לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2011, 01:28
  oferico44 oferico44 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.11
האיש מהעתיד סיפור קצרצר

האיש מהעתיד

יואו, תל אביב... !!!

הערב, פגשתי את האיש מן העתיד.
כמובן שכשהוא הסתובב בעיר והציג את עצמו כך, אף אחד לא האמין לו.
(למרות פועלה החרוץ והמצויין של הוליווד בכדי להכין ולהקל על מפגש כזה כאשר יקרה.)
בכל אופן, אני אמרתי לו : עזוב, סבבה, אתה איש מהעתיד,
אוקיי.
אני מקבל את זה.
עכשיו... מה אתה רוצה להגיד לי ? איזה מסר הבאת מהעתיד ?

אז הוא אמר לי : זהו שאני מבולבל, שאלתי למה ? והוא ענה שהוא חשב שבעבר, אנחנו נהיה כאלה מין... לא מפותחים.
ועכשיו שהוא כאן...
נראה לו דווקא,
לפי כל מה שהוא למד בבית -ספר,
שאנחנו דווקא יותר מתקדמים מאנשי העתיד !

איך זה ? שאלתי,

והוא ענה : כי נראה לי שפה, ( וכאו הוא השתהה ולקח עוד שלוק מהבירה שלו בהנאה גלוייה,) אתם יותר נהנים... !

!!!
חזרה לפורום
ישן 27-08-2011, 18:28
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oferico44 שמתחילה ב "האיש מהעתיד סיפור קצרצר"

לפי דעתי המשפט "יואו תל אביב...!!!" לא מוסיף ובהחלט מומלץ לוותר עליו..במקום זאת תוכל לכתוב
"אני גר בתל- אביב והיום פגשתי את האיש מן העתיד. הוא הסתובב ברחובות העיר, והציג את עצמו כך בפני העוברים והשבים, אך אף אחד לא האמין לו, וזאת למרות -פועלה הראוי להערצה של הוליווד, שמייצרת בכל שעה בערך סרטים בנושא, ככל הניראה כדי להקל על מפגש מן הסוג הזה."
********************בסיפור אף פעם לא מוסיפים סוגריים****************(ככל הידוע ללי לפחות)
נחזור לתיקון:

"אך למרות זאת, כאשר הוא הבליח מבין ההמון וניגש גם אלי,
אמרתי לו:
אוקיי..סבבה .אתה הוא האיש מן העתיד. אני מקבל את זה ומבין. אבל מה אתה רוצה שאני אעשה עם זה? יש לך אולי איזה מסר שהבאת איתך משם? משהו שיתרום לי לחיים שלי כאן, בעבר?
התגובה שלו לשאלה אותה שאלתי הפתיעה אותי מאוד. הוא צחק קצת, גרד את פדחתו ואמר: זהו. זו הבעיה, אני מבולבל. למה? שאלתי אותו. חשבתי שכאן, בעבר, תהיו כאלה.. מן.. לא מפותחים; ועכשיו, כשאני כבר כאן, ניראה שדווקא לפי כל מה שלמדתי בבית הספר- אתם אפילו יותר מתקדמים מאנשי העתיד! ענה לי האיש.
עכשיו כבר הייתי מבולבל בעצמי.
תמיד הייתי בטוח שהעתיד יותר וורוד, שבעתיד יהיו מכוניות מעופפות(כאן אני כבר מוסיפה משלי אבל אתה מוזמן להוריד) ורובטים שיכינו את שיעורי הבית בשבילי. איך זה יכול להיות ? שאלתי בהפתעה.
כי ניראה לי, פתח האיש ואמר, תוך שהוא לוגם מכוס הבירה שלו בהנאה גלויה- שפה אתם נהינים הרבה יותר!"

נערך לאחרונה ע"י סנופ האדומה בתאריך 27-08-2011 בשעה 18:30.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר