לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2011, 03:18
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SNoW DeViL שמתחילה ב "50 מ"מ או 35 מ"מ?"

מאיזה "אפקט" שלה היא מאבדת? גם ה-18 שלך לא באמת מתחילה ב-18 כשהיא על המצלמה שלך אלא ב-27 מ"מ, שלא לדבר על ה-10-20 שהיא בעצם 15-30.
בקיצור, תלמד לחשוב על אורכי המוקד כאיך שהם נראים על המצלמה שלך.
50 מ"מ מעולה לפורטרטים (כשהיא על מצלמת קרופ). 25 זה רחב מדי. לי יש 85 מ"מ בתור עדשת הפורטרטים שלי, ואני על מצלמת קרופ. כשאעבור לפולפריים יש מצב שאקנה 135 מ"מ.
35 מ"מ מיועדת לדברים אחרים, לא לפורטרטים. אולי לצילומי קבוצות (על פול פריים), אולי לצילומים שונים. גם פורטרטים בגוף מלא יתאימו.

בקיצור, השאלה היא מה אתה מחפש, וגם איזה אורך מוקד יותר חסר לך בעדשות הנוכחיות. (כלומר, איזו עדשה תהיה "שונה יותר" מהעדשות שכרגע יש לך.)
בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2011, 19:13
צלמית המשתמש של mc3
  mc3 mc3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SNoW DeViL שמתחילה ב "50 מ"מ או 35 מ"מ?"

תנסה לצלם יום אחד עם הזום כשהיא תמיד על 50 מ"מ ויום אחר על 35 מ"מ ותראה איזה אורך מוקד יותר מתאים לך. זה עניין של סגנון הצילום שלך והפרספקטיבה אותה אתה רוצה לקבל ולא עניין של מה אנחנו מעדיפים, זה עניין אישי שלך.

בעקרון על פול-פריים 50 מ"מ נחשבת עדשה "נורמאלית" (זה אומר שאורך האלכסון של החיישן שווה לאורך המוקד) כלומר נותנת פרספקטיבה נורמאלית (מה זה אומר זה כבר מסובך טיפה להסביר).
על חיישן עם קרופ 1.5 35מ"מ יותר קרובה לאורך "נורמאלי" ולכן אם אתה רוצה להשיג מראה של עדשת 50 מ"מ על חיישן פול-פריים היא תהיה עדיפה לך.

לטעמי שתי העדשות צרות מידי על חיישן עם קרופ 1.5 ואני אישית מעדיף עדשה מקבילה ל 35מ"מ כלומר 24מ"מ. אבל ככה אני אוהב, זה לא אומר כלום לגביך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר