחלה\דפקה\Name it

הרי זה לא הגיוני שבע"ח זכר יימשך לזכר, ויתרחק מנקבה.

זה נוגד את עיקרון האבולוציה שלנו (אם היו בע"חים הומואים, אז הם היו נכחדים, מכיוון שאין להם יכולת עצמאית לדאוג לדור ההמשך).

אני לא יודע מה איתכם,
אבל אם נגיד אני מבקר בספארי, ופתאום אני רואה פיל מזדווג עם פיל זכר אחר, זה נראה לי משהו דפוק.

ואני מחזיק באותה הדעה כלפי ההומאים.

לי אישית אין בעיה איתם, אנחנו חיים במדינה חופשית, הם יכולים לעשות מה שב*** שלהם, אבל אני באופן אישי חושב שמנחם בן צודק בהצהרה שלו בכך שהוא טוען שלהיות הומו זה מוזר, ונוגד את הטבע האנושי.

מה אתם חושבים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2011, 17:37
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "האם לדעתכם מנחם בן צודק?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני לא מצדיק את דבריו,
אני לא שונא אנשים עם קעקועים,
ואני לא חושב שצריך לזרוק את המקועקעים לכלא.

-אבל-

אני כן חושב שלעשות קעקוע (קרי-להכניס לעצמך דיו מתחת לעור), זה סוג של מחלה\דפקה\Name it

הרי זה לא הגיוני שבע"ח יעשה קעקוע.

זה נוגד את עיקרון האבולוציה שלנו (אם היו בע"חים עושים קעקועים, אז הם היו מקבלים זיהומים ונכחדים, מכיוון שאין להם יכולת עצמאית לדאוג לדור ההמשך).

אני לא יודע מה איתכם,
אבל אם נגיד אני מבקר בספארי, ופתאום אני רואה פיל עם קעקוע, זה נראה לי משהו דפוק.

ואני מחזיק באותה הדעה כלפי אנשים עם קעקועים.

לי אישית אין בעיה איתם, אנחנו חיים במדינה חופשית, הם יכולים לעשות מה שב*** שלהם, אבל אני באופן אישי חושב שמנחם בן צודק בהצהרה שלו בכך שהוא טוען שלעשות קעקוע זה מוזר, ונוגד את הטבע האנושי.

מה אתם חושבים?

תרגיש חופשי להכניס במקום "לעשות קעקוע" כל אחד מהבאים:
- לקפוץ באנג'י.
- ללכת מכות בזירה מתומנת ולשבור אחד לשני גפיים בשביל הספורט.
- לשתות וודקה.

נערך לאחרונה ע"י benny.zhit בתאריך 28-06-2011 בשעה 17:45.
ישן 28-06-2011, 19:58
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מה הקשר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
לשתות וודקה, להלחם בUFC, או לקפוץ באנג'י זה לא מעיד על דפקה במוח,
תגדיר דפקה במוח.

מדובר בנורמות הגיוניות מאוד, ומתעסקים בהם אנשים נורמטיבים ונורמאלים.

וזה לא משהו שאתה יכול להגיד על הומואים.

זה לא משהו שאתה יכול להגיד על הומואים. אני יכול להגיד את זה די בקלות.
דפקה במוח? על סמך מה אתה קובע מה זה 'דפקה במוח' ומה לא? על סמך מה שאתה אוהב לעשות?
ועל סמך מה אתה קובע מי 'נורמטיבי' ו'נורמאלי' מי לא?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בדיוק כמו שלא ניתן להצדיק אנשים שמקיימים יחסי מין עם בע"ח, או עצים, או כל סטייה אחרת.

אם יש מישהו שרוצה לגדל עציץ בבית ולזיין אותו מדי פעם, מבחינתי, שיהיה לו בכיף. לגבי חיות זה קצת יותר מורכב, כי זה יכול להיחשב להתעללות.
מבחינתי כל עוד אך אחד לא נפגע (וביחסים הומוסקסואליים בהסכמה, אף אחד לא נפגע) אין עם זה שום בעיה.
אתה רוצה לקרוא לזה סטיה? בכיף. מהבחינה שרב האוכלוסייה נוהגת אחרת, זו אכן סטיה מהנורמה, אבל קח בחשבון שיש יותר הומואים מהשר לוחמי MMA, כך שמהבחינה הזאת אתה סוטה יותר גדול מהם.

ישן 05-07-2011, 03:39
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]בצניחה חופשית..."

כל הדברים שתיארת הם טבעיים.
הם כולם מתרחשים בטבע.

כיסוי חלקים מסוימים מהגוף (הן מטעמי 'צניעות' והן מטעמי 'אופנה'), הטלת מום עצמית לסוגיה השונים (יש דברים שלנו כבני המערב ייראו הרבה יותר הזויים מקעקועים או פירסינג) וכמובן recreational activities מסוגים שונים ומשונים קיימים בטבע משחר ההיסטוריה - כנראה מלפני המצאת הכתב (לפחות לבוש קיים מלפני המצאת הכתב ומתועד באיורי מערות).

אגב, 'משחקים' קיימים אצל יצורים חיים מלבד בני-אדם, אבל לא זכור לי על חתול במגפיים במציאות או בקוף שעשה לעצמו פירסינג. עם זאת, אולי אפשר לייחס זאת לחוסר היכולת ו/או המיומנות של רוב בעלי החיים בהכנת כלים. אני בספק אם נעשה ניסוי בו ניתנו לקופים עילאיים מכשירי קעקוע וציוד פירסינג, הראו להם איך להשתמש בו, ובדקו אם הם יתחילו לעשות את זה בשביל הכיף. עם בגדים אני מניח שאולי עשו ניסויים כאלה. יש כמה גולשים בפורום שמכירים את התחום ויוכלו לענות על השאלה הזו.
ישן 29-06-2011, 07:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "האם לדעתכם מנחם בן צודק?"

לא הוא אינו צודק.
גבר שאוהב גבר, יש לו זכות גם להתחתן עם אותו גבר ולקחת משכנתא ביחד,אבל יש דבר אחד שאני חושב שגבר שאוהב גבר לא צריך לקבל עזרה והוא להביא ילד מאמא פונדקאית ולא לאמץ ילד לפי חוק בישראל גם לא ילד של הגבר אותו הוא אוהב. ילד צריך לקבל אבא ואמא שהם גבר ואישה.

לסביות כמובן זכאיות להכל כולל עזרה מבנק הזרע אחרי החתונה להביא ילד,אך לא לאמץ את הילד של בת הזוג ,אם משהו ישאל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-06-2011 בשעה 07:48.
ישן 01-07-2011, 16:58
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
..
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מבחינה מדעית, כנראה שנטייה..."

יש גם השפעות חברתיות חזקות, או כמו שכתבתי בעבר ב־"סקופים":
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
לדעתי הטענה שלך [שבנאדם הוא או סטרייט או הומו] נובעת מהתפיסה של החברה המערבית של היום ומנוגדת לטבע. בכל תופעה בטבע יש הדרגתיות, אז למה פה דווקא חייבת להיות דיכוטומיה? (ע"ע סולם קינסי)
אם אני לא טועה, כל ההפרדה הזאת של "הומוסקסואלים" ו-"סטרייטים" היא חידוש של העת החדשה, בימי קדם התופעה הנפוצה הייתה של גברים ששכבו עם כולם.
העניין הוא שבחברה שלנו אוהבים תמיד לבצע חלוקות וקטלוגים, אם נער הביע משיכה מינית לנערים אחרים, הוא ישר מקוטלג כ-"הומו", אפילו אם נמשך גם לבחורות, ובסופו של דבר, עם "טיפוח" (או שמא "דחיפה") מספק של "הקהילה", לכך גם ככל הנראה הוא יגדל להיות, האפשרות האחרת היא שיוגדר כ-"הומו בהדחקה" או כ-"עדיין מבולבל".
התופעה הזאת יותר נפוצה אצל גברים מאשר נשים, אצלן, אם אני זוכר נכון, ההתפלגות היא עוד סבירה סטטיסטית. (זה כי, כמו שהאשכול הזה מראה, הגישה אליהן בחברה הרבה יותר "סלחנית".) [נלקח מאשכול המדבר על סלחנות בקרב גברים על בגידה של נשותיהם עם אשה אחרת]

לשם הבהרה: לדעתי הומוסקסואליות היא דבר טבעי וביסקסואליות היא דבר טבעי, כמו הטרוסקסואליות, אך ההתפלגות שלהם בחברה המודרנית המערבית אינה כזאת ונוצרת מלחץ חזק, של שני הצדדים - הן ההטרוסקסואלי והן ההומוסקסואלי, להפרדה חדה.

חפש על סולם קינסי, על ביפוביה, על העלמה ביסקסואלית, על אלו המגדירים עצמם כ-"גברים השוכבים עם גברים" (MSM)..

כמו שכתבתי, בעת העתיקה קיום יחסים מאותו מין היה נפוץ, לא היו סייגים חברתיים, ובכל זאת הרוב בקרב אלו שקיימו יחסים כאלה נטו לדו־מיניות.
ההבדלים היחידים מאותה תקופה לזו שלנו הם חברתיים. מבחינה מסוימת, הם היו יותר פתוחים מאיתנו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר