לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2011, 12:01
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
קראת לי?!
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מתי רבין אמר דבר כזה ועל מה?..."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98_ %D7%94%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94_%D7%9C%D7%A6%D7%93% D7%A7

ציטוט מהקטע:

פקיד בית המשפט העליון הוא בין השאר לשמש כגוף המותח ביקורת שיפוטית על החלטות הרשות המבצעת כחלק מכלי חיוני בשמירה על זכויות האדם וכגורם מאזן לכוחה של הרשות המבצעת. כבעל תפקיד זה, מעורר לעתים בג"ץ זעם רב בחוגים פוליטיים, המבקשים להגבילו. במיוחד מוטרדים רבים מהמגבלות שמטיל בג"ץ, שדלתותיו פתוחות גם בפני עותרים פלסטינים, על פעולתה של מערכת הביטחון. ביטוי קיצוני לכך בא בדבריו של ראש הממשלה, יצחק רבין, שהביע תקווה שהרשות הפלסטינית תילחם בטרור "בלי בג"ץ ובלי בצלם"."
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2011, 18:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מעריך שאתה צודק - אבל עצם ההעלאה, יוצרת מאזן חדש בין הכנסת לבג"ץ
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "ההצעה לא תעבור קריאה ראשונה, אם תגיע לשם בכלל"

הצעת החוק הזו היא חסרת תקדים. אני מעריך שאתה צודק, והיא תטורפד - אבל לאט לאט אנחנו רואים
צעדים בכיוון הנכון.
זה החל עם תיקון החקיקה של גדעון סער לגבי הוועדה למינוי שופטים, שחייב רוב מיוחס של 7 מתוך 9.
זה המשיך עם ההצבעה על הרכב הוועדה הנוכחי, שלראשונה מזה שנים, בולם את הרוב האוטומטי של אנ"ש.
זה התקדם עם ההצבעות האחרונות בוועדה למינוי שופטים, ומניעת קידום שופטת-בוגרת-NIF.

ההצעה הנוכחית היא צעד נוסף במסלול שבסיומו נזכה להגיע לבית המשפט העליון ולא נדע מראש כיצד הסיפור
ייגמר. זה ייקח זמן, ולא יקרה בעקבות ההצעה הזו - אבל אנחנו מתקדמים בכיוון הנכון. זעקות החמס של האנטי
דמוקרטים משמאל, ושל האדיוטים המועילים שמחרים-מחזיקים אחריהם, הן עדות שהפעם הם מרגישים שהרוב
עלול לנצח...
ישן 13-07-2011, 21:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה שואל שאלות קשות ביותר (לא בגלל תחכומן, אלא בגלל העברית האיומה...)
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אתה אוהב להשתמש במילה אידיוטים מועילים הרבה"

המושג "אדיוטים מועילים" הומצא ע"י מישהו שאתה, כ"קומוניסטולוג" אמור להכיר היטב - וולדימיר אוליאנוב
(לנין).
מכיוון שאני לא באמת חושד בך שאתה מכיר אותו, אני אסביר לך שמשמעות הביטוי הייתה ונותרה, אדם
שמשתמשים בו שלא בטובתו כדי להשיג יעדים שבסופו של דבר ידפקו גם אותו.

מכיוון שבעוונותי אני אדם קטן-אמונה, ולא בורכתי בנכונות להאמין באנשים שאני לא מכיר - הרי שדי קשה
לגורמי-ספין להשפיע עליי.

אלה שמסבירים לנו מדוע העברת חוקים בידי הרוב היא צעד אנטי-דמוקרטי, בעוד שביטול החוק בידי מיעוט
שלא נבחר היא כן דמוקרטית - הם-הם שמפגינים את אותה נוחות-להשפעה שעושה אותם לאדיוטים-מועילים.

הסייפא שלך כ"כ לא ברורה, שאני מניח שרק אתה יודע למה התכוונת באמת בנוגע לאותה רשות-על. אני סומך
עליך שתשמור את המידע החשוב הזה לעצמך, ולא תחלוק אותו עם אחרים - מי יודע, אולי יש פה מרגלים קומוניסטים...
ישן 13-07-2011, 21:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קומוניסט זה עניין מורכב. אני סוג של טרוצקיסט-אנרכו-סינדיקליסט, אם אתה מכיר...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "ו...אתה קומוניסט?"

לנין מייצג תת-זרם מקסיסטי שאני מכבד, אם כי לא מסכים עימו, במאת האחוזים.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
מתוך הנחה שאין סיכוי ביקום שתזהה ציניות, אני אחסוך לך את התפרצות הגאווה על שחשפת קומוניסט
ערמומי שהסתנן לפרש. לא, אני לא קומוניסט; ואני מעריץ את לנין בערך כמו שאתה מעריץ קריאת ספרים.
לנין היה נבל חכם, מה לעשות. נבלים חכמים אומרים אמיתות קשות ולא נעימות, על אדיוטים שהם
פחות-נבלים. לנין הסתכל מערבה, וראה את עדרי המטומטמים שבשמאל המערבי, שמעריצים אותו בשעה
שהוא שחט את השמאל הדמוקרטי בארצו (אנשי שמאל דמוקרטי אמיצי לב בארצו אשכרה ניסו להרוג אותו,
בכדי למנוע את האסון שידעו שיביא) - ולא יכול היה שלא למצוא להם הגדרה מושלמת.
תנוח דעתך, המונח הזה מתאים לא רק לשמאלנים שהתעלפו מלנין - הוא עובד נפלא גם ביחס לאלה
שמשתגעים על סאאב עריקאת...

ומכיוון שבטח לא הבנת כלום ממה שכתבתי - קום התנער העם חלכה. עם עבדים ומזי רעב...
ישן 13-07-2011, 21:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יודע איך אתה בחשבון, אבל עפ"י תוצאות הבחירות, כנראה שהרוב חיים איתי בחלל...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אני מודה אכן לא הבנתי כלום"

אתה ושאר המחתרת הלוחמת באוכלוסיית הקומוניסטים-המתנחלים הענקית, אכן נותרים באפלה, בנוגע
זיהוי העובדות שלנו נראות כ"כ מובנות מאליהן.
מצד שני, עליי להודות שאני גם מתקשה לזהות את כל הבולשביקים שאתה מוצא בכל פינה...

אגב, אתה לא צריך לקחת אישית את דבריי על האדיוטים המועילים. הם כוונו רק למי שמדקלמים סיסמאות
בנושאים שבהם אין להם מושג ירוק, רק בגלל ששמעו אותם בתקשורת קודם. אתה אדם שבקיא באופן מוחלט
בנושאים שעליהם הוא כותב, ועל כן מובן שלא הייתי מעלה על הדעת להתכוון אליך. עובדה שישר זיהית את
נטיותיי המנשביקיות, דבר שניסיתי להסתיר אפילו מעצמי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר