לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2011, 12:02
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
המשפט "ח"כים נאורים לכאורה" הסגיר אותך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hoka שמתחילה ב "ימניים מתנגדים לחוק החרם"

בהתחלה עוד קניתי שאתה איזה סוג של ימני מרידורי (אוהב את האלקטורט ,שונא את התדמית).

או מין מתפכח ששונא שמאלנים,ערבים, או כל מי שהוא רואה שיש נגדו הרבה טוקבקים.

אבל המשפט " ח"כים נאורים לכאורה כבגין....." מסגיר עד כמה אתה או שאר יוצריו וחובבי הדף

המגוכח הזה "ימניים" , קונספציית הימניים הלא נאורים היא אחת מאבני הבניין של הדוגמה השמאלנית

ואין מצב שימני היה משתמש בה.

וייתכן שזה גם מסביר את האנונימיות של הקבוצה המוזרה הזאת.

ובקיצור,

אין מצב שאיש ימין מודע, ייתמוך בחרם המתועב על אחינו תושבי ישובי הספר ביהודה ושומרון,

הדף הזה שקול לדפים כמו:

"גימלאים כנגד פנסיות מנופחות"

"שמאלנים אומרים לא לתשקורת"

"עלה ירוק נאבקת בקיצוצי כוח האדם במשטרת ישראל"

וכ"ו ......................
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2011, 20:50
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי William Smith שמתחילה ב "בהנחה שמה שאתה אומר נכון, הנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי William Smith
שלא יודעים לקבל מושגים כמו "הכרעת הרוב".

לתחושתי, צריך להיות איזשהו "קוד של כבוד" שאומר שזה שציבור מסוים ניצח בבחירות לא אומר שהוא יכול לעשות הכל.

מה אם מחר למחנה הימין יהיה רוב מספק על מנת להעביר כל חוק שיעלה על דעתו ומוכנות גורפת להשתמש ברוב הזה בדיוק למען המטרה הזו?

ביום א' קובעים שבג"ץ אינו יכול לעסוק בחקיקה של הכנסת ובוודאי שלא לפסול אף חוק (משום סיבה).
ביום ב' קובעים שחברות בארגון שמאל מספיקה על מנת לעצור אדם ולהחזיק בו ללא משפט וללא מגבלת זמן.
ביום ג' קובעים שכל לא יהודי יהיה חייב לשלם מס הכנסה בגובה 70% מכל הכנסה (מהאגורה הראשונה) על מנת לעודד הגירה החוצה.
ביום ד' קובעים שהבחירות יהיו אחת ל25 שנה.
ביום ה' קובעים שלכל נבחר ציבור יש חסינות מוחלטת מהעמדה לדין בגין כל עבירה, לכל ימי חייו.
ביום ו' קובעים שביום ההולדת ה18 של כל נערה, לראש הממשלה יש את הזכות לשכב איתה.

הדוגמאות ההולכות ומקצינות האלה (עד גיחוך) באות להדגים לך שחייב להיות איזשהו קוד התנהגות לפיו הרוב לא משתמש בכוחו בצורה דורסנית.

נכון להיום, ברגע שלמחנה מסוים יש רוב גורף של 61 חברי כנסת ומעלה וכל חברי הכנסת האלה מתאחדים על מנת לחוקק חוק, לשנות חוק או לבטל חוק - הם יכולים. במונחים של הדמוקרטיה הישראלית, זה כוח אלוהי שיכול לעשות הכל, כולל שינוי חוקי יסוד משוריינים.

ישן 14-07-2011, 21:29
  William Smith William Smith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=William Smith]שלא..."

וזאת כבר ממש דמגוגיה זולה ומגוכחת...
החוקים שהצגת לא הוצעו אף פעם בשום צורה והם עונים למושג שנקרא "עריצות הרוב", אתה בוודאי מכיר את המושג ולכן נתת את האנלוגיה הקלושה והמצחיקה הזאת, במקרה של חוק החרם לא מדובר בעריצות הרוב אלא במה שנקרא "דמוקרטיה מתגוננת", על הדמוקרטיה להפעיל חוקים וצעדים שישמרו את המדינה דמוקרטית וימנעו מאנשים קיצוניים מסויימים להזיק לה...

בנוגע ליום א', הכנסת לא חוקקה חוק כזה, היא דנה בהצעת חוק שבה לנבחרים יש יכולת להטיל וטו על מינויי שופט או נשיא לעליון, החוק לא אומר שבג"ץ לא יכול לפסול אף חוק, שוב אתה משתמש בדמגוגיה זולה ומגוחכת על מנת להראות צודק...
ישן 15-07-2011, 12:30
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
לא הבנת כלום, אבל לא נורא אני שמח.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hoka שמתחילה ב "אני מבין שהמילה "נאורים" מרתיעה אותך?"

לא בדיוק הבנת מה שכתבתי,

אך אין לזה חשיבות, מכיוון שאני שמח שחשדותי היו חסרי ביסוס,

אני מברך אותך ידידי הימני על הצטרפותך לפורום זה, אני ושאר חברי הימניים שמחים על כל חיזוק

נוסף למחננו !!!!

בימים ,בשבועות, ובחודשים הקרובים אשמח לקרוא תגובות ואשכולות המעשירים את המחשבה הימנית,

וכמובן אם תעזור לנו להתעמת עם חבורת הסמולנים המעיקים פה זה יהיה נהדר,

ואז באופן סופי החשד המטופש שאתה אינך ימני כלל וכלל יחדול לקונן בי והקישור שעשיתי

בין משתמש חדש לבין דף מופרך יפסיק להטרידני לחינם,

בברכת ברוכים הבאים,

מצפה בכיליון עיניים לשלל תגובתייך ידידי היקר.
ישן 17-07-2011, 18:35
  hoka hoka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.11
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "חופש ההתארגנות לא מכשיר כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
חופש ההתארגנות לא מכשיר כל שרץ וגם עליו יש הגבלות (ע"ע מקרה כ"ך למשל). חופש
הביטוי שלך לא נפגע וכמו שכבר אמרתי תוכל להמשיך לשנוא, לכתוב בעיתון, להתראיין
לטלביזיה וכו' וכו' וכו' ולספר לכולם כמה אתה לא אוהב אנשים שגרים בצד השני של הקו
הירוק. וכמו קאטו הזקן גם אני אסיים כל תגובה שלי אליך במשפט קבוע, במקרה שלך
המשפט יהיה: גם אם תחזור על שקר אלף פעם הוא לא יהפוך לאמת.

כ"ך היה ארגון שנאה שהסית לאלימות ולכן נפסל.
פה מדובר על התארגנות לחרם כלכלי.
אם מדינת ישראל תאפשר חוקים שמונעים התארגנות לחרם כלכלי, הדמוקרטיה שלה בסכנה.
האם מתקבל על הדעת שמי שיקרא בפרש לחרם כלכלי על התנחלויות, יתבע במליוני שקלים ויוכנס לכלא עקב אי-יכולתו לשלם?
אני מניח שזה גורם גירוי מיני לחלק מהימנים הקיצוניים כאן, אבל אחרי העונג המיני תשאלו את עצמכם אם אתם מוכנים לתמוך בכזאת פגיעה בדמוקרטיה, על כל המשמעויות שלה.
האם אתם רוצים לחיות במדינה תחת שלטון כמו הטאליבן, שמצפצף על העולם ועושה רק מה שבא לו.

ישן 17-07-2011, 19:39
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hoka שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]חופש..."

מי שתומך בחרם על מוצרים שמגיעים ממקום X מסית גם כן לאלימות, אומנם זו לא אלימות פיזית כמו שכ"ך הסיתו לה אבל זו בהחלט אלימות כלכלית. לא הצלחתם לשכנע בקלפי אז עכשיו אתם מפעילים את האלימות הכלכלית שלכם כדי לקבוע עובדות בשטח. אתה שוב פעם חוזר על השקר שלך וטוען שמונעים חרם כלכלי - זה לא נכון!!! גם אחרי שהחוק הזה עבר עדיין תוכל להחרים את יצרניות מוצרי החלב אם אתה חושב שהמחיר שלהם גבוה, או את חברות הסלולר אם אתה חושב שהן עושקות אותך. מה שלא תוכל לעשות זה להחרים חברה בגלל שהיא מייצרת את המוצרים שלה במקום מסויים. מה שמצחיק אותי הוא שאם היו גורמי ימין קיצוני שקוראים להחרים מוצרים שמייצרים באום אל פחם למשל, אז בטח אתה וחבר מרעיך הייתם טוענים שהחוק הזה הוא פאר הדמוקרטיה.

ציטוט:
האם מתקבל על הדעת שמי שיקרא בפרש לחרם כלכלי על התנחלויות, יתבע במליוני שקלים ויוכנס לכלא עקב אי-יכולתו לשלם?

אז זה בסדר לפגוע בפרנסה של מישהו כי אתה לא אוהב איפה שהוא גר אבל זה לא בסדר שאתה צריך לתת את הדין על זה? לפי השיטה שלך שום חוק לא הגיוני, הרי מי שעובר באדום ולא יכול לשלם את הקנס גם יפשוט את הרגל.... לפי ההגיון שלך גם החוק שאומר שאסור לעבור באדום לא מתקבל על הדעת.

ישן 17-07-2011, 19:04
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה כל היופי בדמוקרטיה? הרוב קובע זה לא חלק מהיופי?..."

בטיעונים שלך ושל שיפ יש המון היגיון. זה שבעצם המחרימים מאגפים את החלטת הממשלה משמאל וקובעים עובדות בשטח. ומי שלא דמוקרטי כאן זה בעצם השמאל.

אבל, כמעט כל המפעל של גוש אמונים הוא כזה. חלק לא קטן מההתישבות מעבר לקו הירוק נעשתה ללא החלטת ממשלה וגם בתקופת ממשלות שמאל הבניה וקביעת העובדות בשטח נמשכה.
וכמו שלא התלוננת על הקמת מאחזים ועל הרחבות ישובים שנעשו בניגוד להחלטת ממשלה והם כיום עובדה מוגמרת. ובמקרים הנ"ל יש עבירה על החוק בלי קשר לכלום.
כך גם צריך לקבל את הזכות של אנשים אחרים לנסות לקבוע עובדות בשטח. בוודאי אם הפעולה עצמה איננה בלתי חוקית.
מאחורי פעילות גוש אמונים היה הגיון לטרפד כל הסכם עתידי. (אני חושב ששרון היה הרוח החיה מאוחרי התפיסה הזאת).

הבהרה חשובה, ההתנגדות לחוק אין פירושה שאני תומך או קרוב לתומך בחרם עצמו.

ישן 17-07-2011, 22:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בשנות השבעיםפ רוב הציבור לא היה שותף לפעילות ההתיישבותית, אבל היה רוב שתמך בה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בטיעונים שלך ושל שיפ יש המון..."

בתוך מפלגת העבודה היה בלוק עצום שתמך ברעיון זה - כולל משפחת טבנקין, שהיוותה אז את המנהיגות
הרוחנית של זרם "אחדות העבודה", בתוך מפלגת העבודה.
מפלגות הימין בוודאי תמכו בזה.

גוש אמונים פעל בניגוד לעמדת ראה"מ - אבל לא בניגוד לעמדת כל הממשלה, שהייתה חצוייה (האופוזיציה,
לעומת זאת, תמכה בהתלהבות...), ושר הביטחון פרס, למשל, היה מחסידיו הגדולים של גוש אמונים.

במקרה של חוק האנטי-חרם, יש כאן מיעוט זעיר שיודע שלא ינצח בבחירות, ומחפש כל דרך לכפות עמדותיו על
הרוב. כשלנו בבחירות? לא נורא, התקשורת תמרר לנבחרים ת'חיים. התקשורת לא הצליחה מספיק? לא נורא,
יש בג"ץ.

תפישתית, השמאל הקיצוני עויין את הדמוקרטיה, שכן יישום של הדמוקרטיה באופן מלא, כמקובל בעולם
המערבי, מבטיח שעמדותיו לעולם לא יוגשמו. צחוק הגורל הוא שאוייביה הגדולים ביותר של הדמוקרטיה, הם
אלה שמתיימרים לדבר בשמה על "חופש הביטוי" ו"סתימת פיות".
מי שרואה טלוויזיה, קורא עיתונים, שומע רדיו וגולש באתרי החדשות הגדולים, עלול לחשוב שהשמאל מונה
98% מהציבור - והם אלה שמדברים על סתימת פיות...
ישן 17-07-2011, 22:51
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בשנות השבעיםפ רוב הציבור לא היה שותף לפעילות ההתיישבותית, אבל היה רוב שתמך בה"

אתה צודק שהתמיכה בגוש אמונים, בכל נקודת זמן מאז 67 הייתה גדולה באופן בלתי ניתן להשוואה מאשר בקוראים לחרם.
מצד שני הפעולות שבוצעו על ידי גוש אמונים, כשבחלק לא קטן מהמקרים בניגוד להחלטת ממשלה. (לא יודע אם בניגוד לחוק, אבל בטח בניגוד לחוקי בניה) השפיעה פי מליון מאשר הקוראים לחרם.
גוש אמונים אמרו לעזאזל הממשלה, ולעזאזאל הדמוקרטיה אנחנו יודעים מה טוב למדינת ישראל. ובמסגת האמונה הזאת הם שינעו קרוואנים, שהפכו לאשקוביות שהפכו לשכונות שלמות ולישובים.
אומנם לתושבי ההתנחליויות יש בצדק פינה הרבה יותר חמה בלב של רוב אזרחי ישראל. אבל המפלגות המייצגות אותם. קרי (התחיה ז"ל + מולדת + מפד"ל) הגיעו ללא יותר מ 15 מנדטים יחד, ואני לארג'
כל שאיפה להסדר עתידי מושפעת מפעילות לא דמוקרטית שנעשת על ידי המיעוט היקר הזה.
ובהמון מקרים גוש אמונים כישכשו בכלב לא פחות ואפילו יותר מארגוני השמאל.

ושאלה אחרת לגמרי
בהתחלה לא הבנתי על מה הרעש, תהיתי כמה השפעה כבר יש למחרימים. קראתי קצת ואני מבין שיש כמה עשרות אנשים שבשעות הפנאי שלהם מעדכנים את העולם מה בדיוק מיוצר איפה במדינת ישראל. (הגיעו לרמה כזאת שהם פנו לחברה שמוכרת קרונות לרכבת ישראל ועידכנו אותם שהמסילה על קו ת"א-י-ם חוצה את הקו הירוק) הם בהחלט טיפוסים בלתי נסבלים.
אבל השאלה שלי היא, האם לדעתך חוק כמו חוק החרם בכלל יהיה יעיל במקרה הזה?

ישן 18-07-2011, 13:04
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
פעם ראשונה שאני מסכים איתך פה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי hoka שמתחילה ב "אתה חוזר וטחון את אותה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hoka
פגיעה בדמוקרטיה כדי לקדם אג'נדה פוליטית, היא הבעיה.

אכן, סוף סוף הגעת למסקנה הנכונה - פגיעה בזכותו של אדם להתפרנס ולהשפיע בעקיפין על החלטות ממשלה שנבחרה באופן דמוקרטי לחלוטין, ע"י ניסיונות לקרוא לחרם בישראל ובשאר העולם ע"י גורמים רדיקליים וגורמים אינטרסנטים ממדינות זרות ו/או עויינות - זו אכן פגיעה בדמוקרטיה בכדי לקדם אג'נדה פוליטית.

אני שמח שסוף סוף נפל לך האסימון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר