לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2011, 03:14
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי dany5311 שמתחילה ב "בעיקרון 18-200 ניקון טובה יותר"

לא בוחרים מערכת לפי עדשה שהוא "ננעל" עליה. אפשר להגיד שהעדשה 18-200 של קנון לא טובה ושיבחר עדשה אחרת.
פותח האשכול (קוראים לך יורן או משהו כזה, לא? אני טיפה זוכרת אותך) - 18-200 בשתי החברות זה לא עדשה טובה. היא מתפרשת על יום מדי אורכי מוקד ולכן אין לה איכות אופטית טובה. ממליצה ללכת על עדשה קצרה יותר (17-55 של קנון או של ניקון, אם יש לך תקציב. שתיהן אמורות להיות מעולות. לטמרון יש 17-50 שהיא לא מעולה אבל טובה מאוד, וכמובן הרבה יותר זולה), ואח"כ להוסיף עדשה כשתגלה מה חסר לך לפי מה שאתה מצלם (עדשת טלה כמו 70-200? עדשת מאקרו? עדשה אולטרה-רחבה?).

מבחינת המצלמות, 7D של קנון זה הבדל שמיים וארץ מקנון 60D. אם יש לך תקציב - ברור שכדאי ללכת על ה-7. לא מכירה את ה-7000 של ניקון.
בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2011, 14:27
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי turgi שמתחילה ב "תודה לכם.."

אין שום סיבה לקנות מצלמה כ"כ יקרה אם אתה קונה לה עדשת זבל. עדיף אפילו לקנות 550D או D80 ועדשה טובה ובלבד שלא תקנה עדשת 18-200. ברור שזה הכי נוח, אבל בשביל נוחות אתה יכול לקנות קומפקטית איכותית וזהו. יש היום G11-G12 שהן מעולות(!!) בכל קנה מידה ומאוד נוחות.
אם אתה רוצה רפלקס - נצל את היתרונות של רפלקס: איכות בלתי מתפשרת, אפילו בתמורה לנוחות.

הנה השוואה ביניהן:
http://www.dpreview.com/products/co...ts=canon_eos60d
יש פה כמה הבדלים כמו מס' נק' פוקוס, רזולוציית מסך וטווח כיסוי של הויו-פיינדר.
אבל אכן ההבדלים לא נראים עצומים. לי יש את ה-40 (ה-50, למשל, כמעט זהה לה, ויש לה אפילו חסרונות על פני ה-40) וההבדל בינה לבין ה-7 הוא תהומי. ל-7 יש גם איכות תמונה שונה לחלוטין, וגם כל מיני שטויות חביבות כמו שינוי נקודת הפוקוס לפי שינוי תנוחת המצלמה ממאוזן למאונך (כלומר, אם צילמת על הנקודה העליוהנ כאשר המצלמה מאוזנת, ואז הפכת אותה למאונכת - הנקודה תזוז כך שעדיין הנקודה שכעת פעילה תהיה העליונה).
יכול להיות שחלק מהדברים האלה כבר נמצא ב-60D, ואולי ההבדל ביניהן לא כ"כ עצום. מציעה לך להיכנס לחנות ולדגום אותן.
ישן 11-07-2011, 23:55
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
יש הרבה אפשריות ל7D
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי turgi שמתחילה ב "עזרה בבחירת DSLR"

זה מה שטוב שגם 18-200 אפשר לחבר ל7D, וזה טוב יותר מכל קומפקטית שיכולה להיות במהירות ובאופטיקה .
להנצחת הטיול 18-200 היא עדשה מספקת (יש הרבה עדשות ויותר טובות כמעט לכל מטרה וזה מצריך תיק נשיאה גדול שיתאים לאיחסון העדשות זמן להחלפת עדשות וסבלנות וכוח לסחוב)
תראה מניסיוני כצלם אירועים היתהלכתי באירוע עם 2 גופים בסדר גודל של 7D ועל כל אחת הייתה עדשה מהירה טלה ,ורחב (אני לא היתעסקתי עם עדשות פריים),לטיולים רק עם עדשה אחת שכללה כמה שיותר אפשריות 18-200 היצטרפה לאחרונה ואם אתה חזק בעיניין הצילום תוציא ממנה הרבה, אגב יש עדשה ומומלצת די טובה לטיולים (יקרה) כדאי להיתעניין ב15-85 רחבה וגם טלה .
בקיצור לך לטייל להנות( וגם לצלם)
אגב אני הייתי בעד הניקון תאורטית לפי הרשת 18-200 של ניקון המיוצבת יותר מוצלחת.
ישן 19-07-2011, 04:46
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "נסה את ארליך ליד קניון..."

הם יחסית יקרים, אני הייתי מתחיל ברחוב אלנבי בפוטופילם ויוגנד והולך לארליך רק כאופציה שלישית.
פוטופילם נותנים להרגיש את הציוד, וביוגנד יש לנו נציג (איתמר) שהוא בטוח ידע לענות לך הכי טוב בעולם על מה שאתה רק רוצה (תגיד לו שאני שלחתי אותך ).

ה D7000 של ניקון מצויינת, אבל אני לא יודע איך היא מבחינת המחיר ביחס ל 2 הקאנון שציינת קודם.
בתאכלס, כל השלוש יפיקו לך תמונה טובה.
אגב, מהחזקה קצרה של ה D7000, היא הרגישה לי קטנה ביד (ולא כי התרגלתי ל D700, אפילו ה D70 נתנה ליד שלי אחיזה טובה יותר). תחזיק ביד ותרגיש שיש לך מקום לאצבעות ושהממשק נוח לך (יש הבדל בממשק בין 2 החברות... אתה כבר תרגיש אותו כשתחזיק אותן ביד).

תתחדש!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר