לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2011, 22:02
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
מחקר: נשים נוהגות רע יותר מגברים

לא ברור איך החוקרים מאוניבריסטת מישיגן יוכלו לחזור הביתה לאחר פרסום תוצאות המחקר האחרון שלהם: לדבריהם, מניתוח נתונים שנאספו במשך 20שנה מתברר כי נשים-נהגות מעורבות בתאונות רבות מהצפוי, ביחס למספר השעות בהן הן נוהגות על הכביש. הסיבה לכך, דרך אגב, מעניינת אותם פחות.
סטיגמה שובניסטית או עובדה מוכחת? מחקר שנערך באוניברסיטת מישיגן מוכיח: נשים נוהגות טוב פחות מגברים, ומבצעות תאונות רבות יותר מהם. האמונה לפיה נשים נוהגות, מחנות ומתמרנות טוב פחות מבני המין השני מתקבלת בדרך כלל בזלזול, ומתוייגת כשובניסטית, אך אנשי מישיגן מתעקשים כי כמות התאונות בהן מעורבות נשים נהגות בלבד - גבוה מהצפוי.
מבצעי המחקר אספו נתונים רבים ממשרדי תחבורה שונים, החל משנת 1988, לפני 23 שנים, ועד לשנת 2007. לאחר שניתחו את הנתונים השוו החוקרים בין מספר המיילים שעוברים נהגים זכרים בשנה, לבין המרחק שעוברת הנוהגות בכל שנה. כיוון שהתברר שגברים נוהגים בכ-60% מהזמן, ונשים בכ-40%, ציפו החוקרים לגלות כי גברים מעורבים ברוב התאונות שנבדקו - אך לא כך הדבר.
"תוצאות המחקר מעידות כי ביחס לזמן שנשים וגברים נוהגים, תאונות בהן מעורבים שני זכרים מתרחשות בתדירות פחותה מהצפוי. עם זאת, לפי הנתונים, תאונות בהן מעורבות אך ורק נשים מתרחשות יתר על המידה. יותר מהצפי, זה בטוח", אמר מיכל סיווק מהמכון למחקר תעבורתי באוניברסיטת מישיגן עם שחרור המחקר. עם זאת, יש לציין שהחוקרים לא בדקו את הנסיבות שעומדות מאחורי הסתירה שזוהתה.
http://glz.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=86236
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2011, 22:24
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "מסקנה חסרת כל יסוד. יש נשים..."

המסקנה היא דווקא פשוטה- נשים עושות יותר תאונות ביחס למרחק שהן גומעות. שים לב שלא נכתבה סיבה לדבר, אלא רק הצביעו על קשר.

עם זאת, זכור לי במעומעם משהו על ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים ונשים. אותם כישורים שעזרו לציידים של פעם, קרי ראייה תלת מימדית והתמצאות במרחב, עוזרים מן הסתם להתשלב במרחב. לנשים יש בעיה בקטע הזה, ולכן קשה להן להשתלב בנתיבי תנועה (אחת הסטיגמות לגבי נשים נוהגות, פרט לרוורס, היא קושי בהשתלבות). גברים, מצד שני, בטוחים בעצמם יותר, מה שגואם לתאונות של התנהגות פרועה.

ישן 07-07-2011, 23:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה חושב שכושר התמצאות של אינדיווידואל זה בגלל תכתיב חברתי?:)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "[QUOTE]אולי לנשים יש בעיית..."

"דני, אני לא יודעת לקרוא מפה, כי החברה מצפה ממך לדעת זאת, ולא ממני?"
נשמע לך משפט הגיוני?

כושר התמצאות הוא עניין פיזיליווגי שקשור באופן כללי בהתמצאות במרחב. אני יכול להגיד לך שיש נשים, שלמרות תכתיביה הדורסניים של החברה, יכולות לקרוא מפה "כמו גבר" - וגברים, שיסתכלו על מפה של
הגליל, וינווטו בהצלחה לפרברי בייג'ינג...

אם אני צריך לקבוע על סמך ניסיוני האישי - אזי, כן, נשים ככלל (מה שלא מלמד על אנשים כפרטים, שיהיו חריג)
הן כנראה בעלות תפיסה מרחבית פחות טובה מגברים - בדיוק כפי שכלל הן חיותך יותר מגברים. גם כאן זה לא
תכתיב חברתי שגורם לגברים להתפגר קודם...
ישן 07-07-2011, 23:24
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה חושב שכושר התמצאות של אינדיווידואל זה בגלל תכתיב חברתי?:)"

ויש הוכחה מדעית שלנשים יש יכולת נמוכה בהתמצאות מבחינה ביולוגית מאשר לגברים?

תשמע, מה שכתבת במשפט - זה דווקא נשמע משפט מאוד הגיוני. לא מלמדים בנות לנווט, למצוא מקומות, להתמצא. מלמדים את הבנים. אני יודע על עצמי שאותי לימדו, ביחס לאמא שלי שאותה לא לימדו והיא לא יודעת. וכך גם יש בנות שלא לימדו אותן והן לא יודעות. ולעומת זאת אני מכיר בנות שכן לימדו אותן, והן מעולות בזה אפילו יותר מבנים שגם כן למדו.

אתה לא באמת יכול להשוות תוחלת חיים להתמצאות במרחב. אם כבר תגיד שנשים נוהגות פחות טוב בגלל המבנה הפיזיולוגי שלהן שמקשה עליהן לשלוט במכונה כמו רכב (היגוי שיכול להיות להן קשה וכבד, או הגובה שלהן וכו'...). בסופו של דבר, זה הכל תלוי באם מלמדים או לא מלמדים אותך, בחינוך. אני מכיר בנות שגדלו בקיבוץ ומגיל צעיר הן נוהגות, והן צריכות להתמצא לבד וואלה אתה רואה בחורה עם רישיון לטרקטור והיא לא בהכרח איזה רמבו. לעומת זאת בנים שגדלו בעיר או ביישוב בועתי ולא מסוגלים להגיד לך את הדרך מהקניון לבית שלהם כי הם רגילים שמסיעים אותם כל הזמן.
ישן 08-07-2011, 06:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
העובדה שאותך לימדו לנווט ואת אמך לא, לא מסבירה כלום באופן כללי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "ויש הוכחה מדעית שלנשים יש..."

עניין של התמצאות במרחב הוא אכן דבר שנבדק מחקרית לא מעט פעמים, מה לעשות.

תיאוריות סוציולוגיות פמיניסטיות (כמו למשל הרעיון המוזר שבנות חלשות יותר במקצועות ריאליים כי הן
מתביישות בקירבת הבנים...) הן דבר נחמד - אבל אין להן שום ערך בפועל (מלבד העובדה שהן מזכות את
החנטרישיות שהגו אותן, בגרנטים מחקריים עסיסיים).

ההשוואה שעשיתי עם אורך תוחלת החיים, למקרה שלא הבנת, נבעה מכך שתוחלת חיים נשית היא ארוכה יותר, ללא סיבות סוציולוגיות. נשים חיות יותר מסיבות גנטיות כאלה ואחרות, ורציתי למהחיש לך שענייני הבדלים
בין גברים לנשים בתחומים מסויימים, אינם "סוציולוגיים שוביניסטיים" כמו שמנסים ללמד אותנו כל אותם פסאודו-נאורים, אלא מכיוון שיש הבדלים בין המינים.

הידיעה שיש הבדלים בין המינים, אינה הסכמה לאפלייה או קביעה שאחד עדיף על השני.
ישן 09-07-2011, 02:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "מסקנה חסרת כל יסוד. יש נשים..."

הנתונים שיש למשטרה ולחברות הביטוח הם שקר אחד גדול כל עוד אין איחוד של הדוחות ושוטר בוחן תנועה בכל תאונה כולל תאונה פח הכי פשוטה.
מדוע? זוגות נשואים,אחים,אחיות,הורים ואפילו חברים קרובים יכולים לקחת תאונה ממשהו/י אחר/ת או דו"ח משטרה על מהירות.
כל דו"ח או תאונה חייבים להזמין בוחן תנועה ואחרי זה נציג ביטוח לתת נקודות חובה ברישיון כמו עבירת תנועה ולהעלות את מחיר הביטוח ואז הנתונים יהיה באמת נכונים ויהיו פחות תאונות באופן כללי. מדוע צריך לעשות את זה? בוחני תנועה והנציגים של הביטוח יודעים היטב מתי משקרים להם ומנסים להגן על האשם האמיתי בדו"ח או בתאונה.
במצב כזה הבעל לא יוכל לקחת תאונה מאישתו עליו או להעביר להורים שלה או להורים שלו והאישה לא תוכל לקחת דוח מהירות מהבעל על נסיעה מהירה בכביש או הפוך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-07-2011, 02:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כן, חייב לציין שאישתי נוהגת הרבה יותר טוב מימני"

אתה יודע יש לזה פיתרון היום איש יקר.
הייתי מחייב כל רכב חדש משנת 2008 להתקין חיישנים מקדימה ומאחורה ולא להעביר טסט רכב חדש בלי חיישנים כאלה עובדים באופן מלא משנת 2013. זהו מספיק זמן למכונים של הטסט לקנות את הציוד ולכל בעלי הרכבים והחברות לקנות ולהתקין את הציוד המדובר.

עריכה: אתה מכיר בחולשה שלך וזה אומר שאתה נהג הרבה יותר טוב מאשר נהג או נהגת שלא מכירים בחולשות שלהם. הייתה לי מרצה מאוסטרליה שכל פעם שהייתה לה בעיה להחנות את הרכב ולכן הייתה מבקשת מנהג אחר לעשות את זה בשבילה, ולנהגת כזאת יש לי יותר כבוד. (אז עוד לא היו חיישנים כאלה בשוק להתקנה.)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 09-07-2011 בשעה 02:46.
ישן 08-07-2011, 15:40
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אז שגברים יהיו יותר..."

בלי כעס...
אף אחד לא בא להעליב,הנושא חשוב מדי להיות סתם כלי נשק שוביניסטי.

במצב רגיל כשכל התנועה נוסעת לכיוון אחד במהירות אחידה הסיכויים לתאונה קטלנית יורדים,הבעיה היא כשגורם כלשהו מתוך השיירה משנה כיוון או מהירות,כל עוד כלי הרכב משולבים במגמה הסיכונים נמוכים ברגע שאחד הכלים חורג כל המערכת יוצאת מאיזון (לחיצות על המעצורים,שבירה ימינה או שמאלה וכד')

ואגב עצבנות......מדוע כשכלי רכב מתעכב לצורך חניה או אוטובוס/כלי כבד/רכב שרות ציבורי חוסם לביצוע עבודתו רוב הצופרות הן נשים ?
כשפעם פקעה סבלנותי ושאלתי למה את צופרת קיבלתי תשובה מדהימה....."מה הוא חוסם? אני מאחרת לקחת את הילד מהמעון" ולא שינתה העובדה ש20 מטר קדימה רכב גרירה פינה כלי תקוע ......היא בשלה.

ישן 08-07-2011, 15:47
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עולה במוחי שאלה... מדוע חברות..."

קראת את התגובה של בנג'מין למעלה לפני שכתבת את התגובה הזאת?

הדברים מתאימים בדיוק, ואין שום סתירה. לדוגמה:
  • גברים נוהגים טוב יותר מנשים בנסיבות זהות
  • (בין השאר בגלל זה, וגם מסיבות אחרות) גברים נוהגים יותר מנשים
  • גברים תופשים מעצמם נהגים טובים, אפילו יותר מאיך שהם נוהגים באמת, ובגלל זה מרשים לעצמם לנהוג עם יד אחת על הפלאפון ויד שנייה מחזיקה סיגריה
  • נשים מפחדות יותר ובגלל זה נוהגות לאט יותר, או לפחות במהירות המותרת; גברים תופשים מעצמם ורוצים לעשות פוזה אז הם נוסעים לפחות 30 קמ"ש מעל למהירות המותרת
  • התוצאה: גברים הורגים יותר בכביש, גורמים יותר נזק לרכוש, עולים יותר לחברות הביטוח, ועדיין יודעים לנהוג טוב יותר.
ישן 08-07-2011, 16:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "קראת את התגובה של בנג'מין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
התוצאה: גברים הורגים יותר בכביש, גורמים יותר נזק לרכוש, עולים יותר לחברות הביטוח, ועדיין יודעים לנהוג טוב יותר.

עצם האמירה הזו מעידה על תפיסת עולם מטומטמת. איך יכול להיות שמי שגורם יותר נזק, הן לרכוש והן לחיים, נוהג "טוב יותר"?

הפרשנות למחקר הזה פשוט מפגרת, סליחה על הגסות. אם המשקל הסגולי של תאונה של גבר הוא הרבה יותר רע, זה חייב להיכנס כפקטור בחישובים.

נהגים גברים הורגים יותר, נהגים גברים גורמים יותר נזק, הסיכוי שנהג גבר יהרוג מישהו גדול מהסיכוי שנהגת תהרוג מישהו, אבל נשים נוהגות פחות טוב!

רק אני חושב שהמחקר הזה מפגר?

(תוספת לאחר עריכה: אני מקווה שביטיס לא יכעס שגנבתי לו את הביטוי מהחתימה. כמה שזה נכון לגבי המחקר המפגר הזה: There are three kind of lies: lies, damned lies and statistics)

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 08-07-2011 בשעה 16:35.
ישן 09-07-2011, 08:02
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כן, ואין נשים שרוצחות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
כן, ואין נשים שרוצחות את הילדים שלהן, וכאלה שיידרסו וייברחו(ואם יש כאלה זה בטח בגלל איזה גבר שהכה אותן בילדות...), רק שיש בעיה אחת עם זה, ישנה איזו רוצחת סדרתית(שככל הידוע), רצחה יותר קורבנות מכל אחד אחר(במו ידיה).

גם ישנם מחבלים מתאבדים יהודים. איזה טיעון חסר טעם זה?

עובדתית - גברים גורמים ליותר טעונות קטלניות.
עובדתית - גברים גורמים ליותר נזק בתאונות.

יש פה פרשנות או"ם למחקר הזה - יעני, לא משנה מה התוצאות בשטח, היהודים אשמים (והאישה לא יודעת לנהוג)...

אבל למה שאקלקל תיאורייה טובה עם פרוטים קטנים

ישן 09-07-2011, 13:55
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]כן,..."

נשים יכולות להיות מעורבות פחות בתאונות קטלניות עד מחר, זה בכלל לא משנה את העובדה שהן נוהגות פחות טוב, זאת פשוט עובדה(אחרת היינו רואים הישגים יותר מרשמים בספורט המוטורי הנשי, דבר שכמעט ואינו קיים).

וכן זה שנשים פחות מעורבות בתאונות קטלניות זו עובדה, אבל זה ממש לא 1:10.
ציטוט:
גם ישנם מחבלים מתאבדים יהודים. איזה טיעון חסר טעם זה?

אכן יש כאלה, אבל להגיד שהסכוי שהרוצח הוא אישה, הוא כמו הסכוי שהמאבד מאתמול הוא יהודי, הוא לא בדיוק סכוי שקול, נכון שמעט מאוד מהרוצחים הם נשים, אבל עדיין יש להם נוכחות מרשימה למדי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-07-2011 בשעה 14:00.
ישן 09-07-2011, 14:50
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה ממש לא 1 ל10? אתה רוצה..."

ציטוט:
זה ממש לא 1 ל10?

תביא אתה נתונים, חפש ותעלה לכאן, עד אז תפסיק לדבר באוויר. אם אתה חושב שהנתונים בכלל מתקרבים ל1-10 יש לך תפיסה עקומה של המציאות, כדי שתתעורר, אפילו הייצוג של רוצחות סדרתיות "מכובד" לכל הפחות ביחס של 1:10, נשים שרוצחים את הילדים שלהם, זה בכלל תופעה שמאוד מייחדת את הצד הנשי, בקיצור מי שחושב, שאשה היא רק ייצור עדין, שלא מסוגל לענות רע לאף אחד, כנראה שיש לא תפיסת מציאות מעוותת.

ציטוט:
מה שיש לך פה זה סטטיסטיקה מפגרת שמשמשת כעלה תאנה שנועד להוכיח שגברים נוהגים טוב יותר...

שום סטטיסטיקה, אלה עובדות בשטח, השוואה של נהגים בספורט המוטורי מול נהגות.
ישן 09-07-2011, 16:06
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אם יש לך נתונים אשר מפלחים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אם יש לך נתונים אשר מפלחים את אחוז התאונות הקטלניות בין גברים לנשים, אשמח לראות..
תדאג לסנן משם את רוכבי הדו-גלגלי שרובם המוחץ הם גברים.

*אגב אם אתה מתכוון לתת נתונים כאן מהארץ, תוציא מהמשקולת את המגזר המאוד מיוחד(המגזר הערבי), הוא אחראי לכ25% מתאונות הדרכים הקטלניות, בעוד שאין הרבה מדי נשים ערביות מאחורי ההגה(מגזר מיוחד במינו כבר אמרתי..)

אתה מבין איזה בדיחה הבקשה שלך...

למה שלא תבקש שפשוט אפלח החוצה את כל התאונות שבהן מעורבים גברים?

אתה לא קולט כמה האמירה שלך על המגזר לא קשורה למחקר הזה? המחקר לא בדק תאונות ביחס בין גברים לנשים על הכביש אלא תתאונות ביחס לקילומטרים שננהגו.... כלומר כמה תאונות עשו נשים לאורך כך וכך מרחק, וכמה עשו גברים. אי לכך שתי הבקשות שלך תלושות מן המחקר ומן המציאות.

רצית נתונים? בבקשה, נתוני הלמ"ס (שרוקי, ד"א, תודה שהזכרת לי שהיא קיימת )

http://www.cbs.gov.il/publications10/1418/pdf/t4_01.pdf

שים לב... 404 הרוגים נגרמו על ידי נהגים זכרים. 44 על ידי נהגות נשים.
הייתי אומר שזה לא כל כך רחוק מ1 ל10...

ישן 11-07-2011, 12:41
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי קוני שמתחילה ב "shai shai ,לא..."

לא חסרים גברים שיזרקו אותה תגובה.... לצערי..

לעומתך, אני אתמול כמעט מתתי פעמיים. פעם אחת שמישהו עקף מולי על בערך 120 קמ"ש והבין שאין לו לאן לחזור רק אחרי שזרקתי את עצמי לשוליים בצירוף הברקס הכי חזק שאני חושבת שלחצתי אי פעם... (אגב, סיבוב+קו לבן...).
בעודי כמעט מנשקת לו את המנוע, הצלחתי להבחין שמדובר עם נהג ישראלי אשכנזי מעל גיל 30.
מקרה שני היה כשמישהו עקף אותי (אני על 100, שגם זה קצת מהיר לכביש ההוא), על בערך 130, כשבחזרה הוא לא טרח לוודא אם אני עדיין שם ופשוט חזר "עלי"... כמובן שדווקא בכביש הזה אין שוליים כדי לפנק אותי... התוצאה- כמעט ונפגע
נתקלתי בו בצומת הבאה- גבר ישראלי, לא החלטתי מאיזה מוצא, אבל נראה "נורמלי" לחלוטין.

עכשיו- זה מסוכן!

ישן 10-07-2011, 06:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אז מה? יש כאלו שהם יותר טוב בפינוי זבל, ויש שהם יותר טוב בלטישת יהלומים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "מחקר: נשים נוהגות רע יותר מגברים"

מה אחוז הנשים שעובדות בפינוי זבל או באינסטלציה, לעומת הגברים?

כל עבודה היא מכובדת, אבל למי שיש את האפשרות להיות לוטש יהלומים, אין ספק שהוא יבחר להיות לוטש יהלומים מאשר להתעסק עם זבל.

הילדים שלנו זה היהלומים שלנו. בעצם יותר יקר מכל יהלום. ובכן, הנשים עולות על הגברים פי כמה וכמה בהבאת הילדים לעולם (בעצם הגברים לא מסוגלים לעשות את זה כלל), ואחר כך בגידול וחינוך שלהם.

אין לנשים מה להתבייש כלל אם הן יותר חלשות בנהיגה או איסוף זבל.

ככלל אני טוען שכל נהג פרטי יותר חלש מאשר נהג מונית או אוטובוס. חברות הביטוח יודעות את זה היטב, ולמרות שנהג מונית משלם קצת יותר על הביטוח, זה לא בפרפורציה כלל לעומת מספר השעות שהוא נוהג.

בשביל שיהיה לנו עולם יותר ירוק וגם יותר בטיחותי, הייתי מציע להיפרד - איפה שאפשר - מהאוטו הפרטי ולנסוע עם תחבורה צבורית או במוניות. זה יהיה יותר קל על הראש, ויותר קל בכיס, וגם יותר ירוק עבור כדור הארץ.

אֵשֶׁת חַיִל מִי יִמְצָא וְרָחֹק מִפְּנִינִים מִכְרָהּ.... קָמוּ בָנֶיהָ וַיְאַשְּׁרוּהָ בַּעְלָהּ וַיְהַלְלָהּ. רַבּוֹת בָּנוֹת עָשׂוּ חָיִל וְאַתְּ עָלִית עַל כֻּלָּנָה. שֶׁקֶר הַחֵן וְהֶבֶל הַיֹּפִי אִשָּׁה יִרְאַת ה' הִיא תִתְהַלָּל. (משלי לא)
http://he.wikisource.org/wiki/%D7%9...%A7%D7%95%D7%93

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-07-2011 בשעה 07:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר