לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2011, 18:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "רוג הדמויות גדלו והעלילה גדלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
רוג הדמויות גדלו והעלילה גדלה עם כל סרט.

אהה, אז הזבל הקטן נהיה זבל גדול. וואו. טיעון משכנע.

ציטוט:
אתה נהיה בררן מדי.

"נהיה"? תמיד הייתי. אני שם לב מה אני אוכל, בוחן בעיון מה אני קורא ומה אני רואה.. ומה שאני לא אוהב, אני לא אוהב ואני לא מנסה להתחנחן רק בגלל שהעדר כן אוהב.

ציטוט:
תפתח לדברים חדשים

עצם העובדה שאחרי הספר הראשון התחלתי לקרוא את השני, למרות הזוועה, ועצם העובדה שהייתי ממש מוכן לראות את הסרט הראשון מעידס שאני כן נותן צ'אנס לדברים חדשים... אני פשוט לא נותן להם צ'אנס שני

ציטוט:
והעובדה שסרט אחד לא אהבת זאת לא סיבה לפסול את שאר הסדרה של הסרטים.

להיפך. העובדה שסרט גרוע, בהכרח אומר שלא אלך לראות את סרטי ההמשך. יש לי דברים טובים יותר לעשות עם הזמן ועם הכסף שלי.

שמע, מי שנהנה מהארי פוטר שיבושם לו. זה שהעדר אוהב את הסרטים לא מעיד עליהם שום דבר. גם מקדונלדס מאוד מאוד פופולארית, והיא מוכרת לך פלסטיק מוקצף בקלקר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2011, 04:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "אולי הוא מתכוון ללחם ? (כמו..."

אתה ושורוקי רוצים את הרשימה המלאה?
עגבניה גורמת לחומץ בקיבה. אחת הסיבות שלינוקס לא נוגע בזה בכאב לב גדול ובכל מאכל אחר שיכול לגרום ליותר מדי חומץ בקיבה כולל מאכלים שלינוקס אהב מאוד לאכול,אבל הפסיק לאכול אותם ביום יום. יש מועדים מיוחדים שאני מוותר לעצמי בחגים וארוחות עם הרבה אנשים,אבל אחרי זה אני חייב לקחת כדור לעצור את ההתקף של החומץ.

כל מי שיש לו כיב קיבה או בעיה אחרת דומה בקיבה יתן לך אישור לזה וגם רופא המשפחה שלך כמובן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 17-07-2011, 03:20
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אחרי שצלחתי, בקושי, ספר וחצי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אחרי שצלחתי, בקושי, ספר וחצי, לפני ששמטתי את הסדרה בתיעוב מוחלט, ראיתי את הסרט הראשון בסדרה (זה היה דייט והיא בחרה)... ולאחר מכן ידעתי שאני רוחץ ידיי מהפנטזיה הפופית השטחית הזו ולא רוצה לשמוע ממנה דבר.

כשעל מדף הספרים עומדים רובין הוב, ג'יי-וי ג'ונז וג'ורג' ר.ר. מרטין, מי צריך את הזבל הזה?

לא הבנתי. יש בקיבוץ את רובין הוב ולא סיפרת לי?!?
יופי, בגללך הייתי צריכה לקנות לעצמי את שלושת הטרילוגיות ולרדת מנכסיי.

(סתם, הכי כיף שיש לי אותן. אבל עדיין חסר לי האמצעי של הרוצחים. יש לך?)

אני חולה על רובין הוב, לא סובלת את ג'רר (קראתי וראיתי 3/4 מהראשון, ואז התייאשתי <גם בספר וגם בסרט...>) ולא מכירה את ג'יי-וי ג'ונז, ובכל זאת אוהבת מאוד מאוד את הארי פוטר. (הספרים בלבד!!)
ישן 17-07-2011, 03:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "מה זה דמדומים? את בטוחה שזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
מה זה דמדומים?

את בטוחה שזה קטע של בנים-בנות? נצטרך לשאול את רוג מה דעתו (ואולי גם מה דעתך הגברת, אם היא קראה), אבל במהלך כל הסדרה - במיוחד בספרים הראשונים של הסדרה הראשונה - מורגשת טביעת יד נשית לא קטנה, מה שהופך את כל הסיפור לקצת מתאים לבנות. אולי הטרילוגיה של הספינות לקחה את זה רחוק מדי...

דמדומים - Twilight - אתה יודע, הבתזונה חסרת ההשראה שאצלה ערפדים מהלכים באור יום מלא?

אני דווקא מאוד נהניתי מטרילוגיית הספינות (טכנית "סוחרי הספינות החיות - Liveship Traders")... יכול להיות שזו הזיקה שלי לספרים המתמקדים בים ובשיט... שמעתי את הטיעון שהיא קשה ולא זורמת אבל אני לא יודע, אני אישית ישבתי מהופנט לאורך רוב הספרים....

ישן 17-07-2011, 05:10
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "כנראה שזה בגלל שהוא חוזר על..."

פיץ וסבלנות? יאק.
אין, אני פשוט הקוראת המושלמת (בשביל סופרים) - הולכת שבי אחרי מה שהסופרת רצתה שאחשוב וארגיש. אבל זה כל הכיף, לא?
(אני גם אף פעם לא מגלה סופים של ספרי מתח, או של ספרים בכלל. אני בכוונה לא מנסה לגשש אחרי פתרונות אפשריים, כדי לא לספיילר לעצמי...)

אם אנחנו כבר פה - קראתם את קוני ויליס? אני באמצע "מעבר", שקראתי מזמן וכבר שכחתי (קניתי לעצמי בשבוע הספר. יש לי גם את "מלבד הכלב" היפהפה ואת "המשכוכית" שהייתי חייבת להשיג ישירות מההוצאה בהדפסה מיוחדת פשוט כי לא הסתקרנתי. לא מדהים בעיני).
מה לגבי ניל גיימן? (לעולם לא עולם השולטטטט, אלים אמריקאים, אפילו אבק כוכבים החביב.)
ישן 18-07-2011, 01:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "פיץ וסבלנות? יאק. אין, אני..."

האמת שלא. כלומר, אני מכיר את השמות (וגם את זלאזני כמובן), אבל לא זכור לי שקראתי אותם.

אני ממליץ על Alastair Reynolds - קראתי כמה מספריו לפני מספר שנים, והם באמת מדהימים.
יצאו בעברית!
אם כי באופן מצער, מסתבר שהספר שתורגם לעברית, הוא השני בסדרה...
לא מדובר בסדר במובן הרגיל, של ספרים שצריך לקרוא אחד אחרי השני, אלא במספר ספרים שמתרחשים באותו עולם, אבל בכל-זאת...

ספר אחד שפורסם בעברית הוא עיר הבקיע (בשני כרכים). ספר מדהים. מבנה עלילה מרתק.
הספר השני הוא כרך אחד שמכיל שתי נובלות, ונקרא פשוט על שם שתיהן: כלבי יהלום, ימי טורקיז.
בהוצאת אופוס. מומלץ ברמות!

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-07-2011, 04:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אתם שניכם מאותו הכפר?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
אתם שניכם מאותו הכפר?

תראה, התרגום של הסדרה הראשונה די טוב, למרות הפאשלה שבין הספרים הם החליטו משום מה לעבור מתרגום של השמות (שזה הדבר ההגיוני לעשות), למתן שמות כמו "פשיינס" (ככה הם אייתו את זה!). ממש לא ברור מה זה אמור להביע, אבל חוץ מזה, עשו עבודה די טובה.

לא, הם תרגמו את זה "פסיאנס", כמו שמו המקומי של משחק הקלפים Patience. אחר כך הם תיקנו את זה ל"הגבירה סבלנות" וזה היה נכון לעשות, במקום לדבוק בטעות. אני לא ממש בוכה על התרגום (לדעתי הבחירה בשם "אמת" לנסיך Verity הייתה בחירה טובה, למשל), בייחוד בהתחשב בכמה מפלצות תרגום שכבר נתקלתי בהם (למי שמכיר את "דרקוני להבת קיץ" בתרגומו הבלתי נסבל בעליל של בועז וייס אין צורך להסביר), אבל עדיין מעדיף לקרוא בשפת המקור. גם בתרגום הכי טוב דברים הולכים לאיבוד. תמיד.

וזה בכלל בלי להיכנס לג'ורג' ר.ר. מרטין עם האנגלית הגבוהה שלו, שאותה פשוט אי אפשר לתרגם לעברית בלי לאבד את התחושה הימי-ביניימית.... ואיך לעזאזל אפשר לתרגם את השמות היפייפיים שלו?

ישן 17-07-2011, 04:13
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]אתם שניכם מאותו..."

הם קוראים לה לפעמים פשיינס (או משהו. אבל עם ש) ולפעמים פסיינס, ואז פתאום הגבירה סבלנות (שזה התרגום ההגיוני והטוב).
יש להם שם המון טעויות ואי אחידות בתרגום של הרוצחים (כן כן, טרילוגיית הרואים למרחק), אבל זה כלום לעומת הספינות (ס.הס.הח.).
ובשבוע הספר השנה (כשסופסוף קניתי את הליצנים) המוכר בדוכן של אופוס צחק איתי על שגיאות התרגם הנוראיות בספינות (אסטרולוג) כאילו שהליצנים חפים מטעויות... (טוב, שם המצב הרבה יותר טוב.)

תגידו, איך קוראים לפיץ באנגלית? פיץ? (אז מה זה "הערת המתרגם/ת" <נדמה לי> בתחילת הרוצחים שמעידה ש"פיץ" בשפת המקור זה ממזר? שפת המקור היא אנגלית, לא?)
ישן 17-07-2011, 06:25
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 144 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "הוא חשב לתבוע את אלוהים? פשוט..."

infected aviad חובב סירטי טרנטינו לינוקס מבין מהתגובה של aviad... בכל מקרה הסרטים שלו הם עונש בשביל לינוקס.
את "להרוג את ביל" השני עוד איך אפשר לסבול לפני הסוף.
ב"ממזרים חסרי כבוד" באמת לא היה גבול לסבל של לינוקס,כי אין בסרט שום חיבור לעלילה אחת עד סוף הסרט וסוף הסרט גם לא נורמלי ולא אפשרי גם בתאוריה. הסרט היחיד שראיתי יותר גרוע מזה היה slices of life שהיה גרוע בערך באותה רמה.

לסיכום לינוקס ו infected aviad לא צריכים להסכים על הכל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-07-2011 בשעה 06:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:29

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר