לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2011, 17:30
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "נורבגיה: פיצוץ ליד משרד ראש הממשלה באוסלו, דיווח על נפגעים"

הו, שלום נורווגיה! בואי נראה מה יש לחובתכם במכולת השכונתית.

2010
קרן הנפט הנורבגית מחרימה את אפריקה ישראל
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3942601,00.html

נציג הרשות (הפלסטינית) בנורבגיה קודם לשגריר, ישראל נזפה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4000392,00.html

נורבגיה: שוב קריאה לחרם אקדמי על ישראל
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3838033,00.html

מבזקון ב YNET - נורווגיה: מבטלים סמינר צבאי בו אמור להשתתף קצין ישראלי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=514659

נורווגיה מסרה כי הפעולה הישראלית לחלוטין אינה מקובלת. (על המשט, בגוף הכתבה)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3896540,00.html

2009
בשל גדר ההפרדה: נורווגיה מושכת את השקעותיה מחברת "אלביט מערכות"
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=485955

2007
נורווגיה תשתף פעולה עם הממשלה הפלסטינית
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3377572,00.html

2006
משרד החוץ הנורווגי נזף היום (ג') בשגרירת ישראל מרים שומרת בגין ביקורת שמתחה על משפחת המלוכה, בטענה שלא הביעה את צערה לאחר ההתקפה על בית הכנסת באוסלו בשבוע שעבר. שר החוץ הנורווגי כינה את דברי השגרירה "בלתי הולמים"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3308271,00.html

שרה נורבגית קראה לחרם על ישראל - והתחרטה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3196676,00.html

2005
נורבגיה: המורה צווה להסיר את מגן הדוד ושוקל לתבוע
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3152399,00.html

2002
רשת המזון הגדולה בנורווגיה: חרם על ישראל
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1810968,00.html

עכשיו אחת התראיינה ל-BBC: "אני לא מאמינה, אנחנו נורווגים, אנחנו החברה הטובים, דברים כאלה לא קורים לנו"
חבר'ה מעולים.
אגב, inb4 "בוהו חפים מפשע בוהו :_(".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2011, 21:16
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל המטונף ממגדלי אקירוב הציע עזרה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "נורבגיה: פיצוץ ליד משרד ראש הממשלה באוסלו, דיווח על נפגעים"

שר הביטחון, אהוד ברק, שוחח עם גורמי ממשל בנורבגיה והביע תנחומים למשפחות הרוגי הפיצוץ ותקרית הירי במדינה. ברק הציע לרשויות באוסלו את עזרת ישראל, אך ההצעה נדחתה בשלב זה.

מבזקי YNET

ישן 22-07-2011, 21:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

לפחות אין פה צביעות ולא משחקים אותה יפי נפש...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה אם השאלה היא קצת לא..."

כותבים את מה שחושבים וזין על הפוליטקלי קורקט..

כן!

אני רוצה שאירופאים שונאי ישראל יתפוצצו גם הם קצת.. אלה שבמשך אלפי שנים שנאו ובזו וצרו ורצחו והרגו ילדים יהודים ונשים יהודיות ומנעו זכויות והשפילו והפרידו וסימנו יהודים - אז עכשיו זה חוזר אליהם כמו בומרנג.

אני מאחל להם לשחות בנהרות הדם שלהם עצמם!

ישן 22-07-2011, 21:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא מעניין אותי פוליטית..
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "פוליטית זה כנראה טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
פוליטית זה כנראה טוב לנו...אולי יבינו אותנו יותר...

כתבתי למעלה רשימה מפורטת שהם וכל מדינות אירופה בעצם, אחראים להם על פני חלק נכבד בהיסטוריה ואני שמח שזה חוזר אליהם..

ישן 23-07-2011, 10:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל מונים פחות ממה שאתה מקבל כשאתה רואה ילידי מתנחלים שסופי גרון..
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "זה לא אתה שמקבל אורגזמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
זה לא אתה שמקבל אורגזמה נרתיקית, מגופות של ילדים אירופאים מרושעים?

אצלך ואצל השמאל החולני - זו הדרך היחידה לאורגזמה בעצם..

ישן 22-07-2011, 22:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אתה מדבר על גועליות?
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "לא אני לא. לא באשכול הזה. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
לא אני לא. לא באשכול הזה. אם אנשים כל כך צוהלים על האירוע הזה, למה שתהיה להם בעיה לראות תמונות שלו? אם אנשים לא יצנזרו את הגועליות של עצמם אני לא אצנזר את הגועל של המציאות שהם רוצים בה. זה מה שקרה. אם אתם לא מסוגלים להתמודד עם זה, תחשבו שנייה לפני שאתם מאחלים את זה למישהו אחר.

אתה?

לא משנה שאתה אולטרא שמאל צבוע על כל המשתמע מכך - אתה מעלה לפה תמונות של הרוגים ונהנה מהם, אז אתה מדבר על גועליות?!

כשהבעתי את רגשותיי, האם גם נופפתי בתמונות זוועה?!

ישן 22-07-2011, 23:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז זהו, שהם השונאיםשלי.. תמיד היו ותמיד יהיו.
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "א-תלמד את משמעות המילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
א-תלמד את משמעות המילה "סרקאזם"
ב-יכול להיות שהסיבה שקשה לך להתמודד עם מראות כאלה היא שהם מזכירים לך שגם שנואי נפשך הם בסופו של דבר בני אדם כמוך, וכשאתה מאחל להם לטבוע בנהרות דמם אתה תומך בעצם ברצח של אנשים בשר ודם?

ואתה כמו כל שמאלן מצוי, מצודד בהם...

ישן 22-07-2011, 21:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הדוגמא שלך גרועה. עם כל הכבוד מחבלי חמא"ס שמחים על מוות כשהם עצמם גורמים למוות
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה אם השאלה היא קצת לא..."

כאן יש אנשים שמגיבים בעליצות-יתר על אירוע שלא היה עולה על דעתם ליזום בעצמם כנגד חפים מפשע.

אני מצר על כל נורווגי חף מפשע שנרצח הערב. אני לא מצר לשנייה על העובדה שנורווגיה, שמעורבת עד לשד
עצמותיה במימון וסבסוד ארגונים תומכי-טרור בישראל, נחשפה בפעם הראשונה לפרצוף האמיתי של הטרור
האסלאמי.

השמחה לאיד אולי נראית לך סרת-טעם, אבל בהתחשב בכמות הגינויים שחטפנו מהמדינה הזו בשנים
האחרונות, מהכסף שהיא משקיעה במעורבות בענייננו הפוליטיים הפנימיים - היא הרבה יותר טבעית מניסיונות
ליומרה ל"נאורות", והשוואת התגובות האמוציונאליות - לכאלה של רוצחים אמיתיים ששמחים על מוות (של
אנשים שנסעו להציל מחבלים כלואים, כזכור...).
ישן 23-07-2011, 04:01
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הדוגמא שלך גרועה. עם כל הכבוד מחבלי חמא"ס שמחים על מוות כשהם עצמם גורמים למוות"

זו נבלה וזו טריפה, אבל הנקודה שלי לא משתנה רק בגלל שהרוקדים פה על הדם לא לובשים חגורות נפץ והולכים לבצע מעשי רצח. אני מוכן להסיר את ההשוואה לחמאס. זה לא ישנה את העובדה שלרקוד על הדם זו עדיין התנהגות מחליאה ותת-אנושית.

אז נכון שנורבגיה תומכת אקטיבית בטרור העולמי. נכון שמגיע לה (שים לב שגם אני לא הכחשתי זאת מלכתחילה). אבל מה בין זה ובין פתיחת השמפניות והקפיצה למזרקה על כך ש"הקארמה תפסה אותם"?

ולזה תוסיף את זה שכל הרוקדים על הדם פה יצאו די מטופשים כשהתברר שהמרצח הוא מה לעשות, לא ערבי, לא מוסלמי, אפילו לא בעל חזות מזרחית חשודה... סתם איזה ימני קיצוני.

ישן 23-07-2011, 08:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אף אחד לא יצא טיפש -ומספיק היה לראות את התגובות בנורווגיה אתמול כדי להבין זאת...
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זו נבלה וזו טריפה, אבל הנקודה..."

הניסיונות הנואשים להכחיש שיש בכלל אפשרות שזה בוצע על רקע של מאבק ג'האדי, העידו כאלף עדים שגם
הם הניחו שזו האפשרות הסבירה ביותר (והיא עדיין לא נעלמה מהמפה - סטיבן סמירק הוא גרמני ארי לכל
דבר - המראה שימש אותו מצויין אחרי שהתאסלם והתגייס לחזבאללה...).

אין לנו בדל של מושג מה היו מניעיו של הפסיכי - אבל מייחסים לו כאן ביצוע פיגוע כפול במימדי ענק, לגברי
לבדו. אם לך זה נראה סביר,סבבה. אני חושב שצריך להמתין בסבלנות ולחכות לראות אם יתברר מי עזר לו.

שמחה לאיד היא לא התנהגות תת-אנושית. היא התנהגות אנושית לגמרי. אנשים כאן התרגלו לזה שבכל פעם
שנשחטים כאן אנשים, יוצאים סקנדיביים למיניהם, וקוראים לנו לקשור לעצמנו את הידיים.

לא סביר לצפות מאנשים שרואים פעם אחת את מסך הצביעות מוסר מעל אותם "מגנים כרוניים", ולגמרי
שוכחים את אותו יחס שהצבועים נתנו להם בכל הפעמים שהמצב היה הפוך. להגדיר התנהגות נורמלית
כ"תת-אנושית" לא הופך את המגדיר לנאור יותר ואת האחרים לנאורים פחות. זה סתם מציג אותו כעוד אחד
מאלה שחושבים שאם יבעט בעצמו, בחוץ יחשבו שהוא נאור...
ישן 23-07-2011, 09:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אף אחד לא יצא טיפש -ומספיק היה לראות את התגובות בנורווגיה אתמול כדי להבין זאת..."

לא טיפש אלא מטופש... ההבדל איננו סמנטי אלא מבדיל בין מי שיש לו אינטליגנציה ירודה ומי שפשוט ממהר לצאת בהצהרות ולבסס עליהן שמחה לאיד.

אתה צודק כמובן ששמחה לאיד היא דבר אנושי לחלוטין. גם אונס ורצח, ולראייה השכיחות הגבוהה של מקרים של אונס ורצח בכל חברה אנושית. זה לא הופך אותם ל-"בסדר". סליחה על שאני נאור עם לב מדמם וכואב לי על 80 ומשהו משפחות שיודעות עכשיו על בשרן בדיוק מה מרגישה משפחה שכולה ישראלית ואני לא שמח על כך שהם עכשיו יודעים זאת.

לגבי היות האיש אדם שפעל לבדו או לא, זאת נגלה בהמשך, אני מניח. להזכירך, בנורבגיה סידורי האבטחה הרבה יותר רפים, שכיחות האנשים עם נשק ו\או האנשים עם ניסיון צבאי (שהיו אולי יכולים להגיב במהירות ולהקטין את כמות הנפגעים בפיגוע הירי) גם היא קטנה בהרבה. בישראל לעשות דבר כזה לבד יהיה כמעט בלתי אפשרי. בנורבגיה? סביר להניח שזה יהיה יותר פשוט. אם לא שום גורם אחר, הרי רק עצם חוסר הערנות הציבורית לחפצים שהושארו בלי השגחה יכול להיות גורם מכריע בהטמנת הפצצה. אנחנו נוטים לשכוח שאת המציאות של לשים לב לחפצים חשודים בגלל שהם עשויים להיות פצצה אנחנו היחידים באירופה שבאמת מכירים, מלבד, אולי, הבריטים.

וכל זה עדיין לא מקשר אותו במיל לטרור האיסלאמי. האיש הוא ימני קיצוני... האם יכול להיות שהימין הקיצוני עזר לו?

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 23-07-2011 בשעה 09:28.
ישן 23-07-2011, 11:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

רגע.. שאבין. מצד אחד אתה אומר - מגיע להם.
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא טיפש אלא מטופש... ההבדל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
סליחה על שאני נאור עם לב מדמם וכואב לי על 80 ומשהו משפחות שיודעות עכשיו על בשרן בדיוק מה מרגישה משפחה שכולה ישראלית ואני לא שמח על כך שהם עכשיו יודעים זאת.

מצד שני - כואב לך על 80 ומשהו משפחות ושאתה לא שמח על כך שהם יודעים על בשרם מה שחוותה משפחה ישראלית.

אני מזהה כאן קונפליקט..

ישן 23-07-2011, 17:59
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה מה כתבת
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא. לא אמרתי מגיע להם. אמרתי..."

ציטוט:
לא. לא אמרתי מגיע להם. אמרתי שנורבגיה הביאה את הטרור על עצמה בכך שהיא שמה מקלות בגלגלים של מי שלוחם בטרור ומעודדת את ארגוני הטרור. אם אתה לא מבין את ההבדל - הקונפליקט הוא בהבנת הנקרא שלך.

ציטוט:
אז נכון שנורבגיה תומכת אקטיבית בטרור העולמי. נכון שמגיע לה (שים לב שגם אני לא הכחשתי זאת מלכתחילה). .

מה זה "מגיע" לה?! "מגיע" לנורווגיה שהיא חטפה פיגועים אבל לא "מגיע" לאזרחים שנרצחו...?

תסביר לי, איפשהוא פספתי אותך...

ישן 23-07-2011, 18:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה בסדר, הבנתי שאתה חושב שלתושבי שדרות לא מגיע לחטוף קסאמים אבל לממשלה
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]מה זה "מגיע"..."

ציטוט:
האם מגיע לתושבי שדרות הקסאמים שחטפו מאז ההתנתקות? אני לא שואל את זה בקנטרנות. חשוב על כך - האם כל דבר שהממשלה שלך עושה, מגיע לך לאכול את החרא עליו?

אתה לא מסוגל להבדיל בין ממשלת נורבגיה לבין אזרחיה שאין להם יד ורגל בניהול היומיומי של המדינה או בקביעת המדיניות הפרו-טרוריסטית שלה?

שבארץ מגיע גם מגיע שהאזרחים שלה חוטפים?!... (אחרת ההשוואה הזאת באה ממעמקי חור התחת)

אז בוא ותלמד משו - היית צריך להסתפק ב"הביאה את זה על עצמה".. ולא "מגיע" לה.

כי מגיע לה, זה אומר שאתה רוצה שיהיו פיגועים ומה לעשות בפיגועים נהרגים האזרחים ולא המדינה כממסד /ממשלה...

הבנת?!

ישן 23-07-2011, 13:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ביומיים האחרונים אתה משווה כל סנאי לקוברה...
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא טיפש אלא מטופש... ההבדל..."

אתמול התחלת בהשוואת השמחים לאיד לחמא"סניקים שהורשעו בפח"ע - והיום אתה משווה את עצם השמחה
לאיד כתכונה אנושית, לאונס. מה יהיה?...

נכון לעכשיו כבר נעצר עוד חשוד. לי אין מושג מיהו ומהו, וגם אם יתברר שזהו אחד מאותם אירועי טרור נדירים
עד כדי גיחוך, שלאסלאם אין קשר אליהם - אין בכך בכדי להפריך את העובדה שההנחה הבסיסית של כל ארגון
מודיעין, כל רואה-חדשות, וכל אדם עם טיפה עניין במתרחש בעולם - היא שהאסלאם הרדיקלי הוא החשוד
המיידי. הדבר נובע, כאמור, מכך שהם אכן אחראים לכמעט כל הדברים הללו ברחבי העולם - כולל שימוש
באנשים בלונדיניים שעשו מאמצים להיראות כרחוקים ככל האפשר מכל רעיון מעין זה...
ישן 23-07-2011, 20:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני לא בקיא בעובדות כמוך, ולכן אשמח לדעת באיזה ארגונים נורווגיים תומכת ממשלת ישראל...
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "באמת כאילו? תומכי טרור? הקרן..."

באשר להשוואה המוזרה שלך לגבי עדאלה ובית"ר, אין טעם אפילו לנסות לתקן. אפילו לא בדרך של הלצה...

עובדתית, נורווגיה מעבירה כספים לגורמים פוליטיים בישראל שמזוהים עם פעילות חתרנית בתוך המדינה.
ישראל לא עושה דברים כאלה בנורווגיה (הנה חסכתי לך את המאמץ לנסות להוכיח את הטענה המוזרה
שלך בנושא...).

למעשה, ישראל לא ממנת פעילות פוליטית חתרנית (או לא חתרנית) באף אחת מהמדינות שמסבסדות את
פעילות העדאלות והמוסאוות למיניהן.

אגב, עם כל הרעש של פאשיזם, דמוקרטיה וכד' שהשמעת בשבוע שעבר - היה ניתן לצפות שתגבה את דריך
במשך שבוע מסכן אחד - ותתנגד לניסיונות השפעה חיצוניים על המערכת הפוליטית הפנימית...

להיות דמוקרט זה לא רק לדבר על מקלחות ולקרוא לימין פאשיסטים...
ישן 23-07-2011, 21:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה כתבת שאתה לא רואה מה מהותי בהבדל - ההבדל הוא מהותי מאין כמותו
בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אמממ זה מה שאמרתי."

ממשלה זרה היא יישות ריבונית שמתערבת בעניינים פנימיים של יישות ריבונית אחרת - ברוב מדינות העולם
הדבר הוא בלתי חוקי, והחוקים העוסקים בקבלת כסף מממשלה זרה עבור פעילות פוליטית פנימית, נעיפם
בין חיוב מקבלי הכספים לעשות "רישום כסוכן זר", וכלה בהאשות בריגול.

ישראל היא אחת המדינות היחידות שבה העניין פרוץ, מכיוון שכל ניסיון להסדיר אותו בחוק - ישר מוצג כפאשיזם. ישראל היא גם אחת המדינות היחידות במערב שהדבר הזה נעשה בצורה בוטה כ"כ. מדינות
כמו נורווגיה לא היו מעזות לעשות כאלה דברים במדינות אחרות.

לקבל כסף מגורם פרטי זה אכן דבר שכולם עושים - וגם הוא לא אידיאלי.
ישן 23-07-2011, 11:22
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה שפוי? זה העיקר.. מה איכפת לך מאחרים?!
בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "לפעמים אני נגעל מהמקומות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
לפעמים אני נגעל מהמקומות האפלים אליהם אנחנו מגיעים בעקבות השנאה שלנו לרוצחים המוסלמים. באמת שאני מרגיש שלא נשארו עוד הרבה שפויים פה

ישן 23-07-2011, 11:06
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 154 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צר לי להשבית שימחה, אבל המפגע כנראה לא מוסלמי אלא ימני קיצוני"

המפגע הוא "אולי" ימני קיצוני
הנורווגים בודקים 3 אפשרויות ועדיין לא הצהירו על שום ראיות.
מכיוון שהבחור "אירופאי" בלונדיני ומכיוון שפיגוע הירי בוצע כנגד כינוס פוליטי של "שמאלנים" הנטייה היא לכיוון הימין הקיצוני מתוך הנחה שהוא גם ביצע את פיגוע הנפץ,הדבר היחיד שמקשר אותו לפיגוע המטען הוא עדות בודדת של עד ראייה שמסר על שוטר במדים בתוך וואן חומה זמן מה לפני הפיצוץ

אני לא יודע כמה זוכרים את פירסומי הג'יהאד העולמי "הדור הבא" שדיבר על מחבלים מקומיים אירופאים בעלי חזות מקומית שלא יעצרו לביקורת בגלל מראה "אסייתי"

http://news.yahoo.com/man-held-norw...-231556672.html

http://news.sky.com/skynews/Home/Wo...416035936?f=rss

http://english.alarabiya.net/articl.../22/158867.html

ישן 23-07-2011, 16:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תמיד טוב לראות שישנם אנשים אניני טעם שמקלדתם תמיד נקייה ועדינה...
בתגובה להודעה מספר 195 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קראתי את האשכול... ואני..."

לא מצופה מאיש לחגוג טבח של חפים מפשע - אבל כאשר מדובר בקבוצה שכל-כולה שכנוע שטבח מהסוג הזה
זו חוייה יומיומית בעזה, די קשה לשלא להעלות על הדעת את המלים "מי יודע? אולי הפעם הם יקלטו מה זה"...

יום לפני הפיגוע ביקרה באי עיתונאית נורווגית שמוצבת כאן, בלוויית שר החוץ העויין, ו"חברה שלה" מעזה. ככה למדו הקייטנים על הסכסוך במזה"ת: עיתונאית שלא חדלה מלהשמיץ אותנו, דוברת פלסטינית, והשר
שאחראי להעברת מליונים לגורמים אנטי-ישראליים.
מצער נורא שנערים נרצחו - אבל הניסיון להעתלם מהחיבור המתבקש-לגמרי שאמור כל ישראלי לעשות בין
הפיגוע לבין ממשלת נורווגיה והתייחסותה לטרור, כשהוא מכה בנו - היא בדיוק ההיפך מנאורות.

למרבה הצער, הם לא יקלטו. כשם שכאן יש אנשים שיותר חשוב להם איזושהי תדמית חסרת אחיזה במציאות של "נאורות" - מן הסתם ישנם כאלה גם שם (ובמספרים גדולים יותר - בכ"ז שם הטרור הוא נדיר יותר).

אני לא חושב שצריך לקפוץ לשמיים ולרקוד כשקורה שם פיגוע - אבל בטח שלא צריך לשחק את הנאור (וזה
משחק - אין שום דבר נאור בהשוואות לחמא"ס, בטקטסים על "הרגשת לכלוך" וכיו"ב).

בוצע פיגוע טרור ענקי במדינה שלא מפסיקה לגנות את המאבק שלנו בטרור. מי שחי כאן ומצליח להתעלם
מזה, ורק רואה את הטרגדיה, מבלי לקשר את זה אלינו - הוא לא נאור, אלא אוטיסט...
ישן 23-07-2011, 19:59
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 195 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קראתי את האשכול... ואני..."

קודם כל, אפשר להירגע, המפגע הוא נוצרי ימני קיצוני. (ולא אני לא מנסה לקשר לשום זרם פוליטי פה, למרות הדימיון הקל של הימין הקיצוני שלנו, לפחות בקסנופוביה, ובשנאת אדם באופן כללי). אז בכל מקרה הפעם כל קישור לערבים או לאיסלם, איננו רלוונטי. אגב גם הקישור של הנורווגים לאותו הסכם שלום אינו בדיוק רלוונטי למציאות, אנחנו אחראים עליו, אנחנו ואולי המתווכים האמריקאים גם ולא המדינה בה הוא נחתם.

לגבי מה שמישהו כתב פה, וכותב פה מידיי פעם, על הקשר בין התרבות האיסלמית או התרבות הערבית לכיבוש אלימות וטרור. אז קודם כל לחזור על טיעונים מעוותים גם אם נטענו ע"י מישהו עם ידע מאוד רחב בהיסטוריה, וסמכויות ניהוליות נרחבות בפורום, לא הופך את הטיעונים לפחות מעוותים. ולקחת את זה צעד קדימה ולתרץ בזה את השנאה היוקדת שלך לצד השני, זה בכלל קצת עצוב. בכל מקרה האירופאים והמערב היו ועדיין מוצלחים בזה הרבה יותר מכל התרבות הערבית - מוסלמית. גם באימפריאליזם, גם באלימות סתם, וגם בארגון טבחים למיניהם. לייחס את התכונה הזאת כמשהו שמיוחד לערבים - מוסלמים או משהו שהם טובים בו במיוחד זה פשוט להתכחש ל2500 שנה של היסטוריה אירופאית. קברי האחים בקוסובו טריים מידיי, והידיים של הצרפתים עוד נוטפות דם אפריקני, בשביל שתאבת הדם והכיבוש של האירופאים תישכח כל כך מהר, וזה בלי להזכיר את שתי מלחמות העולם האחרונות, ואת הבחישה של ארהב בכל מיני קונפליקטים מאז.

לגבי ההשוואה לחמאס. בוודאי שהיא איננה מוצדקת. אני לא מאמין שמישהו פה ילך לעסוק בטרור. למרות שאין לי ספק שלפחות שניים מהחברים פה לא היו בוחלים בסיטואציה הנכונה, להתחיל לעסוק בטיהור, אתני ופוליטי. בכל מקרה אם לא לחמאס, אז אפשר בהחלט להשוות את קהל המרעים פה, לחלק מערבי ישראל שנהגו לפתוח במסיבות שמחה ואושר על הגגות כשאצלנו היו פיגועים, או אחרי 9.11, באמת שחבר המרעים פה לא טוב מהם במאום. או לחלופין לאספסוף שנאסף לצפות בהוצאה להורג, ורץ קדימה אחרי נפילת להב הגיליוטינה לטבול את מחטיו וממחטותיו בדם המת.

בכל מקרה, השמחה לאיד הזאת היא פשוט דוחה, לציין את הסיפוק והנחת שלך מטבח ולרקוד על הדם של נרצחים אזרחיים חפים מפשע, זה פשוט עצוב. לא משנה מי הרוצח או מה הם מניעו. ובטח אם הם נשחטו בגלל פוליטיקה כזאת או אחרת.

בסופו של דבר זה אחד מהחסרונות באינטרנט כפלטפורמה, הוא מאפשר לכל מיני הרמשים לזחול ולצאת מהמחילות שלהם ולהפיץ את הארס והשטנה שלהם.
ישן 23-07-2011, 20:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מבין שנרגעת, אלה שאתה תומך בהם, שידם הייתה באינספור
בתגובה להודעה מספר 251 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קודם כל, אפשר להירגע, המפגע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
קודם כל, אפשר להירגע, המפגע הוא נוצרי ימני קיצוני.

מרחצאות דמים, בעיקר של יהודים, ידם אינה במעל כעת. ועל רקע התמיכה הזו, אני מניח ששניים מן החברים פה (ואולי אף יותר משניים) היו פותחים בטיהור פוליטי נגדך לו יכלו..

ישן 23-07-2011, 21:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

בודאי שהשטנה שלנו לא רלוונטית אף פעם..
בתגובה להודעה מספר 258 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "האמת אני התכוונתי שאתה וחבריך..."

ציטוט:
האמת אני התכוונתי שאתה וחבריך יכולים להירגע, השטנה שלכם לא רלוונטית הפעם.

ומאוד מסקרן אותי איך הגעת למסקנה שאני תומך בטרוריסטים מוסלמים, ולו בישביל המחקר האנטרופולוגי - ביולוגי....

והמשטר באיראן חילוני וממש לא פנאטי...

תחליף דילר.. בחיאת!

ישן 23-07-2011, 17:26
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

בתחילת האירועים שיערו שהמוסלמי שאמר את הדברים הבאים מאחורי הפיגוע:
19 July 2011
Mullah Krekar: "Norway will pay a heavy price for my death," he said. "If for example Erna Solberg (ex-minister) deports me and I die as a result, she will suffer the same fate."
http://www.swedishwire.com/nordic/1...r-death-threats

Mullah Krekar (Kurdish:مهلا کرێکا&#1585, (born Najmuddin Faraj Ahmad July 7, 1956) is a Kurdish Sunni Islamist terrorist who came to Norway as a refugee from northern Iraq in 1991.
...
In July, 2009, mullah Krekar was one of the subjects of the NBC's pilot episode of the show "The Wanted", describing him as "responsible for killing hundreds of westerners".
...
On July 12, 2011, terrorism charges were filed against him for a death threat he uttered against ex-minister Erna Solberg during a news conference in June 2010. There has been speculation that the Oslo attacks ten days later are linked to the case.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mullah_Krekar

ישן 23-07-2011, 17:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

החתרן הלקקן הבלתי נלאה שלח מברק תנחומים..

פרס שיגר איגרת תנחומים למלך נורבגיה; "כואבים ומזועזעים"

הנשיא שמעון פרס שיגר איגרת תנחומים מיוחדת למלך נורבגיה, הארלד החמישי, ובו הביע את צערו על הפיגוע והטבח שאירעו אתמול ובהם נרצחו לפחות 92 בני אדם.

"העם בישראל מזועזע וכואב היום את כאבו של העם הנורבגי על הרצח המתועב של אזרחים, נערות ונערים חפים מפשע. לבנו עם המשפחות השכולות שאיבדו את היקר להם מכל. אנו נושאים תפילה להחלמתם המהירה של הפצועים", אמר פרס.

(רונן מדזיני)

מבזקוני YNET

ישן 23-07-2011, 19:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא ביקשת ממני להפסיק להגיב לתגובותייך?
בתגובה להודעה מספר 272 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מעניין הזלזול והשנאה כלפי..."

ציטוט:
מעניין הזלזול והשנאה כלפי מישהו שתרם כלכך הרבה לבטחון המדינה ולמדינה בכלל...

בכל מקרה אני מסכים עם כל מילה בציטוט...

אז למה אתה מגיב לי?!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.42 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר