לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2011, 21:29
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מקום שבו משכנעים אנשים לקנות גבינה בעזרת איומי דב פנדה שירביץ להם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לא נראה לי שהבנתי אותך"

הוא מקום כוחני ולא פילוסופי.

'קיר הברזל' מלמדנו כי רק הכרה ביכולת עמידתו הפיזית של עם ישראל בא"י תביא למידה של השלמה עם קיומנו כאן. זה נשמע הגיוני לנו כמי שקוראים את חדשות היום יום אבל זה לא היה מובן מאליו בימים בהם [1] ליהודים לא היה כח מגן [2] לאנושות הייתה אשליה כי מילים מילים ודיפלומטיה הם כלי העבודה של העתיד.

אולי זה גימיק לא מייצג בעולם הפרסום המצרי אבל דב הפנדה הרגיש כמו פטיש הוא הדרך בה מוכרים גבינה להורים וילדים בגדולה ובחזקה במדינות ערב. זו המדינה הערבית בעלת המורשת הותיקה מכולן והמרכזית ביותר מבחינה תרבותית בעולם הערבי [ותסלח לי בגדד]. אם פרסומאי החי בתוך עמו סבור כי מסר שכזה יעבור - כדאי מאוד שאנו המסתובבים בבזאר המזרח תיכוני נבין גם כן את משמעותו של 'הכח' כאביזר משכנע באיזור הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2011, 11:08
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שילוב של כוח ותעמולה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הוכחה מצולמת לכך שרק 'קיר הברזל' יכול להוביל לשלום במזה"ת"

שונאי ציון נוהגים בטקטיקה כפולה:

כשמדובר בכוח פיזי, הם טוענים שהכוח העיקרי זה הדיפלומטיה,

אבל כשהם פוגעים ביחסים דיפלומטיים בכוונה תחילה (משט, חרמים וכן הלאה..), הם טוענים שזו לא בגידה היות והם לא מסרו משהו פיזית לאויב. הרי יש צבא, ועל הצבא אפשר לסמוך שהוא כבר יעשה את העבודה...

האמת היא שהגנה נכונה יש בה שני מרכיבים: גם תעמולה ללא הרף לטובת ישראל והציונות, וגם הגנה פיזית.

למען ציון לא אחשה ולמען ירושלים לא אשקוט עד ייצא כנוגה צדקה וישועתה כלפיד יבער (ישעיהו סב. א).

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 10-07-2011, 11:14
  derekheretz derekheretz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הוכחה מצולמת לכך שרק 'קיר הברזל' יכול להוביל לשלום במזה"ת"

דווקא אני טוען שז'בוטינסקי פספס שתי עובדות:
האחת - בריטניה אשר סכסכה בין הערבים ליהודים
שתיים - ז'בוטינסקי שהיה עורך דין מדופלם מעולם לא פתי את ספר החוקים (למרות שהיה לו זמן כמו שקיר הברזל מוכיח לנו) על מנת להבין שהוא יכול להעיף את בריטניה באמצעות עתירה נגד פשעי המלחמה שלהם + העובדה שהם עברו על החוק הבינלאומי והמנדטורי.
יותר מזה - ז'בוטינסקי יצא מהארץ (פלשתינה) והבריטים אסרו עליו את הכניסה.

http://www.nymei.org/14921489151214...8815121509.html

אם היה משתמש בתעודת (והשכלת) עורך הדין שהייתה ברשותו - היה יכול לחזור חזרה לארץ. אולם הוא מת מחוץ למולדתו - כיוון שלא ידע להשתמש בידע והתעודה שברשותו.

בכל אופן - אני טוען שהפתרון למצב הנוכחי יגיע כאשר העם היהודי יפסיק להחביא את האמת:

העם היהודי הוא בעל הזהות הפלשתינאית האמיתית:

http://kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=178399

ורק כאשר נפסיק להתבייש בכך (באמת על עצמינו) - ייעלם ה"עם ערבי פלסטיני" אשר בגללו יש לנו את רוב הצרות!!
ישן 10-07-2011, 19:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
איני יודע למה 'רואים סרטים אלימים'. אני משתדל להתרחק מסרטים שכאלה.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "עוד תגובה הזויה של מישהו שמנסה להתאים את העולם לאידיולוגיה ההזויה שלו"

וככל שחולפות השנים זה מרתיע אותי יותר ויותר.

מדוע אתה צופה בסרטים אלימים? איני יכול לדעת לגביך.

לגבי רוב העוסקים בזאת קיימות מספר סיבות אפשריות:

לעיתים הסיבות הן חיפוש הריגוש והעלאת רמות אדרנלין בדם. העלעת רמות נוראפינפרין יכולה לסייע למיקודם של חלק מהצופים בסרטים אלה כדרך בה אדם לקוי קשב נמשך לסכנה.

[2] לעיתים צפיה בסרטים אלימים [בעיקר הדבר נוגע לבעלי הפרעות אישיות החובבים סרטי סנאפ] נותנת לצופה רגשי כח כלפי הקורבן שבסרט המחפים על חסרים אחרים בחייו. לקבוצה זו ניתן לשייך את אותם נוודי אינטרנט עריריים המכונים 'טרולים'. אנשים קטנים ומסכנים למדי בחיי היום יום הנהנים מהכח שבשיח אלים והתגרות בזולת תחת מעטה האנונימיות האינטרנטי [וזה לא נאמר דווקא כלפיך אלא כחלק מתשובה רצינית]

[3] לעיתים קיימת מעין דינמיקה קבוצתית סביב הסרטים הללו. את זה תמצא בקבוצות גבריות מגיל הנעורים ואילך. מה שחשוב במקרים אלה הם יותר התגובות ההדדיות.

[4] לעיתים האתגר שבהתייצבות מול פחד והתמודדות עימו. את זה אתה יכול למצוא בקבוצות של ילדים קטנים יותר ובבנות הצופים בסרטים מעין אלה.

** אני מניח ש'קגנס' שעוסק ממש במחקר פסיכולוגי יוכל להרחיב בנושא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר