לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2011, 13:46
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
גלאון: "לסמן מוצרים מהתנחלויות כדי שנוכל להחרים אותם"

ח"כ גלאון: לסמן מוצרים שמקורם בהתנחליות

ערב ההצבעה המתוחה בכנסת על "חוק החרם" שיחשוף לתביעות את מי שיטיל חרמות על
התוצרת הישראלית שמקורה בשטחים, הגישה נציגת מרצ הצעת חוק נוגדת שמבקשת לציין
בבירור את מקום ייצורו של כל מוצר, "כדי שהציבור יוכל להחרים את הכיבוש בדיוק כמו את הקוטג"

הכנסת סוערת לקראת הצעת החוק שצפויה לקבל את אישור רוב חברי המשכן מחר, הקובעת
חובה להטיל עיצומים נגד כל מי שיחרים את ישראל על רקע גאוגרפי - ובהן סנקציות על מי שיטיל
חרמות על ההתנחלויות ועל תוצרתן....

...הניחה על שולחן המליאה ח"כ זהבה גלאון ממרצ הצעת חוק נגדית - המבקשת לקבוע חובה לציין
על כל מוצר שמקורו בארץ את מקום ייצורו, כדי שגם בתוך ישראל תזוהה תוצרת ההתנחלויות בתוויות
שעל הפריטים...

..."אני לא קונה מוצרים מההתנחלויות ואני חושבת שחשוב שהציבור, במסגרת המאבק נגד חוק
החרם, יוכל להחרים את הקוטג' בדיוק כמו את הכיבוש וההתנחלויות"...

http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%...icle,72938.aspx

"מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2011, 15:59
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני חושב שצריך לגבות תג מחיר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "גלאון: "לסמן מוצרים מהתנחלויות כדי שנוכל להחרים אותם""

על כל הצעת חוק כנגד התנחלויות - עוד 5000 יחידות דיור.

על כל אמירה כנגד מתנחלים וערעור בדבר החוקיות - עוד 3200 יחידות דיור.

על כל ציוץ של שמאלנים - 1400 - 2500 יחידות דיור.

ישן 10-07-2011, 20:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אפשר .. הכל אפשר.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]:) וכמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אה-הא, אז אי אפשר להעביר ביקורת על ראש הממשלה....

מה לגבי תג מחיר לגבי אויבי הדמוקרטיה? אתה יודע, אלו שקוראים לחיסול הדמוקרטיה ומטיפים לדיקטטורה?

אפשר גם לקרוא למלחמת אחים ואפשר גם לקרוא לשבירת מפרקים של מתנחלים. ואפשר להזנות את מושג החופש שנגזר מן הדמוקרטיה..

אז אם אי אפשר להוציא להורג את מי שקורא למה שציינתי לעיל, אז אפשר למצוא תגובה כואבת אחרת (כנראה שעבורם, הרחבת ההתנחלות זה יכאב יותר ממותם)

ישן 11-07-2011, 00:04
צלמית המשתמש של רועי AZ

יותר היגיוני אצלך..אין לי שום בעיה עם השלום, יש לי בעיה גדולה עם מה שאני נדרש לעשות
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "למה נגד המדינה ובעד שלום בא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
למה נגד המדינה ובעד שלום בא אצלך ביחד?
יותר הגיוני שנגד המדינה ונגד שלום יבוא ביחד...

בשביל להשיגו... כנראה שאצלך זה פשוט וקל ואפילו אפשר יותר ממה שצריך - העיקר לרצות את הפלסטינים..

ישן 10-07-2011, 19:11
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
למה?
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בשנות ה30 של המאה שעברה סימנו גם אנשים מדת מסויימת..."

את תנובה ושאר החברות שמיצרות מוצרי חלב מותר להחרים אותם אסור?
זכותי להחרים את מי שאני רוצה וזכותי לדעת היכן המוצר מיוצר שאני אוכל להחרים אותו.

ציטוט:
ושחתן פרס ישראל ג'אד נאמן מסית למלחמת אחים

שכחתי הרבנים לא הופכים אנשים לבעלי דם חמורים ולא טוענים שהאדם בתורה מתכוון רק אליהם ושחוקי התורה מעל חוקי המדינה, ועוד לא התחלנו לדבר על משמרות הצניעות, עבדים ונשים.

ציטוט:
אנחנו יודעים איך דברים מתחילים אבל לא יודעים איך יכולים להגמר
רצוי מאד שגלאון תחזור בה מדבריה וכך גם אתה ושאר האנשים שתומכים בחרם

בדיוק. אז רצוי שאדוני החורבן, הגזענות, הבערות ומחרחרי מלחמת אחים יחזרו מדבריהם ויפסיקו להפיץ סרטונים שמשווים יהודים לנאצים.
ישן 10-07-2011, 19:31
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תקרא את כל התגובה ולא רק את הכותרת...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "..."

למה תושב אריאל למשל שנולד שם ופוליטיקה לא ממש מעניינת אותו,צריך להסתובב עם תיוג "מתנחל" וחלקים מסויימים בעם כשמתייגים אותו ככזה מחליטים להחרים אותו ואת הדברים שהוא מייצר רק כי הוא גר שם? בזמן שהוא מעולם לא תקף ערבים או אזרחים אחרים,מעולם לא סירב פקודות בצבא ומעולם לא פרע חוק
רק בגלל שהוא "מתנחל" מלידה ועדיין לא מבחירה? (וכן,יש גם כאלה)
וכשמחרימים את היכל התרבות באריאל,קוראים למלחמה מול המתנחלים ויוצרים דה לגיטימציה-זה בדיוק מוביל אותנו לתקופות חשוכות בהסטוריה. תקופות שאסור בתכלית האיסור לחזור עליהם
תיוג "מתנחלים" לאנשים שלא פשעו ודמם מותר

ישן 11-07-2011, 18:09
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אין לי מושג מה כתבת לברווז
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "לאכזב אותנו מאיזו בחינה? שזה..."

ושוב-תקרא מה רשמתי
באף מקום בהודעה לא רשמתי שזהבה גלאון מתנהגת כמו הנאצים ימ"ש אלא מה שרשמתי זה שתיוג והפיכת אזרחים לאזרחים סוג ב' זה משהו שנמצא בהסטוריה האפלה שלנו ואל לנו לעשות זאת בעצמנו לאזרחי המדינה ולהפוך אותם לאזרחים סוג ב' ללא סיבה באמצעות החרמות ותיוגים
ברגע שחתן פרס ישראל מתיר את דמם בקריאתו למלחמת אחים,אנחנו נכנסים למקום שאי אפשר לדעת איך נצא ממנו
השואת גלאון לנאצים לא במקומה ובגלל זה אין לי כוונה כזאת
הנאצים ימ"ש עשו
האחרים רק מדברים ובדיוק מפה רשמתי בתגובה שראוי שיחזרו בהם מדבריהם ובמיוחד גלאון המכהנת כחברת כנסת בבית המחוקקים
הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה מלחמת אזרחים (וכן,עד שייחתם הסכם השלום המיוחל,הם עדיין נחשבים אזרחים לרבות אלו שבאו לגור שם לא בגלל אידיאולוגיה אלא בגלל איכות חיים)

ישן 10-07-2011, 21:59
צלמית המשתמש של רועי AZ

בחרם שלך פוגעים בערבים ובשמאלנים שזה אסור..
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אנא עמוד על ההבדל הרלוונטי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אנא עמוד על ההבדל הרלוונטי בין החרם שאני מציע לחרם שאתה מציע,
וספר לי מדוע החרם שאני מציע אינו צודק, או אינו טהור, או אינו שווה לחרם שאתה מציע, ומדוע החרם שלי פסול.

בחרם שלו פוגעים במתנחלים שזה כידוע - מותר!

ישן 10-07-2011, 21:23
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
למה השנאה העצמית הזו?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "גלאון: "לסמן מוצרים מהתנחלויות כדי שנוכל להחרים אותם""

לא להאמין שאחרי שרדפו אותנו לאורך שנות דור, הכו, הרגו וטבחו בנו ובילדנו..אם זה לפני 2000 שנה בתקופת הרומאים, 500 שנה שגירשו אותנו מספרד, 70 שנה ששחטו 6 מליון מאיתנו ובזמן שבישראל הבריטים עשו בנו שמות, ובמשך ה60 שנה האחרונות שכה הרבה יהודים קיפחו את חייהם בפעולות איבה ובמלחמות ישראל , עדיין יש כאלה שלא למדו מההיסטוריה הקשה הזו.. עדיין יש כאלה כמו הקרפדה המגוחכת הזו ושמה גלאון, שמטיפה לשנאה עצמית ובוחרת לזרוק הצידה כמה העם שלה עבר כדי שהיא תוכל לצייץ ולחרבן על כל החללים הללו ..שבזכותם היצור המטונף הזה גלאון בכלל נושם אויר חופשי כרגע.
אין לנו ארץ אחרת. שש מליון יהודים שילמו בדמם כדי שנבין את זה.
ישן 10-07-2011, 23:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

העצוב הוא שאותם גופים שתומכים בגלאון בחרם על מוצרים יהודים מהשטחים מייצרים מוצרים בירדן או במדינות ערביות אחרות עם קשרים לישראל כאילו המוצר הוא מאותה מדינה ערבית.

גלאון היא אישה שאין לה בעיה שימכרו מוצר ישראלי תחת דגל ירדן או דגל ערבי אחר,אבל לא תחת דגל ישראל,אם המוצר הגיע מעיר יהודית ביהודה ושומרון ואת זה רוב הציבור בישראל לא יודע עליה או על השותפים שלה לחרם על יהודה ושמרון בכל הנוגע למוצרים כחול לבן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-07-2011, 20:31
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "האמן לי פסטן, לא חסרים בהתנחלויות אנשים עם דם חם"

בכל העולם לא חסרים אנשים עם דם חם.
אני לא טוען שאין כלל אנשים כאלה בהתנחלויות. אני טוען שאין יסוד להניח שהמספר היחסי של אנשים כאלה בהתנחלויות חורג למעלה או למטה מהמספר היחסי של אנשים כאלה בגלקסיה.

למעט באגדות בצלם ושות', אכן רוב אירועי תג מחיר הם דווקא עלילה, ויעיד על כך המסור העצום שנושא יואל מהרשק במכוניתו...
כתבה מ-YNET על כך שעלי ואקד דיווח על פעולת תג מחיר שווה בדיוק לאפס בסטטיסטיקה שלי. דבר איתי בהרשעות (וגם את זה אני מקבל בלית ברירה, ולא כי מערכת המשפט שלנו נייטרלית בעניין הזה או אמינה באופן כללי...).

אף אחד מחברי לא נתקל באנשים עם דם חם באבט"שים ובהגנ"שים.
התלונות היחידות ששמעתי היו על הלוגיסטיקה הצבאית (מגורים, וכמובן אוכל), ובעניין הזה התושבים המקומיים רק עזרו.
גם בביקורים שערכתי במסגרת פרטית ביו"ש - בין אם בהתנחלויות "ממלכתיות" ובין אם בחורים נידחים, לא נתקלתי באותם אנשים עם דם חם. כנראה שהם מתחבאים ממש טוב...
ישן 11-07-2011, 20:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא אצור מזה ויכוח צידי מיותר, אבל אני שם לב שמי שמדברים בעיקר על תג מחיר הם מתנחלים
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "בכל העולם לא חסרים אנשים עם..."

אני שם לב לקונפליקט משמעותי בין מועצת יש"ע ובין גורמים קיצוניים שם בנושא זה.
אין לי הזמן והאנרגיה לנתח כל מקרה ומקרה של "תג מחיר" ולהוכיח שאכן היה, אבל דומני שתסכים שהיו מספיק אירועים כאלה.
ותיראה, אני לא יודע מה חבריך ראו וחוו. אני יכול לספר לך כמובן שהיו התנחלויות שהיו בגיזרת האחריות שלי ושבהן מעולם לא נתקלתי בבעיות כלשהן. מצד שני, היו התנחלויות והיו מתנחלים שבהחלט היו בעייתיים מאוד מבחינת "דם חם" ואלימות, ובצורה שספק אם תיתקל בה ברוב ישראל. יש שם מוקדים של אנרכיזם ימני-דתי אלים (חלק מ"נוער הגבעות") שכולל צעירים בעייתיים שמצאו מזור למצוקותיהם דרך אותה התנהלות, גורמים קיצוניים שנמשכו זה לזה וכו'. הייתי מתפלא אם לא היו נוצרים מוקדים כאלו בתנאים הנידונים.
ישן 11-07-2011, 17:31
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10

אין לי שום בעיה עם אנשים שרוצים להחרים דברים, אבל על מי שמחרים מוטלת עליו המשימה לעשות את הבירורים הדרושים בעצמו. אין צורך לקשקש כל מיניי סימונים על אריזות של מוצרים טובים. מי שרוצה להחרים שיהיה לו בכיף, שיעשה את המחקר הדרוש ויעשה לעצמו רשימה של מוצרים שהוא לא קונה, אין שום צורך שזה יציק לאנשים שלא מעוניינים לקחת חלק בשום חרם מטומטם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 11-07-2011, 17:37
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03

מדוע יש לנו זכות לשבת בסלמה (תל אביב) מלאבס ופג'ה (פתח תקווה) דיר יאסין קסטל טלביה בקטמונים (איזור ירושלים) בעכו בצפת בחיפה וביפו, יותר מאשר באריאל מעלה אדומים ושאר ההתנחלויות. גם הערים הנ"ל הם שטח כבוש.

לגלאון וחבריה פתרונים.

לעם היהודי זכות אלוקית והיסטורית בארץ ישראל, והתיישבותינו בארץ מממשת זכות זאת. גם אם נקבל את זכותם של הפלסטינאים להגדרה עצמית, אין היא יכולה לבוא על חשבון ההתיישבות היהודית (המבוססת כאמור על זכותנו הנ"ל) ובפרט כשאין היא פוגעת במישרין במרכזי אוכלוסייה פלסטינאיים. כמו כן לא ניתן להתעלם מהתהליך שעבר על האיזור ולהחזיר את הגלגל לאחור, (על התוקפן לשלם מחיר כמקובל היסטורית מאז ומתמיד, לא היתה מלחמה באירופה בה לא עוצבו הגבולות מחדש).

באם לא נאמץ גישה זו נוכל לפתוח מחדש גם את כיבושי שנת 1948 כפי שדורש מוחמד אזהאר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר