לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2011, 15:33
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "לימוד תיאוריה שאלה דחופה!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hagit23
פניות שמאלה-
כשאני פונה שמאלה מכביש דו סטרי לכביש חד סטרי להכנס לנתיב הימני או השמאלי??
לימני למרות ששני הנתיבים בחד סטרי למעשה אותו כיוון נסיעה.
כשאני פונה שמאלה מכביש חד סטרי לדו סטרי להכנס לנתיב הימני או השמאלי??
לימני כי השמאלי זה להיכנס לנתיב של מכוניות שנוסעות החוצה מהכיוון אליו את רוצה להיכנס. התנגשות.
כשאני פונה שמאלה מכביש דו סטרי לדו סטרי להכנס לנתיב הימני או השמאלי??
לימני. מאותה סיבה כמו מקודם.
וכשאני פונה שמאלה מכביש חד סטרי לכביש חד סטרי??
את נצמד לימין הכביש אליו את נכנסת.
ואל תבקשו ממני לשאול תמורה שלי כי הוא ממש לא עוזר....!
אלו דברים שקשה לקלוט בתאוריה. קולטים את זה מנהיגה בשיעורים. אני עשיתי את הבחינה בתחנה המרכזית של ת"א על מחשב ופשוט דמיינתי את הכביש שתיארו לי בשאלות האמריקאיות.
אשמח לתשובות בדחיפות!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2011, 22:52
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "עם כל הכבוד, למרות הישגיך..."

תני לי לגלות לך סוד. יש קרטל אחד גדול מאחורי הספרי לימוד של מערכת החינוך.

הספרים שלמדנו איתם ביסודי,חטיבה או תיכון לא באמת הכי טובים ואין צורך בתוכניות לימוד חדשות בניגוד לכל הפירסומים.
מחליפים ספר כל שנה בשביל לתת עבודה לבתי דפוס ואנשים אחרים שיש להם קשרים נכונים. יש ספריות של בתי ספר שאפשר למצוא ספרים של לימוד ישנים שאינם בשימוש ואפשר לראות בהם טקסט יותר ברור וחומר שמוסבר בצורה יותר טובה. יצא לי להכיר מרצה בטכניון אישה חכמה מאוד שמלמדת בטכניון ובתיכון פרטי בחיפה שעבדה באונברסיטה העברית ועוד כמה מקומות כאלה ויכולה לעבוד עם גאונים,רגילים וליקוי למידה ואת יודעת מה היא עושה?
היא לא בוחרת את הספרים שבחרו במשרד החינוך אלא ספרים שקיבלו אישור של משרד החינוך והכי מסבירים את החומר ומצלמת חומר לתלמידים שלה מספרים אחרים, אם יש קטע יותר טוב בספר אחר. אצלי בתיכון היה ספר שאבא שלי למד איתו וכל האחים שלו בספריה ובגלל שבספרים החדשים מנסים להיות חכמים בלי סיבה מוצדקת הייתי מצלם ממנו הסברים.

אותו דבר עם התאוריה כמה שמנסים להיות יותר חכמים מהמקור הורסים יותר ברוב המקרים ואז שואלים בפורום של פרש שאלות כאלה וכן גם בספרי התאוריה יש שוק לא קטן לסדר מקומות עבודה. פותחת האשכול לא אשמה אלא מי שנתן לה את החומר ממנו היא לומדת לבחינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-07-2011, 21:29
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "לימוד תיאוריה שאלה דחופה!!"

אין מה להסתבך, כלל הברזל הוא שהמעבר צריך להתרחש באופן כזה שהשהות בתחומי הצומת היא מינימלית
מכאן נובע ש:
1. בפנייה ימינה - פונים מהנתיב הימני לנתיב הימני
2. בפנייה שמאלה - פונים מהנתיב השמאלי ביותר האפשרי, לשמאלי ביותר האפשרי
במילים אחרות, כשפונים שמאלה, לא חשוב אם זה חד־סטרי דו־סטרי וכל זה, תמיד יוצאים מהנתיב השמאלי באותו כיוון הנסיעה שלנו, לנתיב השמאלי שבאותו כיוון נסיעה שלנו.
החריג היחיד לדעתי הוא כאשר הכביש אליו נכנסים הוא דו־סטרי עם נתיב אחד בלבד בכיוון הנסיעה שלנו, שאז עדיף להיצמד בקשת רחבה לימינו (כדי למנוע חיכוכים עם הבאים מהכיוון הנגדי).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר