לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2011, 22:21
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
הצקות של אנשים

שלום לכולם.
כרגע אני בת 21 ואני רוצה לספר על משהו שמאוד מציק לי.
בעברי אנשים היו נוהגים לצחוק עליי,כל הזמן בנות לעגו לי בכל מקום בגלל שהייתי שונה. שונה מבחינה פיזית,הייתי גדולה מכולן במראה ובגובה ועד היום אני נחשבת לגדולה יחסית מכל שאר החברות שלי. וזה לא רק בגלל הגובה או דברים כאלה בגלל שכל פעם מצאו דבר אחר אצלי-האף(למרות שאני חושבת שהוא בסדר גמור) וכו'. מאז ירד לי הבטחון בנוסף לזה שגם ככה הייתי ביישנית אבל זה גרם לממש חוסר בטחון אצלי ועד היום הוא מתבטא בצורה חברתית, אני נמנעת להיות עם חברת אנשים רבים סביבי ונלחצת. מתחברת יותר לאנשים שקטים ולא "מקובלים בחברה" כמו שאומרים, וזה מאוד מפריע לי,לפעמים אני כן רוצה לפרוץ החוצה וכן להתבלט ואז שאני מנסה אני הופכת להיות פשוט דג,לא מתפקדת. כמובן שהחוסר בטחון גרם לי להיות מבולבלת עם עצמי,כל הזמן להתלבט בקשר לדברים ועד שאני מחליטה החלטות לוקח לי המון זמן בהרבה דברים.
דרך אגב עדיין אנשים צוחקים עליי ואני לוקחת ללב כי בכל זאת יש לי צד של רגשי עמוק שקשה לי פשוט לשים "זין" כמו שאומרים ולהמשיך הלאה. אני מרגישה מאוד תקועה וזה משגע אותי, נתקלתי בחודשים האלה בכל מידי ירידות לא נעימות מצד אנשים שפשוט הורסות אותי. אני לא מבינה את זה למה אנשים נתקעים דווקא עליי והורסים לי את כל המצב רוח,פשוט לא מבינה! אני בנאדם שקט שלא מפריע לאף אחד אז למה לעשות לי רע אם לא עשיתי לאף אחד רע? מצטערת על החפירה הייתי חייבת לשפוך הכל....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2011, 21:27
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "הצקות של אנשים"

בצבא היו יורדים עלי הרבה על דברים שונים, בין היתר בגלל מראה חיצוני או התנהגות "מוזרה" בעיני אחרים. מצד אחד אני אדם מאוד שמח, ומצד שני אחד שקשה לו "לספוג"- כשקורה לי משהו שמשפיע עלי זה יושב לי על הלב לאורך זמן. מכאן למדתי שאחד הדברים היעילים לעשות זה לקבל את האמירות האלה בצחוק, ואפילו בהמשך ירדתי על אותם אנשים בחזרה.

השאלה המתבקשת היא האם המשכתי להיפגע? כן! המשפט "בכל צחוק יש קצת אמת" כל כך נכון ואף פעם לא יכולתי להתעלם מהעובדה שיש בסיס ל"צחוקים" האלה.

מה שכן הרווחתי היה עצום לעומת הרגשות האלה- היה לי יותר קל לתקשר עם אנשים, ובהמשך גם בנושאים רציניים והשתלבתי בחברה שהתבררה כמגובשת עד סוף השירות. בנוסף הביטחון שלי עלה במידה עצומה.

אל תתביישי להשמיע את קולך ולענות. תצטרכי בסופו של דבר להתרגל לאנשים שתפגשי בחיים, ושחלקם יהיו יותר קלילים ויחשבו שהצורה שהם מנסים להתחבר אליך, שונה ככל שתהיה מבחינתך, לא תפגע בך.
ישן 26-07-2011, 19:48
  משתמש זכר kanabis kanabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "הצקות של אנשים"

חלק נובע מצרות עין, חלק נובע מקנאה, חלק פשוט מרוע, חלק מחוסר מחשבה, חלק זה כבר עניין של חוסר בטחון עצמי, ואז ברגע מרכזים תשומת לב לכיוון שלך, אז היא נעלמת מהפגמים שלהם. פעם אני זוכר בתקופה של בית ספר\ תיכון, סבלתי מבעיה דומה לשלך רק בכיוון השני, אני דיי נמוך אפשר לומר 1.62 . וגם עליי הריצו צחוקים פה ושם, וסתם בקטע כזה, אבל לא נתתי לאף אחד להגיע אליי, גם אם היו ימים שזה נתן לי הרגשה רעה , לא הראתי לאף אחד, ברגע שאת מראה לאנשים חולשה ושהם הצליחו להגיע אלייך הם ניצחו אותך. אחרי שהם קלטו שזה לא מפריע לי, ושאני אוהב את עצמי, וטוב לי, ואין לי שום בעיה להשיג מה שאני רוצה בחיים, הם ירדו ממני. אני זוכר זה קרה בעיקר כי "השגתי" את הבלונדה של השכבה. בחורה יפייפיה, שהייתה גבוהה ממני בראש. אגב הייתי איתה לבסוף 6 וחצי שנים. בקיצור, דברי ראשון תאהבי את עצמך כמו שאת, זה העיקר, אנשים רעים תוציאי מהחיים שלך, להיות קצת אנטיפתית תמיד טוב! : )
ובקשר לשאר פשוט אל תתייחסי, את תביני שככל שתרגישי שלמה עם עצמך , החיים פתאום יהיו אחרים, את תתני לעצמך להיות חופשיה ואנשים יאהבו אותך בזכות מי שאת, ולא איך שאת נראית.
ואם יש לך חוסר בטחון עצמי זה משהו שאפשר לעבוד עליו זה לא משהו בלתי הפיך, זה לפעמים לוקח זמן לי לא היה בטחון עצמי בשיט, עד שיום אחד החלטתי דיי מספיק, וניגשתי לאותה בחורה. ומאז הבנתי שדברים יכולים להתנהל אחרת , וסתם האכלתי את עצמי בסרטים. ואנשים נתקעים עלייך כי את נותנת להם, לפעמים להיות קצת אגרסיבי עוזר. בפעם הבאה שמישהו מתקיל אותך, תחזירי לו ביציאה שנונה אין לך ממה להיבהל, בסך הכל אנשים טיפשים. או עם מבט עצבני, ותנסי לרמוז לא שלא יעשה את זה עוד פעם, או פשוט תגידי לו שיבוא שנייה את רוצה לדבר איתו, ותעמידי אותו\ה במקום. זה גם עוזר. ואם את רואה שככה האנשים שאת מסתובבת איתם, את פשוט יכולה להחליף מעגל של חברים. לא חסר אנשים שירצו להכיר אותך.

בקיצור, תחייכי ותביני שאנשים רעים הם מסכנים. ושאת הרבה מעלייהם : ) (תרתי משמע ;- ) )
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר