לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2011, 18:34
  משתמש זכר Dotan20 Dotan20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.06
יצירת סקריפט בבאטצ' להעתק קובץ מהרשת

שלום ,
אני ממש חדש בבאטצ' ואני מנסה לכתוב סקריפט שיעתיק קובץ מתיקיה שנמצאת על מחשב ברשת
למחשב שלי.
הסקריפט קודם בודק האם קיים כונן D על המחשב, במידה וכן הוא מתקין אותו ב-D ,במידה ולא אני רוצה שהוא יתקין אותו ב C .
בנוסף הייתי רוצה שהסקריפט בסופו של דבר גם יריץ את הקובץ שהוא העתיק.
זה מה שכתבתי בנתיים . אשמח לעזרה בהקדם האפשרי:
אגב אני פותח במקביל בפורום רשתות כי אני לא בטוח לאן זה מתאים ,אם זה לא מתאים לכאן אנא סיגרו
את זה .תודה!
@echo off
if not exist "D:\" (
goto :_copyD
) else (
goto :_copyC
)
:_copyD
net use t: \\server\test.txt /username:domain\password
xcopy t:\prompt.txt "D:\test"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2011, 01:05
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Dotan20 שמתחילה ב "אכן הבנת והשתמשתי בו אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dotan20
הוא לא מזהה את שם הפרוסס אבל שנתתי לו נתיב מלא הוא פתח..

כדי שתוכל לקרוא לתהליך לפי שם באופן ככלי מכל מקום (ולאו דווקא מהנתיב בו הוא נמצא), צריך להכניס את נתיב התיקייה למשתנה הסביבה Path.

לא בדיוק הבנתי מה עשה לך
נסה לקרוא ישירות לפרוסס, כמו שכתבתי למטה.

נ.ב. עכשיו ראיתי חצי בעיה בקריאה ל־xcopy.
אני מניח ש־D:\test אמור להיות נתיב של תיקיה שאליה יועתק הקובץ, ובכן, ברגע שתבצע קריאה כזו, הוא יעצור את הביצוע וישאל אותך האם הכוונה לשם קובץ או לתיקייה.
אם אתה רוצה להבהיר לו שאתה מתכוון לתיקיה אתה יכול להשתמש ב־xcopy t:\prompt.txt "D:\test\"‎ (כלומר עם באקסלאש בסוף)

ישן 10-07-2011, 03:55
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dotan20 שמתחילה ב "יצירת סקריפט בבאטצ' להעתק קובץ מהרשת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dotan20

אני לא מבין מה כתוב כאן. אתה כותב את הסיסמה איפה שאמור להיות כתוב שם המשתמש. זה לא נשמע לי הגיוני כל כך. התחביר הנכון הוא:
NET USE T: \\server\share\path\to\dir password /user:domain\user
כאשר T הוא הכונן שאתה ממפה, server הוא שם השרת (DNS, WINS, NBNS או כתובת IP)‏, share הוא שם ה-share שפתוח על השרת (דיפולטית פתוחים C$, D$‎ וכו' עבור כוננים קשיחים עם גישה לאדמינים בלבד), path\to\dir הוא בעליל הכתובת לתיקיה שאתה רוצה למפות אל הכונן T (לא שם קובץ! תיקיה!), password היא הסיסמה ו-domain\user הוא שם המשתמש (שיכול להיות עם דומיין, עם שם מחשב - בכל הצורות שהוזכרו לגבי שם השרת, או שם משתמש בלבד).

למה כל כך קשה לעשות net use /?‎ ?
ישן 10-07-2011, 08:08
  משתמש זכר Dotan20 Dotan20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Dotan20 שמתחילה ב "אחי לא זאת הבעיה , הסקריפט..."

זה הסקריפט:
אני רוצה דבר ראשון להכניס אותו למצב של הייד שהכל יהיה שקוף למשתמש.
דבר שני אני רוצה כמו שאמרתי שהפרוסס יסיים לרוץ ורק אז הסקריפט ימשיך .
בנתיים מה שהוא עושה , הסקריפט מתחיל לרוץ וברגע שהוא מתחיל את ההסרה של האנטי וירוס
הוא פותח חלון CMD חדש שהכותרת שלו היא הנתיב של הקובץ exe שמסיר את האנטי וירוס
ועד שאני לא סוגר את החלון הזה הסקריפט לא ימשיך גם אם ההסרה תסתיים . ובנוסף גם אם אני אסגור
את החלון ידנית הסקריפט שואל
Do you want to terminate the batch job .
אני לא רוצה שהוא ישאל ולא רוצה שיפתח גם חלון חדש אלא שיזהה לבד ש
ntrmv.exe סיים לרוץ ורק אז ימשיך את הסקריפט.
אשמח לעזרה!
קוד:
echo off if not exist "C:\Program Files\Trend Micro\OfficeScan Client\TmListen.exe" goto InstallMcafee regedit /s \\server\SYSVOL\CITS.local\scripts\OfficescanUnins tall.reg "C:\Program Files\Trend Micro\OfficeScan Client\ntrmv.exe" goto Wait :Wait echo 'Anti Virus Upgarde Is Preformed.Please Do Not Close This Window ' ::DisableOFSW reg add "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\Zones\3" /v "1806" /t REG_DWORD /d 0 /f reg add "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\Zones\3" /v "CurrentLevel" /t REG_DWORD /d 0 /f ::EnableOFSW reg add "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\Zones\3" /v "1806" /t REG_DWORD /d 1 /f reg add "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Int ernet Settings\Zones\3" /v "CurrentLevel" /t REG_DWORD /d 12000 /f ::pause start /wait "C:\Program Files\Trend Micro\OfficeScan Client\ntrmv.exe" :InstallMcafee if exist "D:\" ( goto _copyD ) else ( goto _copyC ) :_copyD xcopy \\server\folder\test.txt "d:\" goto setup1 :_copyC xcopy \\server\folder\test.txt "c:\" goto setup2 :setup1 start d:\test.txt goto end :setup2 start c:\test.txt goto end :end exit

זה הסקריפט ,

נערך לאחרונה ע"י Dotan20 בתאריך 10-07-2011 בשעה 08:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר