לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2011, 11:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "הספר עלה $54, וכולל משלוח $70"

מעל 50$ זה נכנס למכס אוטומטית (למיטב ידיעתי), אם זה אכן מה שקרה, אז:

בסכומים כאלה נמוכים, ובהנחה שהדבר לא צריך אישור כניסה לארץ (וספר, לא אמור להיות צריך אישור שכזה), דואר ישראל ישמש עבורך באופן אוטומטי כ"עמיל מכס", בלי לשאול אותך, וישחרר עבורך את הצרור מהמכס, וישלם עבורך את המכס/מע"מ. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך, ואתה תקבל הודעה להגיע לשם, לשלם את המכס/מע"מ ( + עמלה שערורייתית של דואר ישראל על השחרור + עמלת הקצאת אשראי, שלא ביקשת מהם...), ולקבל את החבילה לידך לאחר מכן.

בכל מקרה, אם השולח ציין את הטלפון שלך על החבילה (וכדאי מאוד שכן), אז יתקשרו אלייך במידת הצורך.

הסיבה לחוסר ב Tracking היא פשוטה: זה לא דואר רשום, אז אין מספר חבילה.

דבר אחרון: הזמנים שבד"כ מתייחסים אליהם במשלוחים, הם זמני הגעה למדינת היעד. לדואר ישראל יש נטייה שמהכניסה לארץ, עד לתיבת הדואר שלך, חייבים לעבור לפחות איזה שלושה ימים. כך, למשל, שאתה שולח אקספרס מאירופה לישראל, לחבילה יכול לקחת שבוע עד שהיא תגיע אלייך: יומיים מהשולח ועד לתוך מדינת ישראל, ועוד 5 ימים, בין שתי נקודות בגוש דן, לדוגמא. כמו שנאמר בפרסומת: "דואר? דואר ישראל!" לסיכום - הייתי מחכה לפחות עד סוף השבוע הזה לפני שאני מכריז על החבילה כאבודה...

נ.ב. גם אני הזמנתי ספר מאמאזון, והוא נשלח אלי ביום שישי. מצבך, כנראה, הרבה יותר טוב משלי. ה Estimated Delivery שלי הוא חודש וחצי (!) אחרי זמן המשלוח. מעניין איך הם עושים את זה. כאילו, אפילו חבילות מ DX מגיעות יותר מהר, וזה עוד מסין/הונג קונג, ושם המוצר עם המשלוח עולה חמישית מכמה שעולה רק המשלוח באמאזון...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2011, 12:47
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אגב, לא תמיד מקבלים את החבילה לבית...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מעל 50$ זה נכנס למכס אוטומטית..."

בזמנו (לפני 4 שנים בערך) ארגנתי ליחידה שלי הזמנה של איזה 5 אולרים מחו"ל (DX) סה"כ הכל עלה פחות מ50$, אבל בכל זאת נאלצתי להגיע למכס בחיפה, ולשחרר את החבילה.

הייתי צריך להראות לפקיד אסמכתא מהאתר שמדובר באולרים זולים, כי הוא לא האמין לי (בהתחלה הוא העריך את שווי החבילה ב600$, והוא אפילו טען שאמרתי למוכר שיצהיר שזה עלה פחות).

בקיצר, לאחר שהם בדקו את הנושא, וראו את המחיר בDX, הם שיחררו אותי, ולא נאלצתי לשלם אפילו שקל.

כמובן שאפילו לא טרחתי להתלונן כי זה כמו לדבר לקיר, הפקידים שם הם רובוטים, ויותר קל להתקבל לקורס טיס, מאשר להגיש עליהם תלונה, ושבאמת יקרה משהו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-07-2011, 15:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "שימי תודה על העזרה. אם אכן..."

כן, אתה אמור לקבל פתק.

בהחלט ייתכן שהחבילה כבר בסניף הדואר ולא הודיעו לך. ראיתי את זה אצלי כבר המון פעמים - שבמעקב (בחבילות שיש מעקב), כתוב שהחבילה בסניף, וקיבלתי הודעה רק 3-4 ימים אחר כך! לפעמים לא היה לי כוח לחכות, ופשוט הלכתי לשם עם המספר, ודרשתי את החבילה. התחילו להגיד לי "אנחנו צריכים את הפתק" - אז אמרתי להם שהכתב יד שלי טוב לפחות כמו הכתב יד של הדוור, אם לא יותר טוב. ואז התחילו לקשקש שהם צריכים את הפתק עצמו, אז אמרתי להם שאין לי בעייה שהם ימלאו פתק חדש על "הודעה שנייה", כאילו שכבר עבר שבוע, אם הם כל כך צריכים לעבוד עקום. בסוף הם הסכימו.

שירות כמו שצריך, בגוף הזה, זה מהם והלאה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר