לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2011, 02:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה אמור לגרום למדינת ישראל..."

תשמע צריך ללכת לשיטת המקל והגזר.
תחזיק יותר אנשי שמאל קיצוני ותן להם במה נגד ישראל תאבד תקציבים. תחזיק פחות כאלה ואפילו אפס תקבל יותר תקציבים וכן זה אומר שחיפה,ב"ש, תל אביב וירושלים יאבדו תקציבים והרבה בשנה הבאה,אבל מוסדות אחרים יקבלו יותר כסף מהמדינה וזה יהיה הסוף של אותם אנשי שמאל באותם מוסדות ברגע שהכיס של המוסד ירגיש את זה טוב.
זה אומר פגיעה באלפי סוטדנטים,אבל צריך לטפל בבעיה הזאת של השמאל הקיצוני אחת ולתמיד ולפגוע באותם מוסדות תקציבית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2011, 21:50
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
או בור/טיפש
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לאו דווקא, הוא יכול להיות גם..."

שקרן מלמד על כוונה ניסתרת. וזאת בהחלט יכולה להיות שינאת ישראל. אבל אני חושב שבמרבית המקרים (ממה שאני נתקלתי) מדובר באנשים שפשוט לא יודעים מספיק+ניזונים מאינפורמציה מוטעית של תועמלנים (ע"ע "כבישים ליהודים בלבד" של חומסקי). תצרף לזה גם חוסר מחשבה מעמיקה עד הסוף ואת העובדה שבאמת יש בשטחים אלמנטים לפחות לכאורה של אפרטהייד (חוק שונה למתנחלים ושכניהם הפלסטינים-ולך תסביר שהם תחת שילטון אזרחי של הרשות הפלסטינית) ותקבל טענות על אפרטהייד בלי שהטוען יהיה בהכרח אנטישמי. ממש כשם שרבים בעולם עדיין מתייחסים לסכסוך ביגוסלביה לשעבר כאל אלבנים/בוסנים מסכנים שכל הצדק לצידם מול סרבים רשעים.
ישן 08-07-2011, 21:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בתור איש משכיל/אינטלקטואל והנושא במשרה רמה שצדק הוא אחד מן העקרונות המנחים עפ"י דתו
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "או בור/טיפש"

עליו לבדוק את הנושא לאשורו בטרם הוא קובע עמדות נחרצות שכאלו ובכללן קריאות להטלת חרם..

לא כל הצרפתים ולא כל הבריטים ולא כל הגרמנים קוראים להטלת חרם עלינו - משום שהם יודעים שזה יוביל לפגיעה חמורה ובלתי מוצדקת (שכן אצלנו עדיין לא יורים באנשים בכיכרות כנגד מחאתם) במדינת ישראל - ולכן מי שעושה כן הוא אנטישמי מובהק.

ישן 08-07-2011, 22:18
מנהל

לעידן האינטרנט הרבה פנים
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מי שרוצה לדעת את האמת בעידן..."

מצד אחד יש שפע של מידע, מצד שני יש הרבה מאוד מידע מוטעה ומטעה.
שנית, אנחנו כאן דורשים מה שרובנו לא דורשים מעצמנו-בחינה אובייקטיבית ומקיפה של מציאות במדינה אחרת לפני חיווי דיעה. מה עוד, שכפי שכתבתי, יש אלמנטים מציאותיים שתומכים בטענה. מעבר לכך, גם אם טוטו (ואחרים) משקר ביודעין (ולא סתם עצלן יהיר או טיפש יהיר), הרי לא בטוח שברורה לנו הסיבה לשקר. יכול להיות גם שהוא מבקש להתחנף לערבים ותומכיהם או להיות חלק מאיזה מסע צלב של נדכאי עולם שלישי (מה שמוכנה לעיתים "החומים") מול הלבנים המדכאים. בקיצור, לא בהכרח אנטישמיות.
ואני אגב, בהחלט בהחלט חושב שיש אנטישמיות ברורה בחלק גדול מאוד מהביקורת על ישראל, גם אם רבים אלו שממחזרים ביקורת זו מבלי שיהיו אנטישמיים. את אלו, ניתן לשכנע.
ישן 08-07-2011, 23:33
מנהל

מציגים את הסרבים כרשעים ששחטו ללא סיבה ובאופן חד צדדי את המוסלמים האלבנים בקוסבו
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני לא יודע מה עושים לסרבים.."

המציאות כמובן מאוד שונה ודי לציין שבחסות כוחות האו"ם שנכנסו לקוסבו האלבנים ביצעו טיהור אתני באוכלוסיה הסרבית שם. וזה רק חלק קטן מהסיפור. אז האם כל מי שמגנה את הסרבים הוא אנטי-סרבי?
זאת רק דוגמא על מנת להמחיש שלא מדובר בתהליך שייחודי לישראל. לא מדובר תמיד באנטי אינהרנטי. הרבה פעמים מדובר באנשים שנופלים קורבן לתעמולה כוזבת המשולבת בעצלות מחשבתית. לטעמי, ברגע שאתה פוטר את העניין ב"אנטישמיות" בכל המקרים (וכפי שכתבתי, יש הרבה פעמים שבאמת מדובר באנטישמים) אתה בעצם מוותר מראש על הנסיון לשכנע שאתה צודק. יש הרבה אנשים שישנו דעתם על ישראל כמדינת אפרטהייד אם רק תיתן להם את המידע ואת ההנמקה הנכונה. ויש לי למען האמת דוגמאות מ"השטח".
ישן 08-07-2011, 23:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה לא יכול להשוות בין טבח המוני שהתבצע
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מציגים את הסרבים כרשעים ששחטו ללא סיבה ובאופן חד צדדי את המוסלמים האלבנים בקוסבו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
המציאות כמובן מאוד שונה ודי לציין שבחסות כוחות האו"ם שנכנסו לקוסבו האלבנים ביצעו טיהור אתני באוכלוסיה הסרבית שם. וזה רק חלק קטן מהסיפור. אז האם כל מי שמגנה את הסרבים הוא אנטי-סרבי?
זאת רק דוגמא על מנת להמחיש שלא מדובר בתהליך שייחודי לישראל. לא מדובר תמיד באנטי אינהרנטי. הרבה פעמים מדובר באנשים שנופלים קורבן לתעמולה כוזבת המשולבת בעצלות מחשבתית. לטעמי, ברגע שאתה פוטר את העניין ב"אנטישמיות" בכל המקרים (וכפי שכתבתי, יש הרבה פעמים שבאמת מדובר באנטישמים) אתה בעצם מוותר מראש על הנסיון לשכנע שאתה צודק. יש הרבה אנשים שישנו דעתם על ישראל כמדינת אפרטהייד אם רק תיתן להם את המידע ואת ההנמקה הנכונה. ויש לי למען האמת דוגמאות מ"השטח".

למלחמה צודקת על קיום. אם מגנים את הסרבים, כנראה שיש באמת על מה (אתה מדבר על טבח סרברניצה?)

לא פתרתי את העניין ב"אנטישמיות" בכל המקרים, אלא במקרה מאוד ספציפי שבו אדם המתיימר להיות איש של שלום וצדק - תוקף באופן מובהק צד אחד - מבלי באמת לבחון את הדברים לעומקם - ועוד קורא לפעולות פוגעניות נגד מדינה ריבונית.

אני מצפה מאדם ברמתו לגלות את האחריות המינמלית ולהסתפק בלקרוא קריאות נוסח "אני קורא לשני הצדדים לשוב אל שולחן המו"מ" או "אני מתפלל למען השלום במזה"ת שחשיבותו היא עבור שלום העולם כולו"....

ישן 09-07-2011, 02:18
מנהל

אתה רואה? אתה לא ממש מכיר את הנושא ובכל זאת מביע דיעה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה לא יכול להשוות בין טבח המוני שהתבצע"

זה אך טיבעי. ולא, לא דיברתי על סברניצה, שכמובן היה ראוי לכל גינוי. סברניצה היה טבח שבוצע בבוסניה. אני מדבר על מלחמת קוסבו, שמזכירה לא מעט את הסיפור של ישראל בכל הנוגע ליהודה ושומרון. שווה ללמוד לעומק.
אתה כותב ש"אם מגנים את הסרבים, כנראה שיש על מה". האמן לי, כך בדיוק חושבים על ישראל בעולם. אני מסכים איתך שמאישיות חשובה כמו טוטו אפשר לצפות ליותר היכרות עם הנושא, אבל האמת היא שהרבה מאוד פרופסורים למיניהם שיצא לי לשמוע בארה"ב גם כן מכירים את הסכסוך של ישראל עם הפלסטינים וכל הנוגע לזה הרבה פחות ממה שהם חושבים ובוודאי פחות ממה שצריך. אנשים ממהרים לחוות דיעה על סמך קריאה של שורה וחצי וכמה הרצאות של תועמלנים אינטרסנטים-אין להם הזמן ו/או האנרגיה ללמוד את הנושא לעומק.
שוב, זה חלק מטבע האדם והפסיכולוגיה האנושית. האדם ככלל מחפש להפחית מהעומס הקוגניבטיבי עליו דרך כל מיני קיצורי דרך מנטליים. למשל, להלביש סכסוך בינלאומי לתוך סכימות מוכרות (לבן קולניאליסט רע מול היליד החום הטוב, למשל). אחר כך, הוא כבר יחפש להגן על התפיסה הראשונית שלו דרך קבלה מוטית של אינפורמציה שמחזקת אותה. זה אומנם שם אותנו מראש בעמדת נחיתות, אבל גם מותיר מרחב להסברה ושיכנוע.
ואגב, לא יודע עד כמה טוטו הוא באמת איש שלום וצדק. הוא דאג לקבוצה האתנית שלו. גנדי, לשם השוואה, באמת רצה צדק ושלום ולכן היה מוכן לויתורים מרחיקי לכת עבור המוסלמים בהודו ולשוויון עבור בני הקסטות הנמוכות. וזה עלה לו בחייו.
ולבסוף-קראתי עכשיו קצת על טוטו והתבטאויותיו ביחס לישראל, ציונות וכו'. המסקנה שלי היא שגם אם אינו אנטישמי, הוא בהחלט בהחלט בכיוון. לא רק בגלל ההשוואה לארפטהייד אלא בגלל שלל הדברים שאמר ועשה.
ישן 09-07-2011, 09:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מלכתחילה טענתי שמי שלא בודק דברים לאשורם
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה רואה? אתה לא ממש מכיר את הנושא ובכל זאת מביע דיעה..."

ותוקף אותנו באובססיביות הוא אנטישמי.. אתה הסקת שבעיניי, כל מי שלא תומך בנו אנטישמי - אז לא כך הדבר ואני מבין שבמרבית המקרים הבורות חוגגת.

ישן 09-07-2011, 11:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אומר זה שכתב שהמשטר האיראני חילוני ואינו מהווה סכנה לשלום העולם?
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "להפסיק לדקלם שטויות. לפתח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
לפתח יכולת חשיבה עצמאית.
ולהשתמש בה.

ועוד שלל פנינים שהדף אינטרנט לא יוכל לעמוד בזה שוב..

אתה מחפש בכוח שאכתוב מה אני באמת חושב עלייך ואז שאחסם..

ובכן לא אתן לך את התענוג הזה - אסתפק בתגובות הרדודות הפסאודו נאורות שלך - אתה עושה את העבודה עבורי הכי טוב...

ישן 09-07-2011, 12:10
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מתכוון כשאורי עושה את זה, זה עוד איכשהוא נכון...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "זה נורא נחמד שאתה ממציא דברים..."

ציטוט:
זה נורא נחמד שאתה ממציא דברים שכאילו כתבתי...

כאילו כשאורי עושה את זה, זה עוד איכשהו סביר, אבל אתה עושה את זה בצורה ממש גרועה...

עזוב, פידחת את עצמך מספיק.

ישן 09-07-2011, 12:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

הנה.. מבחר ציטוטייך מן האשכול המדובר..
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "לא התכונתי שהוא עושה את זה..."

1. אני חושב שאתה תופס לא נכון את הקונספט של דת... דת זה אמצעי לדכא ולהוביל המונים, לא משהו שמנהיגים (היסטורית ) הולכים אחריו בפני עצמו. אני בטוח ומשוכנע לחלוטין מההתנהלות של האירנים שהם שפויים, ולא יסתכנו במלחמת גוג ומגוג איתנו שהם בוודאות יפסידו בה. הם בכלל לא פנאטים...

************************************************** *************************************

אתה באמת מאמין שהשלטון האירני פועל בישביל לקרב את ביאת המשיח המוסלמי?

************************************************** *************************************

יצא לי לקרוא וללמוד קצת על המהפכה באירן והשלטון שם היום במהלך שרותי הצבאי.
הרושם שאני קיבלתי זה שמדובר בדיקטטורה סטנדרטית למדיי, דתית יותר או פחות, אבל ממש לא פנאטית. יש משטרים פנאטיים בהרבה, ויש משטרים הזויים בהרבה עם נשק גרעיני בעולם (צפון קוריאה).

ישן 09-07-2011, 21:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז זהו, שהמשפטים הללו לא צריכים שום הקשר.. הם עומדים בפני עצמם
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. לא יפה להביא חלקי ציטוטים..."

ציטוט:
1. לא יפה להביא חלקי ציטוטים בלי מקור ובלי הקשר.

2. יכולת למצוא ציטוטים הרבה יותר גרועים שלי.

זה רק מראה על הרמה שלך. אתה טוען על רמת טוקבק של אחרים? הבט במראה לפני שתשפוט אחרים.

ישן 09-07-2011, 18:02
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יפה בזה שגם מי שלא יכול, או..."

1. הוא לא, הניהול פה מוטה פוליטית, לא כמו במקומות אחרים, אבל בכל זאת. וגם מרחב הדעות פה ממש לא מאוזן.

2. בכל זאת יש נקודות אור מבחינת רמה, ולא חסר פה גולשים שכיף לקרוא אותם ולדון עמם. למרות שבזמן האחרון יש ירידה...

3. אני רואה את הפלוס בריבוי דעות, פלורליזם זה טוב, ביחוד בדיון, אבל בין הדעות השונות יש גם נפח לא מבוטל של שטויות וקשקוש. למקרה שאתה שואל, אז לא , דעתו של כל אחד לא חשובה, לכל אדם יש זכות לדעה, אבל כשמביעים אותה עדיף שזה יהיה בצורה מבוססת ו\או מנומקת, בלי עלבונות אישיים, ובלי אלמנטים של דיון תת רמה שמתאים לתוקבקים של וואינט. אחרת זה מבטל את דעתו וסתם מזנה את הדיון.
ישן 09-07-2011, 18:28
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. הוא לא, הניהול פה מוטה..."

בתור אחד מאלה שאמור ליהיות מוטה פוליטית אני אשמח לקבל דוגמה לטענה שלך. לגבי
מרחב הדעות בפורום אני חושב שאתה טועה, כמות השמאלנים בפורום דומה לכמות שלהם
באוכלוסיה (לא הרבה). בכל מקרה אני לא יכול להכריח אנשים לכתוב פה.

לגבי העלבונות אני מסכים איתך וכל פעם שאני נתקל בעלבונות אני מטפל בזה. לגבי כל השאר
אני לא מסכים איתך. אם אתה חושב שמישהו הביע דעה רדודה, מלאה בשטויות וכו' אז פשוט
תתעלם ממנו ואל תגיב לו, אין חוק שאומר שאתה חייב להגיב לכל אחד. ד"א, את הדיון אפשר
להזנות גם בצורה מתורבתת לגמרי בה כל דעה מנומקת וכתובה בעברית תקנית....

[

ישן 09-07-2011, 18:47
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בתור אחד מאלה שאמור ליהיות..."

ציטוט:
לגבי
מרחב הדעות בפורום אני חושב שאתה טועה, כמות השמאלנים בפורום דומה לכמות שלהם
באוכלוסיה (לא הרבה).

לא נכון.
1. אי אפשר להסתמך על פורום או טוקבקים ב ynet כדי לקבל אינדיקציה או לחילופין להסתמך על כלל האוכלוסיה כדי לקבל אינדיקציה.
2. מה ההגדרה של ימין ושמאל? כי יש מפלגות אולי ימין מדיני וסוציאליסטים אז הם נופלות לשמאל או לימין?
3. גם לפי הרכב הכנסת אי אפשר לדעת הכנסת לא מיצגת חלק גדול מהעם:
ציטוט:
בבחירות לכנסת השמונה עשרה, אשר נערכו ב-10 בפברואר 2009, נמנו 3,373,490 קולות כשרים מתוך 5,278,985 בעלי זכות בחירה, אחוז הצבעה של 64.7%. אחוז החסימה, 2% מכלל הקולות הכשרים, עמד על 67,470 קולות. והמודד למנדט עמד על 27,246 קולות. מספר הקולות הפסולים היה 43,097 קולות, ו-103,904 קולות ניתנו לרשימות שלא עברו את אחוז החסימה. 12 רשימות עברו את אחוז החסימה, ויהיה להן ייצוג בכנסת השמונה עשרה. בבחירות הושגו התוצאות הבאות:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94....A8.D7.95.D7.AA
ישן 09-07-2011, 21:03
צלמית המשתמש של רועי AZ

אדם שכותב שאיראן איננה משיחית ומסוכנת זה כבר לא ברמת טוקבק
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אם אני כותב משהו שאפשר לבסס..."

ציטוט:
אם אני כותב משהו שאפשר לבסס אותו מדעית או עובדתית, אז אני משתדל למצוא את הביסוס, ודעות אני משתדל לנמק, או לפחות לא לכתוב טוקבקים, שטויות, גזענות או סתם שנאת אדם.

או שטויות... זה יותר נמוך מהתנהגות הקומץ של אוהדי בית"ר י-ם.

ישן 09-07-2011, 12:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה עדיף מלדקלם סיסמאות נבובות וריקות מכל תוכן ולהיראות כביכול נאור..
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "דווקא זה לא אמרתי אתה..."

ציטוט:
ואם הוא מדקלם את דבריו של מישהו אחר, וגם את סגנון כתיבתו, בצורה שדיי חוטא למקור יש לציין, אז הוא כנראה גם לא מנסה לפתח אחת...

אתה מבין, זה שמישהו המציא תרסיס נגד ג'וקים וזה עובד - אז מטבע הדברים שכולם ישתמשו באותו תרסיס או בנגזרות דומות לו בצורה זו או אחרת.

אז אם השיטה אתכם עובדת (ושיטות אחרות לא קבילות) .. למה לא להעתיק אותה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר